ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

E ovako :(

Go down

E ovako :( Empty E ovako :(

Post by Guest Sat Mar 31, 2012 6:08 pm

E ovako da kazem i ja nesto... REW nisam od tebe ovo ocekivo, tamo si mi bio napiso da netrazim admina (a nisam trazio) jer cu dobiti ban. Oke razumem te. I ajde sad mi lepo reci sto sam banovan???? Roki non stop guras u usta GG boyse dupe ti je zinulo za njima ali neces nikad uci u njih veruj mi!!!! Jel kako se odnosis prema namo tako ce mo i mi prema tebi!! I AKO ME NIKO NEVOLI LEPO RECITE "Robi brt znas brt ovo ono igraci te nepodnose i tako te stari" ODMA CU DA ODEM I NIKAD VISE NECU DA SE VRATIM!!!!
Ali kolko sam pomogao ovom communityu tako mi vracate. Ma ajde gde to ima. Pitajte bilo koga dali je roberto djubre i dali je nekog nekad psovao, kako nerazumete da ljudi uzivaju da se malo zabave. Winston dodje pusta muzikicu ono kull, kad je rex tu i on se neki put zeza ko i ja, GADNI isto voli da se zeza, svi mi volimo da se zezamo ali ima granica dokle. ATLAS se neprazni zbog naspricalica i takvih, nego zbog vas koji ste doslio ovde da dovodite pravdu. Tolko od mene. MOLIM SVE IGRACE DA SE IZJASNE I DA KAZU DALI TREBAM DA ODEM SA SERVERA ILI NE... Hvala E ovako :( 57727 E ovako :( 2613017998 E ovako :( 3671336489
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

E ovako :( Empty Re: E ovako :(

Post by Guest Sat Mar 31, 2012 6:21 pm

opusti se, nece niko da te banuje, a akote i banuju sa foruma nece s puno propustiti jer ovde pametno i neces nista videti, a sa servera za te razloge ne mogu da te banuju. Tako da opusteno i bez ruznih reci i nastavljanja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

E ovako :( Empty Re: E ovako :(

Post by Guest Sat Mar 31, 2012 6:42 pm

Ok E ovako :( 57727
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

E ovako :( Empty Re: E ovako :(

Post by Guest Sat Mar 31, 2012 11:49 pm

Cek cek malo... Ja da udjem u GG, te, g*****re?
Ja?
Cuveni Atlasov Rocky Balboa?
Ili legendarni Gitano*-*Soy?
Samo malo care... Very Happy

Ti, sto si me skoro psovao na serveru nesto... sta bese? A, da, znas ti Wink Obecao sam ti ban sa servera ako budem admin, zbog one drskosti, znas...

Prvo da ti kazem, evo ti perm ban sa foruma zbog Double Account (pravila) a nisi ni stekao pravo da smes da napravis dupli, znaci, kako za koga
Drugo, dete si, malo dete, imas 26kg i visok si 156cm
Zasto bi se neko uopste u zivotu cimao oko tebe? Smile
Koji si faktor ti, mladicu?

Da ti ponovim. Na Atlasu ima jedan Reborn, zatim Shark i Storm kojima je poverio sve.. Drugog faktora nece biti osim ovih istih, pogotovo nikad GG ni u jednom pojmu svega ovoga. Jasno, mali? Smile To prenesi svima. Da GG nece zavladati Atlasom! Ovde ima likova koji su mnogo duze od svih GG zajedno. I vise zasluzuju milijardu puta, a bas u ovom trenutku... Samo se ceka Reward da dobije net i zavede red malo................

Nema ko da se izjasni. Ja cu ti reci. Imas 12 godina. Idi treniraj neki sport, bezi odavde. Mi smo odrasli malo i ovde smo da se zezamo, a ne cimamo oko tebe. Ne moras da se vracas uopste, bolje i za tvoje dobro i za detinjstvo!

Ja se nervirao da nmg da se relaksiram i smejem vise jer mi youtube baguje, ali ipak mogu to i ovde! Very Happy

Ae sad lepo, pretvori se u jahaca i sjasi malo odavde! Smile Dovidjenja.

l o c k


Last edited by Roki on Sat Mar 31, 2012 11:58 pm; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

E ovako :( Empty Re: E ovako :(

Post by Guest Sat Mar 31, 2012 11:54 pm

Da dodam, sta ti bre znas o Atlasu koje p.m. ???????
Sta znas kakav je bio, kakav je sada, kakav ce biti?? Sta bre imas ti da pricas da se raspada??
Bezi bre odavde deriste jedno malo. Ne baksuziraj !
Mozete sada head adminima da saljete PM-ove i punite mozak malo, ali videce oni kad tad jer ja imam dokaze Wink i bice sprdnja kao i nekad Wink
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

E ovako :( Empty Re: E ovako :(

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum