ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

Da povedem jednu diskusijicu o adminima

5 posters

Go down

Da povedem jednu diskusijicu o adminima Empty Da povedem jednu diskusijicu o adminima

Post by PAKO Thu Feb 09, 2012 10:02 am

ADMINI ovo stvarno nema smisla više! Po koji put je Azo ni kriv ni dužan popio ban? Dečko nema ništa, može da vas uči da igrate cs. Zapamtite jednu stvar, niko od vas nije pro i ne igra najbolje na svetu! To samo potvrđuje da ima boljih od vas, i kad vidite da neko igra bolje od vas, lepo mu recite GL, svaka čast, a ne odmah perm ban. Ja ne znam stvarno ka čemu vi težite sa ATLAS zajednicom. Recimo meni bi uspeh bio da mi 25/32 budu pro igrači, a ne 25/32 iskompleksirani noobovi koji tripuju da kidaju kako igraju cs a ustvari su botine najgore. Aj' to sad nema veze, i ja sam bio bot, al' sam makar priznavao ko je bolji od mene, i nisam banovao svakog drugog.


Pitanje za preporođenog: Kako ti vidiš ATLAS zajednicu za 3 godine? Da li i dalje vidiš 100 bot admina koji samo prazne server od dobrih igrača ili drugačije vidiš?


P.S. Evo kako ja vidim: Ako ATLAS nastavi ovakvim putem, za tri godine ga ne vidim. -.- Jbg, možete mi dati ban na 500 dana ako mislite da vređam ATLAS Comm, ali sam vam izneo stvari koje bi mene da sam head admin zabrinule, jer su tačne!

Sve je ovo surova realnost.
PAKO
PAKO
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Taurus
» Broj poruka : 1767
» Datum upisa : 2009-12-19
» Godina : 29
» Lokacija : Beograd, Železnik

Back to top Go down

Da povedem jednu diskusijicu o adminima Empty Re: Da povedem jednu diskusijicu o adminima

Post by Guest Thu Feb 09, 2012 10:17 am

PACO! ♥ wrote:Recimo meni bi uspeh bio da mi 25/32 budu pro igrači, a ne 25/32 iskompleksirani noobovi koji tripuju da kidaju kako igraju cs a ustvari su botine najgore.

Pitanje za preporođenog: Kako ti vidiš ATLAS zajednicu za 3 godine? Da li i dalje vidiš 100 bot admina koji samo prazne server od dobrih igrača ili drugačije vidiš?


P.S. Evo kako ja vidim: Ako ATLAS nastavi ovakvim putem, za tri godine ga ne vidim. -.- Jbg, možete mi dati ban na 500 dana ako mislite da vređam ATLAS Comm, ali sam vam izneo stvari koje bi mene da sam head admin zabrinule, jer su tačne!

Sve je ovo surova realnost.

Pa daj boze da ga bude i za tri mesesa.. Sve je istina Paco, ali kasno ste se setili... sve sam ja ovo rekao jos pre godinu dana.
Sve dok budu admini od 50 god, ministri, sajber madafakeri i da moramo da se ponasamo kao u skupstini, i da ne smes da prdnes a vec dobijes warn, nema nista od toga.


Prvo, naravno, to su admini. Sta ce u zivotu nrp onom Gambinu admin?! Sto mi pre neki dan napisao kad sam ga kill "roki napusi mi se jaja", a nisam ni znao da je on dok nije promenio nick. Sta ce onda ovim matorcima sto nas tretiraju kao g*vna i da ne mozes ni malo da budes komotan i osecas se opusteno?!
Jos predlazete Risku za admina. Pa jel ste zdravi? Kako ce se takvi ponasati prema pro igracima? Razmislite malo head admini...

To su glavni inicijatori propadanja atlasa. A ovo sto ban Aza, to nije nesto strasno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da povedem jednu diskusijicu o adminima Empty Re: Da povedem jednu diskusijicu o adminima

Post by PAKO Thu Feb 09, 2012 10:23 am

Znao sam ja ovo i ranije, nego sam ćutao i mislio da preporođeni može da popravi nešto, al' zaj*bao sam se! -.-
PAKO
PAKO
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Taurus
» Broj poruka : 1767
» Datum upisa : 2009-12-19
» Godina : 29
» Lokacija : Beograd, Železnik

Back to top Go down

Da povedem jednu diskusijicu o adminima Empty Re: Da povedem jednu diskusijicu o adminima

Post by Guest Thu Feb 09, 2012 10:26 am

O ovome smo Roki i ja pricali odavno, ali niko nije imao sluha za tu nasu pricu, cak nas je retko ko i odrzavao, mozda zato sto su se plasili da ne popiju ban sa foruma-servera, ko zna... Ja garantujem da ima admina koji ne znaju neke osnovne komande, a kamo li da znaju da prepoznaju wh.... Mene odusevljavaju oni koji banuju iz igre, bez prethodnog pracenja... Ja sam od uvek potencirao da se igrac snimi i ako se taj buni na forumu, lepo admin okaci demo i kraj price.... SVAKI BAN BEZ DEMO-a se smatra za NEOSNOVANI BAN!!!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da povedem jednu diskusijicu o adminima Empty Re: Da povedem jednu diskusijicu o adminima

Post by MGNM Thu Feb 09, 2012 11:19 am

Najveci problem je sto mnogi igraci misle da je njihov server pa rade sta hoce... Atlasu su sad najpotrebniji admini kao sto su Shark,Hess,Snejk(samo da se manje nervira xD) i jos poneki...
Ulazim juce na server kad vidis pola servera nosi tag ATLAS i to su sve redovni igraci... Ne znam sto to al ajde...
MGNM
MGNM
Public Admin
Public Admin

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 945
» Datum upisa : 2010-03-05
» Godina : 27
» Lokacija : Beograd

Back to top Go down

Da povedem jednu diskusijicu o adminima Empty Re: Da povedem jednu diskusijicu o adminima

Post by PAKO Thu Feb 09, 2012 11:43 am

Ma brate ko će da zavede red ako neće Peđa? A Peđe bez.. :P

Neka da !!!!!!!!REBORN!!!! STORM-u i SH@RKU sve moguće privilegije, ftp pristup i nek ne ulazi na forum i server jedno 15 dana i nek uđe posle razliku da vidi.. :P Garantujem da bi na serveru uvek bilo min 20 igrača, da ne bi bilo svađa, i tako. Polovini admina bih skinuo pola privilegija! Ne bih im dao da ban, samo balans, i jos neke cvar komande.


EDIT BY PACO: Sylar je l' moze ovako??????


Last edited by PACO! ♥ on Thu Feb 09, 2012 7:15 pm; edited 1 time in total
PAKO
PAKO
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Taurus
» Broj poruka : 1767
» Datum upisa : 2009-12-19
» Godina : 29
» Lokacija : Beograd, Železnik

Back to top Go down

Da povedem jednu diskusijicu o adminima Empty Re: Da povedem jednu diskusijicu o adminima

Post by Sylar Thu Feb 09, 2012 1:17 pm

Ja nzm ko je Pedja dajte mi warn za spam . Pricamo o nekim ljuima koji se ponasaju kao da je njihov server . Ja postavljam pitanje ko je Pedja - Predrag Ristic ko je Marko Ristic oni imaju nikove kojima se i sluze ne razumem sto se ponasate na forumu ko da ste im drugari od rodjenja .
Sylar
Sylar
- Moderator -
- Moderator -

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 416
» Datum upisa : 2010-09-29
» Godina : 36
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : Raspolozen da zaradim neke pare sto je lakse moguce

Back to top Go down

Da povedem jednu diskusijicu o adminima Empty Re: Da povedem jednu diskusijicu o adminima

Post by VraNe^^^ Thu Feb 09, 2012 2:36 pm

Sylar wrote:Ja nzm ko je pedja dajte mi warn za spam . Pricamo o nekim ljuima koji se ponasaju kao da je njihov server . Ja postaljam pitanje ko je Pedja - Predrag Ristic ko je Marko Ristic oni imaju nikove kojima se i sluze ne razumem sto se ponasate na forumu ko da ste im drugari od rodjenja .

Nije bas od rodjenja,ali 3 godine ;D
VraNe^^^
VraNe^^^
Super član
Super član

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 2096
» Datum upisa : 2009-12-26
» Godina : 29
» Lokacija : De_inferno
» Raspoloženje : ODLICNO

Back to top Go down

Da povedem jednu diskusijicu o adminima Empty Re: Da povedem jednu diskusijicu o adminima

Post by Guest Thu Feb 09, 2012 4:32 pm

Sylar wrote:Ja nzm ko je Pedja dajte mi warn za spam . Pricamo o nekim ljuima koji se ponasaju kao da je njihov server . Ja postavljam pitanje ko je Pedja - Predrag Ristic ko je Marko Ristic oni imaju nikove kojima se i sluze ne razumem sto se ponasate na forumu ko da ste im drugari od rodjenja .

Da. Ima ih mnogo. A ima i onih sto sebi daju previse za pravo pa lock topice, pa daju warn, pa ne daju ljudima da odgovore itd itd
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da povedem jednu diskusijicu o adminima Empty Re: Da povedem jednu diskusijicu o adminima

Post by PAKO Fri Feb 10, 2012 9:55 am

Matori, kum mu je dao ime Predrag na rodjenju, a ne Reborn. Igrao sam na serveru kad je "original" ekipa igrala ( Steva, Boca, Amadeus, Deli, Reborn ), oni su svi braca, zvali su se imenima, a ne nickovima preko admin saya, polako je i meni uslo u naviku. Tako da ono, sad znas ko je Pedja, znas ko je Marko.


P.S. Vise me boli ku*ac da se potrudim za ATLAS, ja se potrudim ovde da napisem nesto da bi otvorio oci nekom a vi mi vracate polako onako u bulju, ne mogu se nerviram vise.
PAKO
PAKO
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Taurus
» Broj poruka : 1767
» Datum upisa : 2009-12-19
» Godina : 29
» Lokacija : Beograd, Železnik

Back to top Go down

Da povedem jednu diskusijicu o adminima Empty Re: Da povedem jednu diskusijicu o adminima

Post by VraNe^^^ Fri Feb 10, 2012 4:24 pm

PACO! ♥ wrote:Matori, kum mu je dao ime Predrag na rodjenju, a ne Reborn. Igrao sam na serveru kad je "original" ekipa igrala ( Steva, Boca, Amadeus, Deli, Reborn ), oni su svi braca, zvali su se imenima, a ne nickovima preko admin saya, polako je i meni uslo u naviku. Tako da ono, sad znas ko je Pedja, znas ko je Marko.


P.S. Vise me boli ku*ac da se potrudim za ATLAS, ja se potrudim ovde da napisem nesto da bi otvorio oci nekom a vi mi vracate polako onako u bulju, ne mogu se nerviram vise.

tebra sta ti je pusti ih ,nisu oni od pocetka tu pa zato ne razumeju ; )
VraNe^^^
VraNe^^^
Super član
Super član

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 2096
» Datum upisa : 2009-12-26
» Godina : 29
» Lokacija : De_inferno
» Raspoloženje : ODLICNO

Back to top Go down

Da povedem jednu diskusijicu o adminima Empty Re: Da povedem jednu diskusijicu o adminima

Post by SH@RK Fri Feb 10, 2012 4:28 pm

a zasto ti vrane u svakom svom postu potenciras to da si ovde od pocetka?
u svakom topic-u i u svakom delu foldera ima tvojih komentara,iako nisi ni admin,head,moderator...nego samo kenjas ovde i spamujes
iskreno,nekad si mi bio do jaja lik,a sad mi se kenja od citanja tvojih post-ova i tvog isticanja u prvi plan kako si ovde od pocetka
neko ti mozda nije rekao,ali evo ja cu,to sto si ti ovde od pocetka,vidi se po tvojoj aktivnosti,vise te nije bilo nego sto si bio ovde,a prosipas neke mudrosti,vise o ovim serverima,forumu i svemu zna neko ko je ovde 3-4 meseca,a pri tom je i redovan,nego ti koji si ovde "od pocetka"
SH@RK
SH@RK
Admin
Admin

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 618
» Datum upisa : 2010-04-23
» Godina : 36
» Lokacija : Ruma
» Raspoloženje : zavisi od horoskopa :)

Back to top Go down

Da povedem jednu diskusijicu o adminima Empty Re: Da povedem jednu diskusijicu o adminima

Post by VraNe^^^ Fri Feb 10, 2012 4:35 pm

SH@RK wrote:a zasto ti vrane u svakom svom postu potenciras to da si ovde od pocetka?
u svakom topic-u i u svakom delu foldera ima tvojih komentara,iako nisi ni admin,head,moderator...nego samo kenjas ovde i spamujes
iskreno,nekad si mi bio do jaja lik,a sad mi se kenja od citanja tvojih post-ova i tvog isticanja u prvi plan kako si ovde od pocetka
neko ti mozda nije rekao,ali evo ja cu,to sto si ti ovde od pocetka,vidi se po tvojoj aktivnosti,vise te nije bilo nego sto si bio ovde,a prosipas neke mudrosti,vise o ovim serverima,forumu i svemu zna neko ko je ovde 3-4 meseca,a pri tom je i redovan,nego ti koji si ovde "od pocetka"

a brate za tvoj odnos prema meni nisam samo ja kriv,nepisem ja bez veze ovakve komentare,a skoro cele 2011 god nisam imao komp za cs pa me zato nije bilo ,a na forumu sam bio aktivan uvek,sto se tice servera od kad mi je skinut admin,i od kad je poceo raspad ja i slabije igram,ja cu iskreno da kazem barem,igram samo kad je puno igraca = 18+,a i kad je manje,udjem kad ima normalnih ljudi,a ne nekih koji bi samo da me prozivaju za wh i slicno,i ne isticem sebe u prvi plan.
pozzz

edit: prosipam mudrosti po forumu,?pa ja sigurno ne spamujem za razliku od ostalih jer ja za 3 godine imam 2012 postova ( hehe koja slucajnost ) pri tome od 2000+ sam komentartisao posle nove godine jer sam popio ban,( znas zasto ).o serverima sve ovo sam govorio pre 2 godine i samo kopiram taj text jer me mrzi vise da pisem ( tice se dr-a )
VraNe^^^
VraNe^^^
Super član
Super član

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 2096
» Datum upisa : 2009-12-26
» Godina : 29
» Lokacija : De_inferno
» Raspoloženje : ODLICNO

Back to top Go down

Da povedem jednu diskusijicu o adminima Empty Re: Da povedem jednu diskusijicu o adminima

Post by SH@RK Fri Feb 10, 2012 4:42 pm

VraNe^^^ wrote:
SH@RK wrote:a zasto ti vrane u svakom svom postu potenciras to da si ovde od pocetka?
u svakom topic-u i u svakom delu foldera ima tvojih komentara,iako nisi ni admin,head,moderator...nego samo kenjas ovde i spamujes
iskreno,nekad si mi bio do jaja lik,a sad mi se kenja od citanja tvojih post-ova i tvog isticanja u prvi plan kako si ovde od pocetka
neko ti mozda nije rekao,ali evo ja cu,to sto si ti ovde od pocetka,vidi se po tvojoj aktivnosti,vise te nije bilo nego sto si bio ovde,a prosipas neke mudrosti,vise o ovim serverima,forumu i svemu zna neko ko je ovde 3-4 meseca,a pri tom je i redovan,nego ti koji si ovde "od pocetka"

a brate za tvoj odnos prema meni nisam samo ja kriv,nepisem ja bez veze ovakve komentare,a skoro cele 2011 god nisam imao komp za cs pa me zato nije bilo ,a na forumu sam bio aktivan uvek,sto se tice servera od kad mi je skinut admin,i od kad je poceo raspad ja i slabije igram,ja cu iskreno da kazem barem,igram samo kad je puno igraca = 18+,a i kad je manje,udjem kad ima normalnih ljudi,a ne nekih koji bi samo da me prozivaju za wh i slicno,i ne isticem sebe u prvi plan.
pozzz

tim delom si rekao da ti je samo stalo do admina i da te savrseno zaboli za servere i za sve,ajde onda svi da budemo takvi i da razmisljamo kao ti,da vidimo koliko ce serveri onda potrajati,jako mali broj ljudi je bio na serveru kada se po ceo dan vrtela mapa dd2x2,kada se igralo 2vs2,proslo je sad to vreme,a tim adminima,ljudima,igracima se ovom prilikom zahvaljujem i skidam im kapu sto su imali strpljenja i razumevanja

P.S. sam sebi dajem 4 warna za spamovanje i za skretaje od teme
SH@RK
SH@RK
Admin
Admin

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 618
» Datum upisa : 2010-04-23
» Godina : 36
» Lokacija : Ruma
» Raspoloženje : zavisi od horoskopa :)

Back to top Go down

Da povedem jednu diskusijicu o adminima Empty Re: Da povedem jednu diskusijicu o adminima

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum