ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

SH@RK me ban! UNBAN!

+2
ReBoR_n
skroz_nebitan
6 posters

Go down

SH@RK me ban! UNBAN! Empty SH@RK me ban! UNBAN!

Post by skroz_nebitan Thu Jun 16, 2011 1:22 pm

Ban Information
Name: AC | sKrOz_nEbItan
SteamID: STEAM_0:0:1491155998
Reason: sad vise ni sa kim neces igrati
Unban Time: Permanent Ban
Admin Name: ACFX ^ SH@RK
Admin SteamID: STEAM_0:0:1491584927
i to zato sto sam goworio da kickuju one koji imaju weliki ping...OMG!!! on umislio da je neki tu..ma mrs Smile
skroz_nebitan
skroz_nebitan
Banovan
Banovan

» Zodijak : Capricorn
» Broj poruka : 179
» Datum upisa : 2010-05-12
» Godina : 32
» Lokacija : Rio De Janeiro

Back to top Go down

SH@RK me ban! UNBAN! Empty Re: SH@RK me ban! UNBAN!

Post by ReBoR_n Thu Jun 16, 2011 1:35 pm

Sto si nam strog shark.
Jel dobijao opomenu?

Realno, ne treba da se mesas u rad admina. Mogao si jednom da napises da kikuju ili vremenski banuju igrace sa velikim pingom, ali ne i da ih smaras ...

NE znam sta ce shark sad reci ...
ReBoR_n
ReBoR_n
Admin
Admin

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 3208
» Datum upisa : 2009-12-02
» Godina : 40
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : Odlično!

http://89.216.50.91/stats/sig/index.php?id=364

Back to top Go down

SH@RK me ban! UNBAN! Empty Re: SH@RK me ban! UNBAN!

Post by SH@RK Thu Jun 16, 2011 1:50 pm

shark ce reci sledece:
prvo poradi malo na recniku,imas verovatno u svom gradu gradsku biblioteku,potrazi vujakliju,bonton,pravila lepog ponasanja...ili tako neku knjigu koja ce malo kulturno da te uzdigne,prosvetli i da ti aktivira ostatak sivih celija u mozgu,posto trenutno imas samo jednu vijugu od piileta vise u glavi,a to je da ne seres po dvoristu
secam te se ja odranije sa servera,nisi dolazio neko vreme,nz zbog cega i ne zanima me,ali otkako si se vratio svaki admin,pa cak i HEAD admin ima problem sa tobom i ti kao nikad nisi kriv
ban si dobio zato sto igraci na serveru za tebe nisu debili,klipani..ne secam se tacno sta si napisao pre nego sto sam te banovao
na serverima si dugo i ti bi prvi trebalo da znas koja su pravila i da pravila za sve vaze isto
trazis da se kick-uju igraci sa velikim pingom,a ti imas ping koji je cas 80,cas 95,nisi ti tu da ucis admine njihovom poslu i duznostima
toliko od mene,unban nema dok se malo ne naucis pameti i dok ne pocnes pristojno da se ponasas


EDIT - tacnije,ovo si napisao i sto je razlog zasto sam te ban,citiram: ''SA KAKVIM JA JEBENIM BOTOVIMA IGRAM''


Last edited by [Ruma]SH@RK on Thu Jun 16, 2011 2:04 pm; edited 1 time in total
SH@RK
SH@RK
Admin
Admin

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 618
» Datum upisa : 2010-04-23
» Godina : 36
» Lokacija : Ruma
» Raspoloženje : zavisi od horoskopa :)

Back to top Go down

SH@RK me ban! UNBAN! Empty Re: SH@RK me ban! UNBAN!

Post by SH@RK Thu Jun 16, 2011 2:02 pm

skroz_nebitan wrote:
on umislio da je neki tu..ma mrs Smile

ovaj deo nisam video,na brzinu sam procitao
sad ne da neces dobiti unban,nego ti evo sad warn,a i koji te admin bude unban licno cu i tog admina perm ban
SH@RK
SH@RK
Admin
Admin

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 618
» Datum upisa : 2010-04-23
» Godina : 36
» Lokacija : Ruma
» Raspoloženje : zavisi od horoskopa :)

Back to top Go down

SH@RK me ban! UNBAN! Empty Re: SH@RK me ban! UNBAN!

Post by skroz_nebitan Thu Jun 16, 2011 2:46 pm

sharki ne glumi Wink rekao sam...kao ban owog..reason bot...eto to Wink al iz sprdnje...kako je reb pricao kao nece da stawi dd2 jer samo "nas dwoje znamo,a ostali ste botowi" ? Smile tako da Wink ok,iz sale je..pa sta onda?: )
skroz_nebitan
skroz_nebitan
Banovan
Banovan

» Zodijak : Capricorn
» Broj poruka : 179
» Datum upisa : 2010-05-12
» Godina : 32
» Lokacija : Rio De Janeiro

Back to top Go down

SH@RK me ban! UNBAN! Empty Re: SH@RK me ban! UNBAN!

Post by keoz1g ♥ Thu Jun 16, 2011 2:50 pm

Pa head admin moze da govori sta hoce ali ipak ne sme da se izivljava nad njima.
keoz1g ♥
keoz1g ♥
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 1732
» Datum upisa : 2010-03-12
» Lokacija : Novi Knezevac
» Raspoloženje : Odlicno:D

Back to top Go down

SH@RK me ban! UNBAN! Empty Re: SH@RK me ban! UNBAN!

Post by SH@RK Thu Jun 16, 2011 2:52 pm

ti i dalje lazes i glumis nevinasce

ponavljam BAN SI DOBIO ZBOG PSOVANJA

neces ti mene uciti koga cu ja da ban,koga da opomenem ...

sredi prvo svoj recnik i svoje ponasanje i dobices unban,a do tada se kiseli i malo odmaraj
SH@RK
SH@RK
Admin
Admin

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 618
» Datum upisa : 2010-04-23
» Godina : 36
» Lokacija : Ruma
» Raspoloženje : zavisi od horoskopa :)

Back to top Go down

SH@RK me ban! UNBAN! Empty Re: SH@RK me ban! UNBAN!

Post by ℬlo0dY-.-ℬosS ♥ Thu Jun 16, 2011 3:11 pm

Ne znam sta ima na umu skroz nebitni, ali kad god igramo dd2 i on ako je ts UVEK namerno baca smoke da ne mogu da gledam na mid awp-om. 4 runde za redom sam ga pitao "skroz nebitni zasto bacas namerno smoke na mid" tj odma' ispred gde je onaj prolaz kod baze, a on samo cuti. U svakoj rundi sam ga pitao 2 puta, na pocetku i kad smo mrtvi. Posle sam se iznervirao sto ne odgovara i slao iz konzole "say ..." 5, 6 puta za redom, a on k'o mumija, samo cuti i trckara po map, tek kad ga prebacilo u ct tad se 'setio' da mi odg "eto ti".
2, 3 dana pre ovoga sam ga isto pitao sto, on nista ne odgovara, i bolje da izadjem nego da se nerviram pa da pocnem da 'psujem'. Baca smoke a napada sa glock-om. Steka $ za smoke :roll:
Ne znam s kojim ciljem igra, ali izgleda da je ili mnogo tvrdoglav ili to radi u inat, posto zamislja da je Bog ako ima admina.

P.S. Sry za spam, vezano je za 'banovanog'. Nisam hteo da otvaram novu temu posto posle kazu kako se "otvaraju gluposti". Smile

Edit: Blo0dY-.-BosS mi je nick... Cisto da se setis kome si bacao smoke Wink


Last edited by -=Ne-Yo=- on Thu Jun 16, 2011 3:15 pm; edited 1 time in total (Reason for editing : Edit)
ℬlo0dY-.-ℬosS ♥
ℬlo0dY-.-ℬosS ♥
- Moderator -
- Moderator -

» Zodijak : Aries
» Broj poruka : 227
» Datum upisa : 2010-06-27
» Godina : 31
» Lokacija : Mulhouse, France
» Raspoloženje : Hihihi

https://www.facebook.com/bloody028boss

Back to top Go down

SH@RK me ban! UNBAN! Empty Re: SH@RK me ban! UNBAN!

Post by HESSELiNK /A/ Thu Jun 16, 2011 4:03 pm

-=Ne-Yo=- wrote:Ne znam sta ima na umu skroz nebitni, ali kad god igramo dd2 i on ako je ts UVEK namerno baca smoke da ne mogu da gledam na mid awp-om. 4 runde za redom sam ga pitao "skroz nebitni zasto bacas namerno smoke na mid" tj odma' ispred gde je onaj prolaz kod baze, a on samo cuti. U svakoj rundi sam ga pitao 2 puta, na pocetku i kad smo mrtvi. Posle sam se iznervirao sto ne odgovara i slao iz konzole "say ..." 5, 6 puta za redom, a on k'o mumija, samo cuti i trckara po map, tek kad ga prebacilo u ct tad se 'setio' da mi odg "eto ti".
2, 3 dana pre ovoga sam ga isto pitao sto, on nista ne odgovara, i bolje da izadjem nego da se nerviram pa da pocnem da 'psujem'. Baca smoke a napada sa glock-om. Steka $ za smoke :roll:
Ne znam s kojim ciljem igra, ali izgleda da je ili mnogo tvrdoglav ili to radi u inat, posto zamislja da je Bog ako ima admina.

P.S. Sry za spam, vezano je za 'banovanog'. Nisam hteo da otvaram novu temu posto posle kazu kako se "otvaraju gluposti". Smile

Edit: Blo0dY-.-BosS mi je nick... Cisto da se setis kome si bacao smoke Wink

Ovo je sve tacno sto je rekao bloody..
Znaci jos si i ono na p. sunce li ti...
Ja jos kazem nebitni jel ti bacas on kaze ne nisam ja..dobro...bar imaj nekog postovanja pa reci da si ti ...

Znaci 2 dana igras i u ta 2 dana svaki put namerno bacas smoke..iako sam opomenuo za to, ali nisam mogao provalim do danas ko je..!
HESSELiNK /A/
HESSELiNK /A/
TEŠKI ALKOHOLIČAR
TEŠKI ALKOHOLIČAR

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 1448
» Datum upisa : 2010-08-21
» Godina : 28

https://atlas.forummotion.com

Back to top Go down

SH@RK me ban! UNBAN! Empty Re: SH@RK me ban! UNBAN!

Post by Guest Thu Jun 16, 2011 4:38 pm

Bio sam tu kad te je banovao. Prvo si pisao ovako, a kad sam video razlog za ban, skapirao sam da si smarao na admin say.
Sta sad, meni je ping 104 + skace do 115 redovno !! A max je 100
Ne mogu nikoga da ubijem ni afk na spawnu pa sa mukom. Ali kad mi neko kaze lag ti, ja izadjem odma. A ti za to smaras admine i psujes ????

Danas je lag samo bombasteru sa pingom od 65-75 ! Ne znam na koga si se ispizdio ti danas, bas je bilo super..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SH@RK me ban! UNBAN! Empty Re: SH@RK me ban! UNBAN!

Post by ℬlo0dY-.-ℬosS ♥ Thu Jun 16, 2011 5:04 pm

Vennegoor of Hesselink wrote:
Ovo je sve tacno sto je rekao bloody..
Znaci jos si i ono na p. sunce li ti...
Ja jos kazem nebitni jel ti bacas on kaze ne nisam ja..dobro...bar imaj nekog postovanja pa reci da si ti ...

Znaci 2 dana igras i u ta 2 dana svaki put namerno bacas smoke..iako sam opomenuo za to, ali nisam mogao provalim do danas ko je..!
Ok, ja nemam nista protiv ako ima razloga za bacanje, neka baca do mile volje, nisam mu rekao niti "nemoj" niti bilo sta, nego sam normalno postavio pitanje "sto". Neka mi kaze razlog ako ima i u redu je. A ne tu da se pravi da "ne vidi" ko sta pise i kome pise.
Ne znam kad ih pre kupi i sta umislja sa njima da postigne. :roll:
Na pocetku SVAKE runde, obavezne su 3 njegove "poruke" na chatu, tj. :
AC | sKrOz_nEbItan (RADIO): Fire in the hole! (prvo smoke)
AC | sKrOz_nEbItan (RADIO): Fire in the hole! (flesh)
AC | sKrOz_nEbItan (RADIO): Fire in the hole! (flesh)
Ne znam dokle dostigne da dobaci flesh za to kratko vreme i koga moze da "zamraci" nije mi jasno, ali sto je najvaznije je da je bacio Smile
Dovoljno je Smile videti jedan njegov Wink komentar i odma' Very Happy mozete shvatiti Wink njegovu "ozbiljnost". Very Happy
Napise 2 reci pa smajli, 3 reci pa smajl... :roll:
ℬlo0dY-.-ℬosS ♥
ℬlo0dY-.-ℬosS ♥
- Moderator -
- Moderator -

» Zodijak : Aries
» Broj poruka : 227
» Datum upisa : 2010-06-27
» Godina : 31
» Lokacija : Mulhouse, France
» Raspoloženje : Hihihi

https://www.facebook.com/bloody028boss

Back to top Go down

SH@RK me ban! UNBAN! Empty Re: SH@RK me ban! UNBAN!

Post by Guest Thu Jun 16, 2011 6:58 pm

Sh@rk mojne da ga unban...dechko umishlja neshto....sad si iskljuchio cit ili shta wec i poshto ne mozesh nikog da ubijesh onda smarash..kontam te brt...bezobrazan si jako...bio sam na srv sa drugim nickom i uwek sam poginuo prwi da bih tebe SPEC...ako se ne zale za cit,onda se zale za bezobrazluk...dokle tako???kad su swi rekli dechko ima 20 god nema shanse da cituje....ahahahahaah a eto mozda ne citujesh,ali imash mozak od malog deteta.bude li te neko unban ja cu te ban pre Sh@rka...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SH@RK me ban! UNBAN! Empty Re: SH@RK me ban! UNBAN!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum