ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

ovo je preslo svaku meru!

Go down

ovo je preslo svaku meru! Empty ovo je preslo svaku meru!

Post by The Huster no#1 Thu May 05, 2011 3:19 pm

igramo de_dust2 i ja sam u CT sa Sylvestreom...resim njih 4 i krenem da defam,ali tu ulece neki indijanac i krene umesto mene na 7 sekundi do pucanja(naravno,bez defa) i ovaj se dere,proziva ga i naredjuje mu da mi pusti da defam jer sam imao def,al on nece...i naravno,ja sledecu rundu isprozivam tog lika koji je ''pokusao'' da defa(video sam da i admin moze,pa i ja Very Happy) i on me kikuje....opet ulazim i pitam ko me je i zasto kikovao on meni zbog prozivanja,imao si opomenu...ja sam mu samo napisao ''ok,al nisam ja video tu opomenu'' i onda se on nesto drao preko mic-a i ja sam mu napisao ''ne gubi se.'' posle cega je usledeo ban

aloooo bre muka mi je bre vise ovaj klinaca koji se kurce imaju admina kao nemaju 15 godina bre aj bezi

i naravno,kad me iznerviraju i kad ja isprozivam,oni su dobri i carevi od admina matori ovo ono ma more mars bre.
The Huster no#1
The Huster no#1
Aktivan Član
Aktivan Član

» Broj poruka : 32
» Datum upisa : 2011-01-23

Back to top Go down

ovo je preslo svaku meru! Empty Re: ovo je preslo svaku meru!

Post by Guest Thu May 05, 2011 3:49 pm

Alo alo decko spusti se malo,sta umisljas ti breee!!
ja sam resio zadnjeg i rekao da defate posto ja nisam imao def,kao ni 2 lik sto je krenuo da defa.. nikom nisam nista naredio....
Kad god dodjes na pub psujes ko stoka neka,100 puta si bio opomenut,i danas si bio 10 puta opomenut,ali kad si opsovao gadnog tu mi je puko ku**c i banovao sam te!!! unban od mene neces dobiti dok ne skratis tu jezicinu!!! cao pozzzz.....
Svaka druga ti je psovka! i da kazes klinci smo
Gadni ima 30 i kusur, a ja imam 19...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovo je preslo svaku meru! Empty Re: ovo je preslo svaku meru!

Post by Guest Thu May 05, 2011 4:14 pm

Posto je ovde rec o meni a ne o nekom klincu od 15 godina (ko je zeleo video je moje godine) moram da odgovorim momku pod nickom The Huster no#1 njega svi redovni i graci a i admini poznaju kao i njegov VOKABULAR dakle na pomenutoj mapi dd2 tacno je da je The Huster no#1 prozivao iako je i to zabranjeno ali problem je kako je prozivao
citiram "yebem ti mamu u **** ....." posle toga je od mene dobio poslednju opomenu na koju je odreogovao sa ''ne gubi se'' pa ga je Silvi kick posle cega on odgovara sa "debilcino" i naravano da posle toga ide perm ban, ako dodam jos i to da je isti igrac vec bio banovan jer je meni opsovao majku (ovde se moze videti [You must be registered and logged in to see this link.]
a i ranije je opominjan zbog jezika stvarno ne vidim razlog da ga bilo ko unban. Cak i da se izvine to vise nema vrednost, sto se mene tice sracan i zdrav ti bio momce al nemoj ovde da se vracas da kvaris ljudima uzivanje.


Last edited by GADNI on Thu May 05, 2011 4:25 pm; edited 2 times in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovo je preslo svaku meru! Empty Re: ovo je preslo svaku meru!

Post by Guest Thu May 05, 2011 4:23 pm

GADNI wrote:Posto je ovde rec o meni a ne o nekom klincu od 15 godina (ko je zeleo video je moje godine) moram da odgovorim momku pod nickom The Huster no#1 njega svi redovni i graci a i admini poznaju kao i njegov VOKABULAR dakle na pomenutoj mapi dd2 tacno je da je The Huster no#1 prozivao iako je i to zabranjeno ali problem je kako je prozivao
citiram "yebem ti mamu u **** ....." posle toga je od mene dobio poslednju opomenu na koju je odreogovao sa ''ne gubi se'' pa ga je Silvi kick posle cega on odgovara sa "debilcino" i naravano da posle toga ide perm ban, ako dodam jos i to da je isti igrac vec bio banovan jer je meni opsovao majku (ovde se moze videti [You must be registered and logged in to see this link.]
a i ranije je opominjan zbog jezika stvarno ne vidim razlog da ga bilo ko unban. Cak i da se izvine to vise nema vrednost, sto se mene tice sracan i zdrav ti bio momce al nemoj ovde da se vracas da kvaris ljudima uzivanje.
Objasnio...
ps: Husteru lazes do jaja,pola onog sto si napisao je lazzz!!!!
hahahhaha moram da dodam ovo... sry ali ja sam resio 4 ne ti .!. [You must be registered and logged in to see this image.]


Last edited by Sylvester on Thu May 05, 2011 6:56 pm; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovo je preslo svaku meru! Empty Re: ovo je preslo svaku meru!

Post by Guest Thu May 05, 2011 4:49 pm

Ajmo Huster, paljba !



[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovo je preslo svaku meru! Empty Re: ovo je preslo svaku meru!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum