ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

Ja mislim da ovde treba da se skine admin

3 posters

Go down

Ja mislim da ovde treba da se skine admin Empty Ja mislim da ovde treba da se skine admin

Post by PENDULA TRBA Fri Jan 13, 2012 10:41 pm

Snake, je poceo da me proziva. Ja sam mu rekao da me boli sta on misli i da me ne smara on je potom napisao **** ti **** belim slovima. BEz ikakvog razloga...

Evo i slika

[You must be registered and logged in to see this image.]



Doticnom adminu ovo nije prvi put da psuje igrace i da ih proziva za cit i ako je to zabranjeno igracima, a pogotovo adminima.
PENDULA TRBA
PENDULA TRBA
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 508
» Datum upisa : 2010-02-06
» Lokacija : NOVI KNEZEVAC
» Raspoloženje : odlicno

Back to top Go down

Ja mislim da ovde treba da se skine admin Empty Re: Ja mislim da ovde treba da se skine admin

Post by SnAkE Fri Jan 13, 2012 10:46 pm

Pendula pusi ****! Ja sam ti rekao samo posel reci da nemas nista ti si mi rekao da te ne smaram sto znaci bezobrazno ponasanje i boli me **** za tebe i sve kad znam da imas ct gube 15:1 na dd2 a ti jedini imas skor 33:9 i samo hedare ae mali bezi u ****.REB,SH@RK,STORM radite sta god vi hocete privatam sve Smile
SnAkE
SnAkE
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Zodijak : Cancer
» Broj poruka : 264
» Datum upisa : 2011-01-17
» Godina : 30
» Lokacija : Zemun
» Raspoloženje : Do jaja :))

Back to top Go down

Ja mislim da ovde treba da se skine admin Empty Re: Ja mislim da ovde treba da se skine admin

Post by PENDULA TRBA Fri Jan 13, 2012 10:54 pm

U ala lazes da sam imao scor 33:9 hahah imao sam 22:9 Smile

Sto sam ti rekao da ne smaras hahaha, ako je to bezobrazno onda se ubi odmah Smile

Od tebe je bezobrazno da me prozivas, a i jos si admin. Neka sam mladji odo tb, ali od kad igram cs nikom nisam rekao "Je*** ti ****" ili bilo sta tako, a onaj ko odma krece na majku taj je dete... KAO TI

Ja necu vise da se raspravljam, ti si odrastao, ali imas mozak od deteta.


Da ti znas koliko si ti meni puta bio sumnjiv pa sam precutao jel znam da te usralo zato sto si bot...


Razmisli malo.

Vise se neoglasavam ovde, neka hed admin odluci. Trreba da te je sramota.
PENDULA TRBA
PENDULA TRBA
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 508
» Datum upisa : 2010-02-06
» Lokacija : NOVI KNEZEVAC
» Raspoloženje : odlicno

Back to top Go down

Ja mislim da ovde treba da se skine admin Empty Re: Ja mislim da ovde treba da se skine admin

Post by SnAkE Sat Jan 14, 2012 12:19 am

e PENDULA NEMOJ TI MENI TE FORE IMAM MOZAK OD DETETA nije to nego me iznerviras odma ja ti kazem posle reci da nemsaas nista ti odma ae ne smaraj ja znas da sam se uvek sprdao sa tobom pre ali nema veze i zat osi me iznervirao i eto napisao sam to i opet bi kada me iznerviras to govorim u afektu ja bio sumnjiv nikada ne lupaj molim te....... i ne prozivaj da me sere cao zdravo
SnAkE
SnAkE
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Zodijak : Cancer
» Broj poruka : 264
» Datum upisa : 2011-01-17
» Godina : 30
» Lokacija : Zemun
» Raspoloženje : Do jaja :))

Back to top Go down

Ja mislim da ovde treba da se skine admin Empty Re: Ja mislim da ovde treba da se skine admin

Post by Guest Sat Jan 14, 2012 12:34 am

Podrzavam te PENDULA 100%

Kad sam rekao jos pre 5 meseci za snejka i ostale (kojima su tek skoro poskidani admini) Ministar i ostali poslodavci su skocili ne mene sto se kao ja ponasam kao head admin itd itd.... ali eto, drago mi je sto ste se konacno pokazali ko ste i sta ste, a <3 za one koje su tada podrzali ideju za skidanje admina.

Snejk, jos prvi put kad sam dosao na atlasu sa nickom "Agent_Joker", prva 2 lika koja sam zagotivio su bili MUTA WINSTON i MUTA SNAKE. Dr.Nikola mi je rekao da ste najzesci i te fore bla bla..
Sad si se promenio mnogo. Ono vece igralo se 7ct vs 4ts. I ti si presao u CT da me isprozivas samo zato sto sam rekao saigracu BRV kad te ubio. (REX JE DOKAZ)

Brate, da si mudonja ti bi mi odgovorio na ono pitanje. Necu da te pitam sad ovde pred svima da ne kazes kako se k***** i to, ali da si smrad - jesi!
Promenio si se.

edit: I NIKO TEBE NE DIRA PRVI! TI SI PROBLEM. Smem glavu da secem ako ti je pendula rekao prvi nesto.

I pod hitno da ti se skine admin. Sram te bilo kevu da psujes nekome.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ja mislim da ovde treba da se skine admin Empty Re: Ja mislim da ovde treba da se skine admin

Post by SnAkE Sat Jan 14, 2012 1:34 am

Roki da li si ti u ovoj temi pitan nesto? Ako ga podrzavas zadrzi to za sebe i ja sam tebe bio zgotivio ali nzm sad sam i zab sto smo se posvadjali mada nebitno je i to sto kazes da sam presao da bi ti to rekao zato sto uvek sada kada me neko ubije ti govoris tako je to brw to nije prozivanje ali namerno to radis da bi me nervirao sada kazi da nije tako? Brate ja nemam nista licno protiv tebe vi ste se promenili ti i gadni ja sam uvek bio zajwebant i ostacu i pitaj ove sa ts3 kako se ja ponasam meni je to uvek kada me ubije kazem mrs citeru jbm ti ma... i pendula dobro zna nas odnos i nzm sto mi je rakao ne smaraj me kada sam mu u vek govorio da je citer iz sprdnje i on to zna ali ajde nema veze svi ste se promenili i ti roki ja znam da ti hoces da ja nemam admina i neka mi skinu ja nemam nista protiv kako oni hoce.
SnAkE
SnAkE
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Zodijak : Cancer
» Broj poruka : 264
» Datum upisa : 2011-01-17
» Godina : 30
» Lokacija : Zemun
» Raspoloženje : Do jaja :))

Back to top Go down

Ja mislim da ovde treba da se skine admin Empty Re: Ja mislim da ovde treba da se skine admin

Post by Guest Sat Jan 14, 2012 2:53 am

Da hocu da nemas admina i ja bi napisao zalbu jos odavno.. Ne zanima me to uopste!
Admin servera treba da daje primer drugima, da bude skroz suprotan od onoga kako se ti ponasas prema penduli ili bilo kome. Zato kazem da ti se skine. A da li hoce ili ne, to me iskreno zabole.
Udjem, igram, izadjem, popricam s nekim ponekad i to je to.
Na forumu isto me zabole, samo lagano, da ne bude kao prosli put sto me sjebao onaj i izmenio postove i te stvari. Mene si opsovao vise puta i zavrsili smo. Presao si meru.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ja mislim da ovde treba da se skine admin Empty Re: Ja mislim da ovde treba da se skine admin

Post by SnAkE Sat Jan 14, 2012 10:25 am

ok to je to ne zelim vise nista da pisem na forumu cekamo odluku pozz...
SnAkE
SnAkE
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Zodijak : Cancer
» Broj poruka : 264
» Datum upisa : 2011-01-17
» Godina : 30
» Lokacija : Zemun
» Raspoloženje : Do jaja :))

Back to top Go down

Ja mislim da ovde treba da se skine admin Empty Re: Ja mislim da ovde treba da se skine admin

Post by Guest Sat Jan 14, 2012 3:00 pm

roki Jedi k****
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ja mislim da ovde treba da se skine admin Empty Re: Ja mislim da ovde treba da se skine admin

Post by STORM Sat Jan 14, 2012 3:52 pm

Silvi Brate wrote:roki Jedi k****

2 warna zbog namernog spama i vredjanja ...

rocky warn zbog mesanja u temu ...

On topic :

Sa sharkom cu da odlucim sta ce biti dalje ......

do tad nemojte da spamujete bzvz
STORM
STORM
Admin
Admin

» Zodijak : Capricorn
» Broj poruka : 1697
» Datum upisa : 2011-01-21
» Godina : 32
» Lokacija : somewhere in the desert of nevada
» Raspoloženje : dajte vina hocu looom , ako nedas sprzio te grooom :D

https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=669521229

Back to top Go down

Ja mislim da ovde treba da se skine admin Empty Re: Ja mislim da ovde treba da se skine admin

Post by Guest Sat Jan 14, 2012 5:13 pm

STORM je ovim u sustini i stavio tacku na temu tako da ide

LOCK.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ja mislim da ovde treba da se skine admin Empty Re: Ja mislim da ovde treba da se skine admin

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum