ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

Rex cenzurisan

5 posters

Go down

Rex cenzurisan Empty Rex cenzurisan

Post by Petko Sat Jul 23, 2011 7:14 pm

Nmg da unlock prethodni topic, zato pisem nov! Rex je dobio cenzuru jer ga je neko unban bez moje dozvole, cak me niko nije ni pitao da li moze da ga unban, iako sam u prethodnom topicu sve objasnio. Ako neki head admin misli da sam pogresio, a definitvno stojim iza toga da nisam, nek mi se skine admin! Pozz

P.S - Rex nista protiv tebe nemam licno, niti mi je smetalo toliko to sto si se glupirao, ali kao sto sam vec rekao, sve ima svoje granice a ti ih definitivno nisi postovao, pored 100 opomena i gledanja kroz prste. Svojom igrom si sabotirao Atlas, koji nikako ne bi trebalo da trpi bilo kakvu stetu od strane jedinke! I ako ce svi stariji igraci da odu zbog tebe, onda sta da vam kazem, svaka cast momci i pozdrav, ja sa Atlasa necu otici dok ne bude bilo razloga za to, a mislim da ih ni sad nema, ali ako se neki head admin ne slaze sa mojom konstantacijom, slobodno neka me cenzurise. POZZ
Petko
Petko
Public Admin
Public Admin

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 96
» Datum upisa : 2010-11-04
» Godina : 30
» Lokacija : Kragujevac
» Raspoloženje : Krvavo!

Back to top Go down

Rex cenzurisan Empty Re: Rex cenzurisan

Post by SilVeR_AxE Sat Jul 23, 2011 7:40 pm

Ja sam ga unban Zangetsu
Jer je liku bilo obecano od strane head admina da ce dobit unban juce pa sam ga ja unban danas jer su ocigledno zaboravili
Skinite i meni admin ako ocete ako mislite da to zasluzujem
SilVeR_AxE
SilVeR_AxE
Public Admin
Public Admin

» Zodijak : Pisces
» Broj poruka : 245
» Datum upisa : 2009-12-04
» Godina : 27
» Lokacija : Crna Gora;Podgorica
» Raspoloženje : WRH BRATEEEEE /za sad

Back to top Go down

Rex cenzurisan Empty Re: Rex cenzurisan

Post by MGNM Sat Jul 23, 2011 7:44 pm

Evo zbog cega se raspada server :O
Zbog ovoga NE IDE CENZURA!!!
MGNM
MGNM
Public Admin
Public Admin

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 945
» Datum upisa : 2010-03-05
» Godina : 27
» Lokacija : Beograd

Back to top Go down

Rex cenzurisan Empty Re: Rex cenzurisan

Post by Guest Sat Jul 23, 2011 8:12 pm

Sta moze tu head admin? Je li Silver?

Kada je head na serveru i kada vodi racuna, onda moze. A ako ZANGETSU vodi racuna o serveru da drugima bude bolje, on moze da radi sta hoce, a Head ce da odluci da li je admin postupio kako treba ili ne i da li ce da kazni admina koji je to uradio
Radi se o igracu koga poznajemo i koji igra, pa je zato Zangetsu napravio ovu temu, a ne da bi ga vredjao nesto i zato treba da mu se kaze hvala

lock dok HEAD ne odgovori
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rex cenzurisan Empty Re: Rex cenzurisan

Post by STORM Sat Jul 23, 2011 9:38 pm

Silver , zasto si ga ti unban ?!??! Ja sam rekao da cu ga unban za koji dan , cisto da se iskulira cela situacija ... Pobogu pa nece umreti ako neigra 3 dana na serveru ...

Ma za koji moj se i ja cimam ...... bole me dupe vise , kad vi necete da ispostujete 2-3 stvari .. necu ni ja vise obracati paznju i tacka !
STORM
STORM
Admin
Admin

» Zodijak : Capricorn
» Broj poruka : 1697
» Datum upisa : 2011-01-21
» Godina : 32
» Lokacija : somewhere in the desert of nevada
» Raspoloženje : dajte vina hocu looom , ako nedas sprzio te grooom :D

https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=669521229

Back to top Go down

Rex cenzurisan Empty Re: Rex cenzurisan

Post by ReBoR_n Sat Jul 23, 2011 11:27 pm

Nemate pravo deliti cenure sem ako igrac ima ocigledan cit, aim, speed ili bla bla... To neka je jasno svima.

Lepo su sve objasnili i roki i zangetsu, a to ce razumeti samo stariji igraci koji znaju da razmisljaju!!!!!

Rex kao pojedinac se oglusavao o opomene admina, ja sam ga isto tolerisao, ali ne moze jedan igrac da sabotira rad admina! Nikada !

Sve ima svoje granice!

Silver, rekli smo da se ban drugog admina ne skida? Jel smo tako rekli?
To kada sam ja rekao da se on unban, to je bilo mnogo pre poslednjih desavanja.
ReBoR_n
ReBoR_n
Admin
Admin

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 3208
» Datum upisa : 2009-12-02
» Godina : 40
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : Odlično!

http://89.216.50.91/stats/sig/index.php?id=364

Back to top Go down

Rex cenzurisan Empty Re: Rex cenzurisan

Post by Guest Sat Jul 23, 2011 11:45 pm

da nije tuzno i ruzno bilo bi smesno,
@Silvere koliko god da te volim i da si mi drag pravilo mora da se postuje ako ga admini ne postuju nece ni igraci, isto sam mogao i ja da ga unabanujem i insisitirao sam na tome ali za globalnu sliku je ipak vaznije postovanje pravila
@ZANG verovatno si napredniji od drugara u generaciji ali se ipak vidi da si jos klinac, kao sto sam ti vec pisao koliko god da ti pises "nemam nista protiv tebe ...." sve ovo veoma lici da bas imas, a takodje misljenja sam da ovim isterujes i pokayujes koliko ti imas "MOC" da nesto uradis. Kaynio si ga licno meni se rekao dan dva pa ne vidim sto ga ti sam nisi unban. A to sa cenzurama ja i dalje mislim da to treba da daju samo HEAD admini i niko vise. Uostalom STORM je stavio pravila i on je trebao da odreaguje a ne ti da kaznis igraca koji je vec kaznjen a nije nicim ponovo zaslusio kaznu i to cenzuru! Ako to nije pokazivane moci onda ja imam samo 16 godina.
@ STORME jbg nema tu nerviranja postavio si pravila i sprovodi ih stiti admine od igraca ali i igrace od "iterivanja moci" admina nema tu puno objasnjena. E sad ako je vec Pedja protiv toga da se REX unaban onda brate to i napisi i da se ta tema ne pretvara u melodramu.

sve u svemo vecina vas ucesnika u ovome znate moje misljenje i stav, glupo je da sve kricie svale na jednog ako svi "gresnici" atlasa mogu da da se unaban unedogled sto REX da plati za sve.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rex cenzurisan Empty Re: Rex cenzurisan

Post by STORM Sat Jul 23, 2011 11:55 pm

GADNI wrote:da nije tuzno i ruzno bilo bi smesno,
@Silvere koliko god da te volim i da si mi drag pravilo mora da se postuje ako ga admini ne postuju nece ni igraci, isto sam mogao i ja da ga unabanujem i insisitirao sam na tome ali za globalnu sliku je ipak vaznije postovanje pravila
@ZANG verovatno si napredniji od drugara u generaciji ali se ipak vidi da si jos klinac, kao sto sam ti vec pisao koliko god da ti pises "nemam nista protiv tebe ...." sve ovo veoma lici da bas imas, a takodje misljenja sam da ovim isterujes i pokayujes koliko ti imas "MOC" da nesto uradis. Kaynio si ga licno meni se rekao dan dva pa ne vidim sto ga ti sam nisi unban. A to sa cenzurama ja i dalje mislim da to treba da daju samo HEAD admini i niko vise. Uostalom STORM je stavio pravila i on je trebao da odreaguje a ne ti da kaznis igraca koji je vec kaznjen a nije nicim ponovo zaslusio kaznu i to cenzuru! Ako to nije pokazivane moci onda ja imam samo 16 godina.
@ STORME jbg nema tu nerviranja postavio si pravila i sprovodi ih stiti admine od igraca ali i igrace od "iterivanja moci" admina nema tu puno objasnjena. E sad ako je vec Pedja protiv toga da se REX unaban onda brate to i napisi i da se ta tema ne pretvara u melodramu.

sve u svemo vecina vas ucesnika u ovome znate moje misljenje i stav, glupo je da sve kricie svale na jednog ako svi "gresnici" atlasa mogu da da se unaban unedogled sto REX da plati za sve.

Brate razumem ja sve to ..... Ali u zadnje vreme se server raspada .. ja cupam na sve strane kako bih i najmanju gresku otklonio .....

Razbacuju se admini sa banovima i cenzurama ko kako hoce .... Pisaju po svemu ovome sto je za 2 godine napravljeno ....

Ja polako dizem ruke od svega ovoga ... posto se niko , ama bas niko netrudi .. pa zasto bih onda i ja kidao zivce ....

Ja sam rexu rekao da cu ga unban , cim se malo situacija iskulira (par dana )
Silver se popisao na sve to ....

A dali sam ja nekad unbanovao igraca nekog , pre nego sto sam postao head admin ?!?! nikad .. jer sam uvek postovao pravila
STORM
STORM
Admin
Admin

» Zodijak : Capricorn
» Broj poruka : 1697
» Datum upisa : 2011-01-21
» Godina : 32
» Lokacija : somewhere in the desert of nevada
» Raspoloženje : dajte vina hocu looom , ako nedas sprzio te grooom :D

https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=669521229

Back to top Go down

Rex cenzurisan Empty Re: Rex cenzurisan

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum