ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

zaLBA NA ADMINA DEeJA VU

+6
dzimi_humunukunukuapua
Jana*
Urbanek
<< # DeejA Vu #>>
SH@RK
Lord
10 posters

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

zaLBA NA ADMINA DEeJA VU  Empty zaLBA NA ADMINA DEeJA VU

Post by Lord Sun Jul 03, 2011 9:33 pm

ovako inferno 1 min 20 sek do kraja runde ja u kuci ubijem deejju i on mi odmah da ban na 30 min ? ja mislim da prvo treba da ides slay, kick pa ban za stek ! Treba da mu se skine admin lik je ljubomoran cim ga neko kida on trazi razlog da ga banuje ..... AE REb reci ti nestoo sta mislis o ovome
Lord
Lord
Public Admin
Public Admin

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 26
» Datum upisa : 2010-11-29
» Godina : 33
» Lokacija : BG
» Raspoloženje : Surovo :)

Back to top Go down

zaLBA NA ADMINA DEeJA VU  Empty Re: zaLBA NA ADMINA DEeJA VU

Post by SH@RK Sun Jul 03, 2011 9:36 pm

mislim brate da gresis sto se tice te neke ljubomore,deja je skroz ok lik,cak stavise do jaja je,uvek je lik za zezanje
ok u pravu si ti sa jedne strane sto se tice toga slay,kick pa ban,ali sa druge strane ti si ovde jako dugo i da li treba tebe opominjati,ae zapitaj se
dobio si ban na pola sata,to je kao da ga nisi ni dobio,udji sad da se pucamo i sprdamo Smile
SH@RK
SH@RK
Admin
Admin

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 618
» Datum upisa : 2010-04-23
» Godina : 36
» Lokacija : Ruma
» Raspoloženje : zavisi od horoskopa :)

Back to top Go down

zaLBA NA ADMINA DEeJA VU  Empty Re: zaLBA NA ADMINA DEeJA VU

Post by << # DeejA Vu #>> Sun Jul 03, 2011 9:46 pm

Kao prvo dobio si ban zato sto se stekas u kuci na infernu kako si i sam rekao...

A drugo nije bilo sly,kick(nisi od juce na serveru) zato sto ti nije prvi put da te opominjem...

juce sam ti rekao da se ne stekas u kuci sa awp_om bio si skoro celu rundu tamoo i da ces dobiti ban!

Sta si ti rekao???

"Da ces i onako biti unban"

P.S. Dobices uvek ban kada se budes i raspravljao sa adminom!
<< # DeejA Vu #>>
<< # DeejA Vu #>>
Admin
Admin

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 839
» Datum upisa : 2010-09-21
» Godina : 37
» Lokacija : Zabalj
» Raspoloženje : dobro, ne losho! :)

Back to top Go down

zaLBA NA ADMINA DEeJA VU  Empty Re: zaLBA NA ADMINA DEeJA VU

Post by Lord Sun Jul 03, 2011 9:56 pm

low si
Lord
Lord
Public Admin
Public Admin

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 26
» Datum upisa : 2010-11-29
» Godina : 33
» Lokacija : BG
» Raspoloženje : Surovo :)

Back to top Go down

zaLBA NA ADMINA DEeJA VU  Empty Re: zaLBA NA ADMINA DEeJA VU

Post by Urbanek Sun Jul 03, 2011 10:11 pm

A **** vam materina ne mogu vise da cutim!!! Neznam samo sta zamisljate vi admini..... malo malo krse pravila i nepostuju a cim neko drugi prekrsi odmah nam ide ban... danas me je bon vredjao pola sata i samo sam mu rekao odjebi dobio sam gag.... igra se inferno sve frageri idu u jebene ct dovate se awp-a i onda ajde brze brze dobro sto ne zelite da rush-ujemo nozem na vas.... msm zadrzavanje u kuci to se ct ne tice jer sta vi imate da rush-ujete na nas...
nase je da plantamo za 2 min, sto se tebe tice shark spomeni mi jos jednom majku krvi cu ti se napiti ne zanima me ko.... kako ste svi mocni preko tastature, sunce vam zarko... toliko od mene . moraju bolje da se organizuju admini jer zajebavaju krizu!!
Urbanek
Urbanek
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 518
» Datum upisa : 2011-01-16
» Godina : 32
» Lokacija : Zrenjanin, Ostojicevo
» Raspoloženje : Aj me zaobidji

Back to top Go down

zaLBA NA ADMINA DEeJA VU  Empty Re: zaLBA NA ADMINA DEeJA VU

Post by SH@RK Sun Jul 03, 2011 10:17 pm

D.O.T.A. wrote:A **** vam materina ne mogu vise da cutim!!! Neznam samo sta zamisljate vi admini..... malo malo krse pravila i nepostuju a cim neko drugi prekrsi odmah nam ide ban... danas me je bon vredjao pola sata i samo sam mu rekao odjebi dobio sam gag.... igra se inferno sve frageri idu u jebene ct dovate se awp-a i onda ajde brze brze dobro sto ne zelite da rush-ujemo nozem na vas.... msm zadrzavanje u kuci to se ct ne tice jer sta vi imate da rush-ujete na nas...
nase je da plantamo za 2 min, sto se tebe tice shark spomeni mi jos jednom majku krvi cu ti se napiti ne zanima me ko.... kako ste svi mocni preko tastature, sunce vam zarko... toliko od mene . moraju bolje da se organizuju admini jer zajebavaju krizu!!

ja ti pomenuo majku ? kad ?
burno sanjas decko,ja nikad nikome ne diram i ne vredjam majku,tako da malo si se zajebao
a nikad nisam ni bio frajer iza tastature,a ako oces da mi se napijes krvi,dodji u rumu brate kad si frajer toliki
doduse i ne secam se kad sam te zadnji put video na serveru,a uhvatio si mene da prozivas
SH@RK
SH@RK
Admin
Admin

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 618
» Datum upisa : 2010-04-23
» Godina : 36
» Lokacija : Ruma
» Raspoloženje : zavisi od horoskopa :)

Back to top Go down

zaLBA NA ADMINA DEeJA VU  Empty Re: zaLBA NA ADMINA DEeJA VU

Post by Jana* Sun Jul 03, 2011 10:22 pm

D.O.T.A. wrote:A **** vam materina ne mogu vise da cutim!!! Neznam samo sta zamisljate vi admini..... malo malo krse pravila i nepostuju a cim neko drugi prekrsi odmah nam ide ban... danas me je bon vredjao pola sata i samo sam mu rekao odjebi dobio sam gag.... igra se inferno sve frageri idu u jebene ct dovate se awp-a i onda ajde brze brze dobro sto ne zelite da rush-ujemo nozem na vas.... msm zadrzavanje u kuci to se ct ne tice jer sta vi imate da rush-ujete na nas...
nase je da plantamo za 2 min, sto se tebe tice shark spomeni mi jos jednom majku krvi cu ti se napiti ne zanima me ko.... kako ste svi mocni preko tastature, sunce vam zarko... toliko od mene . moraju bolje da se organizuju admini jer zajebavaju krizu!!

Au sine sta li si ti umislio ? :roll:
avatar
Jana*
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Broj poruka : 114
» Datum upisa : 2011-02-28

Back to top Go down

zaLBA NA ADMINA DEeJA VU  Empty Re: zaLBA NA ADMINA DEeJA VU

Post by << # DeejA Vu #>> Sun Jul 03, 2011 10:26 pm

D.O.T.A. wrote:A **** vam materina ne mogu vise da cutim!!! Neznam samo sta zamisljate vi admini..... malo malo krse pravila i nepostuju a cim neko drugi prekrsi odmah nam ide ban... danas me je bon vredjao pola sata i samo sam mu rekao odjebi dobio sam gag.... igra se inferno sve frageri idu u jebene ct dovate se awp-a i onda ajde brze brze dobro sto ne zelite da rush-ujemo nozem na vas.... msm zadrzavanje u kuci to se ct ne tice jer sta vi imate da rush-ujete na nas...
nase je da plantamo za 2 min, sto se tebe tice shark spomeni mi jos jednom majku krvi cu ti se napiti ne zanima me ko.... kako ste svi mocni preko tastature, sunce vam zarko... toliko od mene . moraju bolje da se organizuju admini jer zajebavaju krizu!!

D.O.T.A sta pricas ti,da li si ti uopste na serveru?
<< # DeejA Vu #>>
<< # DeejA Vu #>>
Admin
Admin

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 839
» Datum upisa : 2010-09-21
» Godina : 37
» Lokacija : Zabalj
» Raspoloženje : dobro, ne losho! :)

Back to top Go down

zaLBA NA ADMINA DEeJA VU  Empty Re: zaLBA NA ADMINA DEeJA VU

Post by Urbanek Sun Jul 03, 2011 10:30 pm

Ma zabole me! Ne mogu vise da trpim njihove gluposti. msm ne mozemo nas dosta stalnih igraca! Sto smo mi bolji oni se vise proseravaju!! Sto ne banuju kiksu, zupketa i ostale iz vise like kada se stekaju? I tebi da kazem ne zovi me sine!!
Urbanek
Urbanek
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 518
» Datum upisa : 2011-01-16
» Godina : 32
» Lokacija : Zrenjanin, Ostojicevo
» Raspoloženje : Aj me zaobidji

Back to top Go down

zaLBA NA ADMINA DEeJA VU  Empty Re: zaLBA NA ADMINA DEeJA VU

Post by SH@RK Sun Jul 03, 2011 10:59 pm

off topic :
druze ne pamtim kad sam te zadnji put video na serveru,kazes danas si bio,a kad si bio pre toga ? i ti sebe nazivas ''redovnim'' igracem
nisam cuo kad sam ja to tebi dirao majku ?
a sto se tice ovog da kiksi,zupketu i ostalima nemoze niko nista,to sto ti ne vidis da se desava,ne znaci da se ne desava,uostalom pitaj dostu koji je od mene dobio ban pre 10 dana na dd2 kad se stekao na spawnu,jel se dosta naljutio ? nije . jel dosta napisao zalbu ? nije
nije zato sto je svestan sta je uradio i pomirio se sa tim
ja da se stekam slobodno neka me bilo koji admin ban i necu se ljutiti,a isto vazi i za psovanje
mene sigurno nisi video da psujem nego si se uhvatio mene,mislici ne znam ni sam sta si mislio iskreno,kako sam ti ja psovao majku
ali cim sam ti postavio logicno pitanje ti si se ucutao,zato sto i sam znas da nisam
on topic: lord brate,opusti se i igraj,jedan vremenski ban nije ne znam ni ja sta,ok popizdeo si,ali iskuliras se i vratis se kad istekne ban i sve do jaja,ovo je igra i ne treba shvatati za ozbiljno
a i sam reci koliko si cool likova upoznao od kako si ovde ?
ja sam njih poprilicno upoznao i uvek se sprdam sa njima
jos jednom,opusti se matori,od nervoze nemas nista,ona samo skodi lepoti Smile
SH@RK
SH@RK
Admin
Admin

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 618
» Datum upisa : 2010-04-23
» Godina : 36
» Lokacija : Ruma
» Raspoloženje : zavisi od horoskopa :)

Back to top Go down

zaLBA NA ADMINA DEeJA VU  Empty Re: zaLBA NA ADMINA DEeJA VU

Post by Urbanek Mon Jul 04, 2011 8:36 am

Ok brate mozda se tebi moram posebno predstavljati ali dali su ti poznati nick-ovi GossuGamer^.ClooN ili Urb4nek`Izvini_zuriM?.. da to sam ja! Juce si mi rekao da ako jos nekog nazovem botom idem mi ban... ja samo sto sam usao nikog nisam zvao ni botom niti vredjao, ja sam te pitao dali si ti na nekim drogama a ti mi pises a da ti ja **** ****... e tu mi je puko film... Msm ti i sam si vec rekao da ti skinu admina jer ne mozes da trpis sranja na srv, a i kad si nervozan neshvatas sta pises! Koliko sam cool likova upoznao... msm da i sam znas kada si video moj rnl. jer svako vece blejimo do pola 5 ujutro na ts3 svi ok likovi sa atlasa!! i zato brate moj savet kontrolisi se malo!! pozz
Urbanek
Urbanek
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 518
» Datum upisa : 2011-01-16
» Godina : 32
» Lokacija : Zrenjanin, Ostojicevo
» Raspoloženje : Aj me zaobidji

Back to top Go down

zaLBA NA ADMINA DEeJA VU  Empty Re: zaLBA NA ADMINA DEeJA VU

Post by dzimi_humunukunukuapua Mon Jul 04, 2011 8:45 am

dota sto ne pogledas zupketov skor u toku runde,nemoguce je da se zupke usteka negde i da mu svi dodju na nisan,onda je lakse poverovati da vi imate wh i da mu sami dolazite,ako je zastao negde 5 do 10 sekundi to nije stekanje,od nove godine sam ponovo redovan na ovom serweru i jos te nisam video ni jednom,ja sam obican igrac kao i ti ali imam sve pohvale za ove momke (admine),zasto meni jos niko od njih nije dao gag,kick ili ban,zato sto nikog ne smaram,ne psujem i ne raspravljam se,a tebi ako je poenta u stekanju,kreiraj mapu ubaci 15 botova pa se igrajte zmurke ceo dan.

morao sam da se ubacim na temu,bilo je jace od mene
dzimi_humunukunukuapua
dzimi_humunukunukuapua
Aktivan Član
Aktivan Član

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 64
» Datum upisa : 2011-02-12
» Godina : 35
» Lokacija : pecinci
» Raspoloženje : ma uvek raspolozen

Back to top Go down

zaLBA NA ADMINA DEeJA VU  Empty Re: zaLBA NA ADMINA DEeJA VU

Post by ReBoR_n Mon Jul 04, 2011 8:46 am

Teror ima 2 min da postavi c4. Ako se steka celu rundu pa onda ne stigne da je stavi onda ide ban! ISto vazi i za CT. Ao se CT steka i ne stigne da defa zbog stekanja isto ide ban!
Ko kaze da terori treba da rasuju svaki put?
Ko kaze da CT treba da rašuju?
Svako iam svoj stil igre i nek igra kako zna.

Konkretan problem, šta traži Deeja Vu u terorskoj kući? Zašto nije na sajtu da čeka terora da dođe?

Ja česti igram inferno kao Teror jer svi bolji ulaze u CT i šta se desi ? CT uvek rašuku mid i sa malog, saspu HE i flash, ostaje T mid, tamo sevaju sa terasice/prozora. OStaje samo još kuća! U kuču se nabije pola botova, ne možeš da prožeš od njih i ostaje samo da se saček au kući i da se skida jedan po jedan.

Igrajte malo kao Terori neki put pa ćete da vidite o čemu vam pričam. Bio sam nekoliko puta u situaciji da sam zaglevljen u kući jer su svuda oko mene CT!

Ali... kada ušete u T i tu igrate celu partiju videćete i sami ...
ReBoR_n
ReBoR_n
Admin
Admin

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 3208
» Datum upisa : 2009-12-02
» Godina : 40
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : Odlično!

http://89.216.50.91/stats/sig/index.php?id=364

Back to top Go down

zaLBA NA ADMINA DEeJA VU  Empty Re: zaLBA NA ADMINA DEeJA VU

Post by Urbanek Mon Jul 04, 2011 9:14 am

O tome vam ja lajem celo vreme!!!
a ko kaze te T mora da rush-uje to kazu tvoji admini!!!
Urbanek
Urbanek
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 518
» Datum upisa : 2011-01-16
» Godina : 32
» Lokacija : Zrenjanin, Ostojicevo
» Raspoloženje : Aj me zaobidji

Back to top Go down

zaLBA NA ADMINA DEeJA VU  Empty Re: zaLBA NA ADMINA DEeJA VU

Post by << # DeejA Vu #>> Mon Jul 04, 2011 9:45 am

ReBoR_n wrote:Teror ima 2 min da postavi c4. Ako se steka celu rundu pa onda ne stigne da je stavi onda ide ban! ISto vazi i za CT. Ao se CT steka i ne stigne da defa zbog stekanja isto ide ban!
Ko kaze da terori treba da rasuju svaki put?
Ko kaze da CT treba da rašuju?
Svako iam svoj stil igre i nek igra kako zna.

Konkretan problem, šta traži Deeja Vu u terorskoj kući? Zašto nije na sajtu da čeka terora da dođe?

Ja česti igram inferno kao Teror jer svi bolji ulaze u CT i šta se desi ? CT uvek rašuku mid i sa malog, saspu HE i flash, ostaje T mid, tamo sevaju sa terasice/prozora. OStaje samo još kuća! U kuču se nabije pola botova, ne možeš da prožeš od njih i ostaje samo da se saček au kući i da se skida jedan po jedan.

Igrajte malo kao Terori neki put pa ćete da vidite o čemu vam pričam. Bio sam nekoliko puta u situaciji da sam zaglevljen u kući jer su svuda oko mene CT!

Ali... kada ušete u T i tu igrate celu partiju videćete i sami ...

Upravo to!
Isto kada sam teror zadrzim se u kuci zato sto CT rashuje...
a kad se postavlja C4 ide se na site valjda da se isti cuva?( sto u ovom slucaju Lord ne primenjuje)

samo sam radio po "pravilima" servera (stekanje u kuci zabranjeno)
ne treba onda smarati igrace za kucu...

Meni licno ne smeta zadrzavanje u kuci!
<< # DeejA Vu #>>
<< # DeejA Vu #>>
Admin
Admin

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 839
» Datum upisa : 2010-09-21
» Godina : 37
» Lokacija : Zabalj
» Raspoloženje : dobro, ne losho! :)

Back to top Go down

zaLBA NA ADMINA DEeJA VU  Empty Re: zaLBA NA ADMINA DEeJA VU

Post by SH@RK Mon Jul 04, 2011 1:22 pm

D.O.T.A. wrote:Ok brate mozda se tebi moram posebno predstavljati ali dali su ti poznati nick-ovi GossuGamer^.ClooN ili Urb4nek`Izvini_zuriM?.. da to sam ja! Juce si mi rekao da ako jos nekog nazovem botom idem mi ban... ja samo sto sam usao nikog nisam zvao ni botom niti vredjao, ja sam te pitao dali si ti na nekim drogama a ti mi pises a da ti ja **** ****... e tu mi je puko film... Msm ti i sam si vec rekao da ti skinu admina jer ne mozes da trpis sranja na srv, a i kad si nervozan neshvatas sta pises! Koliko sam cool likova upoznao... msm da i sam znas kada si video moj rnl. jer svako vece blejimo do pola 5 ujutro na ts3 svi ok likovi sa atlasa!! i zato brate moj savet kontrolisi se malo!! pozz

nisam znao da si to ti,a sto se tice tog mog da sam ti zapretio ban-om,stojim iza toga
razlog,igrao je neki lik sa nick-om AST i napisao je ''stavite balance botovi'' i u tom trenutku on izlazi i ti ulazis i pomislio sam da ste isti likovi,a kada sam skontao da sam se zajebao odmah sam ti se izvinuo
a za ovo da sam ti vredjao majku,reciciu ti samo da si PATOLOSKA LAZOVCINA,ja majku nikad nikome na serveru nisam opsovao i to moze svako ko igra sa mnom i ko je cesto na serveru da potvrdi
SH@RK
SH@RK
Admin
Admin

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 618
» Datum upisa : 2010-04-23
» Godina : 36
» Lokacija : Ruma
» Raspoloženje : zavisi od horoskopa :)

Back to top Go down

zaLBA NA ADMINA DEeJA VU  Empty Re: zaLBA NA ADMINA DEeJA VU

Post by Urbanek Mon Jul 04, 2011 1:40 pm

Pa ako ja sa 230h na serveru nisam redovan neznam ko jeste!!! i pod 2 cim si jedini admin na serveru ponasas se kao da je tvoj server menjas pravila i nepostujes ono sto je Reb napisao!!! Svako moze da potvrdi ma da pitaj brata lazova... toliko od mene pozz
Urbanek
Urbanek
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 518
» Datum upisa : 2011-01-16
» Godina : 32
» Lokacija : Zrenjanin, Ostojicevo
» Raspoloženje : Aj me zaobidji

Back to top Go down

zaLBA NA ADMINA DEeJA VU  Empty Re: zaLBA NA ADMINA DEeJA VU

Post by SH@RK Mon Jul 04, 2011 2:14 pm

koja sam ja to pravila izmenio ? to sto sam slay vas cetvoricu sa awp-ovima na 2x2 mapi
izvoli pitaj reba da li sme da se uzima awp kad nas ima 4 vs 4?
ae nek ti tvoji ''svako'' dodju ovde da potvrde tu tvoju pricu

SH@RK
SH@RK
Admin
Admin

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 618
» Datum upisa : 2010-04-23
» Godina : 36
» Lokacija : Ruma
» Raspoloženje : zavisi od horoskopa :)

Back to top Go down

zaLBA NA ADMINA DEeJA VU  Empty Re: zaLBA NA ADMINA DEeJA VU

Post by STORM Mon Jul 04, 2011 2:55 pm

On topic : Brate lorde svi smo svesni da se ti najvise stekas , verujem i da i sam znas to ... Ae da si napisao zalbu za nekog Drugog , ali de na deju xD

Samo se opusti i igraj svoju igru (a mozes i manje da se stekas xD ) i verujem da nece biti problema ... Ti si uzoran igrac , ali umes da preteras sa stekanjem :P

Kiksu sam i ja opomenuo par puta za smanjenje stekanja i ok je bilo Smile

Off topic- @ urbanek : Au brate , sta si ti sad ispizdeo koji djavo ?!?
STORM
STORM
Admin
Admin

» Zodijak : Capricorn
» Broj poruka : 1697
» Datum upisa : 2011-01-21
» Godina : 32
» Lokacija : somewhere in the desert of nevada
» Raspoloženje : dajte vina hocu looom , ako nedas sprzio te grooom :D

https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=669521229

Back to top Go down

zaLBA NA ADMINA DEeJA VU  Empty Re: zaLBA NA ADMINA DEeJA VU

Post by Lord Mon Jul 04, 2011 3:02 pm

i treba urbanek upravu si sve... vidis storm kaze gde se na dejju zalis ae da si na nekog drugog... sto da se nezalim na njega koji je on **** kod da je bog nego se vi tu drzite zajedno ortaci i sve druge ko jebe ae pali bree i sta ti znas da se je stekam kad ti ulazis na atlas 1 u mesec dana
Lord
Lord
Public Admin
Public Admin

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 26
» Datum upisa : 2010-11-29
» Godina : 33
» Lokacija : BG
» Raspoloženje : Surovo :)

Back to top Go down

zaLBA NA ADMINA DEeJA VU  Empty Re: zaLBA NA ADMINA DEeJA VU

Post by STORM Mon Jul 04, 2011 3:14 pm

Lord wrote:i treba urbanek upravu si sve... vidis storm kaze gde se na dejju zalis ae da si na nekog drugog... sto da se nezalim na njega koji je on **** kod da je bog nego se vi tu drzite zajedno ortaci i sve druge ko jebe ae pali bree i sta ti znas da se je stekam kad ti ulazis na atlas 1 u mesec dana


Ae bre nemoj da se istresas na mene ! to sto ja ulazim jednom u mesec dana , je moja stvar .. jbg moram da radim !!!!

Pokusavam ovde da izgladim stvar , a ti tu meni ae pali ..... !!!!

I ja imam zalbe na dosta ljudi a ne samo na admine pa nepisem zalbe ... jer me Boli **** da se svadjam sa ljudima !!!!

A da se stekas i to sa awp-om .. .stekas se !!!! ali opusteno igraj svoju igru vec sam ti rekao .... i nikad te nisam smarao , vec sam ti kroz salu rekao par puta !!!!!
STORM
STORM
Admin
Admin

» Zodijak : Capricorn
» Broj poruka : 1697
» Datum upisa : 2011-01-21
» Godina : 32
» Lokacija : somewhere in the desert of nevada
» Raspoloženje : dajte vina hocu looom , ako nedas sprzio te grooom :D

https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=669521229

Back to top Go down

zaLBA NA ADMINA DEeJA VU  Empty Re: zaLBA NA ADMINA DEeJA VU

Post by ReBoR_n Mon Jul 04, 2011 3:18 pm

Pa sta ako se neko zali na deju... i na mene su se zalili... Ako neko ima zalbu ne znaci da ce taj admin ostati bez admina. Pogresi admin i sta sad?

Opustite se, teror ima 2 min da postavi c4.
CT mora da ide da def C4
na 2x2 (bilo kojoj)zabranjeno stekanje bilo koje vrste, a pogotovo sa awp
Admin moze i da ugasi awp ako mu je lakse

kraj price.
ReBoR_n
ReBoR_n
Admin
Admin

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 3208
» Datum upisa : 2009-12-02
» Godina : 40
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : Odlično!

http://89.216.50.91/stats/sig/index.php?id=364

Back to top Go down

zaLBA NA ADMINA DEeJA VU  Empty Re: zaLBA NA ADMINA DEeJA VU

Post by HESSELiNK /A/ Mon Jul 04, 2011 3:20 pm

ReBoR_n wrote:Pa sta ako se neko zali na deju... i na mene su se zalili... Ako neko ima zalbu ne znaci da ce taj admin ostati bez admina. Pogresi admin i sta sad?

Opustite se, teror ima 2 min da postavi c4.
CT mora da ide da def C4
na 2x2 (bilo kojoj)zabranjeno stekanje bilo koje vrste, a pogotovo sa awp
Admin moze i da ugasi awp ako mu je lakse

kraj price.

Mi smo se i dogovorili izmedju sebe da na 2x2 gasimo awp Smile ali moramo da pazimo da ne ostane restricted...sad problem je sto neko pametan uzme pa iskljuci neko drugo oruzje Shocked
HESSELiNK /A/
HESSELiNK /A/
TEŠKI ALKOHOLIČAR
TEŠKI ALKOHOLIČAR

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 1448
» Datum upisa : 2010-08-21
» Godina : 28

https://atlas.forummotion.com

Back to top Go down

zaLBA NA ADMINA DEeJA VU  Empty Re: zaLBA NA ADMINA DEeJA VU

Post by << # DeejA Vu #>> Mon Jul 04, 2011 3:35 pm

ReBoR_n wrote:Pa sta ako se neko zali na deju... i na mene su se zalili... Ako neko ima zalbu ne znaci da ce taj admin ostati bez admina. Pogresi admin i sta sad?

Opustite se, teror ima 2 min da postavi c4.
CT mora da ide da def C4
na 2x2 (bilo kojoj)zabranjeno stekanje bilo koje vrste, a pogotovo sa awp
Admin moze i da ugasi awp ako mu je lakse

kraj price.

Reb nisi skontao pricu koliko vidim!

Smatram da nisam pogresio zato sto to nije prvi put da on nesto izvodi...
uvek sam sa njim isao sve na loptu dole jer je i on na Atlasu koliko i ja!

ali kada ga opomenes za pravila servera njegove reci su: low si,k****s se preko tastature,botu... ili banuj me i onako cu dobiti unban....
pa sta treba da mu kazem izvini evo igraj ja izlazim???

Pa ljudi nemam ja vremena da se svadjam sa nekim i ponavljam da ja nisam tu zbog admina!
Udjem zato sto volim da picam CS Very Happy i to je sve ali pored toga eto imam Admina pa obavljm i tu duznost

A Lord se registrovao na forum samo radi zalbi :P tj. zalbi na racun mene, sto se vidi i po broju poruka...

Reb ako ti mislis da sam pogresio i da treba da mi se skine admin ja se necu ljutiti niti ce to uticati na moj boravak na ATLASU!

a moras napisati druga pravila za stek tj.zadrzavanje... jer CT rashuje iz razloga sto admini opominju da se ne stekaju u kuci pa racunaju na to da ih nece biti tu koliko sam ja skontao...
<< # DeejA Vu #>>
<< # DeejA Vu #>>
Admin
Admin

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 839
» Datum upisa : 2010-09-21
» Godina : 37
» Lokacija : Zabalj
» Raspoloženje : dobro, ne losho! :)

Back to top Go down

zaLBA NA ADMINA DEeJA VU  Empty Re: zaLBA NA ADMINA DEeJA VU

Post by Urbanek Mon Jul 04, 2011 3:53 pm

Pa ne dosta mi je vise...... sve frager do fragera, cim se igra neka CT mapa npr Inferno ili aztec odmah odmah svi srljaju u CT i to od 12 igraca njih 8 admina u CT ali redovno, ako sam pogresio slobodno me ispravite! I onda krene prica aj T nema ovo nema ono sta trazis tu sta vas briga gde smo mi!! A sto se tice rush-a pa kako ces se drukcije odbraniti nego stekom, poubijati ove sto prodaju i onda na miru plantati!! Nisam nesto dugo na kanteru ali koliko sam skontao na CW to se zove prodaja!!
Urbanek
Urbanek
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 518
» Datum upisa : 2011-01-16
» Godina : 32
» Lokacija : Zrenjanin, Ostojicevo
» Raspoloženje : Aj me zaobidji

Back to top Go down

zaLBA NA ADMINA DEeJA VU  Empty Re: zaLBA NA ADMINA DEeJA VU

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum