ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

sta uraditi ?

+4
Фёдор М. Достоевский
Winston
Pr0_Player
SH@RK
8 posters

Go down

sta uraditi ? Empty sta uraditi ?

Post by Guest Fri Dec 30, 2011 10:41 pm

petak vece 30.12.2011.

igramo clan_mil mapu i ovako nas je malo i odrzavamo desetak igraca +/- , ulazi jedan od starih igraca (nadam se da ce se sam javiti) i onako u sifricama poziva i odvodi drugog igraca na drugi server ( u ovom slucaju telekran).

Moje pitanje je, da li da i dalje to smatramo prekrsajem ili da progledavamo kroz prste ili vec ako ima neko neki drugi predlog ajd da cujem, meni se to cini veoma nefer i nekorektno jer znam da postoje drugi nacini da se to odradi finije i kulturnije ovako ... hm sami sudite.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

sta uraditi ? Empty Re: sta uraditi ?

Post by SH@RK Fri Dec 30, 2011 10:44 pm

lepo onda kad odu ukucas u konzolu "amx_last" uzmes ta 2 steam ID-a i kucas "addban" zavrsena prica i svaka diskusija
SH@RK
SH@RK
Admin
Admin

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 618
» Datum upisa : 2010-04-23
» Godina : 36
» Lokacija : Ruma
» Raspoloženje : zavisi od horoskopa :)

Back to top Go down

sta uraditi ? Empty Re: sta uraditi ?

Post by Pr0_Player Fri Dec 30, 2011 10:47 pm

GADNI wrote:petak vece 30.12.2011.

igramo clan_mil mapu i ovako nas je malo i odrzavamo desetak igraca +/- , ulazi jedan od starih igraca (nadam se da ce se sam javiti) i onako u sifricama poziva i odvodi drugog igraca na drugi server ( u ovom slucaju telekran).

Moje pitanje je, da li da i dalje to smatramo prekrsajem ili da progledavamo kroz prste ili vec ako ima neko neki drugi predlog ajd da cujem, meni se to cini veoma nefer i nekorektno jer znam da postoje drugi nacini da se to odradi finije i kulturnije ovako ... hm sami sudite.
"Sta uraditi ?"
Uff, svasta



EDIT Maestr0:Warn...
Pr0_Player
Pr0_Player
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 1167
» Datum upisa : 2010-01-16
» Godina : 112
» Lokacija : Zemun
» Raspoloženje : B)

Back to top Go down

sta uraditi ? Empty Re: sta uraditi ?

Post by Winston Fri Dec 30, 2011 11:02 pm

samo jos da se kaze da je u pitanju admin koji je u atlas timu !!
Winston
Winston
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Sagittarius
» Broj poruka : 431
» Datum upisa : 2011-01-21
» Godina : 30
» Lokacija : BG
» Raspoloženje : :)

Back to top Go down

sta uraditi ? Empty Re: sta uraditi ?

Post by Фёдор М. Достоевский Fri Dec 30, 2011 11:23 pm

Evo winstone.. javljam se.. ja sam bio.. kad ste vi idioti i 5 na 5 igrate ogromnu mapu tako vam i treba....

Mrzi me da idem na srw da ti dam steam id da dodas u ban listu..

A ti drugi put kad me vidis opali ban, i zivi i igraj i stekaj se srecno i zadovoljno do kraja zivota na csu...

Фёдор М. Достоевский
Фёдор М. Достоевский
Public Admin
Public Admin

» Zodijak : Aries
» Broj poruka : 1806
» Datum upisa : 2010-06-16
» Godina : 31
» Lokacija : U steku !
» Raspoloženje : Hau du ju du?

Back to top Go down

sta uraditi ? Empty Re: sta uraditi ?

Post by MoLoN LaBe Fri Dec 30, 2011 11:25 pm

A taj drugi igrac sam bio ja... i ne znam sto ste u fazonu da se sam javi igrac.. kad i jedan i drugi znate da smo to bili Dosta i ja...
Edit:
Steam_IDs:
STEAM_0:0:41689537 <--moj(steam)
STEAM_0:0:247349626 <-moj(non-steam)
STEAM_0:1:42376926 <--Dostin(na njegov licni zahtev sam ga napisao ovde...)


Last edited by Erebus on Sat Dec 31, 2011 10:14 am; edited 1 time in total
MoLoN LaBe
MoLoN LaBe
Admin
Admin

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 1260
» Datum upisa : 2011-04-25
» Godina : 32
» Lokacija : Goražde(BiH)/ Kruševac/ Beograd
» Raspoloženje : Dostojevski citer.. ubija kroz spawnprotection...!!! :P

http://ggboys.clicboard.com/

Back to top Go down

sta uraditi ? Empty Re: sta uraditi ?

Post by STORM Fri Dec 30, 2011 11:36 pm

ako vidis da se to desava ... amx_censure "steam id " pa da je u pitanju i stevanusko ili cak reb .. cenzuru bi dobio samo tako .. a tako savetujem i svima vama !

PS : posalji mi na pm ako vec nezelis javno da izneses o kom je adminu rec ...
STORM
STORM
Admin
Admin

» Zodijak : Capricorn
» Broj poruka : 1697
» Datum upisa : 2011-01-21
» Godina : 32
» Lokacija : somewhere in the desert of nevada
» Raspoloženje : dajte vina hocu looom , ako nedas sprzio te grooom :D

https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=669521229

Back to top Go down

sta uraditi ? Empty Re: sta uraditi ?

Post by SimkeAK<47 Sat Dec 31, 2011 12:05 am

daj molim te storm pretjerao si sad stvarno. ti bi dao cenzuru. sad da kazem nesto otvoreno ovdje dok se ovakvo stanje. evo npr ja nemam nista protiv sarka znaci lik je mnogo dobar i voli zezu i ostale stvari. ali igrala se nez ni ja koja mapa i ja sam nesto rekao nekom igraci i ti si me kick bez opomene. ja se vratio i pitam ko je ti kazes nemoj da se pravis pametan tako nesto nez tacno, i ja odem u wc i nravno se ubacim u spec i ti me ponovo kikujes. naravno napisao sam na forumu posto Nije ima svoj nick a znam da se skida admin i za to sto nije njegov nick . na sto je strom odgovorio "to je bio sark on je head admin i moze da radi sta god oce".E sta sad jesi i njemu trebao skunuti admina i dati mu cenzuru? Eto vidis da nisi sad u pravu nego sad ti oces da ovdje zakuhas a to nije potrebno. ovo sa sarkom je bio samo pr. i ja sarka i dalje volim <3 nemam nista protiv njega. tako vi znate da su dosto i nikola STALNI igrraci i da su ovdje skoro od pocetka i da ce se vratiti.
eto toliko za sad,znaci glupo je da se zbog njih svadamo. i da na ovom komjunitiu imaju odredene grupe koje se stalno svadaju i ima par onih koji su tu da naprave kaos medu nama. eto ovakvo je moje misljene pa sad raditie sta god ocete. pozz.

P.S ako ima gresaka to je od gladnoce,smrzle mi se ruke jer sam se sad vozao na HONDIIII ali pazi cbr 600ccm i nemoj slucajno da mi neko da warn za ovaj topic. :P
SimkeAK<47
SimkeAK<47
AWP Admin
AWP Admin

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 726
» Datum upisa : 2010-12-04
» Godina : 32
» Lokacija : awp_map
» Raspoloženje : pa...

Back to top Go down

sta uraditi ? Empty Re: sta uraditi ?

Post by Фёдор М. Достоевский Sat Dec 31, 2011 12:15 am

2 warna simke :DDDDDDDD





Zaebavam se, nemam ja moda xDDD

a Iskreno i mene nerviraju te "grupice" znaju oni ko su.. koji uvjek cuvaju ledja jedni drugima... ako ste frajeri, priznajte je*enu gresku a ne da se krijete i sutite ko pi*ke neke....


Censured by Maestr0...i warn za recnik:P
Фёдор М. Достоевский
Фёдор М. Достоевский
Public Admin
Public Admin

» Zodijak : Aries
» Broj poruka : 1806
» Datum upisa : 2010-06-16
» Godina : 31
» Lokacija : U steku !
» Raspoloženje : Hau du ju du?

Back to top Go down

sta uraditi ? Empty Re: sta uraditi ?

Post by STORM Sat Dec 31, 2011 12:22 am

simke ja tebe kick bez razloga ... ??? neverujem , jedino ako pretera neki igrac ja ga kick (jer znam da nervira vise od bana) shark je head admin i on nemora da se pravda drugim igracima za nick ...

A ovde se radi o odvodjenju igraca sa servera ... velike razlike zar ne ?
STORM
STORM
Admin
Admin

» Zodijak : Capricorn
» Broj poruka : 1697
» Datum upisa : 2011-01-21
» Godina : 32
» Lokacija : somewhere in the desert of nevada
» Raspoloženje : dajte vina hocu looom , ako nedas sprzio te grooom :D

https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=669521229

Back to top Go down

sta uraditi ? Empty Re: sta uraditi ?

Post by SimkeAK<47 Sat Dec 31, 2011 12:38 am

Clara Schumann wrote:simke ja tebe kick bez razloga ... ??? neverujem , jedino ako pretera neki igrac ja ga kick (jer znam da nervira vise od bana) shark je head admin i on nemora da se pravda drugim igracima za nick ...

A ovde se radi o odvodjenju igraca sa servera ... velike razlike zar ne ?


ma ne ti SARK je bio taj admin sto me je kick a kako za nega ne vrede pravila nema veze sto je head admin MORAJU ta pravila vaze i za njega ia za mene i za svakoga. ali to je bilo pa proslo ja jos jednom kazem sark <3 volim te :P i da ti kazem u vezi ovig "grupica" storm priznaj sad da TI sark gadni reb i ima vas jos u toj grupici se medusobno gotivite i ne date jedan na drugog. evo jos jedan primjer solo isto lik je stvarno legenda i gotivim ga mnogo ali kad on nece da igra na serveru nece da igra ni riska ni meda ni sajber isto jeda ekipica sa ts. ovo su samo primjeri znaci nemoj da se ko nade uvrijeden. i kad su se storm i solo zakacili nesto tu su odmag bile prisutne te ekipice. ali odesmo mi sa teme. mislim da nije u redu se dosto i nikola banuju sa servera stvarno kad se pogleda tu su od pocetka stalni su sta ima veze ako odu da odigraju koju partiju na drugo serveru pa to je igrica jbt nista vise zabava mozda se sretnete uzivo pa sta ce te onda pobiti se. to nije cilj. cilj braem moj je da se upoznam sa novim likovima da se zezamo. recimo doem kod u tuzlu pa znam da tamo ima dosto koji ce da mi pokaze malo grad da mi pokaze koju curu :P ako odem kod nekog u srb znam brate da ce netko da mi pokaze malo sta ima tamo itd. znaci ovo je samo zeza nema potrebe da e iko banuje zbog toga. barem ja tako mislim a sad naravno svatko ima svoje misljene a to sto nece da ga napise ovdje jer de boji da ce ga druga grupiva zamrziti to je njegov problem. a problem se nece rijesti ako se ne zna za njega bit ce jos gore i gore i zavrsit ce lose a to mi ne zelimo. Very Happy
SimkeAK<47
SimkeAK<47
AWP Admin
AWP Admin

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 726
» Datum upisa : 2010-12-04
» Godina : 32
» Lokacija : awp_map
» Raspoloženje : pa...

Back to top Go down

sta uraditi ? Empty Re: sta uraditi ?

Post by Winston Sat Dec 31, 2011 8:07 am

malo ste vise skrenuli sa teme...pa da se vratimo...netrebaju da dobiju perm,cenzuru pogotovo,ali trebaju biti sankcionisani...dostojevski pogotovo koji je admin ovde i pripada atlas timu...ovom je prilikom pokazao i dokazao koliko nepostuje atlas...ae da mu je poslao privatnu poruku pa da su otisli i niko nista nije video,svi srecni,svi zadovoljni...ali da on javno poziva igraca na drugi server, posle svih onih prica da je zabranjeno odvlaciti igrace sa servera ,to je strasno...
Winston
Winston
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Sagittarius
» Broj poruka : 431
» Datum upisa : 2011-01-21
» Godina : 30
» Lokacija : BG
» Raspoloženje : :)

Back to top Go down

sta uraditi ? Empty Re: sta uraditi ?

Post by Фёдор М. Достоевский Sat Dec 31, 2011 9:51 am

Ma ajde samo sam mu rekao molon tk?

I to je to.......... to moze svasta da znaci..........

Jeste li vi sigurni da smo nas 2 otisli na telekran???

I jeste li sigurni da telekran radi???
Jer zadnja 2 dana nije radio........



Enjoy
Фёдор М. Достоевский
Фёдор М. Достоевский
Public Admin
Public Admin

» Zodijak : Aries
» Broj poruka : 1806
» Datum upisa : 2010-06-16
» Godina : 31
» Lokacija : U steku !
» Raspoloženje : Hau du ju du?

Back to top Go down

sta uraditi ? Empty Re: sta uraditi ?

Post by MoLoN LaBe Sat Dec 31, 2011 10:08 am

Sad mi je ovo palo na pamet... sta uraditi:
1. Ako igrac odvede drugog igraca sa servera na forum chat?
2. Ako igrac odvede drugog igraca sa Public-a na drugi atlas server?
3. Ako odvede grupu igraca sa Public-a na drugi atlas server?
4. Ako igrac kaze drugom "Je*o te atlas sada, dodji na ts3 pa posle radi sta hoces..."?
5. Zasto su meni dozvoljene neke stvari... tipa kad sam namerno stavio ip(od ts3 servera i bez porta ali vi to niste mogli da znate..) u nick... dobio sam ban(tako i treba) ali kad ste saznali da sam ja vi ste mi dali unban.. (necu da kazem o kom je adminu rec... a ne mora ni da se javi...) ZASTO??? e o tome Dino(Simke) sve vreme prica... o nekim povlascenjim statusima koje neki igraci imaju ovde... secate se da pravila vaze za sve... ocigledno nije tako....
_________________________________________________________________________________________________________________________________
A sto se tice ovog naseg slucaja... sta cemo sa tom cinjenicom da igrac(u daljem tekstu "ja") provede na serveru vreme u trajanju od tri-cetiri mape... onda se smorim i hocu da izadjem iz igre.. onda dodje drugi igrac(Dosta) zovne me.. ja odem.. 5-10 min kasnije ja se vratim na jos jednu turu od tri-cetiri mape... i to ne radim ja samo tako.. vec mnogi drugi... ili sta cemo sa jos vaznijom cinjenicom da se dust vrti non stop na atlasu... dali ste primetili da cim promenite na vecu mapu(u 99% slucajeva to bude dust2) da mnogi odu sa servera.... toliko ima dobrih mapa ali nema ko o tome da vodi racuna... realno na atlasu sam samo zbog ljudi na koje sam navikao.... da tih ljudi nema odavno bih ja zapalio sa atlasa... jer koliko god se neko trudio da pomogne ovom community-u ne moze nista da uradi.... bitno je da se uvek prica kako se nista ne radi za ovaj community.... a kako mislite da se neko trudi da rekalmira ovaj community-i kad banuejte igrace perm i stavite razlgo "bot" je*o pas **** svoju gde to ima.... dali ste to negde videli.... da vam dam jedan savet.. takvoi igraci se ne banuju vec se nauce.... mnoge sam ja na DR-u ostavio da igraju jer sam ih naucio nekim stvarima... tako se dame i gospodo radi sa "botovima" a ne kao vi sto ste navikli.. pitate se sto je prazan server, pa pola ste igraca banovali... znate li da vam se svi smeju.. .jel znate to???? kad sam rekao ortaku da igram na atlas serverima lik je poceo da se smeje... eto kakva vam je reputacija po okolini... a sami ste je do tog nivoa doveli...
i ne ovo nije bio moj nacin da opravdam sebe, vec iznosenje misljenja... nemam ja sta vama da se pravdam....
MoLoN LaBe
MoLoN LaBe
Admin
Admin

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 1260
» Datum upisa : 2011-04-25
» Godina : 32
» Lokacija : Goražde(BiH)/ Kruševac/ Beograd
» Raspoloženje : Dostojevski citer.. ubija kroz spawnprotection...!!! :P

http://ggboys.clicboard.com/

Back to top Go down

sta uraditi ? Empty Re: sta uraditi ?

Post by Urosh[Boom-Kurjaci] Sat Dec 31, 2011 10:17 am

Ljudi ajde malo da spustite lotpu.. ne resava se sve banom, cenzurom, kickom.. znam da sta popizdeli jer su se izdesavala razna sranja ali ako hocemo da opet zazivi ovaj server, da bude pun mora malo da se opustite (mislim na admine).. Niko od admina mi nije nista uradio sa svima sam OK tako da ne mrzim nikog ovde, kul je ekipica.. imate foru jos danas da se svadjate :P ali od sutra da probamo i vi admini i mi igraci da se potrudimo da zazivi server tako sto admini nece da banuju za svaku sitnicu, a mi necemo da odvodimo igrace nego dovodimo... doci ce i Zigolo | HIV to mi je burazer bio je ovde banovan navodno silent aim ne koristi decko nista tako da bih molio da ga ne banujete kad bude dosao..

P.S.
Kome da se obratim za awp server??
Urosh[Boom-Kurjaci]
Urosh[Boom-Kurjaci]
AWP Admin
AWP Admin

» Zodijak : Cancer
» Broj poruka : 57
» Datum upisa : 2011-02-17
» Godina : 33
» Lokacija : beograd
» Raspoloženje : Sareno

Back to top Go down

sta uraditi ? Empty Re: sta uraditi ?

Post by Winston Sat Dec 31, 2011 10:49 am

e posto sam se nasao prozvanim od strane molona moram da se branim...salim se Smile...ja sam taj koji je banovao molona jer je imao ip od ts3 u nicku...u tom trenutku nisam znao da je to ip od ts3 i dobio je ban... cim mi je rekao da je to bio ip od ts3 a ne servera skinuo sam mu ban ne zato sto je to bio molon nego zato sto nije bila u pitanju reklama...tu sam shvatio da sam pogresio i zato si dobio UNBAN...ta prica je zavrsena...a da se vratimo na ovu...kazes molon da treba biti ravnopravnosti medju stalnim i novim igracima...da netreba da se razlikuju...zato sam ja i rekao da treba da dobijete kaznu...ne veliku...sad igraci vide kako se odnose admini sa serverom i sta ce oni da rade??znaju da niste dobili kaznu i onda ce i oni da ponavljaju vase greske jer znaju da nece biti kaznjeni...netreba ovde vise rasprave...a tebi dosto svaka cast na ovom komentaru...u prvom komentaru priznaje gresku ko covek a vec u drugom porice to sto je rekao u prvom hahaha brw covece Smile Smile Smile
Winston
Winston
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Sagittarius
» Broj poruka : 431
» Datum upisa : 2011-01-21
» Godina : 30
» Lokacija : BG
» Raspoloženje : :)

Back to top Go down

sta uraditi ? Empty Re: sta uraditi ?

Post by MoLoN LaBe Sat Dec 31, 2011 11:03 am

@Urosh
Nikome brate... Strela je head tamo ali to je sve sto on moze da uradi za AWP server.... ftp pristup je postojao sad vise ne postoji?!?!?! a trazio sam isti ne da bih srusio server(nisam balavac neki) vec da bih ubacio/izbacio mape i plugine... ali prc... tako da niti znam o cemu se tu radi niti me vise zanima...

@Winston
Treba biti ravnopravnosti... i to je najvaznije... kakve veze ima sto je neko od pocetka ovde... ili sto je neko godinu dana ovde(kao ja)... ili ako se neko non stp trudi oko atlasa... kakve to veze ima... ako smeta neki igrac cao zdravo.... a ne kao jednom kad je bila situacija na serveru.. ja psovao(preko mic-a) kao kocijas, i to sve sto mi palo na pamet u tom trenutku.. i to sam vikao koliko sam mogao.. komsija me cuo... ali me niko od admina nije sankcionisao... a znam da ih je bilo par u mom timu jer imam slot... moje pitanje je ZASTO??? druge i za mnogo manje stvari gag/slap/slay/kick/ban.... a mene niko nista... sta sam ja to bolji od drugih novih igraca.. u cemu? e znas u cemu.. u nicemu eto u cemu sam ja bolji od njih... stavise isti sam bot kao i oni... ali imam neki povalasceni status.. a ne bi trebao da ga imam.. kao ni svi drugi... koliko sam puta izigravao najveceg bota na atlasu.. nikad nisam popio ban zbog "bot".... koliko sam puta silovao mikrofon... nikad gag nisam dobio... cemu sve to???
MoLoN LaBe
MoLoN LaBe
Admin
Admin

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 1260
» Datum upisa : 2011-04-25
» Godina : 32
» Lokacija : Goražde(BiH)/ Kruševac/ Beograd
» Raspoloženje : Dostojevski citer.. ubija kroz spawnprotection...!!! :P

http://ggboys.clicboard.com/

Back to top Go down

sta uraditi ? Empty Re: sta uraditi ?

Post by SimkeAK<47 Sat Dec 31, 2011 11:30 am

ma dzaba se ovo prica dok se ne bude nabavio ftp za SVE servere nema od atlasa nista. to ti je kao da prodajes auto a nema motora,i ti bi da ga vozis e pa ne moze. tako i ovdje. ono sto je dosta rekao "molon tk?" posto tk nije radio mozda ga je dosta pitao da li sada server radi. ovo ide u nedogled mozemo pisati do sutra. pravila treba da vaze za sve igrace nema iznimke.tako da ako cete kazniti molona i dostu kaznite ih ali ne sa perm banom ili cenzurom . i sutra je nova godina tako da samo opusteno. :P
SimkeAK<47
SimkeAK<47
AWP Admin
AWP Admin

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 726
» Datum upisa : 2010-12-04
» Godina : 32
» Lokacija : awp_map
» Raspoloženje : pa...

Back to top Go down

sta uraditi ? Empty Re: sta uraditi ?

Post by Фёдор М. Достоевский Sat Dec 31, 2011 11:46 am

Winston wrote:e posto sam se nasao prozvanim od strane molona moram da se branim...salim se Smile...ja sam taj koji je banovao molona jer je imao ip od ts3 u nicku...u tom trenutku nisam znao da je to ip od ts3 i dobio je ban... cim mi je rekao da je to bio ip od ts3 a ne servera skinuo sam mu ban ne zato sto je to bio molon nego zato sto nije bila u pitanju reklama...tu sam shvatio da sam pogresio i zato si dobio UNBAN...ta prica je zavrsena...a da se vratimo na ovu...kazes molon da treba biti ravnopravnosti medju stalnim i novim igracima...da netreba da se razlikuju...zato sam ja i rekao da treba da dobijete kaznu...ne veliku...sad igraci vide kako se odnose admini sa serverom i sta ce oni da rade??znaju da niste dobili kaznu i onda ce i oni da ponavljaju vase greske jer znaju da nece biti kaznjeni...netreba ovde vise rasprave...a tebi dosto svaka cast na ovom komentaru...u prvom komentaru priznaje gresku ko covek a vec u drugom porice to sto je rekao u prvom hahaha brw covece Smile Smile Smile



Jesil ti glup il sta'??

Jesam li ja negdje rekao molon ajde idemo na telekran da igramo ne mogu s ovim idi*tima stekerskim glupim da se pucam ovde..
Samo sam dodao da tk? moze da znaci puno toga ne samo telekran......

A ti imas moj steam, addban i cao pozz..... nemam pojma koji **** ti imas protiv mene, a sam primjetio da u posjlednje vrijeme i ti a i gadni stavjlate na forum bilo sta sto ja uradim......

Boli mene rac za to.... ne dolazim ja na srw zbog vas..... vi radite sta hocete... a ti se spusti malo nije ni cudo sto je prazan srw.. pogledaj malo sta radite ....
Фёдор М. Достоевский
Фёдор М. Достоевский
Public Admin
Public Admin

» Zodijak : Aries
» Broj poruka : 1806
» Datum upisa : 2010-06-16
» Godina : 31
» Lokacija : U steku !
» Raspoloženje : Hau du ju du?

Back to top Go down

sta uraditi ? Empty Re: sta uraditi ?

Post by Guest Sat Dec 31, 2011 1:35 pm

Posto sam ja otvorio ovu temu ja cu je i zatvroriti. Nije cilj bio da napadate jedan drugog vec samo da ZAJDNO nadjemo resenje oveme i slicnim stvarim.

cinjenice su sledece:

Dosta je zvao Malona na TK

Malon je odgovorio ok idemo

obojica su napustili igru

da li je Dosta mislio a nije rekao ovo

" molon ajde idemo na telekran da igramo ne mogu s ovim idi*tima stekerskim glupim da se pucam ovde.."

to mi neznamo prematome nije cinjenica.

mapa dust2 (koju ja licno mrzim) na moju zalost mora cesto da se igra jer se jedino tada napuni server, cim prebacim na one silne lepe mape server se isprazni brzinom svetlosti. (mozda ako bude roundmap ljudi naviknu da je tako pa ostanu)

MOLIM sve nas (a svi ovde koji su komentarisali i koji su samo citali su stalni igraci) da i ako pozelite da odete na 1,5, 30, 100000 minuta na drugi server to urade na 100 drugih nacina osim javno, zbog svih onih razloga sto su toliko cesto navodjeni.

ruzno je kada se desi kao pre neki dan kada RISKA (mozda gresim nik) preko mic_a poziva igrace na MIX ja ga upozorim on krene da se prepire i onda ga jos neko na TS3 upozori i covek pocne javno da se izvinjava jer ga je JEDAN OD NASIH STALNIH IGRACA I ADMINA nagovorio da pozove igrace posto im fali a da mu pri tome ne kaze da je to zabranjeno.

TO nije trud da se odrzi server!

Da li nam se neko smeje ili ne, mogu i da se smeju i jos ponesto necu da budem vulgaran, pola od tih VELIKIH servera postoje krace od ATLASA i pitanje da li ce i koliko jos postojati, a velike i male boginje svi preleze pa i PRAVI SERVERI a na igracima je da to poprave, ali ne svadjom vec dgovorima i pravim predlozima.

SVIMA VAMA ZELIM PUNO ZDRAVLJA SRECE I DEVOJAKA DA POTROSITE 3X VISE KONDOMA NEGO OVEGODINE (DOSTA NE POSTO JE ON I OVAKO PRETERAO <3 ) DA SE OPET LEPO DRUZIMO NA ATLASU IDA SE SPRDAMO.

P.S. znam i da sam dosadan i da me mnogi ne vole i da smaram ali kao i svaki covek iz prosvete ako sam bar jednog naterao da se zamisli ja sam uspeo kao covek a to je (videcete kad tad) prava nagrada

LOCK

Dosta i Molon su odlicni momci nisu za kazne vec za molbu da ako je moguce ispostuju neka opsta i precutna pravil.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

sta uraditi ? Empty Re: sta uraditi ?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum