ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

Nije fer!!!

+4
keoz1g ♥
NESIC
Exp3nsive
<-_->JoKer<-_->
8 posters

Go down

Nije fer!!! Empty Nije fer!!!

Post by <-_->JoKer<-_-> Sat Jun 18, 2011 5:20 pm

Ban Information
Name: ACFX ^ Joker
SteamID: STEAM_0:0:1108702446
Reason: oladi
Ban Length: 5 minutes
Unban Time: 19:27:51 6/18/2011
Admin Name: ACFX ^ Exp3nsive
Admin SteamID: STEAM_0:0:791


Ja da oladim????? WTF sto nisi banovao r3???? Koji nam je psovao,mene nazivao raznim imenima i pretio banom.

Molim ostale admine da se izjasne povodm "incidenta" na srv . Kao i tebe exp
<-_->JoKer<-_->
<-_->JoKer<-_->
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Zodijak : Scorpio
» Broj poruka : 158
» Datum upisa : 2010-11-06
» Godina : 32
» Lokacija : Srbija
» Raspoloženje : O.o dlicn o.O

Back to top Go down

Nije fer!!! Empty Re: Nije fer!!!

Post by Guest Sat Jun 18, 2011 5:42 pm

Banovan sam i ja.
E sad, prozivao sam tebe i exp3nsive-a zato sto ste 0.
1 igrac igra sa lagom 200 na srw, i meni laguje zbog njega ne mogu da igram. Kazem banujte ga, vi nista. kad sam poludeo derao sam se na admin say banujte ga. vi nista opet... Kazem tebi joker : "hoces da udjem na admina da te banujem zato sto nista ne radis" .. Ti kazes :"Ajde frajeru"

Problem je u tome da si ti 0 - admin, nemas pojma sa adminom. Kao ni exp3nsive, i ostale gledam sve cu da vas sad lepo navedem, ti i exp3nsive pogotovo,... exp3nsive i nesto nekad radi, ali tebe joker nikad nisam video da si primenio ijednu komandu na server (tipa balans, restart i ostalo) . Naravno nisam ni ja cvecka od admina, ALI VI STE 0 , JEDNA VELIKA 0, evo javno cu da vam kazem da ste 0 od admina i da vama ne treba admin.
Bug1' - koristi admin say kao chat i posle opomene reborn-a i mene
Ali vi ste jos gori od njega... zao mi vas je, i zato se ja nerviram i prozivam vas zato sto ste 0 od admina, i jos 100 puta cu da ponovim da ste 0, ne znam kako vam je ReBoR_n dao admina niti me se tice, i ja cu da kazem da ni ja nisam neki admin, ali cim udjem na server , gledam koja je nextmap, kolko rundi je ostalo, podesim balans ako treba, A VI NI TO NE RADITE , ZNACI NISTA. Prozivao sam vas, priznajem, ali prozivanje je bilo zato sto ste losi admini. Vama ne treba admin!.. Uskoro cu da napisem ReBoR_n-u ko sta i sve radi na serveru, ne interesuje me da ste mi drugovi ili ne. Dosta mi vas je vas admina koji nista ne radite, sad mars.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nije fer!!! Empty Re: Nije fer!!!

Post by <-_->JoKer<-_-> Sat Jun 18, 2011 6:40 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]

Zbog ovoga nisam hteo da kikujem i da banujem igrace. Da malo pratis forum nebi kenjao toliko.


Slusaj sad dobro NAJVOLJI SUPER ADMINE ko si ti da odlucujes kakvi smo mi i i kako koriistimo admina???!!!Do sad se niko nije zalio barem na moj rad, nisam super kao ti ali znam i ja nesto. Pa cekaj jbt pa i ti si admin?! sto ti nisi preduzeo nesto?

A nemoj molim te da me zalis,netreba mi sazaljenje jer nisam bolestan a i nista mi nefali u zivotu,tako da...

Prozivao si nas da smo losi admini??? hhahaha psovo si nas i nazivao taznim imenima ali nisam obracao paznju dok nisi preterao malo,video si da ti ne odgovaram na provokacije i verovatno si miislio da sam se usrao od tebe LOL , bojim se samo boga a avakvih kao sto si ti pfff .
Mogao bi ja ovako do sutra ali mrzi me.

Ko misli da treba da mi se skine admin nek to napise i nema problema nek mi skinu.

P.S Bolje je i da nespavas,visi ceo dan i celu noc na serveru da ti nepromakne nesto pa to odma javi Rebu. Ja sam 0 od admina a ti si 0 od coveka. Toliko od mene
Nije fer!!! 57727
<-_->JoKer<-_->
<-_->JoKer<-_->
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Zodijak : Scorpio
» Broj poruka : 158
» Datum upisa : 2010-11-06
» Godina : 32
» Lokacija : Srbija
» Raspoloženje : O.o dlicn o.O

Back to top Go down

Nije fer!!! Empty Re: Nije fer!!!

Post by Guest Sat Jun 18, 2011 6:42 pm

I TI SI SAD NEKI MAJMUN STO SI OVO NAPISAO ILI STA ?
+ Sam bio u igraoni,
+ sam odleteo kuci da te banujem (al sam se smirio na putu do kuce)
+ SI NEPISMEN
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nije fer!!! Empty Re: Nije fer!!!

Post by Exp3nsive Sat Jun 18, 2011 6:55 pm

Mislim da i ja ovdje trebam da se izjasnim,posto sam od dana dobijenog admina do danas bio 100x prozivan za lose rukovodjenje nad Atlas pub.Mada sam od tada i ocekivao da me prozivaju tek sam se snalazio .Ali sada mislim da ja i Joker ne zasluzujemo biti prozivani.A to sto smo "0" TO TI NE MOZES da kazes ! Smatrao sam te za bolju osobu Rew ali vidio sam da sam se prevario.Tako da sto se mene tice molim Reba ovom prilikom da mi skine admina!Dosadila mi je ova "SLAVA" po forumu !Nadam se da ce se ovo PREKINUTI !
Exp3nsive
Exp3nsive
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Zodijak : Taurus
» Broj poruka : 134
» Datum upisa : 2011-04-21
» Godina : 27
» Lokacija : Podgorica
» Raspoloženje : veoma srecan :)

Back to top Go down

Nije fer!!! Empty Re: Nije fer!!!

Post by Guest Sat Jun 18, 2011 6:57 pm

Exp3nsive wrote:Mislim da i ja ovdje trebam da se izjasnim,posto sam od dana dobijenog admina do danas bio 100x prozivan za lose rukovodjenje nad Atlas pub.Mada sam od tada i ocekivao da me prozivaju tek sam se snalazio .Ali sada mislim da ja i Joker ne zasluzujemo biti prozivani.A to sto smo "0" TO TI NE MOZES da kazes ! Smatrao sam te za bolju osobu Rew ali vidio sam da sam se prevario.Tako da sto se mene tice molim Reba ovom prilikom da mi skine admina!Dosadila mi je ova "SLAVA" po forumu !Nadam se da ce se ovo PREKINUTI !

ja mogu da ti kazem da si 0 jer jesi. POZ
I JOKER je 0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nije fer!!! Empty Re: Nije fer!!!

Post by Exp3nsive Sat Jun 18, 2011 6:59 pm

ja mogu da ti kazem da si 0 jer jesi. POZ
Molim te poshtedi me komentara
I MOLIM HEAD ADMINE da se izjasne !
Exp3nsive
Exp3nsive
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Zodijak : Taurus
» Broj poruka : 134
» Datum upisa : 2011-04-21
» Godina : 27
» Lokacija : Podgorica
» Raspoloženje : veoma srecan :)

Back to top Go down

Nije fer!!! Empty Re: Nije fer!!!

Post by <-_->JoKer<-_-> Sat Jun 18, 2011 7:08 pm

R3ward wrote:I TI SI SAD NEKI MAJMUN STO SI OVO NAPISAO ILI STA ?
+ Sam bio u igraoni,
+ sam odleteo kuci da te banujem (al sam se smirio na putu do kuce)
+ SI NEPISMEN

Nisam majmun kretencino jedna!!!!! Vec sam napisao samo sta je realno,da si pratio forum nebi doslo do ovoga! A vidim i da si ti pismen do .!. .
Ti jednostavno nemozes da priznas da si pogresio i da si nas prozivao bez potrebe,i to dokazuje kakav si covek tj dokazuje da si jedna obicna kukavica koje se kurci preko neta a mogu da se kladim da si jedna obicna p***a . Nemoj vise da mi se obracas ja i ti smo zavrsili Nije fer!!! 57727
<-_->JoKer<-_->
<-_->JoKer<-_->
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Zodijak : Scorpio
» Broj poruka : 158
» Datum upisa : 2010-11-06
» Godina : 32
» Lokacija : Srbija
» Raspoloženje : O.o dlicn o.O

Back to top Go down

Nije fer!!! Empty Re: Nije fer!!!

Post by Guest Sat Jun 18, 2011 7:20 pm

<-_->JoKer<-_-> wrote:

Nisam majmun kretencino jedna!!!!! Vec sam napisao samo sta je realno,da si pratio forum nebi doslo do ovoga! A vidim i da si ti pismen do .!. .
Ti jednostavno nemozes da priznas da si pogresio i da si nas prozivao bez potrebe,i to dokazuje kakav si covek tj dokazuje da si jedna obicna kukavica koje se kurci preko neta a mogu da se kladim da si jedna obicna p***a . Nemoj vise da mi se obracas ja i ti smo zavrsili [You must be registered and logged in to see this image.]

EVO VAM LJUDI PRIMER JEDNOG KLASICNOG MAJMUNCINE
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nije fer!!! Empty Re: Nije fer!!!

Post by NESIC Sat Jun 18, 2011 7:40 pm

Ajde zakljucajte temu moderatori..
NESIC
NESIC
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Taurus
» Broj poruka : 447
» Datum upisa : 2010-03-11
» Godina : 29
» Lokacija : BEOGRAD

Back to top Go down

Nije fer!!! Empty Re: Nije fer!!!

Post by keoz1g ♥ Sat Jun 18, 2011 8:55 pm

Sacekacemo reborn!
Sad sam tek video temu tj. vratio sam se ccc reward je tu iskusniji admin i sve to valjda on zna sta treba da se radi,a sta ne.
JEDAN VELIKI LOCK OD MENE!
keoz1g ♥
keoz1g ♥
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 1732
» Datum upisa : 2010-03-12
» Lokacija : Novi Knezevac
» Raspoloženje : Odlicno:D

Back to top Go down

Nije fer!!! Empty Re: Nije fer!!!

Post by Guest Sat Jun 18, 2011 9:40 pm

Samo da dodam da je sramota za sve !!!
Vise ne znam ni za koga da se zalazem, iskreno, nemam ni volje vise i da mi da 20 head admina !

I nemoj lock, neka se svi posvadjaju i da kazu sta misle.

Sramota ove svadje, nikad necemo da budemo organizovani kako dolikuje jednom admin timu! Brukamo sami sebe. Niste samo vi admini ovog community-a, ima i drugih pa ne valja da im kvarite ugled !

Neutralan sam! Napravio je sranje, pusti ga da napravi jos jednom .. i zatim skidanje admina automatski!

Ne mora sve to ozbiljno da se shvati.
Da imam sve ovo i da sam glavni.... pa najbolji bi server bio bre, ma garantujem !!


(izostavljam aim i awp, za to sve pohvale igracima i adminima !!)


Last edited by Rocky Balboa on Sat Jun 18, 2011 10:31 pm; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nije fer!!! Empty Re: Nije fer!!!

Post by STORM Sat Jun 18, 2011 10:04 pm

Ooooo bre sta radite vi ja neverujem....

Admin banuje admina , prozivate se na admin say !!!!

Pickarate se kao nezdravi ...

Hocu samo objasnjenje zasto to radite kad nema reborna mene steve sharka i ostalih starijih admina !!!!


Samo me interesuje dali je iko od vas procitao PRAVILA ... NARAVNO DA NIJE

Pa ja iako sam brat od head admina , nisam dobio admina dok nisam napamet naucio pravila !!!!

Ako mi neverujete pitajte istog !!!

U pravu je rocky , ovde samo AUTORITET reborna utice na vas !!!!

Od sad vise nema prastanja za gluposti , izjasnite se odma dali hocete da smirite vas debilizam i da vam ostane admin !!!

Ili lepo recite cao CE i skida se admin ...

Ugledajte se na nas starije admine ... Svi se slazemo ko 1... svi radimo ko 1 !!!!

Budem li cuo za opet ovako neko sranje !!!

Svima ide exec cenzura i cao pozz !!!!


Server trpi zbog vasih sranja velike stete !!!!

Psujete po forumu ko za medalju .....

Evo sutra neradim , pravim konacnu listu admina ...
Ako nekom bude skinut admin , nek me nepita zasto ...

Jer sam vam vec rekao da posmatram sve sta se desava na serveru , i sve vam tolerisem ....

Ali od sad vise nema prastanja i velikog dopustanja ... ako niste spremni na ovakve poduhvate , recite odma i cao !!!!
STORM
STORM
Admin
Admin

» Zodijak : Capricorn
» Broj poruka : 1697
» Datum upisa : 2011-01-21
» Godina : 32
» Lokacija : somewhere in the desert of nevada
» Raspoloženje : dajte vina hocu looom , ako nedas sprzio te grooom :D

https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=669521229

Back to top Go down

Nije fer!!! Empty Re: Nije fer!!!

Post by SnAkE Sat Jun 18, 2011 11:25 pm

Bez komentara citam i neverujem sta se desava...
SnAkE
SnAkE
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Zodijak : Cancer
» Broj poruka : 264
» Datum upisa : 2011-01-17
» Godina : 30
» Lokacija : Zemun
» Raspoloženje : Do jaja :))

Back to top Go down

Nije fer!!! Empty Re: Nije fer!!!

Post by greyhound [ mkd 8 ] Sun Jun 19, 2011 2:36 am

uopste nisam hteo da se mesam ja ovde, ali moram sad ..

danas sam igro na jedan server, super sve uzivao sam, zatim sam uso na atlas pub, i samo gledao kako se svadjaju admini, a i igraci, i bas je bila losa atmosfera, pa sam zato i otisao posle .. eto samo da znate kakav je los server kad ga usporedis ...

ne me zanimuje ko kako sta, jednostavno prestanite vise, ili jos bolje, svadjajte se ali ko kulturne osobe, ovo je Counter Strike, a ne Mama Strike pa da psujete "mamu ti **" i slicno ..
greyhound [ mkd 8 ]
greyhound [ mkd 8 ]
Domaćin
Domaćin

» Broj poruka : 499
» Datum upisa : 2011-02-27

Back to top Go down

Nije fer!!! Empty Re: Nije fer!!!

Post by ReBoR_n Sun Jun 19, 2011 7:00 am

Sta god napisao sad ovde ponovicu se, jer sam bar 10x pisao isto za slicne situacije.

Rew se iznervirao i resio da uzme stvar u svoje ruke, banuje admine i napise kakvi su. Eto nama problema.

Ovo bi sve bilo mnogo bolje i jasnije da nije bilo vredjanja, pridevi kao sto su "kretencina" i "majmuncina" su nepotrebni ovde jer se time nista ne resava.

Rew je izneo svoje misljenje, a vi treba da iznesete svoje, da li je u pravu ili nije.

Ok, u dogovoru sa jos 2-3 admina cemio napraviti novu politiku dodele admina, a ideju sam dobio na Telekran Community-u. Dobijace se Admin level-i pocevsi od najslabijeg pa do full admina. ("a" i "l" flagovi nece biti dodeljivani) Na kraju svkaog meseca ce se revidirati rad i zalsuge novih admina, pa cemo videti ko ce napredovati, ko ce ostati na istom, a ko nece dobiti sansu za napredovanje.
ReBoR_n
ReBoR_n
Admin
Admin

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 3208
» Datum upisa : 2009-12-02
» Godina : 40
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : Odlično!

http://89.216.50.91/stats/sig/index.php?id=364

Back to top Go down

Nije fer!!! Empty Re: Nije fer!!!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum