ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

Nek neko obrati paznju na skakica !!!

+3
ReBoR_n
skakic
STORM
7 posters

Go down

Nek neko obrati paznju na skakica !!! Empty Nek neko obrati paznju na skakica !!!

Post by STORM Tue Feb 15, 2011 8:01 pm

E ovako , malo pre je skakic opsovao prvi igracha po nicku >>>CHILI<<< , zato sto je decko reko da je pro , a skakic mu je uzvratio sa psovkom ti si moj .!. ........
posle toga ga je odbanovo shark , al uzmimo to kao da sam ga ja odbanovo , posto sam krenuo , nema veze nek mi se skine admin posto znm da to nesme da se radi !!!!!

kao drugo , cetiri pet puta mu je davao ban sa raslogom Ban reason , shark majmuncino , shark ovo shark onooo ......

decko je svaki dan na serveru , i ima pristojno ponasanje , nerazumem ovo izdrkavanje doticnog boga "skakica " , jos smo ga svi zamolili da ga unbanuje , posto je prvi poceo , odbanovo ga je , pa je ppar puta davao banove ....... znaci katastrofa ......


nek se i ja sankcionisem , al i nek se on sankiconise , pa zar na tako budjav nacin , da tera igrace sa atlasa , boze moj !!!!!

vidim da cu i ja otici , kao i dosta njih koje sam doveo zbog toga
STORM
STORM
Admin
Admin

» Zodijak : Capricorn
» Broj poruka : 1697
» Datum upisa : 2011-01-21
» Godina : 32
» Lokacija : somewhere in the desert of nevada
» Raspoloženje : dajte vina hocu looom , ako nedas sprzio te grooom :D

https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=669521229

Back to top Go down

Nek neko obrati paznju na skakica !!! Empty Re: Nek neko obrati paznju na skakica !!!

Post by skakic Tue Feb 15, 2011 8:44 pm

ajde mars, idi odma
skakic
skakic
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Zodijak : Cancer
» Broj poruka : 215
» Datum upisa : 2010-08-22
» Godina : 33
» Lokacija : kikinda
» Raspoloženje : srednje-zalosno :D

Back to top Go down

Nek neko obrati paznju na skakica !!! Empty Re: Nek neko obrati paznju na skakica !!!

Post by STORM Tue Feb 15, 2011 8:52 pm

Hvala !!! razmisli cu o tome , a verujem da ce razmisliti i drugi o tvom posttupku i ponasanju ..... !!! mislis da si mudo neko , mislis da sam ja ko ovi klinci sto te se plase ..... pa kad bi te vido uzivo da mi se tako obracas , usro bi te od batina debilcino jedna glupava !!!
STORM
STORM
Admin
Admin

» Zodijak : Capricorn
» Broj poruka : 1697
» Datum upisa : 2011-01-21
» Godina : 32
» Lokacija : somewhere in the desert of nevada
» Raspoloženje : dajte vina hocu looom , ako nedas sprzio te grooom :D

https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=669521229

Back to top Go down

Nek neko obrati paznju na skakica !!! Empty Re: Nek neko obrati paznju na skakica !!!

Post by ReBoR_n Tue Feb 15, 2011 9:07 pm

Skakicu, cemu takvo ponasanje?
ReBoR_n
ReBoR_n
Admin
Admin

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 3208
» Datum upisa : 2009-12-02
» Godina : 40
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : Odlično!

http://89.216.50.91/stats/sig/index.php?id=364

Back to top Go down

Nek neko obrati paznju na skakica !!! Empty Re: Nek neko obrati paznju na skakica !!!

Post by SH@RK Tue Feb 15, 2011 9:15 pm

vid sad ovako skakic,ti si jedna najobicnija muska iskompleksirana kurvica,krijes se iza monitora i glumis mi neko mudo,pa klipane 1 kada bi ti udario 2 samara izbio bi ti palatalizaciju iz glave,neandretalcu jedan ti meni da kazes da bi ja popio ban samo da nemam imunitet,ma skinite mi admina necu da se **** sa debilom koji ima mozak kao i koeficijent inteligencije ravan kisnoj glisti,ni zasta te bog nije i drugo dao nego da ustanes,jedes,protegnes se i spavas
idi i ucini atlasu uslugu,bar ce nam se na desetine igraca vratiti
a sad ovako,sve ovo sto je storm napisao ja potvrdjujem,ako treba da mi se oduzme admin zato sto sam unbanovao decka koji nije nista uradio,ok prihvatam,a tu je jos bio i mali demke pa neka se oglasi ako hoce po pitanju ovoga,ali se ne secam ko je jos bio od admina
ne treba niko da trpi proseravanje na ovom serveru od strane gore pomenutog mentalaca koji misli da je u'vatio boga za onu stvar
SH@RK
SH@RK
Admin
Admin

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 618
» Datum upisa : 2010-04-23
» Godina : 36
» Lokacija : Ruma
» Raspoloženje : zavisi od horoskopa :)

Back to top Go down

Nek neko obrati paznju na skakica !!! Empty Re: Nek neko obrati paznju na skakica !!!

Post by Guest Tue Feb 15, 2011 9:24 pm

[Ruma]SH@RK wrote:vid sad ovako skakic,ti si jedna najobicnija muska iskompleksirana kurvica,krijes se iza monitora i glumis mi neko mudo,pa klipane 1 kada bi ti udario 2 samara izbio bi ti palatalizaciju iz glave,neandretalcu jedan ti meni da kazes da bi ja popio ban samo da nemam imunitet,ma skinite mi admina necu da se **** sa debilom koji ima mozak kao i koeficijent inteligencije ravan kisnoj glisti,ni zasta te bog nije i drugo dao nego da ustanes,jedes,protegnes se i spavas
idi i ucini atlasu uslugu,bar ce nam se na desetine igraca vratiti
a sad ovako,sve ovo sto je storm napisao ja potvrdjujem,ako treba da mi se oduzme admin zato sto sam unbanovao decka koji nije nista uradio,ok prihvatam,a tu je jos bio i mali demke pa neka se oglasi ako hoce po pitanju ovoga,ali se ne secam ko je jos bio od admina
ne treba niko da trpi proseravanje na ovom serveru od strane gore pomenutog mentalaca koji misli da je u'vatio boga za onu stvar

Ne igram na pubu odavno zbog pinga, ali dok sam igrao po meni si bio super lik, stalno smo se zezali. Da nisi dobar decko ne bi ni imao imunitet. Mada ne igram na pubu ali nisam za to da ti se skine admin.
poz
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nek neko obrati paznju na skakica !!! Empty Re: Nek neko obrati paznju na skakica !!!

Post by STORM Tue Feb 15, 2011 9:38 pm

rocky , veruj mi da si bio sad na atlasu promenio bi misljenje ... mozda je on ok lik , ali takva izdrkavanja nek ostavi za sebe .....

@shark , da bio je demke , bio je i dejavu kolko se ja secam , al nebitno ..
vazno je da se barem neko oglasio , pa makar i ja koji imam najmanje admina na server ....
netreba tebi da se skida admin , posto si bio u pravu i nek si unbanovo i ostali bi to ucinili , kao i ja sto sam krenuo .....

@a ti indijancu skakicu , bolje pripazi kako se ponasas, cisto te savetujem , jel mozes da naletis na nekog ko ima mali fitilj !!!!!
STORM
STORM
Admin
Admin

» Zodijak : Capricorn
» Broj poruka : 1697
» Datum upisa : 2011-01-21
» Godina : 32
» Lokacija : somewhere in the desert of nevada
» Raspoloženje : dajte vina hocu looom , ako nedas sprzio te grooom :D

https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=669521229

Back to top Go down

Nek neko obrati paznju na skakica !!! Empty Re: Nek neko obrati paznju na skakica !!!

Post by Guest Tue Feb 15, 2011 9:48 pm

STORM wrote:
mislim na sharka, care.
Ja sam na atlasu dugo igrao i sve ih poznajem, ali sad kazem za sharka da ne treba da mu se skida admin itd .....
lose si skapirao
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nek neko obrati paznju na skakica !!! Empty Re: Nek neko obrati paznju na skakica !!!

Post by SH@RK Tue Feb 15, 2011 9:49 pm

hvala rocky za pohvalu,uostalom kao sto si i sam rekao koliko-toliko si video kakav sam,uvek sam za zezanje i prihvatam salu,ali ne prihvatam nepravdu koja je u ovom slucaju u prvom planu

storm-tebi svaka cast za otvaranje ovog topic-a,a koliko imas admina to je skroz nebitno,postupio si ispravno. ja sam pre tebe unban chili-ja,ali si ti pre mene otvorio ovu temu koju sam ja hteo da otvorim Very Happy

skakic-ti bolje povedi racuna o svom ponasanju,ja sam ti mozda daleko,ali neko ko je u tvojoj blizini zbog takvog ponasanja ce te tako iseci od batina da ti 3 smene hitne pomoci nece pomoci,mada cisto sumnjam da si ti takav frajer u stvarnom zivotu za kakvog se predstavljas ovde
SH@RK
SH@RK
Admin
Admin

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 618
» Datum upisa : 2010-04-23
» Godina : 36
» Lokacija : Ruma
» Raspoloženje : zavisi od horoskopa :)

Back to top Go down

Nek neko obrati paznju na skakica !!! Empty Re: Nek neko obrati paznju na skakica !!!

Post by Ruda Tue Feb 15, 2011 10:05 pm

...
Ruda
Ruda
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 1666
» Datum upisa : 2010-01-25
» Godina : 28
» Lokacija : Српска Војводина

https://www.facebook.com/ruda95

Back to top Go down

Nek neko obrati paznju na skakica !!! Empty Re: Nek neko obrati paznju na skakica !!!

Post by STORM Tue Feb 15, 2011 10:29 pm

e rocky sry .... nisam procito reply , samo me je zanimao komentar na ovo sto se desilo Very Happy

@ shark neko je kad tad morao da otvori ovaj topic Very Happy
STORM
STORM
Admin
Admin

» Zodijak : Capricorn
» Broj poruka : 1697
» Datum upisa : 2011-01-21
» Godina : 32
» Lokacija : somewhere in the desert of nevada
» Raspoloženje : dajte vina hocu looom , ako nedas sprzio te grooom :D

https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=669521229

Back to top Go down

Nek neko obrati paznju na skakica !!! Empty Re: Nek neko obrati paznju na skakica !!!

Post by skakic Wed Feb 16, 2011 1:09 pm

ReBoR_n wrote:Skakicu, cemu takvo ponasanje?

svadjao sam se sa devojkom bio sam jako nervozan i samo sam cekao da mi neko nesto skrivi da se izdrkavam na njemu...

A ti shark ako si tako kurcevit dodji slobodno u kikindu, tu sam i cekam ako treba...
A mene tako bili k*rac za jednog chilija -.- iovako je botina... A kao sto kazem samo sam cekao da mi neko nesto kaze da se izdrkavam na nekog..

Ti storm ne znm uopste gde si se ti pronasao u ovoj prici, kao ni ti shark ako cu ja nekog da banujem onda cu da ga banujem a ni ti i nijedan supak mi nece zabraniti koga cu banovati koga a koga ne, dok god imam admina! A ti rudo posto vidim da i ti hoces da se mesas dodji slobodno u ki to ti je 25 min voznje pa da ti razlupam te pepeljare na glavi.

Stevanusko nisi me nikad treba zvati da igram sa ovim debilima, bolje da sam ostao na zr serveru i tamo da sam se zezao sa svima... Znas i sam kako je tamo a kako ovde... Ovde dodjem samo ponekad da vidim jel ima citera ili neko proseravanje na serveru.. Stevo i rebe svaka vama cast sto imate zivaca da igrate sa ovim botovima. Nemojte da se vama skida admin zbog "mene" ja necu vise dolaziti na server..

POPUSITE MI **** ONAKO SLATKO BOTOVI CIGANSKI Smile

e to je sve od mene Smile
skakic
skakic
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Zodijak : Cancer
» Broj poruka : 215
» Datum upisa : 2010-08-22
» Godina : 33
» Lokacija : kikinda
» Raspoloženje : srednje-zalosno :D

Back to top Go down

Nek neko obrati paznju na skakica !!! Empty Re: Nek neko obrati paznju na skakica !!!

Post by *V@S!L!* Wed Feb 16, 2011 1:55 pm

Kao sot je meni Reb rekao da nas ne zanima to svadjanje sa devojkom i prepirke sa fb-a .Tako da to nije izgovor ali necu da se mesam .
*V@S!L!*
*V@S!L!*
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Zodijak : Capricorn
» Broj poruka : 177
» Datum upisa : 2010-04-02
» Godina : 28
» Lokacija : Novi Knezevac
» Raspoloženje : GooD :D

Back to top Go down

Nek neko obrati paznju na skakica !!! Empty Re: Nek neko obrati paznju na skakica !!!

Post by SH@RK Wed Feb 16, 2011 2:57 pm

skakic wrote:
ReBoR_n wrote:Skakicu, cemu takvo ponasanje?

svadjao sam se sa devojkom bio sam jako nervozan i samo sam cekao da mi neko nesto skrivi da se izdrkavam na njemu...

A ti shark ako si tako kurcevit dodji slobodno u kikindu, tu sam i cekam ako treba...
A mene tako bili k*rac za jednog chilija -.- iovako je botina... A kao sto kazem samo sam cekao da mi neko nesto kaze da se izdrkavam na nekog..

Ti storm ne znm uopste gde si se ti pronasao u ovoj prici, kao ni ti shark ako cu ja nekog da banujem onda cu da ga banujem a ni ti i nijedan supak mi nece zabraniti koga cu banovati koga a koga ne, dok god imam admina! A ti rudo posto vidim da i ti hoces da se mesas dodji slobodno u ki to ti je 25 min voznje pa da ti razlupam te pepeljare na glavi.

Stevanusko nisi me nikad treba zvati da igram sa ovim debilima, bolje da sam ostao na zr serveru i tamo da sam se zezao sa svima... Znas i sam kako je tamo a kako ovde... Ovde dodjem samo ponekad da vidim jel ima citera ili neko proseravanje na serveru.. Stevo i rebe svaka vama cast sto imate zivaca da igrate sa ovim botovima. Nemojte da se vama skida admin zbog "mene" ja necu vise dolaziti na server..

POPUSITE MI **** ONAKO SLATKO BOTOVI CIGANSKI Smile

e to je sve od mene Smile

e pa onda lepo odes pa raspravis sa devojkom sta imas,a ne da drugi trpe tvoju nervozu,a svaki put cu se umesati ako je neko nepravedno banovan sto i jeste tema u ovoj prici,nauci se malo normalnom ponasanju i poradi na vaspitanju malo balavce jedan,ali posto ti vise nisi balavac nego vec odrastao bivol,kucno vaspitanje nikad neces ni imati,ipak si morao jos ranije da se izgradis kao licnost,ali posto to nisi uspeo i posto ti je mozak nije prebacio '95-u ti si za mene samo neandretalac koji zna da samo da psuje,a svi odlicno znaju da pas koji laje ne ujeda Smile
a sto se tice ovog zadnjeg,neka ti tata POPUSI da mu vratis seme,bolje da je covek izdrkao u lavabo ili napravio kamen da ima od cega krmaca pizdu da cese nego tebe pavijane jedan
SH@RK
SH@RK
Admin
Admin

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 618
» Datum upisa : 2010-04-23
» Godina : 36
» Lokacija : Ruma
» Raspoloženje : zavisi od horoskopa :)

Back to top Go down

Nek neko obrati paznju na skakica !!! Empty Re: Nek neko obrati paznju na skakica !!!

Post by Ruda Wed Feb 16, 2011 3:01 pm

Ja tebi da se prilagodjavam!? Važi se ovo što ti je shark napisao
Ruda
Ruda
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 1666
» Datum upisa : 2010-01-25
» Godina : 28
» Lokacija : Српска Војводина

https://www.facebook.com/ruda95

Back to top Go down

Nek neko obrati paznju na skakica !!! Empty Re: Nek neko obrati paznju na skakica !!!

Post by MystiKaL ^^ Wed Feb 16, 2011 3:15 pm

[Ruma]SH@RK wrote:
skakic wrote:
ReBoR_n wrote:Skakicu, cemu takvo ponasanje?

svadjao sam se sa devojkom bio sam jako nervozan i samo sam cekao da mi neko nesto skrivi da se izdrkavam na njemu...

A ti shark ako si tako kurcevit dodji slobodno u kikindu, tu sam i cekam ako treba...
A mene tako bili k*rac za jednog chilija -.- iovako je botina... A kao sto kazem samo sam cekao da mi neko nesto kaze da se izdrkavam na nekog..

Ti storm ne znm uopste gde si se ti pronasao u ovoj prici, kao ni ti shark ako cu ja nekog da banujem onda cu da ga banujem a ni ti i nijedan supak mi nece zabraniti koga cu banovati koga a koga ne, dok god imam admina! A ti rudo posto vidim da i ti hoces da se mesas dodji slobodno u ki to ti je 25 min voznje pa da ti razlupam te pepeljare na glavi.

Stevanusko nisi me nikad treba zvati da igram sa ovim debilima, bolje da sam ostao na zr serveru i tamo da sam se zezao sa svima... Znas i sam kako je tamo a kako ovde... Ovde dodjem samo ponekad da vidim jel ima citera ili neko proseravanje na serveru.. Stevo i rebe svaka vama cast sto imate zivaca da igrate sa ovim botovima. Nemojte da se vama skida admin zbog "mene" ja necu vise dolaziti na server..

POPUSITE MI **** ONAKO SLATKO BOTOVI CIGANSKI Smile

e to je sve od mene Smile

e pa onda lepo odes pa raspravis sa devojkom sta imas,a ne da drugi trpe tvoju nervozu,a svaki put cu se umesati ako je neko nepravedno banovan sto i jeste tema u ovoj prici,nauci se malo normalnom ponasanju i poradi na vaspitanju malo balavce jedan,ali posto ti vise nisi balavac nego vec odrastao bivol,kucno vaspitanje nikad neces ni imati,ipak si morao jos ranije da se izgradis kao licnost,ali posto to nisi uspeo i posto ti je mozak nije prebacio '95-u ti si za mene samo neandretalac koji zna da samo da psuje,a svi odlicno znaju da pas koji laje ne ujeda Smile
a sto se tice ovog zadnjeg,neka ti tata POPUSI da mu vratis seme,bolje da je covek izdrkao u lavabo ili napravio kamen da ima od cega krmaca pizdu da cese nego tebe pavijane jedan






sry za spam ali shark imas + evo me valjam se od smijeha ahahahahahahahhahahaha
skakicu , nista tebi za uvredu , ali shark me nasmijao do suza
MystiKaL ^^
MystiKaL ^^
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Sagittarius
» Broj poruka : 1959
» Datum upisa : 2010-02-12
» Godina : 28
» Raspoloženje : :)

https://www.youtube.com/users/cockatooadam

Back to top Go down

Nek neko obrati paznju na skakica !!! Empty Re: Nek neko obrati paznju na skakica !!!

Post by STORM Wed Feb 16, 2011 3:36 pm

skakicu naravno da cu da se mesam ..... pa sta ako si admin , pa nemozes da se izdrkavas kad oces .
I nema veze ako je neko bot i nezna da igra , evo i ja sam bot i sta stim ...

PS : Ajde kad si toliki mangup , pa zoves rudu da dodje, a sto ti nebi svratio malo do zemuna do mene , da meni pokazes koliki si strah ....
STORM
STORM
Admin
Admin

» Zodijak : Capricorn
» Broj poruka : 1697
» Datum upisa : 2011-01-21
» Godina : 32
» Lokacija : somewhere in the desert of nevada
» Raspoloženje : dajte vina hocu looom , ako nedas sprzio te grooom :D

https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=669521229

Back to top Go down

Nek neko obrati paznju na skakica !!! Empty Re: Nek neko obrati paznju na skakica !!!

Post by Guest Wed Feb 16, 2011 4:08 pm

pa da on je frajer,ali vi dodjite u Kikindu...a jel???

@Storm evo nam jos jedna relacija za cimanje - Kikinda...tako da Skakicu cim dodje prolece u Kikindu dolazi i ekipa...Very Happy

@Shark svaka cast brate,ja volim s`drugima da se svadjam,al s`tobom nebi...imas + od mene Smile
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nek neko obrati paznju na skakica !!! Empty Re: Nek neko obrati paznju na skakica !!!

Post by STORM Wed Feb 16, 2011 6:38 pm

@ medo , shark , pusti te ga , netreba se nervirati oko crva zelenog !!!
STORM
STORM
Admin
Admin

» Zodijak : Capricorn
» Broj poruka : 1697
» Datum upisa : 2011-01-21
» Godina : 32
» Lokacija : somewhere in the desert of nevada
» Raspoloženje : dajte vina hocu looom , ako nedas sprzio te grooom :D

https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=669521229

Back to top Go down

Nek neko obrati paznju na skakica !!! Empty Re: Nek neko obrati paznju na skakica !!!

Post by skakic Wed Feb 16, 2011 6:39 pm

CEKAM VAS
skakic
skakic
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Zodijak : Cancer
» Broj poruka : 215
» Datum upisa : 2010-08-22
» Godina : 33
» Lokacija : kikinda
» Raspoloženje : srednje-zalosno :D

Back to top Go down

Nek neko obrati paznju na skakica !!! Empty Re: Nek neko obrati paznju na skakica !!!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum