ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

snake admin? reborne,izvini,ali nisi normalan :D

+2
MystiKaL ^^
The Huster no#1
6 posters

Go down

snake admin? reborne,izvini,ali nisi normalan :D Empty snake admin? reborne,izvini,ali nisi normalan :D

Post by The Huster no#1 Mon Feb 21, 2011 5:01 pm

dao si snakeu admina? taj decko igra 2 meseca na atlasu,nije doveo ni jednog igraca i nije stalan!
i takvi imaju admina? pa ko sve danas na atlasu nece dobiti admina ja ne znam...

znaci ti mozes provaliti po mom ip-u ili po steam id-u ko sam ja igram,doveo sam ti igrace, od kad je napravljen atlas samo na atlasu igram osim nekad sa drustvom kad opikam gungame...

neverovatno ali istinito taj snake nema pojma da igra decko i ja napisao koji bot me ubio i naravno on je poceo da mi preti BANOM umesto GAGOM ili kao sto po pravilima treba,SLAY,KICK pa tek onda BAN !

nadam se da ces ovo procitati i malo razmisliti ko treba dobiti admina...a kome treba skinuti...veruj mi bio je atlas mnogo bolji server na pocetku nego sada,sve dosli neki koji dok nisu imali admina bili ok sve super ovo ono cile mile,a kad su dobili admina pustili muda...

meni si hiljadu puta rekao da treba da se dobije admin biti stalan na serveru,dovoditi igrace,i biti pristojan,a ja to radim uveliko vec par meseci !

pre mi je bio nick Misic -.^Wink ; pa --BosE:IberO:StaR--,pa ovaj,evo sve sam ti rekao

svaki put kad sam menjao nick hteo sam da na sve zaboravim i krenem ispocetka ali nemoguce je jer se uvek nadje neki klinac kao ovaj koji ti sve upraopasti Evil or Very Mad

ramisli malo bolje o mom post-u Wink

pozdrav !
The Huster no#1
The Huster no#1
Aktivan Član
Aktivan Član

» Broj poruka : 32
» Datum upisa : 2011-01-23

Back to top Go down

snake admin? reborne,izvini,ali nisi normalan :D Empty Re: snake admin? reborne,izvini,ali nisi normalan :D

Post by MystiKaL ^^ Mon Feb 21, 2011 5:23 pm

The Huster no#1 wrote:dao si snakeu admina? taj decko igra 2 meseca na atlasu,nije doveo ni jednog igraca i nije stalan!



nemojte ovako glupe teme otvarati samo ispadate futavci sa ovim.
pls
igra 2 mjeseca i nije stalan ?
omg
MystiKaL ^^
MystiKaL ^^
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Sagittarius
» Broj poruka : 1959
» Datum upisa : 2010-02-12
» Godina : 28
» Raspoloženje : :)

https://www.youtube.com/users/cockatooadam

Back to top Go down

snake admin? reborne,izvini,ali nisi normalan :D Empty Re: snake admin? reborne,izvini,ali nisi normalan :D

Post by FaMe Mon Feb 21, 2011 5:31 pm

teme u kojima se traze admini se brisu...takodje ovo ti i nije neka zalba na rad admina wise si pricao o rebornu nego o snakeu...snake je stalno na serveru
FaMe
FaMe
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 377
» Datum upisa : 2010-11-19
» Godina : 28
» Lokacija : Bg
» Raspoloženje : Poljujano

Back to top Go down

snake admin? reborne,izvini,ali nisi normalan :D Empty Re: snake admin? reborne,izvini,ali nisi normalan :D

Post by Фёдор М. Достоевский Mon Feb 21, 2011 5:52 pm

On nije nigdje napisao da mu reb da admina.
Vec se zalio na snake-a ...


Nemojte spamovati tako bezveze procitajte malo bolje post...


I ovom gore husteru da kazem neka od pravila jer izgleda nezna sva Very Happy

Ne tice se tebe kako je neko dobio admina.
Reborn moze da da admina kome god on hoce i niko mu tu ne moze nista.

To kako je neko dobio admina tice se samo tog istog lika i reborna, ostali tu nemaju sta da pitaju ..

I ne moze svaki igrac koji postuje pravila dugo igra tu i dovodi igrace dobiti admina..




Pozz
Фёдор М. Достоевский
Фёдор М. Достоевский
Public Admin
Public Admin

» Zodijak : Aries
» Broj poruka : 1806
» Datum upisa : 2010-06-16
» Godina : 31
» Lokacija : U steku !
» Raspoloženje : Hau du ju du?

Back to top Go down

snake admin? reborne,izvini,ali nisi normalan :D Empty Re: snake admin? reborne,izvini,ali nisi normalan :D

Post by unReal Mon Feb 21, 2011 8:21 pm

Istina je da dosta novih admina ne zna sa istim, ali i njima treba dati sansu.(Ne odnosi se na Snakea)
Snake je korektan lik, samo se cesto nervira zbog gluposti...
Dostojevski i mysti su ostalo rekli.
unReal
unReal
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 987
» Datum upisa : 2010-01-25
» Godina : 27
» Lokacija : Javna kuca
» Raspoloženje : Jebacko

Back to top Go down

snake admin? reborne,izvini,ali nisi normalan :D Empty Re: snake admin? reborne,izvini,ali nisi normalan :D

Post by The Huster no#1 Mon Feb 21, 2011 10:36 pm

mystikal ti nemoj da mi se ku*cis jer cu te savatati jednom nemoj bre da mi se tu gubis bre kenjas se vraneta bre maj***e mali !

hvala dostojevski za podrsku ! i slazem se s tobom da me se ne tice kako je neko dobio admina,ali kazem da je nekorektno da je prema nekome blazi kriterijum,vec da treba prema svima da bude jednak Wink

fame snake nije stalno na serveru,barem ga ja ne vidjam cesto

unreal uparvu si,ne znam kakv je lik ali bolje da mi je dao gag,ali ne i gag bre samo opomena prvo Wink
The Huster no#1
The Huster no#1
Aktivan Član
Aktivan Član

» Broj poruka : 32
» Datum upisa : 2011-01-23

Back to top Go down

snake admin? reborne,izvini,ali nisi normalan :D Empty Re: snake admin? reborne,izvini,ali nisi normalan :D

Post by Ruda Mon Feb 21, 2011 10:52 pm

Lock i ban na 5 dana!
Ruda
Ruda
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 1666
» Datum upisa : 2010-01-25
» Godina : 28
» Lokacija : Српска Војводина

https://www.facebook.com/ruda95

Back to top Go down

snake admin? reborne,izvini,ali nisi normalan :D Empty Re: snake admin? reborne,izvini,ali nisi normalan :D

Post by MystiKaL ^^ Tue Feb 22, 2011 8:25 am

The Huster no#1 wrote:mystikal ti nemoj da mi se ku*cis jer cu te savatati jednom nemoj bre da mi se tu gubis bre kenjas se vraneta bre maj***e mali !


sta ces mene savatati ?
ti ces sada doci u bih ?
uuuu ja bjezim u egipat bolje mi je da poginem nego da me ti savatas

pod 1. niko ti nije dao podrsku
pod 2. nabavi zivot umjesto da se svadjas iza kompjutera
pod 3. nauci pravopis i ne propustaj vrtić zbog kantera
pod 4. ako jos neko se pocne mangupisati ovako ide warn
poz
MystiKaL ^^
MystiKaL ^^
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Sagittarius
» Broj poruka : 1959
» Datum upisa : 2010-02-12
» Godina : 28
» Raspoloženje : :)

https://www.youtube.com/users/cockatooadam

Back to top Go down

snake admin? reborne,izvini,ali nisi normalan :D Empty Re: snake admin? reborne,izvini,ali nisi normalan :D

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum