ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

Skinuti admini

2 posters

Go down

Skinuti admini Empty Skinuti admini

Post by Rocky Balboa Wed Jul 25, 2012 8:24 pm

Skinuto je oko 30 admina, ostalo je jos 10 i dodata su tri nova (od njih 2 stara igraca)

Razlog je jednostavan. Bilo je i vise od 40 admina, ali eto, uzecu brojku 40. I kad su ti admini nesposobni da napune server bez boosta onda mi ne trebaju ni kad je server pun. Tada se mogu i sam snaci sa onima koji stvarno zele admina bez obzira otkad su tu.

Neki nisu zasluzili, neki jesu... zato nisam hteo samo nekoj grupici da skidam a nekome ostavljam, i resio sam da svima skinem.
Ja mislim da ni na jendom community-u ne funkcionise ovako vec ulazu neki mali trud i respekt. Nego, eto, kod Reborna je bio sve za free pa smo navilki tako, ali u sustini nije tako.

Smara me da me pitate "pa prazna server, pa sta da radimo, pa uradi nesto, pa otkud ovome admin, pa ko dao onome, pa ko je ovaj, pa pikam cw,pa nemam zivce za pub, nervira me, nemam strpljenja", pa kad se nervirate tako mladi zbog gluposti koji ce vam q zivot?! Ako ne znas da se sprdas ja znam i radicu u doprinos serveru. E kad se boostuje ja znam sta hocu, a vi ne znate. 40 admina je sramota da ne mogu da napune server, zato je 30 poskidano. Ko ima da se zalis i da je aktivan i da zeli admina vratice mu se nazad.
Od sada cete vidjati nove admine jer meni to treba, ja hocu da je server uvek pun bez boosta i kad udjem da uzivam i da se sprdam tih pola sata. I bar ce mi se neko zahvaliti, pomoci novcano mozda, reci hvala brate, super si uradio itd. Pokusao sam sa vama, pre svega ispostovao stare Atlasovce, ali slabo funkcionise. Mozete sad i suprostavljati se, iodlaziti i jebavati se, ja vise se necu cimati oko toga jer polagano postaju gluposti za mene i to je to. Ko hoce stvarno admina, on ce ga i dobiti. Ko hoce i head admina i to moze.. ali samo mali respekt se trazi i neka odgovornost. Inace, od svega ovoga sprdnja, zezanje ne bezi, tako da to je to.

Rekao sam sta sam imao
Pozdrav drugai

edit: da ne zaboravim vec da svima naglasim.. ako hocete pravu igru bez obaveza idite lepo na Zajecar jer je to najjaci server na Balkanu, ili pak neki drugi.. a ako hocete sprdnju za free necete je naci ni na zadnjem serveru po ranku na celom svetu.. Razlika u drugim serverima je sto svi po nesto plate pa tako i zaradjuju...
Atlas je Atlas, tu je druzenje i sve ostalo, kome se ide neka ide odma sada istog trenutka.. i telekran i sranja, i kz, i dr, i wdj, i chava imate sada, mozda jos neko dodje pa odbijemo pa idite i tamo dok ne nadjete pravo utociste kao sto je atlas bio
Rocky Balboa
Rocky Balboa
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 539
» Datum upisa : 2012-06-26
» Lokacija : Kosovska Mitrovica

Back to top Go down

Skinuti admini Empty Re: Skinuti admini

Post by Sylar Wed Jul 25, 2012 9:56 pm

sve sve al sto slotove poskida ljudima?
Sylar
Sylar
- Moderator -
- Moderator -

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 416
» Datum upisa : 2010-09-29
» Godina : 36
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : Raspolozen da zaradim neke pare sto je lakse moguce

Back to top Go down

Skinuti admini Empty Re: Skinuti admini

Post by Rocky Balboa Wed Jul 25, 2012 10:12 pm

Sylar wrote:sve sve al sto slotove poskida ljudima?

isao sam redom.. sigurno sam se zeznuo za to
Rocky Balboa
Rocky Balboa
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 539
» Datum upisa : 2012-06-26
» Lokacija : Kosovska Mitrovica

Back to top Go down

Skinuti admini Empty Re: Skinuti admini

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum