ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

zaLBA NA ADMINA DEJJA VU

+4
Exp3nsive
Maestr0
<< # DeejA Vu #>>
Lord
8 posters

Go down

zaLBA NA ADMINA DEJJA VU  Empty zaLBA NA ADMINA DEJJA VU

Post by Lord Sat Jun 11, 2011 5:06 pm

Lik je bot teski nznm sto ima admina,igra si inferno 3 na 2 sto puta kazem menjaj na 2x2 on nista zato sto ima skor 9-1 zelja pa nece da menja mapu,onda sam promenio nick na **** glupe admine i dobio ban al dobro to je uredu. mislim da bih trebalo da mu skinu admina jel ne zna da ga koristi to vazi i za maestra i on je bio tu...
Lord
Lord
Public Admin
Public Admin

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 26
» Datum upisa : 2010-11-29
» Godina : 33
» Lokacija : BG
» Raspoloženje : Surovo :)

Back to top Go down

zaLBA NA ADMINA DEJJA VU  Empty Re: zaLBA NA ADMINA DEJJA VU

Post by << # DeejA Vu #>> Sat Jun 11, 2011 5:24 pm

Lord wrote:Lik je bot teski nznm sto ima admina,igra si inferno 3 na 2 sto puta kazem menjaj na 2x2 on nista zato sto ima skor 9-1 zelja pa nece da menja mapu,onda sam promenio nick na **** glupe admine i dobio ban al dobro to je uredu. mislim da bih trebalo da mu skinu admina jel ne zna da ga koristi to vazi i za maestra i on je bio tu...


nije bilo 3na 2 nego 5na 5

drugo i sam si frager kada jedva cekas 2x2(sto je dojadila i BOGU)

a imao si privilegije kod mene odbanovao sam te kad je zarez trazio od mene da te unban zbog psovanja(bio si perm ban)

i pre neki dan psujes ko kocijas gde admini mene napadaju sto te branim(ne znam ni ja sam zasto sam te branio) mislio sam da si ok lik
i prolazis kod mene samo sa Lord nemoj a "ti necu vise Smile"

od sada ces od mene dobijati vremenski ban za to tvoje psovanje (bez opomene i gaga)


Last edited by << # DeejA Vu #>> on Sat Jun 11, 2011 8:27 pm; edited 1 time in total
<< # DeejA Vu #>>
<< # DeejA Vu #>>
Admin
Admin

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 839
» Datum upisa : 2010-09-21
» Godina : 37
» Lokacija : Zabalj
» Raspoloženje : dobro, ne losho! :)

Back to top Go down

zaLBA NA ADMINA DEJJA VU  Empty Re: zaLBA NA ADMINA DEJJA VU

Post by Maestr0 Sat Jun 11, 2011 5:30 pm

Ja sam mozda bio na serveru,ali ili sam bio AFK ili sam bio u SPECU,jer ne znam, za ovo da te je deeja vu ban,niti da si ti psovao :P
Maestr0
Maestr0
- Moderator -
- Moderator -

» Zodijak : Taurus
» Broj poruka : 762
» Datum upisa : 2011-03-31
» Godina : 28
» Lokacija : CG-PG-G-KVART
» Raspoloženje : :D

Back to top Go down

zaLBA NA ADMINA DEJJA VU  Empty Re: zaLBA NA ADMINA DEJJA VU

Post by Exp3nsive Sat Jun 11, 2011 5:33 pm

Nisam bio prisutan vec recenom dogadjaju ali mislim da niko ne moze da se zali na Deju,gadnija i jos pojedine jer oni su admini bezprekora .
Toliko od mene Smile
Exp3nsive
Exp3nsive
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Zodijak : Taurus
» Broj poruka : 134
» Datum upisa : 2011-04-21
» Godina : 28
» Lokacija : Podgorica
» Raspoloženje : veoma srecan :)

Back to top Go down

zaLBA NA ADMINA DEJJA VU  Empty Re: zaLBA NA ADMINA DEJJA VU

Post by Guest Sat Jun 11, 2011 6:35 pm

ma aj bezi nasao si na koga da se zalis. Samo cekate najmanju gresku admina odmah trcite na forum to da napisete...
Jbt kakvi ste bre ljudi,ne mogu da vas skontam... O.o
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

zaLBA NA ADMINA DEJJA VU  Empty Re: zaLBA NA ADMINA DEJJA VU

Post by Lord Sat Jun 11, 2011 6:45 pm

prvi put se zalim zato sto sam se iznervirao sto ima admina ako ne radi sta treba, mozda nisam trebao za dejju da pisem al jbg puludeo sam bio ,a ti sylvester znas da ima dosta admina koji nista ne rade... a ja vidim da me niko ne gotivi na serveru pa samo cekaju nesto da bih me ban
Lord
Lord
Public Admin
Public Admin

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 26
» Datum upisa : 2010-11-29
» Godina : 33
» Lokacija : BG
» Raspoloženje : Surovo :)

Back to top Go down

zaLBA NA ADMINA DEJJA VU  Empty Re: zaLBA NA ADMINA DEJJA VU

Post by Guest Sat Jun 11, 2011 6:54 pm

Lord wrote:prvi put se zalim zato sto sam se iznervirao sto ima admina ako ne radi sta treba, mozda nisam trebao za dejju da pisem al jbg puludeo sam bio ,a ti sylvester znas da ima dosta admina koji nista ne rade... a ja vidim da me niko ne gotivi na serveru pa samo cekaju nesto da bih me ban
1. Sto se tice admina,da brate im dosta admina koji samo sviraju Q dok su na serveru.
2. To si ti umislio da te niko ne voli. A zasto..?
primer ti dajem. Admin ti kaze nemoj da se stekas,nemoj da budes u bazi duze od 15 sec,ti odmah odgovaras nadrkano..
i onda te admini banuju..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

zaLBA NA ADMINA DEJJA VU  Empty Re: zaLBA NA ADMINA DEJJA VU

Post by SimkeAK<47 Sat Jun 11, 2011 7:59 pm

nisam bio tu ali mogu reci da je << # DeejA Vu #>> jedan od najboljih admina i veoma je uzoran igrac.A i bolje je da se mape manje mjenjaju jer odose igraci Very Happy
SimkeAK<47
SimkeAK<47
AWP Admin
AWP Admin

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 726
» Datum upisa : 2010-12-04
» Godina : 32
» Lokacija : awp_map
» Raspoloženje : pa...

Back to top Go down

zaLBA NA ADMINA DEJJA VU  Empty Re: zaLBA NA ADMINA DEJJA VU

Post by NESIC Mon Jun 13, 2011 8:34 am

Kakav bre uzoran igrac? Niko od vas nije bio tu i gledao ga kako je igrao(a vrv i sad tako igra).Njegova igra je ista kiksina(mozda i gora).Znaci lik na infernu bleji samo u onoj kuci i ceka trenutak kada svi ct odu na veliki, e onda on kroz kucu(ili skoci dole) ode na mali....Svaku rundu tako....Ne znam odakle vama to da je on uzoran igrac....Mene bi iskreno smorila takva igra...Ali ako si vec admin trebao bi da smanjis stekanje, jel samim tim nemas vremena nekog da banujes, kikujes ili da ga slay....
NESIC
NESIC
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Taurus
» Broj poruka : 447
» Datum upisa : 2010-03-11
» Godina : 29
» Lokacija : BEOGRAD

Back to top Go down

zaLBA NA ADMINA DEJJA VU  Empty Re: zaLBA NA ADMINA DEJJA VU

Post by << # DeejA Vu #>> Mon Jun 13, 2011 9:19 am

NESIC wrote:Kakav bre uzoran igrac? Niko od vas nije bio tu i gledao ga kako je igrao(a vrv i sad tako igra).Njegova igra je ista kiksina(mozda i gora).Znaci lik na infernu bleji samo u onoj kuci i ceka trenutak kada svi ct odu na veliki, e onda on kroz kucu(ili skoci dole) ode na mali....Svaku rundu tako....Ne znam odakle vama to da je on uzoran igrac....Mene bi iskreno smorila takva igra...Ali ako si vec admin trebao bi da smanjis stekanje, jel samim tim nemas vremena nekog da banujes, kikujes ili da ga slay....


Nesicu, vidim da ti imas problem sa mnom! (a verovatno i samim sobom)

Nisam na ser zbog admina vec radi igre!!!

Sto se tice moje igre: tako ja igram igricu!

a koliko se secam tvoje igre, nista nisi bio bolji!

A i ti si verovatno ostao isti: Ogorcen,nervozan,nezadovoljan...(ja te nikada nisam video da se zezas sa nekim)

Zato ostavi se glupog nagadjanja i ispostuj bar sto sam stariji 9 god. [You must be registered and logged in to see this image.]
<< # DeejA Vu #>>
<< # DeejA Vu #>>
Admin
Admin

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 839
» Datum upisa : 2010-09-21
» Godina : 37
» Lokacija : Zabalj
» Raspoloženje : dobro, ne losho! :)

Back to top Go down

zaLBA NA ADMINA DEJJA VU  Empty Re: zaLBA NA ADMINA DEJJA VU

Post by NESIC Mon Jun 13, 2011 10:06 am

Ahahahahahahah...Kao prvo, ja nisam ni ogorcen, ni nervozan..
Kao drugo:Moja je igra bila mnogo drugacija od tvoje.
Kao trece:Nemam ja nista protiv tebe, samo kazem kako igras i da se sa tvojom igrom admin ne uklapa..I kao cetvrto:Nikad me nisi video da se zezam sa nekim? Ovo si lupio onako posteno..
Ocigledno da nisi shvatio moj post..Procitaj malo bolje..
NESIC
NESIC
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Taurus
» Broj poruka : 447
» Datum upisa : 2010-03-11
» Godina : 29
» Lokacija : BEOGRAD

Back to top Go down

zaLBA NA ADMINA DEJJA VU  Empty Re: zaLBA NA ADMINA DEJJA VU

Post by Oliver*Penzija Mon Jun 13, 2011 10:17 am

Evo ovako... Nasli ste na koga da se zalite... Deja, moj idol na serveru, skoro naj admin! A vi se na njega zalite i to bez osnova... Mislim sta reci... Naravno da nece da menja mapu na dd2x2 cim neko ode... Sacekace koji min, da vidi da li ce neko doci, a ako ne, promenice... Znaci pocnite da se zalite na ljude, koji stvarno ne vrse svoj posao, a mog Deeja Vu-a ostavite na miru... A to sto ti kazes Neske da igra stekerski, to je njegov stil... Covek igra na vreme... Ct treba da cuva sajt, nema sta da trazi u kuci... On mora da napadne ako je teror, zar ne? Poz!
DEEJA VU-a za predsednika! Very Happy
Oliver*Penzija
Oliver*Penzija
Banovan
Banovan

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 368
» Datum upisa : 2010-06-23
» Godina : 33
» Lokacija : Debeljaca
» Raspoloženje : Pomalo nervozan! :D

https://www.facebook.com/home.php#!/profile.php?id=1642058382

Back to top Go down

zaLBA NA ADMINA DEJJA VU  Empty Re: zaLBA NA ADMINA DEJJA VU

Post by << # DeejA Vu #>> Mon Jun 13, 2011 10:43 am

Ja sam tvoj post procitao dobro. Sastoji se od predpostavka i grdnji na moj racun i ako nisi na serveru! Nabrajas kako ja igram na infernu Shocked objasni molim te kako to treba da se igra i kako treba biti uzoran igrac? A kazem ti da nisam na serveru zbog admina! Kontas???

Aaaa Oli za post da li da ti uplatim ziralno ili solarno? (lovu na sunce) Very Happy
<< # DeejA Vu #>>
<< # DeejA Vu #>>
Admin
Admin

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 839
» Datum upisa : 2010-09-21
» Godina : 37
» Lokacija : Zabalj
» Raspoloženje : dobro, ne losho! :)

Back to top Go down

zaLBA NA ADMINA DEJJA VU  Empty Re: zaLBA NA ADMINA DEJJA VU

Post by Guest Mon Jun 13, 2011 10:58 am

.
.
.
.
.
.

Pa bre nemoz covek da ode na dva dana a da vi nesrto ne ubrljate Smile
Lordu necucak ni da odgovorim posto je kriveci Deju izneo svoje mane i to svi znaju. Takodje ubuduce nece ni kod mene imati privilegije kao atlas i ac posto to ne da je pravo igrac da bude takav.
Nesic je prvak na takmicenju za naj nadrkanijeg smora, gori je od dzangrizave babe, tako da i on nije vredan moga komentara.

Deja je dovoljno mudar da ga nedozreli klinci nerviraju i uticu na njegovo PERFEKTNO ADMINOVANJE !!!!

SVIM SMOROVIMA PORUCUJEM PO 1000000000_diti PUT
ZABNANJENO JE U TOKU DANA MENJATI NA MALE MAPE !!!!

ovaj server se joa uvek ne zove ZELJOTEKA i admini nisu u obavezi da ugadjaju svakoj sisi koja misli da je vazna, da izlaze u susret, ova je mapa smor, ova ce mapa isprazniti server, daj 2x2.........
a da su mnogi od vas sisice govori i to da kad Reb udje i promeni mapu na dust miror pomalo se neko tek kroz salu buni ali svi cute i igraju, i cim njega nema vi opalite drvlje i kamenje po adminima, jedva cekam da mi poprave strju pa ce biti gagova kickova i banova razmazencima sa ATLASA.

ko mi dirne ekipu ****************%&""&/%/(()/($%"#$#$%$&/


P.S.
molio bih Lorda i Nesica da se po ovom pitanju vise ne izjasnjavaju posto je ovde sve receno i objasnjeno pa cu njihove komentare smatrati za spam i raspravljanje sa moderatorom i adminom (a ni jedno ni drugo nijee dozvoljeno)

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

zaLBA NA ADMINA DEJJA VU  Empty Re: zaLBA NA ADMINA DEJJA VU

Post by STORM Mon Jun 13, 2011 12:04 pm

Evo i ja da se izjasnim .....

Ovo je jos jedan izliv besa na admine , zato sto pojedini igraci nisu zadovoljni svojim neispunjenim hirovima od strane nas Head admina ...

Ajde da ste se zalili na nekog novijeg admina , pa i da razumem ... a do skora ste svi DEJI ulazili u guzicu da prostite ....

Omg , pa dejan igra svoju igru ... nece on da igra kako vi zamislite ili kako po vasem pravilu treba igra xD

ae lock ide na ovo i nesmarajte vise
STORM
STORM
Admin
Admin

» Zodijak : Capricorn
» Broj poruka : 1697
» Datum upisa : 2011-01-21
» Godina : 32
» Lokacija : somewhere in the desert of nevada
» Raspoloženje : dajte vina hocu looom , ako nedas sprzio te grooom :D

https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=669521229

Back to top Go down

zaLBA NA ADMINA DEJJA VU  Empty Re: zaLBA NA ADMINA DEJJA VU

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum