ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

Žalba za PF | WiNsToN |BTN|

+4
<< # DeejA Vu #>>
HESSELiNK /A/
STORM
Edvin
8 posters

Go down

Žalba za PF | WiNsToN |BTN|  Empty Žalba za PF | WiNsToN |BTN|

Post by Edvin Sun May 29, 2011 2:01 am

Ponekad kada baš trenutno nema nijedan mix ili neki war,iz zabave posetim Atlas server,i po Winstonu varam (silent aim).Pa dragi Winstone kao prvo imaš "fake" Steam ID znači Nonsteam,drugo:samo tako bezveze si me banovao,i pojma nemam što ovakvima daju admina... silent
Sa igrom sam počeo još davne 2002 godine mislim leto je bilo,naravno u igraonici sa poznanicima,prijateljima itd...A ne kao današnji igrači preko servera se kurče da kako su dobri igrači a na nijednom LAN-u,takmičenju nisu bili,niko ih ne poznaje samo su teški nonsteam čiteri.Na kraju je ispalo da ipak ne varam,pored demo-a,i nekoliko Youtube frag movie-a kao dokaz naravno.Za Unban sam zahvalan pošto Ban je bio pogrešan... Wink
P.S:Malo vam jadan onaj post: "Kako prepoznati čitera"...Mislim znam takve igrače lično i na BECUP-u,WCG itd..koji znaju otprilike gde će protivnik da naidje,aim se ne uvek trese kao što je napisano.Onaj download za igru je isto jadan,mislim ako neko pola dana pored CS provodi onda neće ništa da mu fali da kupi igru za 7.99 evra (800 kinti),mislio sam bar HEAD admini i admini imaju normalnu verziju CS 1.6 a ne piraterijsku study .Hah "lista čitera" iznenadio sam se da samo toliko čitera ima,po meni ima duplo čak i troduplo više.ADMINI djaba banujete čitere oni sa svojom dinamičkom IP adresom će stalno da se vraćaju sa drugim nickom da varaju...Toliko od mene...Poz za ATLAS Team... drunken
Edvin
Edvin

» Broj poruka : 7
» Datum upisa : 2011-05-29

Back to top Go down

Žalba za PF | WiNsToN |BTN|  Empty Re: Žalba za PF | WiNsToN |BTN|

Post by STORM Sun May 29, 2011 4:16 am

Edvin wrote:Ponekad kada baš trenutno nema nijedan mix ili neki war,iz zabave posetim Atlas server,i po Winstonu varam (silent aim).Pa dragi Winstone kao prvo imaš "fake" Steam ID znači Nonsteam,drugo:samo tako bezveze si me banovao,i pojma nemam što ovakvima daju admina... silent
Sa igrom sam počeo još davne 2002 godine mislim leto je bilo,naravno u igraonici sa poznanicima,prijateljima itd...A ne kao današnji igrači preko servera se kurče da kako su dobri igrači a na nijednom LAN-u,takmičenju nisu bili,niko ih ne poznaje samo su teški nonsteam čiteri.Na kraju je ispalo da ipak ne varam,pored demo-a,i nekoliko Youtube frag movie-a kao dokaz naravno.Za Unban sam zahvalan pošto Ban je bio pogrešan... Wink
P.S:Malo vam jadan onaj post: "Kako prepoznati čitera"...Mislim znam takve igrače lično i na BECUP-u,WCG itd..koji znaju otprilike gde će protivnik da naidje,aim se ne uvek trese kao što je napisano.Onaj download za igru je isto jadan,mislim ako neko pola dana pored CS provodi onda neće ništa da mu fali da kupi igru za 7.99 evra (800 kinti),mislio sam bar HEAD admini i admini imaju normalnu verziju CS 1.6 a ne piraterijsku study .Hah "lista čitera" iznenadio sam se da samo toliko čitera ima,po meni ima duplo čak i troduplo više.ADMINI djaba banujete čitere oni sa svojom dinamičkom IP adresom će stalno da se vraćaju sa drugim nickom da varaju...Toliko od mene...Poz za ATLAS Team... drunken

Ma sta nam naprica ....

Kao prvo : winston je od skora admin , i dobio je admina zasluzeno kao odan igrac i prijatelj svih nas sa servera i za sad je dovoljno da pravi red na serveru .

Kao drugo : Nigde nepise da admin mora da ima ORIGINAL STEAM igricu placenu 10 e ili koliko vec .. Evo ja na primer imam original STEAM acc , ali igram na non steam-u jer sam navikao ... a HEAD SAM ADMIN ... tako da nema potrebe da ijedan admin nabavlja steam acc ili celu kompilaciju STEAM igrica kako bi dobio admina (osim ako on to sam nezeli )

Kao trece : Ja sam poceo da igram kanter od kad je izasao ... 1.3 , 1.5 (njega sam najduze igrao ) i onda na kraju sam poceo 1.6 cs da pikam redovno ...

Igram i gather , ako znas sta je .. i imam i preko 100 gathera odigranih , i veruj mi da posto se tamo koristi ANTI CHEAT , ljudi budu uhvaceni sa citevima iako su steam ...
Tako da niko nemoze da kaze da na steam niko nece ili nemoze da koristi cit ...

KAO CETVRTO : Winston je pogresio , ti si unbanovan i kraj ove cele price ..

Kao peto : To sto ti mislis da je jadan posto "Kako prepoznati citera" , je veoma jadno od tebe ....
Mozda si ti profesionalni igrac , ali veruj mi mnogima je to pomoglo !!!!
STORM
STORM
Admin
Admin

» Zodijak : Capricorn
» Broj poruka : 1697
» Datum upisa : 2011-01-21
» Godina : 32
» Lokacija : somewhere in the desert of nevada
» Raspoloženje : dajte vina hocu looom , ako nedas sprzio te grooom :D

https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=669521229

Back to top Go down

Žalba za PF | WiNsToN |BTN|  Empty Re: Žalba za PF | WiNsToN |BTN|

Post by HESSELiNK /A/ Sun May 29, 2011 8:10 am

Ja ne mogu da verujem da se zale na Winstona & Gadnog...
Svako moze da pogresi 1 pa i vise puta jbt, desava se svima...
Gadni i Win su najbolji osobe na serveru bre, da nije njih ne bi bilo ni zezanicije ni nicega...server bi bio groblje...
Stavljaj lock Sad
HESSELiNK /A/
HESSELiNK /A/
TEŠKI ALKOHOLIČAR
TEŠKI ALKOHOLIČAR

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 1448
» Datum upisa : 2010-08-21
» Godina : 28

https://atlas.forummotion.com

Back to top Go down

Žalba za PF | WiNsToN |BTN|  Empty Re: Žalba za PF | WiNsToN |BTN|

Post by STORM Sun May 29, 2011 8:36 am

Vennegoor of Hesselink wrote:Ja ne mogu da verujem da se zale na Winstona & Gadnog...
Sad

Upravo to i ja govorim ..... !!!!!

Nego , nemozes ti dokazati ljudima ... da na serveru postoji doza prijateljstva izmedju igraca iako se neznamo svi licno !!
STORM
STORM
Admin
Admin

» Zodijak : Capricorn
» Broj poruka : 1697
» Datum upisa : 2011-01-21
» Godina : 32
» Lokacija : somewhere in the desert of nevada
» Raspoloženje : dajte vina hocu looom , ako nedas sprzio te grooom :D

https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=669521229

Back to top Go down

Žalba za PF | WiNsToN |BTN|  Empty Re: Žalba za PF | WiNsToN |BTN|

Post by Guest Sun May 29, 2011 8:54 am

.
.
.
.
.
.
Hvla za pohvale Smile
ko je redovan kao igrac, on zna sve sta se desava na serveru i kako se lako sve moze resiti, a ovi sto svrat kad nemaju sta da rede pametnije i odmah bi da napisu zalbe, e pa mogu da se zale upravi vodovoda, takvih smorova ima kolko oces, hehe sta reci nego zlojeb lik se registrovao na forum samo da bi se zalio smesno.

Winstone cepamo mi dalje tu su deja silvi silver ventilator rew i mnogi drugi (storma namerno ne pominjme posto nam je on ko dobra vila prisutan uvek kad treba da se ispegla nesto, inace ge nema Sad ) a ovi padobranci mogu da .......
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žalba za PF | WiNsToN |BTN|  Empty Re: Žalba za PF | WiNsToN |BTN|

Post by << # DeejA Vu #>> Sun May 29, 2011 8:58 am

Ne vidim zasto frka oko ovog bana, dobio si unban?!
Dosao si juce na server ii zalis se... sam kazes da igras igricu od davne 2002. pa samim tim sam zakljcio da ti nije ovo prvi ban. Laughing Posto si pro igrac ovo ti se desavalo vise puta sigurno (da te banuju) po meni si trebao se predstaviti na 4rum i mislim da bi izbegli svi ovo tako "strasno" sto se desilo! Very Happy

pozz i pucamo se!
<< # DeejA Vu #>>
<< # DeejA Vu #>>
Admin
Admin

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 839
» Datum upisa : 2010-09-21
» Godina : 37
» Lokacija : Zabalj
» Raspoloženje : dobro, ne losho! :)

Back to top Go down

Žalba za PF | WiNsToN |BTN|  Empty Re: Žalba za PF | WiNsToN |BTN|

Post by STORM Sun May 29, 2011 9:01 am

GADNI wrote:.
.
.
.
.
.
Hvla za pohvale Smile
ko je redovan kao igrac, on zna sve sta se desava na serveru i kako se lako sve moze resiti, a ovi sto svrat kad nemaju sta da rede pametnije i odmah bi da napisu zalbe, e pa mogu da se zale upravi vodovoda, takvih smorova ima kolko oces, hehe sta reci nego zlojeb lik se registrovao na forum samo da bi se zalio smesno.

Winstone cepamo mi dalje tu su deja silvi silver ventilator rew i mnogi drugi (storma namerno ne pominjme posto nam je on ko dobra vila prisutan uvek kad treba da se ispegla nesto, inace ge nema Sad ) a ovi padobranci mogu da .......


E gadni ... evo i mene o5 :P Ove nedelje sam prva smena tako da se pucamo <3
STORM
STORM
Admin
Admin

» Zodijak : Capricorn
» Broj poruka : 1697
» Datum upisa : 2011-01-21
» Godina : 32
» Lokacija : somewhere in the desert of nevada
» Raspoloženje : dajte vina hocu looom , ako nedas sprzio te grooom :D

https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=669521229

Back to top Go down

Žalba za PF | WiNsToN |BTN|  Empty Re: Žalba za PF | WiNsToN |BTN|

Post by Guest Sun May 29, 2011 9:09 am

.........ajde vise batice da ti makar glas cujemo Smile
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žalba za PF | WiNsToN |BTN|  Empty Re: Žalba za PF | WiNsToN |BTN|

Post by SimkeAK<47 Sun May 29, 2011 10:34 am

winston je odlican admin,decko stvarno vodi reda o serveru.a svako moye da pogrijesi tako da si ovo dabe pisao jednostavno bi bilo da si postavio demo odmah i problm rjesen. >D
SimkeAK<47
SimkeAK<47
AWP Admin
AWP Admin

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 726
» Datum upisa : 2010-12-04
» Godina : 32
» Lokacija : awp_map
» Raspoloženje : pa...

Back to top Go down

Žalba za PF | WiNsToN |BTN|  Empty Re: Žalba za PF | WiNsToN |BTN|

Post by Edvin Sun May 29, 2011 1:16 pm

Mislim ako je toliko aktivan i dobar admin onda je sve ok,ipak zbog ban-a sam napisao ovo ne zbog žalbe... Very Happy Very Happy poz...
Edvin
Edvin

» Broj poruka : 7
» Datum upisa : 2011-05-29

Back to top Go down

Žalba za PF | WiNsToN |BTN|  Empty Re: Žalba za PF | WiNsToN |BTN|

Post by Winston Sun May 29, 2011 3:04 pm

ok resili smo ovo ja sam se oliveru izvinio evo sad i tebi .... pogreio sam ... jbg desava se
Winston
Winston
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Sagittarius
» Broj poruka : 431
» Datum upisa : 2011-01-21
» Godina : 30
» Lokacija : BG
» Raspoloženje : :)

Back to top Go down

Žalba za PF | WiNsToN |BTN|  Empty Re: Žalba za PF | WiNsToN |BTN|

Post by Edvin Sun May 29, 2011 3:11 pm

Winston wrote:ok resili smo ovo ja sam se oliveru izvinio evo sad i tebi .... pogreio sam ... jbg desava se
Ok. Cool
Edvin
Edvin

» Broj poruka : 7
» Datum upisa : 2011-05-29

Back to top Go down

Žalba za PF | WiNsToN |BTN|  Empty Re: Žalba za PF | WiNsToN |BTN|

Post by Oliver*Penzija Sun May 29, 2011 3:33 pm

Mozete lock temu, lepo smo se sve dog... A ti Edvine vise nemoj da igras tako dobro, jer vidis i sam sta se desilo... Very Happy Very Happy
I sto si se zalio, kad si dobio unban...
I samo nesto da vam jos kazem... Edvin je banovan zbog svog pro igranja sa 35 servera, koje hostuje kbg... Banovan mu je steam id, tako da vise ne moze da igra na serverima koje hostuje kbg... Zamislite 35!!! Na 35 servera je dobio ban, iako nije koristio cheat... Sta vam to govori? Pa da mnogi admini nemaju pojma ko je cheater i ko nije...

Moze lock moderator...
Oliver*Penzija
Oliver*Penzija
Banovan
Banovan

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 368
» Datum upisa : 2010-06-23
» Godina : 33
» Lokacija : Debeljaca
» Raspoloženje : Pomalo nervozan! :D

https://www.facebook.com/home.php#!/profile.php?id=1642058382

Back to top Go down

Žalba za PF | WiNsToN |BTN|  Empty Re: Žalba za PF | WiNsToN |BTN|

Post by PAKO Sun May 29, 2011 5:09 pm

LOCK!
PAKO
PAKO
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Taurus
» Broj poruka : 1767
» Datum upisa : 2009-12-19
» Godina : 29
» Lokacija : Beograd, Železnik

Back to top Go down

Žalba za PF | WiNsToN |BTN|  Empty Re: Žalba za PF | WiNsToN |BTN|

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum