ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

Pomoc

3 posters

Go down

Pomoc Empty Pomoc

Post by Guest Sun Jul 10, 2011 9:54 am

Ovako, na youtube mi se pojavila neka zelena linija po horizontali, koja deli video na 2 jednaka dela. To sam prvi put tamo primetio, a kasnije i na ostalim snimcima koje pustam preko neta. Pokusavao sam sa reinstall browser-a, sa reinstall player-a ali nista... Ima li neko ideju sta bi moglo biti u pitanju? E da, a kad recimo na youtube-u uvecam video na ceo ekran, tad se izgubi ta linija, ali ni to se ne desava na svakom snimku... Stvarno nznm sta da radim.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pomoc Empty Re: Pomoc

Post by Pr0_Player Sun Jul 10, 2011 10:59 am

Update drajvera za graficku karticu
Pr0_Player
Pr0_Player
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 1167
» Datum upisa : 2010-01-16
» Godina : 112
» Lokacija : Zemun
» Raspoloženje : B)

Back to top Go down

Pomoc Empty Re: Pomoc

Post by Guest Sun Jul 10, 2011 11:17 am

Probacu... Hvala....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pomoc Empty Re: Pomoc

Post by SRBI | Opanak_ Sun Jul 10, 2011 11:59 am

E ovako ides na ovaj [You must be registered and logged in to see this link.] drivers i onda upises ime graficke Onda kiliknes search i zapocinje download kada skines.Instaliraj to i resatuj komp i nema zelene lineje. I ja sam imao ovaj problem samo sto sam ja trazio resenje 2 nedelje Sad Nadam se da sam ti pomogao .p.s sve pod uslovom da imas nvidia graficku .
SRBI | Opanak_
SRBI | Opanak_
Banovan
Banovan

» Zodijak : Pisces
» Broj poruka : 385
» Datum upisa : 2011-02-08
» Godina : 30
» Lokacija : Zemun
» Raspoloženje : ok :)

Back to top Go down

Pomoc Empty Re: Pomoc

Post by Guest Mon Jul 11, 2011 8:44 pm

SRBI | Opanak_ wrote:E ovako ides na ovaj [You must be registered and logged in to see this link.] drivers i onda upises ime graficke Onda kiliknes search i zapocinje download kada skines.Instaliraj to i resatuj komp i nema zelene lineje. I ja sam imao ovaj problem samo sto sam ja trazio resenje 2 nedelje Sad Nadam se da sam ti pomogao .p.s sve pod uslovom da imas nvidia graficku .
Isao sam na nvidia sajt trazio drivere za moju graficku, skinuo ono sto mi izbacilo kao rezultat i instalirao. Tu sam naisao na jos veci problem... Sada nemam punu rezoluciju ekrana, imam 1280x1024, a bila mi je 1680x1050. A sada je najvisa rezolucija 1600x1200(najvisa ponudjena), ali ne mogu nju da stavim.... A nemam opciju za widescreen, posto je meni odnos 16:9. Ako neko ima resenje recite....
Zaboravio sam da kazem da sad nema linije na snimcima, ali je sad problem rezolucija... :-/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pomoc Empty Re: Pomoc

Post by pr0 NN k1ll3r Mon Jul 11, 2011 9:03 pm

Crna Strela wrote:
SRBI | Opanak_ wrote:E ovako ides na ovaj [You must be registered and logged in to see this link.] drivers i onda upises ime graficke Onda kiliknes search i zapocinje download kada skines.Instaliraj to i resatuj komp i nema zelene lineje. I ja sam imao ovaj problem samo sto sam ja trazio resenje 2 nedelje Sad Nadam se da sam ti pomogao .p.s sve pod uslovom da imas nvidia graficku .
Isao sam na nvidia sajt trazio drivere za moju graficku, skinuo ono sto mi izbacilo kao rezultat i instalirao. Tu sam naisao na jos veci problem... Sada nemam punu rezoluciju ekrana, imam 1280x1024, a bila mi je 1680x1050. A sada je najvisa rezolucija 1600x1200(najvisa ponudjena), ali ne mogu nju da stavim.... A nemam opciju za widescreen, posto je meni odnos 16:9. Ako neko ima resenje recite....
Zaboravio sam da kazem da sad nema linije na snimcima, ali je sad problem rezolucija... :-/

Desni klik -> properties -> Settings -> povuci do kraja crtu.


Trebalo bi da moze, ako ne, sad cu ja da potrazim resenje pa ti saljem preko caleta!
pr0 NN k1ll3r
pr0 NN k1ll3r
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 1527
» Datum upisa : 2010-02-24
» Godina : 25
» Lokacija : Kompjuter
» Raspoloženje : Ne, a ti?

http://www.atlas-design.forummotion.com

Back to top Go down

Pomoc Empty Re: Pomoc

Post by Guest Mon Jul 11, 2011 9:15 pm

pr0 NN k1ll3r wrote:
Crna Strela wrote:
SRBI | Opanak_ wrote:E ovako ides na ovaj [You must be registered and logged in to see this link.] drivers i onda upises ime graficke Onda kiliknes search i zapocinje download kada skines.Instaliraj to i resatuj komp i nema zelene lineje. I ja sam imao ovaj problem samo sto sam ja trazio resenje 2 nedelje Sad Nadam se da sam ti pomogao .p.s sve pod uslovom da imas nvidia graficku .
Isao sam na nvidia sajt trazio drivere za moju graficku, skinuo ono sto mi izbacilo kao rezultat i instalirao. Tu sam naisao na jos veci problem... Sada nemam punu rezoluciju ekrana, imam 1280x1024, a bila mi je 1680x1050. A sada je najvisa rezolucija 1600x1200(najvisa ponudjena), ali ne mogu nju da stavim.... A nemam opciju za widescreen, posto je meni odnos 16:9. Ako neko ima resenje recite....
Zaboravio sam da kazem da sad nema linije na snimcima, ali je sad problem rezolucija... :-/

Desni klik -> properties -> Settings -> povuci do kraja crtu.


Trebalo bi da moze, ako ne, sad cu ja da potrazim resenje pa ti saljem preko caleta!
Pa u tome je i problem sto je max 1600x1200.... A meni treba 1680x1050
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pomoc Empty Re: Pomoc

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum