ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

Rocky Balboa

+3
Pr0_Player
LmR
Banjac
7 posters

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Rocky Balboa - Page 2 Empty Re: Rocky Balboa

Post by Guest Tue Oct 18, 2011 9:48 pm

Lepo si rekao dokle god se na atlasu budu pravili klanovi, atlas ce propadati.... Vecina zna ko cini "ekipu" i upravo zato i dolazi do ovakvih svadja, jer su neki "ortaci" toliko dobri da daju jedni drugima sve privilegije i tu nastaje problem... Ali da ne skrecemo sa teme... Ovde su pale teske reci, tako da od tebe Storm ocekujem "osudu" za tu osobu koja je te reci izgovorila i time prekrsila 1. pravilo foruma....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rocky Balboa - Page 2 Empty Re: Rocky Balboa

Post by Guest Tue Oct 18, 2011 9:48 pm

STORMBRE ♥ wrote:
Za rockyja neznam ko ga je ban .. ali i on je preterivao ..
sa njim sam non stop bio ok , ukazao sam mu maximalno poverenje
ali je on to poverenje pokaljao ..
mesao se u nesto sto ga ne zanima , preterivao je u svakom topicu i naravno da cu mu skrenem paznju na to :S


Kad ti unban bez moje dozvole, jel sam ti kenjao? Jel sam ti psovao majku neka kao neki tvoji ortaci ovde? Na serveru jel sam se nekad divljacki ponasao? U kom topicu preterujem?
Nemas pojma Storm, bas zato se ne kopkamo. Ako meni ja preterujem, ae sad lepo postupi i sa drugima tako. Nisi fer ni malo!
Ne pricaj vise o meni, poverenju, jer da si se poverio ne bi se tako ponasao i umeo bi ponekad da precutis moja sranja. To nije ni respek, ni poverenje. Tako da nadji nekoga drugog
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rocky Balboa - Page 2 Empty Re: Rocky Balboa

Post by STORM Tue Oct 18, 2011 9:50 pm

Strelo , sta oces ti .... Pa cekaj ... dobio si head admina na awp serveru i sta sad ...

Pa rocky je meni poslao pm da davim reba , i ja sam ga davio i dobio si head admina ... ali to neznaci da treba da se mesate u svaki server ko sto se vama niko nemesa ....

a vidim da tebi bode oci to sto je dostojevski dobio admina od mene :S
Pa dok se ti setis da das nekome admina , do tad ce ceo awp biti pun citera ... ja sam to ucinio za dobrobit atlasa ... i nemoras da mi saljes PM kako bi ja tebi davao objasnjenje ... To sto si ti head admin nemora da znaci da si svemoguc ....

Nezaboravi da sam ja taj koji ulazi na ftp da popravi nesto ako nevalja kad Vas cenjeni REBIC nije tu !!!!
Tako da nemam ja sta tebi da se pravdam !
STORM
STORM
Admin
Admin

» Zodijak : Capricorn
» Broj poruka : 1697
» Datum upisa : 2011-01-21
» Godina : 32
» Lokacija : somewhere in the desert of nevada
» Raspoloženje : dajte vina hocu looom , ako nedas sprzio te grooom :D

https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=669521229

Back to top Go down

Rocky Balboa - Page 2 Empty Re: Rocky Balboa

Post by STORM Tue Oct 18, 2011 9:55 pm

Nadji mi tu temu kad sam ja branio nekog Ko je drugome psovao majku !!!!

A to sto sam unban trbu tad , za to se obrati tvom cenjenom rebornu koji je tad bio JASNO CRVENIM SLOVIMA napisao da se trba nikako nebanuje jer decko nema nista ...

A kad smo svi videli da igraci idu zbog njega .. tada sam ja rekao svim adminima da ga ban kad ga vide , da nebismo ostajali Bez svih dobrih igraca zbog jednog Sumnjivog !!!!! Preispitajte se malo sta i kako ...

A da naravno da osudjujem silvijevo prozivanje , ali necu ja zbog nekog da izgubim ok drugare koji su me u svom rodnom gradu primili ko brata , i rewarda koji je izdvojio 2 minuta da me vidi iako je imao velikih problema !!!
STORM
STORM
Admin
Admin

» Zodijak : Capricorn
» Broj poruka : 1697
» Datum upisa : 2011-01-21
» Godina : 32
» Lokacija : somewhere in the desert of nevada
» Raspoloženje : dajte vina hocu looom , ako nedas sprzio te grooom :D

https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=669521229

Back to top Go down

Rocky Balboa - Page 2 Empty Re: Rocky Balboa

Post by Guest Tue Oct 18, 2011 9:56 pm

E pa posto imas pristup ftp-u lepo mi skini head admina, i time cemo resiti problem... Ne bode mi oci to sto je Dostojevski dobio admina, vec to sto mi nisi jednostavno rekao.... Mislim da head admin ima pravo da zna ko je admin na serveru a ko ne, tako? I rekao sma ne skreci sa teme, ako si zaboravio sta je tema vrati se iznad pa se podseti...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rocky Balboa - Page 2 Empty Re: Rocky Balboa

Post by Guest Tue Oct 18, 2011 9:59 pm

znas sta STORM evo tebi warn sto skreces sa teme a evo i meni sto sam spamovao. Vidi ti Storme sto misli da je neko. ccccccc (mislim , tebi ne mogu da dam warn posto si admin ali racunaj da si dobio verbalno)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rocky Balboa - Page 2 Empty Re: Rocky Balboa

Post by STORM Tue Oct 18, 2011 10:04 pm

Crna Strela wrote:E pa posto imas pristup ftp-u lepo mi skini head admina, i time cemo resiti problem... Ne bode mi oci to sto je Dostojevski dobio admina, vec to sto mi nisi jednostavno rekao.... Mislim da head admin ima pravo da zna ko je admin na serveru a ko ne, tako? I rekao sma ne skreci sa teme, ako si zaboravio sta je tema vrati se iznad pa se podseti...

Nemam ja sta tebi da skidam admina , ti si ga zasluzio i ja se nemesam u to .. a skrecem sa teme jer si me ti spomenuo (vrati ti malo pa ces videti )...

Eto sad jos me pravi i ludim xD

E strelo opusteno nezelim da se svadjam ..

Ma gadni brate , vidis da se na forumu svi prepucavaju pa ajd i mi ... Nek nam daju varnove Very Happy

A rocky to ko te je ban ja stvarno neznam niti mogu da vidim .... Nerazumem se u to
STORM
STORM
Admin
Admin

» Zodijak : Capricorn
» Broj poruka : 1697
» Datum upisa : 2011-01-21
» Godina : 32
» Lokacija : somewhere in the desert of nevada
» Raspoloženje : dajte vina hocu looom , ako nedas sprzio te grooom :D

https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=669521229

Back to top Go down

Rocky Balboa - Page 2 Empty Re: Rocky Balboa

Post by Guest Tue Oct 18, 2011 10:07 pm

Spomenuo sma te brate zato sto si ti ovde Administrator i ti trebas da odlucis o sudbini onoga ko prekrsi pravila foruma. Da je neko drugi bio u pitanju dobio bi ban sa foruma bar na 15 dana, a posto je tvoj ortak iz ekipe, onda ce dobiti pohvalnicu, e moj Storm, bruka i sramota sta se radi ovde....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rocky Balboa - Page 2 Empty Re: Rocky Balboa

Post by STORM Tue Oct 18, 2011 10:10 pm

Crna Strela wrote:Spomenuo sma te brate zato sto si ti ovde Administrator i ti trebas da odlucis o sudbini onoga ko prekrsi pravila foruma. Da je neko drugi bio u pitanju dobio bi ban sa foruma bar na 15 dana, a posto je tvoj ortak iz ekipe, onda ce dobiti pohvalnicu, e moj Storm, bruka i sramota sta se radi ovde....

Jesi li ti procitao temu u kojoj sam napisao "da odlazim sa atlasa" Tamo sam spomenuo da dizem ruke vise ... jer nmg da se bakcem oko atlasa , ako niko nezeli da saradjuje :S

E da i silvi nikako nije mogo da banuje rockyja jer nema admina , tako da ostavite decka na miru ..

A i ja sam cuo da te je REB banovao sa foruma tako da ono vise nisam pametan :S
STORM
STORM
Admin
Admin

» Zodijak : Capricorn
» Broj poruka : 1697
» Datum upisa : 2011-01-21
» Godina : 32
» Lokacija : somewhere in the desert of nevada
» Raspoloženje : dajte vina hocu looom , ako nedas sprzio te grooom :D

https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=669521229

Back to top Go down

Rocky Balboa - Page 2 Empty Re: Rocky Balboa

Post by Guest Tue Oct 18, 2011 10:16 pm

STORMBRE ♥ wrote:
Crna Strela wrote:Spomenuo sma te brate zato sto si ti ovde Administrator i ti trebas da odlucis o sudbini onoga ko prekrsi pravila foruma. Da je neko drugi bio u pitanju dobio bi ban sa foruma bar na 15 dana, a posto je tvoj ortak iz ekipe, onda ce dobiti pohvalnicu, e moj Storm, bruka i sramota sta se radi ovde....

Jesi li ti procitao temu u kojoj sam napisao "da odlazim sa atlasa" Tamo sam spomenuo da dizem ruke vise ... jer nmg da se bakcem oko atlasa , ako niko nezeli da saradjuje :S

E da i silvi nikako nije mogo da banuje rockyja jer nema admina , tako da ostavite decka na miru ..

A i ja sam cuo da te je REB banovao sa foruma tako da ono vise nisam pametan :S
Ovako sylvester je imao admina tad kad je rocky popio ban, admin mu je skinut pre neki dan ako se ne varam, tako da ova odbrana pada u vodu, druga stvar meni licno Reb rekao da nije on banovao Rocky-ja i da ne zna ko je to uradio, ali mi je rekao da moze da proveri. To mi je rekao prehjuce ujutru na pub-u. I ova odbrana pada u vodu. Ako si vec rekao da dizes ruke, zasto se onda brines da li ima citera na awp-u ili ne? Ovde imas neke argumente koji su pali u vodu kao suvi list sa grane...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rocky Balboa - Page 2 Empty Re: Rocky Balboa

Post by Guest Tue Oct 18, 2011 10:21 pm

odmah cu sebi dati jos jedan warn al moram ovo STORMU da odgovorim

pozdravio te gospodim M. Miric i rekao ti da slusas njegovo poznatu pesmu (u laksoj obrasi) NE MOZE NAM NIKO NISTA... .
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rocky Balboa - Page 2 Empty Re: Rocky Balboa

Post by Guest Tue Oct 18, 2011 10:22 pm

U redu je kolektore ;-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rocky Balboa - Page 2 Empty Re: Rocky Balboa

Post by STORM Tue Oct 18, 2011 10:23 pm

Ti ocigledno mene zajebavas vidim ja .... Prati malo sta pisem ako te interesuje ..
Da rekao sam da dizem ruke od atlasa ... ali sam isto tako rekao da nemogu bez njega U smislu pomocicu kolko mogu ...

Pa sad ti idi pitaj kurajbera i dostojevskog i jos 10 igraca koliko je bilo citera ....
pizdeli su svi ... i ja paf otisao na ftp stavio dostojevskom i sebi admina i cao ...
Naravno admiin nije odma mogao da ima sve komande dok se ne promeni mapa i cao ce ! banovali smo ih !!!!!!

E mi mozemo ovde da se prepucavamo kolko oces ... ovo nevodi popravljanju atlasa !

STORM
STORM
Admin
Admin

» Zodijak : Capricorn
» Broj poruka : 1697
» Datum upisa : 2011-01-21
» Godina : 32
» Lokacija : somewhere in the desert of nevada
» Raspoloženje : dajte vina hocu looom , ako nedas sprzio te grooom :D

https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=669521229

Back to top Go down

Rocky Balboa - Page 2 Empty Re: Rocky Balboa

Post by Sylar Tue Oct 18, 2011 10:30 pm

Au bre ljudi sta napraviste ovde . Citam iz minute u minut i nerviram se . Dajte to je igrica . Ajde kad ozdravim za koji dan lepo se okupimo i popijemo pivo , sok , neko nesto popusi Smile i tako . A ovako sto ste vi do sad radili to nikako !
Sylar
Sylar
- Moderator -
- Moderator -

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 416
» Datum upisa : 2010-09-29
» Godina : 36
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : Raspolozen da zaradim neke pare sto je lakse moguce

Back to top Go down

Rocky Balboa - Page 2 Empty Re: Rocky Balboa

Post by Guest Wed Oct 19, 2011 11:47 am

mirza wrote:haha ljudi 20 Minuta citam ovo i jos mi nije dojadlo samo naprijed xD

2 WARNA.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rocky Balboa - Page 2 Empty Re: Rocky Balboa

Post by SnAkE Wed Oct 19, 2011 6:40 pm

Ae prestanite vise birsite ovu temu i sve ccc zbog cega se vi nervirate i svadjate xaxaxa relax brate relax...
SnAkE
SnAkE
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Zodijak : Cancer
» Broj poruka : 264
» Datum upisa : 2011-01-17
» Godina : 30
» Lokacija : Zemun
» Raspoloženje : Do jaja :))

Back to top Go down

Rocky Balboa - Page 2 Empty Re: Rocky Balboa

Post by PAKO Wed Oct 19, 2011 8:32 pm

Sto napadate Rewarda kad moramo priznati da je krenuo da dovodi forum u red???

A vi svi sto se prozivate preko neta vi ste jos bolji! ]
Samo mogu da kazem svaka cast, da od ortaka sa ATLAS-a koji su picili mixeve, blejali na tsu, postanu "neprijatelji", za to treba imati dara..

Prvo cu dobro da razmislim, a tek onda da napisem..

A ne odmah, pi*ka ti materina slinava, ovo ono.. Mislim, nemam reci..

Jeste da sam '95 godiste i da imam 16 je*enih godina, koje nisu bitne ako si vaspitan i znas da se nosis sa raznim situacijama, vidim da je moje razmisljanje bolje od dosta starijih likova ( ima naravno izuzetaka, njima svaka cast ).. Stavite prst na celo ( ili u bulju, neki od vas vole da guraju prstice u pencedu Very Happy ) i dobro razmislite..


Last edited by PACO! ♥ on Fri Oct 21, 2011 8:57 am; edited 1 time in total
PAKO
PAKO
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Taurus
» Broj poruka : 1767
» Datum upisa : 2009-12-19
» Godina : 29
» Lokacija : Beograd, Železnik

Back to top Go down

Rocky Balboa - Page 2 Empty Re: Rocky Balboa

Post by Guest Wed Oct 19, 2011 10:56 pm

SnAkE wrote:Ae prestanite vise birsite ovu temu i sve ccc zbog cega se vi nervirate i svadjate xaxaxa relax brate relax...
Ne moze se brisati tema. Ova tema je namerno ostavljena da se vidi sta ce i kako. Radi se o sankcionisanju onih koji su prekrsili pravila foruma. A ja vidim da se ovde zesce skrece sa teme i da se o sankcijama i ne razmislja... Dok admini ne kazu svoje u vezi sankcija tema ostaje....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rocky Balboa - Page 2 Empty Re: Rocky Balboa

Post by Guest Thu Oct 20, 2011 10:43 pm

Meni je owo swe tako smeshno....Hmmmm pa,ako nije Reb,a nije ni Tuta,Muta mozda????Zashto se Reborn ne oglasi wishe i kaze ON da nije,pa da se dalje nastawi sa istragom???Jaoooo Rewarde,ae mi sad reci da si se uwredio od Silwesterowih rechi??haha ma shta izigrawate,dajem primer na ts-u smo,Rewz i ja pocrkamo i krenemo da se waljamo od smeha npr za Snake-a,i onda krene da mu pishe Rew botino itd,pochinju psowke,Reward banuje Snake-a i nakon toga sebe o.O mi plachemo od smeha,nakon 2 min im Silwi,Storm ili ja skinemo ban i nastawljamo sa igrom,a Rew shta sam ja trebao da uradim kad mi se Snake iskenjao za caleta brate trebao sam da udjem u ts i swe da poubijam???skontao sam opushteno situaciju,a znash i sam Silwijewe ispade kad popizdi!!!wremenom ce se smiri i ta situacija,a za Rocky-a ae da je dobio ban na 1-2 dana,zasluzio je,ali owako ne kontam :S
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rocky Balboa - Page 2 Empty Re: Rocky Balboa

Post by Guest Thu Oct 20, 2011 10:52 pm

Ide Lock da se ne bi vise spamovala tema, a Head admin moze da odgovori i u zaljucanoj temi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rocky Balboa - Page 2 Empty Re: Rocky Balboa

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum