ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

Slucaj Pendula Trba po hiljaditi put...

+2
PENDULA TRBA
Lord
6 posters

Go down

Slucaj Pendula Trba po hiljaditi put... Empty Slucaj Pendula Trba po hiljaditi put...

Post by Guest Sat Jul 09, 2011 12:26 pm

Ovako, malopre je bio na awp serveru pod Nickom Pendula Trba, posle je promenio nick u Opet moram da silujem?. Tako da je dobio perm ban, samim tim je stavljena tacka na njegovo igranje bar na AWP serveru. Vise nema unbana, ispucao je svoje bonuse...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Slucaj Pendula Trba po hiljaditi put... Empty Re: Slucaj Pendula Trba po hiljaditi put...

Post by Lord Sat Jul 09, 2011 12:31 pm

sta bre ti pricas kome je kraj igranja na awp serveru.. igras na atlasu 2 meseca a trba i ja 2 god i ti si naso da pricas kome je kraj.Bot nam dao perm za nick..to mora unban da bude!!! Smile
Lord
Lord
Public Admin
Public Admin

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 26
» Datum upisa : 2010-11-29
» Godina : 33
» Lokacija : BG
» Raspoloženje : Surovo :)

Back to top Go down

Slucaj Pendula Trba po hiljaditi put... Empty Re: Slucaj Pendula Trba po hiljaditi put...

Post by PENDULA TRBA Sat Jul 09, 2011 12:34 pm

Slusaj ti: Ti sad sto si utripovo da si neko i nesto to mene neiteresuje. To sto ja nemam admina na AWP pa mozes da mi k*nja*... Citaj malo na forumu pre 3 min sam rekao da necu stavljati taj nick. Dosao si ovde pre 3 dana i ti ces da mi zabranjujes da igram na awp..''




Tako da cao, poz.
PENDULA TRBA
PENDULA TRBA
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 508
» Datum upisa : 2010-02-06
» Lokacija : NOVI KNEZEVAC
» Raspoloženje : odlicno

Back to top Go down

Slucaj Pendula Trba po hiljaditi put... Empty Re: Slucaj Pendula Trba po hiljaditi put...

Post by Guest Sat Jul 09, 2011 12:35 pm

Ja sam taj bot sto je banovao. Onaj admin ko vas unban (mada ima ih malo) automatski mu se skida admin.

Zao mi je sto nisi obavesten, ali strela igra mnogo mnogo duze od tebe, tj. otkad postoji awp server.

A ti na awp si usao da bi provocirao, a ne da igras.

Tu mora unban? - Ne mora siguran budi

poz

EDIT: Pednula, jutros si me molio da te unban na AWP serveru zato sto te je neko ban i kao ne znas zasto. Ispao sam fer i unban sam te posto znam da te svi zezaju ...
Posle si rekao da ne ulazis i ne igras vise otkad nisi admin. Znaci treba ti admin da bi igrao?

Ali sad, nema unban sigurno. Ja to kad resim ne moze ni Reborn nista da uradi, veruj mi


Da, ako je nekome stalo zbog reborna i admina da igra.. meni je stalo do igraca i ne dopustam da se vredja AC, a ako reb dopusta ja dizem ruke onda i sve vas unbanujem
Vredjas ceo AC, tu ima i dobrih, kul igraca, oni sto se zezaju itd itd ..


Last edited by Rocky Balboa on Sat Jul 09, 2011 12:47 pm; edited 2 times in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Slucaj Pendula Trba po hiljaditi put... Empty Re: Slucaj Pendula Trba po hiljaditi put...

Post by pr0 NN k1ll3r Sat Jul 09, 2011 12:36 pm

Lord wrote:sta bre ti pricas kome je kraj igranja na awp serveru.. igras na atlasu 2 meseca a trba i ja 2 god i ti si naso da pricas kome je kraj.Bot nam dao perm za nick..to mora unban da bude!!! Smile


JEL TREBA OPET DA SILUJEM, ajde mi reci da li je to pristojan nick? Ko onaj sto je ladio jaja na ventilatoru pa dobio perm, tako ste i vi od Rocky Balboa dobili perm zato sto se igrali sa tim nickom.

Sta ima veze sto je ovde 2 meseca, duplo je stariji od tebe, iskusniji je od tebe. Tako da... pst!!!

Opravdano ste dobili ban, imate na gametracker-u mali milion awp servera pa igrajte! Unban mozete dobiti samo ako se Rocky oglasi i odobri isiti.


Pozdrav!
pr0 NN k1ll3r
pr0 NN k1ll3r
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 1527
» Datum upisa : 2010-02-24
» Godina : 25
» Lokacija : Kompjuter
» Raspoloženje : Ne, a ti?

http://www.atlas-design.forummotion.com

Back to top Go down

Slucaj Pendula Trba po hiljaditi put... Empty Re: Slucaj Pendula Trba po hiljaditi put...

Post by Guest Sat Jul 09, 2011 12:37 pm

Brate ti cuti kad nemas pojma... Ja na awp serveru igram mnogo duze nego
sto sam mozes da zamislis.... Tako da paljba.. A taj bot, sto ti kazes,
to je Rocky, licno on banovao trbu... A ti Trbo... Ja ovde ne igram 3 dana, vec igram malo mnogo duze... Tako da ako te neko unban, dobijas ban locno od mene...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Slucaj Pendula Trba po hiljaditi put... Empty Re: Slucaj Pendula Trba po hiljaditi put...

Post by Lord Sat Jul 09, 2011 12:41 pm

Pro NN ti cuti dobio si 500 puta ban na pubu pa opet igras .
Lord
Lord
Public Admin
Public Admin

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 26
» Datum upisa : 2010-11-29
» Godina : 33
» Lokacija : BG
» Raspoloženje : Surovo :)

Back to top Go down

Slucaj Pendula Trba po hiljaditi put... Empty Re: Slucaj Pendula Trba po hiljaditi put...

Post by PENDULA TRBA Sat Jul 09, 2011 12:48 pm

Strelo ako igras duze od mene brw.


A ti na awp si usao da bi provocirao, a ne da igras.

Sigurno sam igrao na awp 1 sat. Za tih sat vremena jesam nekog provocirao nisam, jesam nekog psovao nisam. Kako si zakljucio da sam usao da provociram?


EDIT: Pednula, jutros si me molio da te
unban na AWP serveru zato sto te je neko ban i kao ne znas zasto. Ispao
sam fer i unban sam te posto znam da te svi zezaju ...
Posle si rekao da ne ulazis i ne igras vise otkad nisi admin. Znaci treba ti admin da bi igrao?

Ali sad, nema unban sigurno. Ja to kad resim ne moze ni Reborn nista da uradi, veruj mi

Hvala za unban. Tad nisam dobio zbog nika ban zato sto se nisam tako zvao, stvarno ne znam sto ban. REkao sam da retko ulazim zato sto mi je skinut admin, jel kad nemam admina svi igracu mi psuju, zezaju ama Bash svi.

Samo mi objasni sto nema unbana?
PENDULA TRBA
PENDULA TRBA
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 508
» Datum upisa : 2010-02-06
» Lokacija : NOVI KNEZEVAC
» Raspoloženje : odlicno

Back to top Go down

Slucaj Pendula Trba po hiljaditi put... Empty Re: Slucaj Pendula Trba po hiljaditi put...

Post by Guest Sat Jul 09, 2011 12:53 pm

Nema raspravljanja Trbo... Ti mislio ma sad cu ja malo da se sprdam, pa cemo se malo svadjati na forumu, pa ce me unban... Ma kraj, bar na AWP-u, za pub me briga, ima ko vodi racuna tamo. Ali na AWP-u se i ja licno pitam, tako da si ugasio na AWP-u. Toliko od mene. Moze i lock ovde posto nema vise sta da se kaze.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Slucaj Pendula Trba po hiljaditi put... Empty Re: Slucaj Pendula Trba po hiljaditi put...

Post by PENDULA TRBA Sat Jul 09, 2011 12:54 pm

Ima sta da se kaze ne mozes ti meni da kazes da ne mogu da igram na awp. Sad nemoj vise da komentarises ja cekam rocky-a.
PENDULA TRBA
PENDULA TRBA
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 508
» Datum upisa : 2010-02-06
» Lokacija : NOVI KNEZEVAC
» Raspoloženje : odlicno

Back to top Go down

Slucaj Pendula Trba po hiljaditi put... Empty Re: Slucaj Pendula Trba po hiljaditi put...

Post by pr0 NN k1ll3r Sat Jul 09, 2011 12:57 pm

Lord wrote:Pro NN ti cuti dobio si 500 puta ban na pubu pa opet igras .

Na 5 minuta/kad sam banovao sam sebe (slucajno ili namerno)/ili kad se posvadjam sa nekim. Poz lorde <3 ispao si!

Pendula, nisam mogo da ti odgovorim u onoj temi, zakljucana je.

Pazi ovako, reko si crnoj streli da je on mali mali mali mali mali mali delic svega ovoga. A sta TI umisljas, da si 10/2 ( deset polovine ) ovoga? Ti nikako nisi doprineo u razvoju foruma i servera. Ali si "doprineo" da ispraznjavas server svaki put kad udjes sa wh-om, da provociras i vredjas ljude. Eto to si "doprineo". TO! Zbog tebe su mnogi otisli, budi siguran u to! I nemoj vise da palamudis, budi srecan sto ti je milijardu puta oprosteno za taj cit koji imas u kompu! -.-

Postoji opcija delete ako nisi znao, samo kliknes na ikonu wh-a, ides na dugme delete, odmah iznad strelica na tastaturi i kliknes OK i onda mozes da se vratis i da igras do mile volje posteno!
pr0 NN k1ll3r
pr0 NN k1ll3r
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 1527
» Datum upisa : 2010-02-24
» Godina : 25
» Lokacija : Kompjuter
» Raspoloženje : Ne, a ti?

http://www.atlas-design.forummotion.com

Back to top Go down

Slucaj Pendula Trba po hiljaditi put... Empty Re: Slucaj Pendula Trba po hiljaditi put...

Post by PENDULA TRBA Sat Jul 09, 2011 1:05 pm

E hvala nisam znao. AJDE MI NABROJ KOJI SU IGRACI OTISLI ZBOG MENE? VANZEMALJSKI IGRACI?
PENDULA TRBA
PENDULA TRBA
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 508
» Datum upisa : 2010-02-06
» Lokacija : NOVI KNEZEVAC
» Raspoloženje : odlicno

Back to top Go down

Slucaj Pendula Trba po hiljaditi put... Empty Re: Slucaj Pendula Trba po hiljaditi put...

Post by HESSELiNK /A/ Sat Jul 09, 2011 1:06 pm

pr0 NN k1ll3r wrote:
Lord wrote:sta bre ti pricas kome je kraj igranja na awp serveru.. igras na atlasu 2 meseca a trba i ja 2 god i ti si naso da pricas kome je kraj.Bot nam dao perm za nick..to mora unban da bude!!! Smile


JEL TREBA OPET DA SILUJEM, ajde mi reci da li je to pristojan nick? Ko onaj sto je ladio jaja na ventilatoru pa dobio perm, tako ste i vi od Rocky Balboa dobili perm zato sto se igrali sa tim nickom.

Sad sam ja uvredjen... :roll:

Zakljucak ne stavljajte vise takve nickove i gotovo!.
HESSELiNK /A/
HESSELiNK /A/
TEŠKI ALKOHOLIČAR
TEŠKI ALKOHOLIČAR

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 1448
» Datum upisa : 2010-08-21
» Godina : 28

https://atlas.forummotion.com

Back to top Go down

Slucaj Pendula Trba po hiljaditi put... Empty Re: Slucaj Pendula Trba po hiljaditi put...

Post by PENDULA TRBA Sat Jul 09, 2011 1:08 pm

To sam i rekao da necu. Samo jos da se oglasi rocky da vidim sta ce da kaze..



I da ko je zakljuco temu u zahtev za unban?
PENDULA TRBA
PENDULA TRBA
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 508
» Datum upisa : 2010-02-06
» Lokacija : NOVI KNEZEVAC
» Raspoloženje : odlicno

Back to top Go down

Slucaj Pendula Trba po hiljaditi put... Empty Re: Slucaj Pendula Trba po hiljaditi put...

Post by PENDULA TRBA Sat Jul 09, 2011 1:46 pm

Otkljucaj te temu u Zahtev za unban!

Rocky ne moze lock dok ne dobijem unban.
PENDULA TRBA
PENDULA TRBA
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 508
» Datum upisa : 2010-02-06
» Lokacija : NOVI KNEZEVAC
» Raspoloženje : odlicno

Back to top Go down

Slucaj Pendula Trba po hiljaditi put... Empty Re: Slucaj Pendula Trba po hiljaditi put...

Post by Guest Sat Jul 09, 2011 2:42 pm

@ Lord : mozda je 500 dobio ban,al je nastawio i opametio se,npr ja sad imam totalno drugacije mishljenje o NN-u...a ti kad dobijesh ban na 5min odmah je smak sweta umesto da iskulirash,zashto jbn ne mozesh da imash nick kao i uwek Lord ko ti je shta zgresio???reci pa da reshimo i to...Smile

@Pendula : niko ti ne daje prawo da zezash NN-a za wanzemaljce i odj**i wishe s`time.Inache kao shto je Paco rekao dewojke drugachije shwataju to u wezi silowanja...smisli neki drugi nick...-.-

Off topic : Eh da sam ja zensko ja bih se smejao,ae da je neko stariji stawio da ce siluje,ali Pendula....pa dechku ce barem josh 10god da radi desanka dok ugleda cupi uziwo...(a msm da chak ne zna ni shta znachi silowanje) Smile
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Slucaj Pendula Trba po hiljaditi put... Empty Re: Slucaj Pendula Trba po hiljaditi put...

Post by Cwex^ Sat Jul 09, 2011 3:01 pm

ahahahahahhaha....nema unban....meda je objasnio swe...tako da...LOCK! Very Happy Very Happy Very Happy xDDD
Cwex^
Cwex^
Aktivan Član
Aktivan Član

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 39
» Datum upisa : 2010-11-08
» Godina : 30
» Lokacija : Debeljaca
» Raspoloženje : Automehanicarski

Back to top Go down

Slucaj Pendula Trba po hiljaditi put... Empty Re: Slucaj Pendula Trba po hiljaditi put...

Post by PENDULA TRBA Sat Jul 09, 2011 3:05 pm

Hahahah, jao medo ja znam da ti nisi ni ugledao cupi uzivo tako da nemoj da pises nesto sto nije istina, A tosto ja radim u ovim godina ti ces to raditi za jedno 15-20 god, ali to nije tema.

Naravno da cu da ga zezam kao to on mene zeza za wh.

Sto se tice nika, rekao sam da cu da prestanem da koristim taj nick tako da moze cica ili bilo ko drugi admin da mi skine ban sa puba.

Nemoj te se vise oglasavati ja cekam rocky-a.
PENDULA TRBA
PENDULA TRBA
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 508
» Datum upisa : 2010-02-06
» Lokacija : NOVI KNEZEVAC
» Raspoloženje : odlicno

Back to top Go down

Slucaj Pendula Trba po hiljaditi put... Empty Re: Slucaj Pendula Trba po hiljaditi put...

Post by Admin Sun Jul 10, 2011 11:00 pm

On topic:
AWP Server ima svog Head admina tako da resite to sami.

Off topic>
@NN Killer

Pazi ovako, reko si crnoj streli da je on mali mali mali mali mali mali
delic svega ovoga. A sta TI umisljas, da si 10/2 ( deset polovine )
ovoga?

Deset polovina je 5 celih jel tako? Tvoja prozivka nema smisla. Ko je jos umislio da je 5 celih ? Hmm... Bolje da si napisao 7/10 (sedam desetina (ne sedam desetine - ovde se upotrebljava padez, ne znam koji je tacno po nazivu) )
Admin
Admin
Aktivan Član
Aktivan Član

» Broj poruka : 51
» Datum upisa : 2009-12-02

http://www.atlascommunity.net

Back to top Go down

Slucaj Pendula Trba po hiljaditi put... Empty Re: Slucaj Pendula Trba po hiljaditi put...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum