ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

MEGA-CITER

5 posters

Go down

MEGA-CITER Empty MEGA-CITER

Post by MEGA Tue Jul 10, 2012 11:36 pm

bas hocu da kazem svoje...
ja sa awp-om gledam samo na dugo, znaci nevolim naprimer 10 metra da gledam jer onda omasim,(inferno) tamo od terora na kratko tamo odma levo iso sam da pogledam dal nekog ima pored planta, iskocio je playa, a tamo gde sam onog nozem, ja sam njega video i pogledao sam TAB i vidim da je ostao samo 1 igrac-protivnik tako da nema sta da gledam levo desno kad sam njega video, i prvo sam pucao na njega kad sam video da on pise poruku, nozem sam ga ubodo.

Strela-demo je snimio samo u takvim situacijama gde izgledam kao citer al tamo gde se vidi da nemam nista to nije snimao.... Sad uopste nije snimao kad sam gledao tab i koliko ima protivnika i ono -.- ....izvini strelo ali tako je.

na atlasu su moji frendovi jer mene znaju svi tamo sto su igrali i sto sad igraju svako me zna.....
na dr sam dobio admina, nemam skriptu jer nebi smeo da dobijem admin...
postao sam gg boys clan (mislim a i znam da mi) veruju, znaju me, a i moju igru...
postao sam vremenom bolji igrac, odkad je ugasen dr igram samo publik...
igram mnogo MIX-a zato vremenom postajem bolji...

ovo je moj 2 zahtev za unban...mislim da sam lepo napisao ovo...necu da se svadjam ni sa kime.al ocu samo da kazem=do sad bih priznao 10-tak puta...al nisam imao nista....

kome da kazem da nemam nista, kome da se zalim, sta da radim, ocu da igram al imam ban, sto mi niko od admina neveruje, svi mi tako nekako igramo, nzm sta da radim, naviko sam na ATLASU....VOLIM ATLAS...I ATLASOVCE-svih vas ja volim kao frendove

imate i vi trenutke kad vam je dobar dan kad vas se*e i tako to...sigurno ste imali taj dan...eto ga i moj dan je proso...

ja zelim da makar i ako odem sa atlasa zelim da navratim da vas vidim na serveru!

MEGA
MEGA
Domaćin
Domaćin

» Broj poruka : 362
» Datum upisa : 2011-10-18
» Lokacija : Novi sad
» Raspoloženje : Odlicno :)

Back to top Go down

MEGA-CITER Empty Re: MEGA-CITER

Post by Winston Wed Jul 11, 2012 5:33 am

ovo za awp uopste nisi lepo objasnio...strela je demo snimao od jednom i nije mogao da prekida i da ubaaci samo ono gde izgleda da si citer...zasto ti je ovoliko trebalo da odgovoris na temu????bio si sumljiv i od ranije...meni nisi okacio demo kad sam ti trazio...neka headovi odluce sta ce sa tobom ali ja ti ne bi dao unban bas zbog toga sto neces ljudski da priznas...ljudski je gresiti ali je ljudski i prastati!...okaci i tvoj demo sad ako ga nisi slucajno obrisao...
Winston
Winston
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Sagittarius
» Broj poruka : 431
» Datum upisa : 2011-01-21
» Godina : 30
» Lokacija : BG
» Raspoloženje : :)

Back to top Go down

MEGA-CITER Empty Re: MEGA-CITER

Post by Tosa Wed Jul 11, 2012 7:19 am

MeGa da ti kazem nesto ja,jednom prilikom kad smo igrali mislio sam da imas silent..Posto si na 2x2 mapi sa onom tvojom skriptom od bhop-a radis bhop i skakuces i odma head :O
I ti radis bhop na publiku na kome nepostoji AIR,i onda nemas skriptu covece O.o
A za cit imas ga samo se puno izvlacis i dokazujes nesto glupo,na demo-u se lepo videlo da imas,ovo sto si rekao da je ostao 1. igrac
Ti si lika zaklao,i odma si se vratio na isto mesto,kako si znao da je tu bas taj 1. igrac?
Onjasni mi to?
Tosa
Tosa
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Scorpio
» Broj poruka : 315
» Datum upisa : 2011-07-29
» Godina : 24

Back to top Go down

MEGA-CITER Empty Re: MEGA-CITER

Post by MGNM Wed Jul 11, 2012 7:39 am

Tosa wrote:MeGa da ti kazem nesto ja,jednom prilikom kad smo igrali mislio sam da imas silent..Posto si na 2x2 mapi sa onom tvojom skriptom od bhop-a radis bhop i skakuces i odma head :O
I ti radis bhop na publiku na kome nepostoji AIR,i onda nemas skriptu covece O.o

joj toso ne lupaj, pa svaki drugi igrac ti na publicu radi bhop, i nije da ne postoji air nego je airaccelerate na 10 a ne na 100...
MGNM
MGNM
Public Admin
Public Admin

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 945
» Datum upisa : 2010-03-05
» Godina : 27
» Lokacija : Beograd

Back to top Go down

MEGA-CITER Empty Re: MEGA-CITER

Post by Crna Strela Wed Jul 11, 2012 9:14 am

Dzaba ti je ta prica mega, nisi me ubedio da nemas cit... Demo traje malo poduze, tako da nije bila jedna situacija pa da sam ja odma lupio ban. Ima vise situacija gde se vidi kako cepas wh-om... Ako nisi gledao demo, pogledaj, mozda i shvatis koliko ti je bio providan wh.... Tolko od mene...
Crna Strela
Crna Strela
Admin
Admin

» Broj poruka : 134
» Datum upisa : 2012-04-10
» Lokacija : Nis

Back to top Go down

MEGA-CITER Empty Re: MEGA-CITER

Post by MEGA Wed Jul 11, 2012 11:22 am

priznao bih vec 1000000X da sam imao nesto, bhop znam jer igram na dr-u vec godinama!i na atlasovom dr-u i na drugim! sa awp kad mi je protivnik blizo omasim ga iso sam da pogledam dal ima nekog pored planta, a playa je iskocio okinuo sam pa sam cekao tamo gde se planta c4 izaso je roki i njega sam skinuo! onog lika u kuci,iso sam na drugi plant i tamo sam pogledao desno on je trcao tamo iso je na stepenice pa sam iso za njim!jeste ljudski je ali nisam imao nista...za demo mi nisu rekli da snimam, a autodemo je bio isklj!
MEGA
MEGA
Domaćin
Domaćin

» Broj poruka : 362
» Datum upisa : 2011-10-18
» Lokacija : Novi sad
» Raspoloženje : Odlicno :)

Back to top Go down

MEGA-CITER Empty Re: MEGA-CITER

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum