ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

wtf??

+2
Playa
baRa
6 posters

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

wtf?? Empty wtf??

Post by baRa Thu Nov 10, 2011 10:12 pm

Ban Information
Name: bTk | Gambler
SteamID: STEAM_0:0:881386728
Reason: Prosli put si mi pobegao
Unban Time: Ban premanentny
Admin Name: AC | Playa
Admin SteamID: STEAM_0:0:1216

objasni..-.-
baRa
baRa
Domaćin
Domaćin

» Broj poruka : 334
» Datum upisa : 2009-12-19

Back to top Go down

wtf?? Empty Re: wtf??

Post by Guest Thu Nov 10, 2011 10:16 pm

E Bara i meni si sumljiv.. al mnogo znas.. Sta ti je Vidovita Zorka..?
Sve znas... Al Bukvalno
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

wtf?? Empty Re: wtf??

Post by baRa Thu Nov 10, 2011 10:27 pm

prije bi reko da vi nista neznate nego da ja sve znam...i nemoj te me nervirat nego unban me i gotovo...
baRa
baRa
Domaćin
Domaćin

» Broj poruka : 334
» Datum upisa : 2009-12-19

Back to top Go down

wtf?? Empty Re: wtf??

Post by Guest Thu Nov 10, 2011 10:46 pm

Momak je nov admin i molio bih te Bara za mrvicu strpljenja i tolerancije, drskoscu i arogancijom ces samo sebi odmoci. I unapred hvala na razumevanju.

@PLAYA: ubuduce ce biti pravilo za sve admine da pre bana odradimo u konzoli (ako slucajno neko pita kako) "record ime_snimka" a posle banovanja takodje u konzoli STOP. Na taj nacin mozemo da pruzimo dokaz za nasu sumnju pa ako se ispostavi da smo pogresili (sto nije iskljuceno) na osnovu pregleda vise admina, lepo se izvinemo i damo unban.

A bilo bi dobro da ipak stavis razlog bana posto sad iz ovoga niko (osim tebe i ljudi koji su u trenutku igrali ) nema pojma zbog cega je igrac banovan.

samo polako niko se nije naucen rodio. Smile
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

wtf?? Empty Re: wtf??

Post by baRa Thu Nov 10, 2011 11:00 pm

ok...sry sto sam tako reagirao...nego nervira me to sto vec 2 god igram tu i svi znaju da nemam nista i onda me neki novi admin ban... molim samo da me unban da mogu igrat i to bi bilo sve...zz
baRa
baRa
Domaćin
Domaćin

» Broj poruka : 334
» Datum upisa : 2009-12-19

Back to top Go down

wtf?? Empty Re: wtf??

Post by Playa Thu Nov 10, 2011 11:27 pm

Kao prvo, Gadni, ja sam nov admin samo na ATLAS publicu, inace sam bio admin mnogo pre nastanka ATLAS servera, a cs igram od pre nego sto su neki od vas dotakli kompjuter (tu vec Gadni ne spada Wink ).Dakle, ovako, Bara ili Gambleru ili kako god ti se svidja da te zovu:Prvo si danas popodne bio na serveru, veliki broj igraca te je prijavio.Gledao sam te i ja i jos 4-5 admina (Dostojevski i jos par njih, cak mislim i neko iz Atlas tima, ne secam se tacno ko) i SVI smo se slozili da imas wh, sto mogu i oni da potvrde.Medjutim, nisam te banovao dok ne budem 100% siguran, bez obzira sto sam na admin-say procitao i stvari poput "Ma banuj ga, ima wh 100 posto, ko ga j....".Zatim sam veceras opet usao na server i prva stvar koju sam procitao na admin-say bile su tvrdnje dvojice igraca da imas wh.Ponovo sam te gledao i imao sta da vidim.Nakon bana su se skoro svi prisutni igraci izjasnili da su takodje ubedjeni da si imao wh.Ako si zaista takav igrac i ako igras na nacin koji nas 4-5 admina i jos desetak dobrih igraca ne razume, ako imas neki "osecaj" da nepogresivo znas ko je gde, onda ne znam sta da ti kazem......svaka cast.Ja bih voleo da se izjasne i ostali admini koji su te gledali popodne i samo da ponove ono sto su tada rekli na serveru.Hvala....
avatar
Playa
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Scorpio
» Broj poruka : 415
» Datum upisa : 2010-01-15
» Godina : 36
» Lokacija : Beograd,Zvezdara

Back to top Go down

wtf?? Empty Re: wtf??

Post by baRa Fri Nov 11, 2011 12:37 am

moze govorit sta god oce...igro sam mali milion puta na serveru dok su Reborn i Stevanusko bili....stotinu mixeva i cw sa igracima sa atlasa.... kolko sam puta bio stavljo SS na forum....

Zar playa nisi mogo jednostavno da trazis od mene SS , jer nezelim da izgubim pravo igranja na atlasu poslje 2 god jer si ti krivo procjenio i ko je jos reko da imam WH.

Ovo je meni smijesno , kao prvo uopce neigram nista posebno..cisti prosjek, uigravam se jer nisam igro pola godine CS....://

Evo ponovo molim nek se jos neko izjasni , cheat nikad u zivotu nisam koristio tako da neznam sta da vise kazem....
baRa
baRa
Domaćin
Domaćin

» Broj poruka : 334
» Datum upisa : 2009-12-19

Back to top Go down

wtf?? Empty Re: wtf??

Post by Playa Fri Nov 11, 2011 1:26 am

To sto si igrao mali milion puta na serveru sa Stevanushkom i Rebom, to
ne znaci nista.I ja sam nedavno izbacen sa servera zbog moguceg cheat-a, nakon dve godine igranja na Atlasu.A upravo je Stevanushko danas nekoliko rundi posmatrao
jednog igraca koji je tu od osnivanja Atlasa, tako da to uopste nije bitno.SS ti nisam trazio jer su
se svi admini slozili da imas ocigledan wh.Videh da si nedavno takodje
bio banovan.Tada si svoj (eventualni) speed nazvao lagom, svoja (eventualna) wh-ubistva nazvao intuitivnim, izvukao si se sa tim i dobio si unban.Sad, ja razumem da neko puca kroz zidove i iza svakog coska kad postoji mogucnost da je neko tu i da to moze da bude sumnjivo i kad si cist, ali upalo nam je u oci i to da, kada nema nikoga iza coskova, tada se uopste ne obazires i delujes krajnje neoprezno, kao da znas da nema nikoga.Iskreno, sada mi je zao sto nisam snimio demo, to bih sigurno ucinio da i drugi admini nisu bili takodje toliko ubedjeni u tvoj wh.Kako god bilo, ja sam samo sproveo ono sto smo zajednicki zakljucili na serveru, sad mozemo samo da sacekamo da ostali admini ovo potvrde.Iskreno, ja sam licno ubedjen da ces dobiti unban, s obzirom ko je sve dobijao.U pravu je Gadni vezano za ovo snimanje demoa, ja to mislim vec dve godine.Tada smo jednog igraca svi koji smo bili tada na serveru uhvatili sa lelujanjem nisana i presmesnim davanjem headshotova scout-om bez zuma kad je prvi put usao na server.Nakon toga je posle kuknjave dobio unban, vise nikada nije koristio cheat i na kraju zavrsio u samom ATLAS timu posto je realno odlican igrac i bez cheata.Ostali clanovi ATLAS-a nikada nisu shvatili koga su primili, a ja sam posle pojeo m...a sto ga nisam snimao (iako tada nisam bio admin), jer je admin koji ga je banovao posle cutao da bi mogao da ga pozove u svoj klan.Dakle, da ne spamujemo vise, oglasice se ostali admini koji su bili prisutni i koji su takodje zakljucili da imas wh i onda cemo videti sta cemo....
avatar
Playa
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Scorpio
» Broj poruka : 415
» Datum upisa : 2010-01-15
» Godina : 36
» Lokacija : Beograd,Zvezdara

Back to top Go down

wtf?? Empty Re: wtf??

Post by Фёдор М. Достоевский Fri Nov 11, 2011 1:57 am

Evo ovako.. jer sam ja prozvan ovde..

U posljednje vrijeme kad igram na atlasu, cesto radim jos neke druge stvari tako da ne obracam puno paznje na igru itd...

E sad sto se tice bana.. ja nemam pojma koji igrac je bio tu i nisam gledao u specu nikog...sjecam se samo kad je playa napisao da neka ima wh.. nzm koji nick je bio..

Ja sam ovim rijecima napisao na admin say "banuj ga ako ima, ko ga jebe onda" ...

Danas sam banovao nekog lika koji je imao wh.. dugo sam admin i ako ne znam sta je cheat, skinite mi istog.. takodjer sam i baru banovao s razlogom cheater... sto mozete da vidite u nekoj temi, naravno sa objasnjenjem zasto !




Pozz
Фёдор М. Достоевский
Фёдор М. Достоевский
Public Admin
Public Admin

» Zodijak : Aries
» Broj poruka : 1806
» Datum upisa : 2010-06-16
» Godina : 31
» Lokacija : U steku !
» Raspoloženje : Hau du ju du?

Back to top Go down

wtf?? Empty Re: wtf??

Post by baRa Fri Nov 11, 2011 2:07 am

smjesni ste... kazes da je dosto gledo sad ispada da nije..kazes da me neko iz atlas tima gledo al nisi siguran.... kazes da si ti i jos 4 admina mene gledali...znaci 5 ljudi ima admina a nezna procjenit cheat... nemoze bolje lol
baRa
baRa
Domaćin
Domaćin

» Broj poruka : 334
» Datum upisa : 2009-12-19

Back to top Go down

wtf?? Empty Re: wtf??

Post by Playa Fri Nov 11, 2011 3:17 am

Dosto, nisi "prozvan", samo si spomenut da si bio prisutan.Mesam ove brojne "S" (Sylar, Snake, Sylvester, Solo, Storm, Sh@rk, na celu sa Stevanushkom) a svi su nekad bili u Atlasu, tako da ih zbog toga brkam, samo tebe zapazim bez problema Smile.Sustina problema je u sledecem i ovo kazem direktno Head adminima.Vi mozete da ucinite samo dve stvari - Ili da uvedete pravilo da je obavezno da se snima demo pre bana, ili da bez pogovora verujete adminima na rec.Ovako kako je sada, samo se pravi cirkus.Da li sam siguran u svoju odluku?Da, jesam.Da li imam dokaz?Ne, nemam, niti sam po sadasnjim pravilima u obavezi da ga pruzim.Sto se tice unbana, to sami procenite.Ajde da pretpostavimo da nema cheat i da vidimo koliko je to verovatno.Dakle, u tom slucaju stvari stoje ovako:


Imamo jednog (po sopstvenim recima!) sasvim "prosecnog igraca koji ne igra nista posebno".Taj sasvim prosecan igrac je, pre nekih mesec dana, tacno znao gde je ko i ubijao ih je (po sopstvenim recima) intuitivno.Taj poduhvat je jos sjajniji imajuci u vidu veliki lag koji je sasvim prosecan igrac imao, a koji je adminu tada izgledao kao speed.Medjutim, trazio je unban i dobio ga je (iako admin i danas tvrdi da je bio siguran).E onda, desetak dana kasnije, sasvim prosecan igrac je igrao toliko natprosecno i iznad svega vidovito da ga je veliki broj igraca optuzivao za cheat, sto javno, sto na admin-say.Admini su zakljucili da 99% ima wh, ali eto, nije dobio ban dok ne bude 100%.Istog dana, posle nekoliko sati, sasvim prosecan igrac je ponovo usao na server i ponovo je intuitivno (vratila mu se intuicija posle deset dana, sta li?) znao gde je ko i ponovo je igrao toliko natprosecno da su ga, od sedmorice igraca koliko je bilo na serveru, bar trojica optuzili za wh.Admin ga je pogledao i, kao za pakost, sasvim prosecan igrac je bas tada ponovo imao natprosecnu srecu sa pucanjem napamet bas iza onih coskova gde su neprijatelji, tako da je opet sasvim nepravedno i nesrecno dobio ban.Eto dragi moji Headovi, ako verujete da se zaista tako dogodilo, dajte mu unban, meni skinite admina ako mislite da sam los, radite sta god hocete, ionako sam pristao da budem admin samo zato sto ih nema mnogo i da vam pomognem dok se sve ne stabilizuje iako uopste ne uzivam u tome.Sad se odjavljujem iz ove teme i vise me ne spominjite.....Pozdrav....
avatar
Playa
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Scorpio
» Broj poruka : 415
» Datum upisa : 2010-01-15
» Godina : 36
» Lokacija : Beograd,Zvezdara

Back to top Go down

wtf?? Empty Re: wtf??

Post by baRa Fri Nov 11, 2011 3:37 pm

Playa ja protiv tebe nemam nista... Ja sam reko da nemam cheat i tako i ostaje... Igram tu vec 2 godine i nisam neki balavac koji se zeli dokazat sa skorom pa da ide skidat cheat :/

Igram kako igram... ja to nmg procjenit kao vi kolko to cudno/sumnjivo izgleda, imam sluske i ajmo rec neko iskustvo da pregledavam stekove... No necemo vise o tome. Nek se sad javi jos neko od admina ili Head da rijesimo ovaj problem... u slucaju da dobijem unban slobodno me trazi SS kad budes htio...zz Smile)
baRa
baRa
Domaćin
Domaćin

» Broj poruka : 334
» Datum upisa : 2009-12-19

Back to top Go down

wtf?? Empty Re: wtf??

Post by StevAnushkO PoslednjA Kor Fri Nov 11, 2011 6:18 pm

Evo i ja da nesto izjavim za dnevnik !

ce izadjem na televizor ?

Od kad ste krenuli da bustujete ja ko sta radi visim u spec... ne mogu da odigram ni 5 minuta Sad
iskreno, ne znam da li sam glasao za ban ili ne, da li sam te gledao ili ne, banovao sam i cenzurisao za 3 dana preko 30 "igraca"
StevAnushkO PoslednjA Kor
StevAnushkO PoslednjA Kor
ATLAS™
ATLAS™

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 201
» Datum upisa : 2009-12-07
» Godina : 37
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : :)

Back to top Go down

wtf?? Empty Re: wtf??

Post by baRa Sun Nov 13, 2011 7:34 pm

hoce bit unbana ili?
baRa
baRa
Domaćin
Domaćin

» Broj poruka : 334
» Datum upisa : 2009-12-19

Back to top Go down

wtf?? Empty Re: wtf??

Post by Guest Sun Nov 13, 2011 7:36 pm

samo sec Sylvester - SoLo je ista osoba Very Happy
nzm vidi sa Playom i nemoj da spamujes bzvz,cekaj..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

wtf?? Empty Re: wtf??

Post by Playa Sun Nov 13, 2011 9:55 pm

Nema sta da vidi sa Playom, Playa je rekao sve sto je imao.Ja iza svog misljenja stojim, ali jednu rec necu da kazem ako dobije unban.Stoga, radite sta hocete.....
avatar
Playa
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Scorpio
» Broj poruka : 415
» Datum upisa : 2010-01-15
» Godina : 36
» Lokacija : Beograd,Zvezdara

Back to top Go down

wtf?? Empty Re: wtf??

Post by VraNe^^^ Sun Nov 13, 2011 10:11 pm

Ako ga ne unbnunujete necu ni ja vise igrati...
Toki brt trebo si da mu trazis ss ovako ne vredi sad terati inat,nema wh 100% brate ako ima udobnu fotelju,sto za kanter,dobar monitor,i lep komp,i ofc sluske,moze da ubija kako mu se hoce iskreno trebo si bar demo snimiti i postaviti ,i skinite mu unban jer nema dokaza,da imate nesto pada pogledamo,ali ovako,i da ima wh( A NEMA ) nebi znali i morao bi unban jer nema dokaza,osim naravno ako ne potvrde svi zivi admini koji su bili tu,ali opet,100% nema .............. i unbunujte ga
VraNe^^^
VraNe^^^
Super član
Super član

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 2096
» Datum upisa : 2009-12-26
» Godina : 29
» Lokacija : De_inferno
» Raspoloženje : ODLICNO

Back to top Go down

wtf?? Empty Re: wtf??

Post by Guest Sun Nov 13, 2011 10:42 pm

auu vrane jel te pito neko za misljenje.?
I ti si imao wh pre Godinu dana kad si igrao pa nista.. O.o
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

wtf?? Empty Re: wtf??

Post by Playa Mon Nov 14, 2011 12:05 am

Toki??Aj da pretpostavim da sam to ja, posto sam ga ja banovao:D.Sto se dokaza tice, bio sam ubedjen da nece biti potreban, ali ocigledno kad neko pise na admin-say i kad treba to ovde javno da potvrdi, postaje potpuno druga osoba.Mislim, skapirao sam ja mnogo puta na serveru da mnogi beze od odgovornosti i izbegavaju da licno banuju, nego je mnogo lakse onako sa strane "ima wh 100 posto", a onda posle cutati kad sve to dodje na forum.U ovom slucaju, jedino se Dosto javio, a on ga je najmanje gledao i komentarisao.Ma uostalom boli me uvo, necu da se nerviram, da ne davimo vise, rekao sam vec da mu slobodno date unban ako hocete.


E da, poruka iskljucivo za Gadnog: Gadni kralju, sve si bio u pravu, ali SVE od reci do reci (ti znas na sta mislim).
avatar
Playa
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Scorpio
» Broj poruka : 415
» Datum upisa : 2010-01-15
» Godina : 36
» Lokacija : Beograd,Zvezdara

Back to top Go down

wtf?? Empty Re: wtf??

Post by Guest Mon Nov 14, 2011 11:55 am

moja poruka se odnosila na vraneta...(sto se tice wh)
pouzdan izvor..
Playa ok si decko..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

wtf?? Empty Re: wtf??

Post by Guest Mon Nov 14, 2011 12:26 pm

VraNe^^^ wrote:Ako ga ne unbnunujete necu ni ja vise igrati...
Toki brt trebo si da mu trazis ss ovako ne vredi sad terati inat,nema wh 100% brate ako ima udobnu fotelju,sto za kanter,dobar monitor,i lep komp,i ofc sluske,moze da ubija kako mu se hoce iskreno trebo si bar demo snimiti i postaviti ,i skinite mu unban jer nema dokaza,da imate nesto pada pogledamo,ali ovako,i da ima wh( A NEMA ) nebi znali i morao bi unban jer nema dokaza,osim naravno ako ne potvrde svi zivi admini koji su bili tu,ali opet,100% nema .............. i unbunujte ga

pa ni da te placa, hehe vrancicu ovaj put nece ici WARN posto si ok i aktivan i gotivan, ali NIJE na tebi da komentarise ovu temu posto nisi admin koji je ucestvovao u dogadjaju a i nisi ti banovan tako da, ..... pametan si momak nema potrebe da detaljisem Smile inace ja (bar me zivot nauci) za nikog ne bih arantovao posto su ljudi najkvarljivija roba na svetu (nazalost to ces kroz zivot i sam ksapirati), pri tome ovde ne prozivam BARU vec samo generalno kazem sta mislim.

Playa wrote:.........
E da, poruka iskljucivo za Gadnog: Gadni kralju, sve si bio u pravu, ali SVE od reci do reci (ti znas na sta mislim).

heh jbg ok je sto si izabrao tezi nacin da naucis (i ja sam to uvek radio) Smile sad bar znas sta raditi u buduce, a uvek sam ti na raspolaganju da se iskonsultujemo ali i ja na tebe racunam da mi ponekad pomognes Smile
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

wtf?? Empty Re: wtf??

Post by VraNe^^^ Mon Nov 14, 2011 12:51 pm

Sylve[S]teR wrote:auu vrane jel te pito neko za misljenje.?
I ti si imao wh pre Godinu dana kad si igrao pa nista.. O.o

jbt evo opet isto sad sam skapirao da ste ti i solo jedno te ista osoba,a sve vreme kapiram,sa tobom sam ok,al sa Solom,ne malo cudno ? Very Happy
ti si sad meni reko pre god dana wh 100%,to je isto sad i ko sa barom,bez dokaza,al samo da ti kazem ja sam od pocetka novembra prosle godine prestao da igram cs,msm od tad igram iz igraone,nisam mogao tamo wh da imam 100%,a i reb mi je ulazio u komp,naso mi je samo bad boy Very Happy

gadni,ok necu da se mesam nmvz,ali na slepo se proziva,kao i ja za pre god dana...
silvester nadam se da nisi ljut na mene

Playa- pa........ toki xD nije los nadimak Very Happy

VraNe^^^
VraNe^^^
Super član
Super član

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 2096
» Datum upisa : 2009-12-26
» Godina : 29
» Lokacija : De_inferno
» Raspoloženje : ODLICNO

Back to top Go down

wtf?? Empty Re: wtf??

Post by baRa Mon Nov 14, 2011 2:02 pm

Hahah..i sta da ja kazem na ovo sve...kako necu stavljat poruke... ovo se vrti u krug....playa kaze da imam ja tvrdim da nemam...nema dokaza a niko se nece mijesat....znaci kako cemo rijesit problem??? Nek se javi neki head admin i nek odluci vise hocu dobit unban ili ne , cekam vec par dana... u slucaju da ne dobijem unban sve najbolje.... poyy od Azazela / bare <3
baRa
baRa
Domaćin
Domaćin

» Broj poruka : 334
» Datum upisa : 2009-12-19

Back to top Go down

wtf?? Empty Re: wtf??

Post by Playa Mon Nov 14, 2011 2:37 pm

Bara, uopste se ne vrtimo u krug, jasno sam rekao da moze unban i da necu da se bunim.A znas zasto necu da se bunim?Sada cu da ti kazem i kazacu otvoreno jos neke stvari koje se mnogima nece svideti - Imao ti cheat ili ne, prosto ne zelim da osecas da si oteran bez dokaza samo zato sto admini cuvaju sopstvene guzice, kao i uvek do sada kad se digne prasina na forumu (zato je skoro svako ko je trazio dobio unban).Ako su mnogi dobijali unban iz cista mira, ako se nekima dozvoljava da stalno javno prozivaju na serveru zato sto poznaju Head admina (izvini Sh@rk, odlican si admin i skroz gotivan lik, ali za ovaj detalj si dozvolio da ti potpuno izmakne kontroli.......Nista licno, ko radi taj i gresi, to ti kazem u najboljoj nameri), ako su izvesni panteri umesto bana i cenzure dobijali mesto u Atlas timu, onda brate, sto se mene tice, mozes i ti da dobijes unban, tvoj greh i ako postoji nije nista veci.Eto, to je to.Dakle evo zvanicno - sto se mene tice MOZE UNBAN.Mislim da sad moze lock, a ako neko zeli da mu pojasnim nesto vezano za ovaj post, neka mi se obrati na pm......pozdrav


P.S. Gadni, naravno da mozes da racunas na moju pomoc, kad god ti bilo sta zatreba, ovde ili na serveru, ili da ti cuvam ledja tokom CW-a, samo reci Very Happy
avatar
Playa
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Scorpio
» Broj poruka : 415
» Datum upisa : 2010-01-15
» Godina : 36
» Lokacija : Beograd,Zvezdara

Back to top Go down

wtf?? Empty Re: wtf??

Post by SH@RK Mon Nov 14, 2011 2:49 pm

ja ne znam zasto mene pominjes u bilo kom kontekstu?ne kazem da si rekao nesto lose o meni,ali necu da se mesam u nesto sa cim nisam upoznat,(nisam bio na serveru tad)
ako se neko pita u vezi unban-a to su reb,steva,storm,jesam i ja head admin,ali u takve stvari se ne mesam i ne donosim odluke
ja se trudim da odrzim red na serveru i na forumu koliko god mogu
ako mislis da on ima cit,onda se drzi svoje price i svog stava,ja nemam nista protiv
ako hoces da ga unban,opet,to je tvoja volja i na nju nemoze niko da utice osim tebe samog
SH@RK
SH@RK
Admin
Admin

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 618
» Datum upisa : 2010-04-23
» Godina : 36
» Lokacija : Ruma
» Raspoloženje : zavisi od horoskopa :)

Back to top Go down

wtf?? Empty Re: wtf??

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum