ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

Steam-Problem

2 posters

Go down

Steam-Problem Empty Steam-Problem

Post by MoLoN LaBe Thu Jul 07, 2011 6:04 am

Ovako imama steam i instaliran CS sa njega... ali kad hocu da udjem na CS ono pokrene i otvori prozor ali se nista dalje ne desava... u task menager-u vidim da koristi memoriju i procesor ali se nista ne desava samo stoji onako prozor... trazio sam preko neta sta je u pitanju, jedni kazu graficka je problem, drugi kazu da se reinstalira Windows, treci da je antivirus u pitanju itd itd inace uskoro cu da proemnim komp tako da ovo pod 1 i pod 2 nisam pokusavao ali pod 3 sam pokusao gasio antivirus ali nista..
pa mene zanima dali je neko od vas imao ovaj problem ili da zna sta je u pitanju, ako znate vi mi javite... Wink
p.s. Inace Ovaj Steam sam dobio, nisam kupio...
MoLoN LaBe
MoLoN LaBe
Admin
Admin

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 1260
» Datum upisa : 2011-04-25
» Godina : 32
» Lokacija : Goražde(BiH)/ Kruševac/ Beograd
» Raspoloženje : Dostojevski citer.. ubija kroz spawnprotection...!!! :P

http://ggboys.clicboard.com/

Back to top Go down

Steam-Problem Empty Re: Steam-Problem

Post by Guest Thu Jul 07, 2011 8:33 am

Jel si igrao običan Counter 1.6 (non-steam) pre nego što si ušao na STEAM ??
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Steam-Problem Empty Re: Steam-Problem

Post by keoz1g ♥ Thu Jul 07, 2011 11:22 am

1):Probaj da reinstaliras steam
2):Da li ti pise ono Preparing to launch Counter Strike?Ili ti ides ono View > Games list i to pa ti nesto We've become empty bla bla?Ako imas ovaj problem za games list onda moras da nadjes nekog od prijatelja i da launch game preko njega.
3)Ako ti se pojavljuje neko error cim pokrenes cs koji je kupljen (meni je rudi dao steam pa ni ja nisam kupio,ali to je kupljen) onda moguce da si usao bio u non-steam to ne moze tako onda...Restartuj steam ako si bio usao u non-steam.
keoz1g ♥
keoz1g ♥
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 1732
» Datum upisa : 2010-03-12
» Lokacija : Novi Knezevac
» Raspoloženje : Odlicno:D

Back to top Go down

Steam-Problem Empty Re: Steam-Problem

Post by MoLoN LaBe Thu Jul 07, 2011 5:13 pm

Kad sam dobio steam(hvala onom ko mi je dao, zna taj ko je Wink ) obrisao sam bio non steam i instalirao ovaj sa steama dva dana nisam imao CS jer sam mislio da mogu ovo da sredim ali nista od toga pa sam se vratio na obican, i da pise mi "Preparing to launch" i otvori CS ali onda zabaguje ne desava se nista, cak se ni "menu" ne vidi samo ona pozadina, reinstalirao sam Steam jedno 5-6 puta i nikad nije htelo samo otvori pozadinu i nista... cak sam pokusao sa nekim podesavanjima u Steam-u ali opet nista sta god da mu radim nece.. znaci otvori CS ali ne ide dalje od prikaza pozadine, pustio sam ga bio jedno 15-tak minuta da vidim dali ce se mozda odbagovati sam ali nista Very Happy mislim ono ide mi na zivce jer imam sto bi rekli original CS a nece da radi Shocked
I nisam usao u non-steam jer se razlikuju ikonice od steam CS-a i od non-steam CS a i stavio sam ih na razlicite strane tako da sam siguran da nisam to pogresio Very Happy, pokrenuo ga iz Steam-a ili preko ikonice nece da radi kako treba sta god da mu radim.... sad cu da promenim antivirus da vidim mozda je do njega problem, mislim ono odkud znam idem redom pa sta bude Very Happy
MoLoN LaBe
MoLoN LaBe
Admin
Admin

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 1260
» Datum upisa : 2011-04-25
» Godina : 32
» Lokacija : Goražde(BiH)/ Kruševac/ Beograd
» Raspoloženje : Dostojevski citer.. ubija kroz spawnprotection...!!! :P

http://ggboys.clicboard.com/

Back to top Go down

Steam-Problem Empty Re: Steam-Problem

Post by keoz1g ♥ Thu Jul 07, 2011 6:06 pm

Pa tako reci "cak se ni "menu" ne vidi samo ona pozadina, reinstalirao sam Steam jedno 5-6 puta i nikad nije"

to je i meni bilo Very Happy moras da skines novi GUI eto skini ATLAS-OV
Code:
http://atlas.forummotion.com/t9437-atlas-gui-2-by-keoz

Ako znas kako da ubacis GUI to ti je to i zaboravio sam da napomenem da imas za svaku jednu rezoluciju tamo Very Happy
keoz1g ♥
keoz1g ♥
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 1732
» Datum upisa : 2010-03-12
» Lokacija : Novi Knezevac
» Raspoloženje : Odlicno:D

Back to top Go down

Steam-Problem Empty Re: Steam-Problem

Post by MoLoN LaBe Fri Jul 08, 2011 6:32 am

nije do GUI-a jer sam ubacio Fnatic GUI i dalje ista situacija... ubacio sam Fnatic jer nisam mogao da provalim gde ide ovaj Altasov jer ne postoji "Resources" tamo gde mi se nalazi CS(a sve sam pretrazio),...
Ako do sada nisam znao sta je u pitanju tek sada ne znam, jer mi se sinoc/jutros pojavio meni cak sam i igrao na KnIfe-u ?!?!?! onda sam izgasio da vidim dali cu moci ponovo da udjem i nije moglo Sad
Jedino Keoz da ti slikam ceo sadrzaj foldera pa da vidis sta je i kako je...
E sada kad uporedim foldere onog obicnog i ovog steam fali pola stvari(ili se barem meni tako cini)...
Keoz ako imas nesto drugo na umu slobodno reci da konacno zavrsim ovu jebadu...Very Happy
p.s. vise mi se svidja ovaj steam CS nego onaj non-steam, ogromna je razlika, jos samo da proradi i bice ok Very Happy
MoLoN LaBe
MoLoN LaBe
Admin
Admin

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 1260
» Datum upisa : 2011-04-25
» Godina : 32
» Lokacija : Goražde(BiH)/ Kruševac/ Beograd
» Raspoloženje : Dostojevski citer.. ubija kroz spawnprotection...!!! :P

http://ggboys.clicboard.com/

Back to top Go down

Steam-Problem Empty Re: Steam-Problem

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum