ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

vezano za rewarda i okolinu

3 posters

Go down

vezano za rewarda i okolinu Empty vezano za rewarda i okolinu

Post by pipa Tue Oct 25, 2011 6:33 pm

Ja sam bio kod Alphe kuci kad se sve to izdesavalo vristao sam od smeha. rewarde nisi u pravu nikako, vi se admini drzite zajedno i vi svi mozete sve a niko drugi nesme nista, nece on njemu odredjivati gde ce da igra... bio je u ct-u na pocetku mapre i balance ga je prebacio u tt, on je pokusavao da se vrati al ga je reward prebacio opet u tt... i ja bi mu to rekao!!! lako je kurciti se preko interneta, ovo kazem za sve a ne zamo za rewarda!
Vas dvojica netreba da se mesate vec samo oni koji su bili prisutni kad se to izdesavalo.
Roki i rewarde znam alphu ceo zivot i ne daj boze da se nadjete s njim, ovo nije za zajebancijuozbiljno vam kazem. Pokusacu ja da ga smirim, a i vi se smirite bolje po vas... poz...
pipa
pipa

» Broj poruka : 1
» Datum upisa : 2011-10-25

Back to top Go down

vezano za rewarda i okolinu Empty Re: vezano za rewarda i okolinu

Post by Guest Tue Oct 25, 2011 7:19 pm

Isquliraj se Rewarde malo omg -.- brate tako se ne ponashaju ni Reb a ni [You must be registered and logged in to see this link.] lock owde da ne bi dolazilo do swadje...i Rewarde slobodno odgowori u temi za ATLAS Team....nemoj se prawish mutaw...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

vezano za rewarda i okolinu Empty Re: vezano za rewarda i okolinu

Post by Guest Tue Oct 25, 2011 7:38 pm

pipa wrote:
Roki i rewarde znam alphu ceo zivot i ne daj boze da se nadjete s njim, ovo nije za zajebancijuozbiljno vam kazem. Pokusacu ja da ga smirim, a i vi se smirite bolje po vas... poz...


Usrao sam se ........ od smeha.
Zbog igrice nikoga necu da jurim da ga bijem i da mu trazim broj, ali ako dodjete - dobrodosli ste. Ako me neko trazis tu sam.
Bolje pokusaj da ga smiris, jer ce posle moci da igra samo virtuelni CS.... ali tek kad izadje jbg.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

vezano za rewarda i okolinu Empty Re: vezano za rewarda i okolinu

Post by Alpha_bet Tue Oct 25, 2011 8:23 pm

Ne glupiraj se molim te, iz sela si najobicnijeg, nemas pojma o ulicnom zivotu, nemas pojma ni o cemu zato cuti tu i pokri se usima! Ne daj boze da mi dodjemo odavde, ne daj boze, imam i ja tamo drugare al ne trebaju mi za takve kao sto ste vi... ku*cite se tu preko interneta, admini ste pa ste istripovali da ste uhvatili boga za m*da e pa pi*ke cu vam polomiti samo polako... cao poz...
Alpha_bet
Alpha_bet
Banovan
Banovan

» Zodijak : Scorpio
» Broj poruka : 24
» Datum upisa : 2011-10-06
» Godina : 31
» Lokacija : Zemun Polje

Back to top Go down

vezano za rewarda i okolinu Empty Re: vezano za rewarda i okolinu

Post by Guest Tue Oct 25, 2011 8:32 pm

OVA TEMA ODMAH PRESTAJE OVDE!!!! IDE LOCK

ako otvori neko novu temu povodom ovog bice sankcionisan.!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

vezano za rewarda i okolinu Empty Re: vezano za rewarda i okolinu

Post by Guest Wed Oct 26, 2011 11:25 am

ovaj se registrovao samo da brani ortaka, tako da aj pali. Ti alpha, preti i dalje a sad cu lepo da ti dam 2 warn-a za pretnju pa posle mozda i budes banovan sa foruma, ko zna, od mene samo odj*bi znaci odje*i .

ADMIN Koji je unbanovao Alpha_Bet-a da ga obavestim da ce mu u najkracem mogucem roku biti oduzet isti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

vezano za rewarda i okolinu Empty Re: vezano za rewarda i okolinu

Post by ReBoR_n Thu Oct 27, 2011 9:13 am

Ovde sam sve napisao.

[You must be registered and logged in to see this link.]

ReBoR_n
ReBoR_n
Admin
Admin

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 3208
» Datum upisa : 2009-12-02
» Godina : 40
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : Odlično!

http://89.216.50.91/stats/sig/index.php?id=364

Back to top Go down

vezano za rewarda i okolinu Empty Re: vezano za rewarda i okolinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum