ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

igrac Rex

3 posters

Go down

igrac Rex Empty igrac Rex

Post by Petko Wed Jul 20, 2011 5:09 pm

Rex je banovan permamentno od strane mene, zbog nedolicnog ponasanja, kada se bude smirio dobice unban. Ako ga neko odbanuje, Rex ce dobiti cenzuru i cao djaci! POZZ
Petko
Petko
Public Admin
Public Admin

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 96
» Datum upisa : 2010-11-04
» Godina : 30
» Lokacija : Kragujevac
» Raspoloženje : Krvavo!

Back to top Go down

igrac Rex Empty Re: igrac Rex

Post by Jana* Wed Jul 20, 2011 5:41 pm

Stvarno, decko se mnogo glupira, al zanimljiv je xD
avatar
Jana*
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Broj poruka : 114
» Datum upisa : 2011-02-28

Back to top Go down

igrac Rex Empty Re: igrac Rex

Post by sidro Wed Jul 20, 2011 5:56 pm

Ljudi,znam da sam pravio sranja,klao svoje itd i izvinjavam se za to. Verujem da to nije za perm ban... Ako ima sanse da dobijem unban smiricu se i prestacu sa glupostima...
pozz
sidro
sidro

» Broj poruka : 3
» Datum upisa : 2011-06-16

Back to top Go down

igrac Rex Empty Re: igrac Rex

Post by Guest Wed Jul 20, 2011 6:18 pm

a sad cu da ti kazem da jeste za perm i svi ce da ti kazu da ni nijednom serveru to nije dozvoljeno ..
Ne defas C4, ne postavljas, ne gledas vreme, smetas igracima, CS nije MSN i SKYPE pa da pricas non stop, deres se i ostalo. Svi ce to da potvrde posto te ja smaram. Veruj mi da ni jednu rundu ne bi igrao da si na nekom drugom serveru
sreca sto ti je Gadni ortak pa ajd malo razumenvanja i tolerancije .. ali preterujes

unban ce te onaj admin koji te je banovao
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

igrac Rex Empty Re: igrac Rex

Post by Guest Wed Jul 20, 2011 6:42 pm

ih bre Rocky sve si ti uravu ali ima i ono sto ima medju redovima, na tim drugim serverima, 60% igraca koji igraju ovako kako igraju i pricaju na ATLASU bi popili banove u momantu, pa sa te strane mislim da je preostro da Rex plati cenu za sve. Onolke psovke "slucajna" kikovanja botovanja fragovanja ..........

A to sto je moj ortak, nema previse veze sa mojim zalaganjem, ja jednostavno ne volim da za neke nesto vazi a za druge ne to mi uvek smeta.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

igrac Rex Empty Re: igrac Rex

Post by Guest Wed Jul 20, 2011 6:59 pm

Rex sve priznaje, a ja sam uvek u pravu..
OK Gadni, necu ni sa kim da se raspravljam, samo kazem da neke fore izvetre i da ne vredi da se ponavljaju. Meni kad su rodjenog brata banovali koji igra na 3m od mene, ja nisam rekao nemoj ovo ono, nego su mu trazili demo .. NIje bitno, ali je bitno da nisam branio ni rodjenog brata pa necu ni nekoga ko je nekom drag. Iako te postujem ja kazem kako je za sve i sta rade.
Npr. zamlacuje se sa igracem KREDENAC kucajuci kill u konzolu kad ostanu sami na kraju.. necu da pricam, nije bitno
ovde lock, a zangetsu ga je banovao i on ce da ga unban, a ne pera i vasilije
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

igrac Rex Empty Re: igrac Rex

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum