ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

neznam gde cu pa prebacite posle

+7
PAKO
STORM
SH@RK
HESSELiNK /A/
SimkeAK<47
keoz1g ♥
Winston
11 posters

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

neznam gde cu pa prebacite posle - Page 2 Empty Re: neznam gde cu pa prebacite posle

Post by STORM Fri Jun 24, 2011 4:30 am

zpkSERBIA wrote:STORM mnogo si umisljen kazes zvao si protiv skill arene "zed,ease,sml i zupketa..." Oces da kazes time da mene nije trebao care pre tebe sam ovde jebe mi se sta si rebornu 2 god sam na ovom community i da ti dodjes da njemu pricas da l' je mene treba da zove.I pre tih tvojih drugara koji ma je krivo sto neigraju pa guraju jedan drugog pre svih sam naravno da je mene trebao da zove a za ovu trojcu me neiteresuje. . .

Brate znam kolko si dugo na serveru , ali brate ima i redovnijih igraca i to mnogo od tebe ...

I zasto bi atlas gubio igrace na takav nacin , pustite ih da se i oni malo zabave .. a nezaboravite sta smo svi bili odlucili ...

Ekipa koja nije igrala prvi igra drugi sw , pa makar igrali i protiv nekih stranaca...

Nije poenta , da pokupimo najbolje ... vec da svima pruzimo osecaj da su STVARNO clanovi AC ..
STORM
STORM
Admin
Admin

» Zodijak : Capricorn
» Broj poruka : 1697
» Datum upisa : 2011-01-21
» Godina : 32
» Lokacija : somewhere in the desert of nevada
» Raspoloženje : dajte vina hocu looom , ako nedas sprzio te grooom :D

https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=669521229

Back to top Go down

neznam gde cu pa prebacite posle - Page 2 Empty Re: neznam gde cu pa prebacite posle

Post by SRBI | Opanak_ Fri Jun 24, 2011 5:05 am

Tisina bre nemoj neko da mi dira winston on jedan od najaktivnijih na serveru ...Covek je super i sprda se ...Keozz nemoogu da citam sta si sve pisao ali nediraj winston i nebrisi ono sto pise..
SRBI | Opanak_
SRBI | Opanak_
Banovan
Banovan

» Zodijak : Pisces
» Broj poruka : 385
» Datum upisa : 2011-02-08
» Godina : 30
» Lokacija : Zemun
» Raspoloženje : ok :)

Back to top Go down

neznam gde cu pa prebacite posle - Page 2 Empty Re: neznam gde cu pa prebacite posle

Post by zpkSERBIA Fri Jun 24, 2011 11:19 am

Ok onda je najbolje da se svi dogovorimo sta mislimo koja 15 su bila najaktivnija ovog meseca nije vazno da l' znaju da pucaju krecu bilo sta neka igraju i eto nema svadje .

Nego i sam STORM znas da se ovde par igraca zajedno drze i da samo podrze sta god uradi jedan od njih pa makar pogresio -.-'
zpkSERBIA
zpkSERBIA
Aktivan Član
Aktivan Član

» Broj poruka : 47
» Datum upisa : 2011-05-22

Back to top Go down

neznam gde cu pa prebacite posle - Page 2 Empty Re: neznam gde cu pa prebacite posle

Post by NESIC Fri Jun 24, 2011 1:03 pm

[quoteNego i sam STORM znas da se ovde par igraca zajedno drze i da samo podrze sta god uradi jedan od njih pa makar pogresio -.-'][/quote]

To sam vam ja pricao...
Ako npr silvester kaze nesto odma tu ulecu storm, meda, revard i ostala kompanija(ovo shvatite kako hocete ali to je surova istina)
NESIC
NESIC
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Taurus
» Broj poruka : 447
» Datum upisa : 2010-03-11
» Godina : 29
» Lokacija : BEOGRAD

Back to top Go down

neznam gde cu pa prebacite posle - Page 2 Empty Re: neznam gde cu pa prebacite posle

Post by Winston Fri Jun 24, 2011 1:39 pm

zupke da se ne bih svadjao sa tobom ok si mi lik i sve to samo cu ti reci ovo:

I MOJ PRADEDA JE NEKADA BIO ZIV ALI VISE NIJE!

sad da li ces shvatiti sta sam hteo da kazem ili neces na tebi je.

a Nesicu naravno da cemo da se zgotivimo svi jer smo tu svaki dan na serveru i sprdamo se i kad vidimo da igra neko sto je NEKADA bio aktivan igrac a neigra neko od nas koji je SAD aktivan igrac naravno da cemo da se pobunimo.
Winston
Winston
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Sagittarius
» Broj poruka : 431
» Datum upisa : 2011-01-21
» Godina : 30
» Lokacija : BG
» Raspoloženje : :)

Back to top Go down

neznam gde cu pa prebacite posle - Page 2 Empty Re: neznam gde cu pa prebacite posle

Post by Guest Fri Jun 24, 2011 1:43 pm

omg mene izostawite...nikog ne napadam ako neam razlog,a i nema wishe shta se bunim,ja sam zawrshio sa atslasom (Storm zna zashto) Smile xD
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

neznam gde cu pa prebacite posle - Page 2 Empty Re: neznam gde cu pa prebacite posle

Post by STORM Fri Jun 24, 2011 3:32 pm

Ma daj sta laprdate .. zpk , nesicu .. pa i sa chaosom sam svaki dan bio .. stalno sam ga branio kad je trebalo , dao mu admina bez znanja reba i ostalih ...

O cemu vi pricate ..
Pa normalno je da cu da stanem na stranu svojih ortaka .. ali ih necu prodati zarad neje igrice .. u tome je ovde poenta ..

A meda mi je rekao zasto je otisao i slazem se sa njegovim postupkom .. jer je decko u pravu

Kako god igrajte SW , bole vas usi zar ne Smile
STORM
STORM
Admin
Admin

» Zodijak : Capricorn
» Broj poruka : 1697
» Datum upisa : 2011-01-21
» Godina : 32
» Lokacija : somewhere in the desert of nevada
» Raspoloženje : dajte vina hocu looom , ako nedas sprzio te grooom :D

https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=669521229

Back to top Go down

neznam gde cu pa prebacite posle - Page 2 Empty Re: neznam gde cu pa prebacite posle

Post by SimkeAK<47 Fri Jun 24, 2011 4:01 pm

jbt pa sta je ovo braco mila,nemozetese dogovoriti ko ce da igra.ALO ljudi sta vam je daj opustitie se,kako ce atlas da funkcionira ako se samo prepucavate.Bice jos sw igrt ce te svi sta se ovdje svađate,treba da se udruzimo pa nije ovo ni prvi ni poslljednji sw.
SimkeAK<47
SimkeAK<47
AWP Admin
AWP Admin

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 726
» Datum upisa : 2010-12-04
» Godina : 32
» Lokacija : awp_map
» Raspoloženje : pa...

Back to top Go down

neznam gde cu pa prebacite posle - Page 2 Empty Re: neznam gde cu pa prebacite posle

Post by Guest Fri Jun 24, 2011 6:56 pm

pa kad widim swe ko donosi odluku o igrachima na SW...i kad widim kakwa wrsta igracha igra...muka mi je iskreno,najwishe mi je kriwo (opet se wracam na isto) da Deeja Vu koji igra swaka mu chast...i koji je prwi na statistici nije naweden na listi,a da je ubachen SML (nightmare) koji nije wec dugo igrao na srv i Ease...o.O -.- ma nema smisla...lepo sam rekao da propada atlas...msm swi su swesni toga...Wink
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

neznam gde cu pa prebacite posle - Page 2 Empty Re: neznam gde cu pa prebacite posle

Post by Jana* Fri Jun 24, 2011 7:24 pm

STORM wrote:Ma daj sta laprdate .. zpk , nesicu .. pa i sa chaosom sam svaki dan bio .. stalno sam ga branio kad je trebalo , dao mu admina bez znanja reba i ostalih ...

O cemu vi pricate ..
Pa normalno je da cu da stanem na stranu svojih ortaka .. ali ih necu prodati zarad neje igrice .. u tome je ovde poenta ..

A meda mi je rekao zasto je otisao i slazem se sa njegovim postupkom .. jer je decko u pravu

Kako god igrajte SW , bole vas usi zar ne Smile

Tako se branite u real lifeu ovde to nije bas pametno. Samo cete jos vise da sjebete comm, a onda cete da serete kako vam ne valja ovo kako vam ne valja ono... STORM ti kao head admin treba da budes odgovorniji mnogo mnogo vise... I da stajes na stranu onoga ko je u pravu a ne svog ortaka... To ti predlazem ili se ostavi adminskog posla ~
avatar
Jana*
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Broj poruka : 114
» Datum upisa : 2011-02-28

Back to top Go down

neznam gde cu pa prebacite posle - Page 2 Empty Re: neznam gde cu pa prebacite posle

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum