ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

Kako se postavlja topic u ovom delu foruma + Pravila!

Go down

Kako se postavlja topic u ovom delu foruma + Pravila! Empty Kako se postavlja topic u ovom delu foruma + Pravila!

Post by rewwzo; Thu Aug 16, 2012 9:30 pm

Pozdrav dragi clanovi.
Posto sam odlucio da nam forum bude malo vise pregledniji, doneo sam nova pravila za ovaj deo foruma.

1.
Clan koji otvara novu temu, u njenom nazivu mora da napise "IME TOG PROBLEMA" a ne da napise kao sto pise vecina vas: "pomagajte", "poradjam se ljudi" , "komp mi odleteo u vazduh" ili nesto slicno tome!

2.
Clan koji ima problem mora da iznese sve stavke problema jasno i pregledno da se ostali koji zele da pomognu ne bi mucili da "provale" sta je hteo da kaze clan kojem je potrebna pomoc pa da napravimo od teme deponiju sa postovima.

3.
Ko se bude ubacivao u temu a ne zna/ ne zeli da pomogne naravno bice strogo kaznjen kao i svaki spam, naravno da ne spominjem psovke, vredjanja i ostalo.

4.
Ko ne bude postovao navedena pravila, bice kaznjen pa i u najgorem slucaju vremenski ili trajno odstranjen sa foruma.

Hvala,
HEAD ADMIN TEAM.
rewwzo;
rewwzo;
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Zodijak : Scorpio
» Broj poruka : 173
» Datum upisa : 2012-04-05
» Godina : 30

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum