ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

Reborne....

5 posters

Go down

Reborne.... Empty Reborne....

Post by <-_->JoKer<-_-> Fri May 13, 2011 8:10 pm

Vidi ovako podelio si admine vecini igraca koji su na serveru dosta dugo i koji se pridrzavaju svih pravila(mene si zaboravio),danas u 22 h na pub nije bilo ni jednog admina a isla je neka bagovana mapa(nuke_area mislim da je bila i na toj mapi ts nemogu da prodju kroz vrata)do tad je bilo oko 14 igraca i onda nas je ostalo 6 jer nije bio ni 1 admin da promeni mapu.Milim da si bas zbog ovoga podelio vecini igraca admine ali izgleda da i to nije dosta,hocu da kazem da bi trebalo da das admina onima koji su bas to zasluzili a ne celom serveru.
<-_->JoKer<-_->
<-_->JoKer<-_->
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Zodijak : Scorpio
» Broj poruka : 158
» Datum upisa : 2010-11-06
» Godina : 32
» Lokacija : Srbija
» Raspoloženje : O.o dlicn o.O

Back to top Go down

Reborne.... Empty Re: Reborne....

Post by STORM Sat May 14, 2011 1:33 am

Ukoliko se i ostali admini sloze da dobijes admina ...Dobices
A prvo moram ja da popricam sa rebornom o tome ....


On topic : Desava se jbg , da niko od admina nije tu .. ali sta je tu je ....
Bice uskoro podeljeno jos admina , ljudima koji su redovni na serveru
i koji to zasluzuju ...Budite samo malo strpljivi !
STORM
STORM
Admin
Admin

» Zodijak : Capricorn
» Broj poruka : 1697
» Datum upisa : 2011-01-21
» Godina : 32
» Lokacija : somewhere in the desert of nevada
» Raspoloženje : dajte vina hocu looom , ako nedas sprzio te grooom :D

https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=669521229

Back to top Go down

Reborne.... Empty Re: Reborne....

Post by Cr@zy Sun May 15, 2011 11:01 am

Sto ti stalno pravis ovakve teme da nema admina?
Ja sam po cijeli dan na srv. i ti se zalis :S
Je li tebi cilj da reb skine svima admine pa tebi da ili sta? :S
Pa brate nemoj takav biti....
Cr@zy
Cr@zy
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 743
» Datum upisa : 2010-03-02
» Godina : 28
» Lokacija : De_Dust2(Spawn CT:iza kutije)
» Raspoloženje : $UP3R CR@ZY :D

Back to top Go down

Reborne.... Empty Re: Reborne....

Post by Luca Sun May 15, 2011 11:46 am

Ako cemo tako ko zasluzuje admina po meni 1. je Vennegor..
Luca
Luca
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 1257
» Datum upisa : 2011-01-26
» Godina : 27
» Lokacija : Novi Sad,Kovilj
» Raspoloženje : Necemo kvariti :)

Back to top Go down

Reborne.... Empty Re: Reborne....

Post by <-_->JoKer<-_-> Sun May 15, 2011 1:56 pm

1. Slusaj Crazy ja retko kad pravim bilo kakve teme i zalbe,i ovo je prvi put ali prvi da sam napisao(u isto vreme sam napisao i u pitanja za hed admine i pitanja za admine) bilo kakvu zalbu!

2. Nisam se zalio na tebe i nisam nijednog admina imenovao,ocigledno je da si se ti prepoznao u ovome.

3. Nije meni cilj da ikome skine admina ,sto se mene tice nek podeli jos 1000 admina ali samo onima koji su zasluzili i koji znaju sta treba da radi admin!

4. Meni netreba admin,nikad nisam bio admin i neznam dali bi ga koristio dobro.Ja na server svaratim samo kad imam vremena,od ponedeljka do subote radim svaki dan 7-16 nekad i duze i nemogu da provodim bas toliko vremena na kompu igrajuci cs.





<-_->JoKer<-_->
<-_->JoKer<-_->
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Zodijak : Scorpio
» Broj poruka : 158
» Datum upisa : 2010-11-06
» Godina : 32
» Lokacija : Srbija
» Raspoloženje : O.o dlicn o.O

Back to top Go down

Reborne.... Empty Re: Reborne....

Post by Guest Sun May 15, 2011 4:14 pm

<-_->JoKer<-_-> wrote:Vidi ovako podelio si admine vecini igraca koji su na serveru dosta dugo i koji se pridrzavaju svih pravila(mene si zaboravio),danas u 22 h na pub nije bilo ni jednog admina a isla je neka bagovana mapa(nuke_area mislim da je bila i na toj mapi ts nemogu da prodju kroz vrata)do tad je bilo oko 14 igraca i onda nas je ostalo 6 jer nije bio ni 1 admin da promeni mapu.Milim da si bas zbog ovoga podelio vecini igraca admine ali izgleda da i to nije dosta,hocu da kazem da bi trebalo da das admina onima koji su bas to zasluzili a ne celom serveru.

Kazesh necesh admina,a owde si uprawo napisao zalbu i kako bi trebao dobiti admina...o.O jbg desi se 1 u mes dana da nema ni jednog admina na srv...:S
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Reborne.... Empty Re: Reborne....

Post by <-_->JoKer<-_-> Sun May 15, 2011 7:04 pm

mALI^^ M3d@ Wink wrote:
<-_->JoKer<-_-> wrote:Vidi ovako podelio si admine vecini igraca koji su na serveru dosta dugo i koji se pridrzavaju svih pravila(mene si zaboravio),danas u 22 h na pub nije bilo ni jednog admina a isla je neka bagovana mapa(nuke_area mislim da je bila i na toj mapi ts nemogu da prodju kroz vrata)do tad je bilo oko 14 igraca i onda nas je ostalo 6 jer nije bio ni 1 admin da promeni mapu.Milim da si bas zbog ovoga podelio vecini igraca admine ali izgleda da i to nije dosta,hocu da kazem da bi trebalo da das admina onima koji su bas to zasluzili a ne celom serveru.

Kazesh necesh admina,a owde si uprawo napisao zalbu i kako bi trebao dobiti admina...o.O jbg desi se 1 u mes dana da nema ni jednog admina na srv...:S

Da brate kako bi trebao da dobijem ali mi netreba,pa zasluzio sam valjda ili mozda nisam?,sta su ovi ostali bolji od mene? Ajde Medo reci kad se vec pravis pametan!
<-_->JoKer<-_->
<-_->JoKer<-_->
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Zodijak : Scorpio
» Broj poruka : 158
» Datum upisa : 2010-11-06
» Godina : 32
» Lokacija : Srbija
» Raspoloženje : O.o dlicn o.O

Back to top Go down

Reborne.... Empty Re: Reborne....

Post by Guest Sun May 15, 2011 7:35 pm

Ne prawim se pametan...nego sam se waljao od smeha kad sam chitao xDDDD...shalu na stranu,ali wec ako hocesh admin (a msm da si zasluzio) onda trazi bole te...:DDD na staroj statistici se secam da si imao ogroman br sati odigrano na srv...nikad psovao ili sl...itd...itd...Wink
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Reborne.... Empty Re: Reborne....

Post by Guest Sun May 15, 2011 8:06 pm

Nemoj da mislis da te neko sazali i pljuje reborna sto ti nije dao admina.. i da treba u zatvor sad zbog tebe. Ako mislis da mozes da pormenis nesto sam trazi preko PM-a, msn-a itd .. ne mora to javno i da krivis druge kako nisu 25h na dan online, nego samo 24h Smile




Niko ti bre nije rekao da trazis admina, ali tako ispada. U stvari je tako! Znam da nisam na serveru vise, ali znam otprilike o cemu se radi, znam otkad igras. Ali nije posteno sto mesas sve u ovo. Smile (odgovor na tvoj sledeci komentar)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Reborne.... Empty Re: Reborne....

Post by <-_->JoKer<-_-> Sun May 15, 2011 8:18 pm

Covece da sam hteo admina ja bi ga trazio,samo sam bio iznerviran cinjenicom da od toliko admina nema ni jednog na serveru.Jer to tako tesko shvatiti? Samo sam rekao svoje misljenje! I NETREBA MI ADMIN
Iz ovog tvog komentara ja sam ispao g**** koji sere o drugim i koji hoce admina,jer sam rekao svoje misljenje.
Rocky,nemoj samnom tako kao da sam debil koji bi "gazio po mrtvima" da dobije admina .
<-_->JoKer<-_->
<-_->JoKer<-_->
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Zodijak : Scorpio
» Broj poruka : 158
» Datum upisa : 2010-11-06
» Godina : 32
» Lokacija : Srbija
» Raspoloženje : O.o dlicn o.O

Back to top Go down

Reborne.... Empty Re: Reborne....

Post by Guest Sun May 15, 2011 8:27 pm

Nikako to. Ja ti kazem, ako mislis da si za admina, preostaje ti samo da ga trazis .... Sta je tu lose?
Mozda su i ostali iznervirani, petak je, subota ... imaju zivot ljudi brate, ne mogu da vise stalno. Bas kad si ti napisao zalbu. Ako ti treba admin trazi ga brate. Tu niko nece da se buni, to je jos bolje kad neko nije tu onda si ti.
E tek kad vide da si debil koji gazi po mrtvima oni ce da napisu zalbu itd .. Smile ja to nisam ni pomislio
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Reborne.... Empty Re: Reborne....

Post by Guest Mon May 16, 2011 9:02 am

Petak,Sub,Ned...pola nas nema (od admina)...ewo npr ja i Sylvi smo tim danima odsutni,ali gde neznamo ni mi...o.O xDDD...a poshto admina nema pola njih zbog stare mashine,lepo kad Reb bude wracao,umesto mene nek ga dobijesh ti,ionako wishe necu ni u SPEC na owaj prokleti srv...Wink
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Reborne.... Empty Re: Reborne....

Post by ReBoR_n Mon May 16, 2011 10:50 am

Da, Joker je zasluzio admina jer jako dugo igra na serverima.
Jbg, jedino ova tema je malo... bljak, ali opet nema veze, podsetio nas je da je tu.

Nije dolazio neko vreme, ali je ranije bio stalan igrac, a koliko vidim i u poslednje vreme je dosta cest na servrima.

Da li mislis da bi mogao da koriostis admina i da uz pomoc ostalih admina naucis da koristis isti ? Za pocetak da menjas mape, podesavas CVAR-ove u zavisnosti od potrebe, opominjes za pravila, a kasnije da proveravas citere itd ... ?

Ako mislis da bi to sve mogao, onda nema nikakvih problema, obrati se STORM-u da ti da admina.


Joker, u profilu na forumu upisi svoj STEAM-ID.
ReBoR_n
ReBoR_n
Admin
Admin

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 3208
» Datum upisa : 2009-12-02
» Godina : 40
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : Odlično!

http://89.216.50.91/stats/sig/index.php?id=364

Back to top Go down

Reborne.... Empty Re: Reborne....

Post by Guest Mon May 16, 2011 12:31 pm

Slucaj resen, dobices admina i srecno Wink

evo moze lock sada
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Reborne.... Empty Re: Reborne....

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum