ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

Pitanje za head admine, iskljucivo za Reba, moze i za ostale...

+5
Camuga a.k.a somi -.^
Pr0_Player
ReBoR_n
DIZNILEND
Serio_Ous!!!
9 posters

Go down

Pitanje za head admine, iskljucivo za Reba, moze i za ostale... Empty Pitanje za head admine, iskljucivo za Reba, moze i za ostale...

Post by Serio_Ous!!! Tue Jun 01, 2010 1:55 pm

E, ovako:

Da pitam, da li sk ( startkill ) postoji, ako je mp_freezetime iskljucen ?

Po mom iskustvu cs-a, sk nepostoji, ali zelim da cujem misljenje ostalih, admina, head admina, igraca Smile

Pozdrav i hvala unapred.
Serio_Ous!!!
Serio_Ous!!!
Domaćin
Domaćin

» Broj poruka : 361
» Datum upisa : 2010-01-14
» Raspoloženje : nemož bolje..xD

Back to top Go down

Pitanje za head admine, iskljucivo za Reba, moze i za ostale... Empty Re: Pitanje za head admine, iskljucivo za Reba, moze i za ostale...

Post by DIZNILEND Tue Jun 01, 2010 2:31 pm

Da cujes misljenje ostalih head admina i igraca?Rekao sam ti jasno i glasno da nema start kill i kraj.Zavrsena prica.
DIZNILEND
DIZNILEND
Aktivan Član
Aktivan Član

» Broj poruka : 56
» Datum upisa : 2009-12-21

Back to top Go down

Pitanje za head admine, iskljucivo za Reba, moze i za ostale... Empty Re: Pitanje za head admine, iskljucivo za Reba, moze i za ostale...

Post by Serio_Ous!!! Tue Jun 01, 2010 4:09 pm

Prica nije zavrsena, dok se neizjasne ostali!

Nema tu sk ( startkill ), ako ti kazes, nego ili ima sk (startkill) ili nema.
Treceg nema!

Nemora da znaci, da ako si Head, da ti nemoras da postujes pravila.
Serio_Ous!!!
Serio_Ous!!!
Domaćin
Domaćin

» Broj poruka : 361
» Datum upisa : 2010-01-14
» Raspoloženje : nemož bolje..xD

Back to top Go down

Pitanje za head admine, iskljucivo za Reba, moze i za ostale... Empty Re: Pitanje za head admine, iskljucivo za Reba, moze i za ostale...

Post by DIZNILEND Tue Jun 01, 2010 4:33 pm

Prica je gotova i nemoj vise da spamujes temu.
Ja ovde pravila moram da postujem jer ih uglavnom ja i donosim.Kazem ti da na ATLAS AWP serveru start kill je zabranjen.Kraj.
DIZNILEND
DIZNILEND
Aktivan Član
Aktivan Član

» Broj poruka : 56
» Datum upisa : 2009-12-21

Back to top Go down

Pitanje za head admine, iskljucivo za Reba, moze i za ostale... Empty Re: Pitanje za head admine, iskljucivo za Reba, moze i za ostale...

Post by Serio_Ous!!! Tue Jun 01, 2010 6:16 pm

Ok. Onda cu da postujem ta tvoja pravila Smile
Serio_Ous!!!
Serio_Ous!!!
Domaćin
Domaćin

» Broj poruka : 361
» Datum upisa : 2010-01-14
» Raspoloženje : nemož bolje..xD

Back to top Go down

Pitanje za head admine, iskljucivo za Reba, moze i za ostale... Empty Re: Pitanje za head admine, iskljucivo za Reba, moze i za ostale...

Post by ReBoR_n Wed Jun 02, 2010 6:08 am

Ja tu nešto ne razumem...

Ako je freeztime 0, kako moze da bude Start Kill .... Evo juče sam igrao jedno sat vremena i niko me nije ubio sa SK, sem jednom kada sam 1 sec ostao duze na početku runde....

Kada počne runda, imaš vremena da se odmah pomeriš sa spawn pozicije i da ne dobiješ SK.
ReBoR_n
ReBoR_n
Admin
Admin

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 3208
» Datum upisa : 2009-12-02
» Godina : 40
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : Odlično!

http://89.216.50.91/stats/sig/index.php?id=364

Back to top Go down

Pitanje za head admine, iskljucivo za Reba, moze i za ostale... Empty Re: Pitanje za head admine, iskljucivo za Reba, moze i za ostale...

Post by Serio_Ous!!! Wed Jun 02, 2010 10:13 am

E, ovako Reb:

Aj ti meni reci, kad je freezetime 0, da li SK ( startkill) postoji ili ne?!

Ako ne postoji, znaci ne igram cs vise, barem ne na ovaj server Smile
Serio_Ous!!!
Serio_Ous!!!
Domaćin
Domaćin

» Broj poruka : 361
» Datum upisa : 2010-01-14
» Raspoloženje : nemož bolje..xD

Back to top Go down

Pitanje za head admine, iskljucivo za Reba, moze i za ostale... Empty Re: Pitanje za head admine, iskljucivo za Reba, moze i za ostale...

Post by Pr0_Player Wed Jun 02, 2010 11:01 am

Hedovi odlucite se.
Da ili ne ?
A ne ovako jedan govori nije dozvoljen, drugi dozvoljen je.

Poz
Pr0_Player
Pr0_Player
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 1167
» Datum upisa : 2010-01-16
» Godina : 112
» Lokacija : Zemun
» Raspoloženje : B)

Back to top Go down

Pitanje za head admine, iskljucivo za Reba, moze i za ostale... Empty Re: Pitanje za head admine, iskljucivo za Reba, moze i za ostale...

Post by Camuga a.k.a somi -.^ Wed Jun 02, 2010 11:54 am

Nema tu jeste-nije dozvoljen.Ako je freezetime 0 nemoguce je da ti neko uradi sk.Odmah se pomeris,meni do sad niko nije lupio sk.
Camuga a.k.a somi -.^
Camuga a.k.a somi -.^
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 1144
» Datum upisa : 2010-02-01
» Lokacija : tu blizu

Back to top Go down

Pitanje za head admine, iskljucivo za Reba, moze i za ostale... Empty Re: Pitanje za head admine, iskljucivo za Reba, moze i za ostale...

Post by ReBoR_n Wed Jun 02, 2010 12:01 pm

Ja to pokusavam da kazem....
ReBoR_n
ReBoR_n
Admin
Admin

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 3208
» Datum upisa : 2009-12-02
» Godina : 40
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : Odlično!

http://89.216.50.91/stats/sig/index.php?id=364

Back to top Go down

Pitanje za head admine, iskljucivo za Reba, moze i za ostale... Empty Re: Pitanje za head admine, iskljucivo za Reba, moze i za ostale...

Post by Serio_Ous!!! Wed Jun 02, 2010 12:11 pm

Pokusavas da kazes?

Onda to Diznilendu ne mozes reci.
Igrao je pod nickom baata, a ja sam ga ubio odma ( freezetime je bio 0 ), zatim mi je rekao da ne ubijam na SK ( stratkill ), da ne bi leteo sa servera. Ja sam rekao ae da vidim!

I lik me ladno ban permentaly!

Koliko znam pre je Amadeus, cini mi se rekao da se ne igra pod drugim nickom, sto je on prekrsio, a zatim me ladno ban, jer nezna sta je SK ( startkill ) !!!
Serio_Ous!!!
Serio_Ous!!!
Domaćin
Domaćin

» Broj poruka : 361
» Datum upisa : 2010-01-14
» Raspoloženje : nemož bolje..xD

Back to top Go down

Pitanje za head admine, iskljucivo za Reba, moze i za ostale... Empty Re: Pitanje za head admine, iskljucivo za Reba, moze i za ostale...

Post by ReBoR_n Wed Jun 02, 2010 12:16 pm

Pa što si provocirao? JEl si mu rekao AJDE DA VIDIM? Oni je dao da vidiš ....

Ne znam, sačekaj da se pojavi u ovoj temi da vidim pta će da kaže.
ReBoR_n
ReBoR_n
Admin
Admin

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 3208
» Datum upisa : 2009-12-02
» Godina : 40
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : Odlično!

http://89.216.50.91/stats/sig/index.php?id=364

Back to top Go down

Pitanje za head admine, iskljucivo za Reba, moze i za ostale... Empty Re: Pitanje za head admine, iskljucivo za Reba, moze i za ostale...

Post by unReal Wed Jun 02, 2010 12:24 pm

Sinovi, da se razumemo...Ja ne pokupim pusku, a serio se okrene i ubije me...Onda bolje na awp srvru ukljucite freez i nece

biti problema...Ovako kad pocinje runda npr. ja nemam pusku, a serio je ima, on se samo okrene i kill me, a da ja nisam digo

pusku...Ipak on ima neku prednost u odnosu na mene i moze me kill...Ovo sam dao samo glupi primer kako bih vam malo

priblizio situaciju...Najbolje bi bilo da se stavi freez bar na 1 i nece biti frke...Onda ko opali SK dobije bancic i svi sretni i

zadovoljni... [You must be registered and logged in to see this image.]
unReal
unReal
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 987
» Datum upisa : 2010-01-25
» Godina : 27
» Lokacija : Javna kuca
» Raspoloženje : Jebacko

Back to top Go down

Pitanje za head admine, iskljucivo za Reba, moze i za ostale... Empty Re: Pitanje za head admine, iskljucivo za Reba, moze i za ostale...

Post by Serio_Ous!!! Wed Jun 02, 2010 12:44 pm

Tako je vec bolje Nole.

Ali taj 1 sekund dok se ja okrenem, ti imas da pobegnes, barem mozes izbeci 1 metak, ako si dobar igrac.

Kakvo sad provociranje Reb?

Lik mi je pretio da cu leteti sa servera, a ja nisam znao da je on Diznilend, on je menio bio kao i svi ostali igraci. Rekao sam mu da vidim kako cu da letim sa servera, a on me je ban, zbog SK ( startkill ).

Iznervirao sam se i resetovao modem davidim ko me je ban, kad ono Dizni. Opet ja lepo pitam na admin chat, ko me je ban, on mi kaze cuti bre, malo je falilo da me opet ban lik. I rekao je da je ban bio zbog sk ( startkill ) !!!
Serio_Ous!!!
Serio_Ous!!!
Domaćin
Domaćin

» Broj poruka : 361
» Datum upisa : 2010-01-14
» Raspoloženje : nemož bolje..xD

Back to top Go down

Pitanje za head admine, iskljucivo za Reba, moze i za ostale... Empty Re: Pitanje za head admine, iskljucivo za Reba, moze i za ostale...

Post by DIZNILEND Wed Jun 02, 2010 2:59 pm

Rekao sam da nema start kill i zavrsena prica.
Jel neko toliko malouman da ne moze da shvati da igrac koji prezivi rundu u sledecoj ima awp u svojim rukama, i dovoljno je samo da se naglo okrene i da puca u 6-7 protivnika koji NEMAJU AWP JER TE MORAJU DA GA POKUPE.Znaci potrebno je 2-3 sekunde da protivnik pokupi awp dok preziveli iz prosle partije lagano njih ubijaju.Ubio si me tacno 3 puta dok sam imao noz u ruci, i tri puta sam ti rekao nemoj start kill.Od 10 ljudi samo si ti radio start kill.
Vidim da pokusavas da ovde sklopis neku pricu kako ja nisam u pravu a ti jesi, pa si poceo i lazi da koristis.Sledeci put ces stvarno dobiti permanent ban a ne 5 minuta kao sto sam ti dao, a to ti nece skinuti ni Sveti Petar a ne reborn.
DIZNILEND
DIZNILEND
Aktivan Član
Aktivan Član

» Broj poruka : 56
» Datum upisa : 2009-12-21

Back to top Go down

Pitanje za head admine, iskljucivo za Reba, moze i za ostale... Empty Re: Pitanje za head admine, iskljucivo za Reba, moze i za ostale...

Post by Serio_Ous!!! Wed Jun 02, 2010 7:31 pm

Kada kreces rundu, awp se nalazi metar od igraca. Treba da se dodje 1 sekunda do awp, barem meni. Ja sam tad ubijao jedini na sk ( kojeg nije bilo ), jer znam odma da se okrenem i da ubijem protivnickog igraca, znam gde se stvara u sledecoj rundi i svaki igrac gde se nalazi,...

Kada si me banovao, pisalo mi je: you added to banned list ( tako nekako ). Nije mi pisalo na koliko si me banovao, pa sam mislio da si mi dao dinamicki. Od nervoze resetujem modem, ulazim opet i pitam ovako: - Ko me je ban?!
Zatim mi ti odgovaras: - Cuti bre!!!

Mislio sam da ces mi dati opet ban. Nisi mi rekao na koliko si me ban tada, a ja nisam ni znao i mislio sam da je bio dinamicki, sve do sad, dok mi nisi rekao.

Tako da ti se izvinjavam na tome, sto sam mislio da je dinamicki.

Ali ae odlucite se: Reborn kaze da SK nepostoji, a Dizni kaze da nema SK. ?
Serio_Ous!!!
Serio_Ous!!!
Domaćin
Domaćin

» Broj poruka : 361
» Datum upisa : 2010-01-14
» Raspoloženje : nemož bolje..xD

Back to top Go down

Pitanje za head admine, iskljucivo za Reba, moze i za ostale... Empty Re: Pitanje za head admine, iskljucivo za Reba, moze i za ostale...

Post by ReBoR_n Thu Jun 03, 2010 6:47 am

Ajde onda ovako. Nadjit mi ime skripte koja zabranjuje pucanje prvih 5 sec od pocetka runde.

To bi izgledalo ovako

Freeztime 0
delay za pucanje 5 sec

Tako da odmah kreces sa puskom i imas vremena da se sklonis.

Ovo je jedini nacin da se ne svadja na serveru jer ce uvek biti onih koji rade SK.

Pozdrav
ReBoR_n
ReBoR_n
Admin
Admin

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 3208
» Datum upisa : 2009-12-02
» Godina : 40
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : Odlično!

http://89.216.50.91/stats/sig/index.php?id=364

Back to top Go down

Pitanje za head admine, iskljucivo za Reba, moze i za ostale... Empty Re: Pitanje za head admine, iskljucivo za Reba, moze i za ostale...

Post by Boki Sun Jun 06, 2010 11:46 am

[You must be registered and logged in to see this link.]

Probaj ovo...
Boki
Boki

» Zodijak : Pisces
» Broj poruka : 21
» Datum upisa : 2010-04-10
» Godina : 39

Back to top Go down

Pitanje za head admine, iskljucivo za Reba, moze i za ostale... Empty Re: Pitanje za head admine, iskljucivo za Reba, moze i za ostale...

Post by ReBoR_n Mon Jun 07, 2010 6:55 am

Da li bih mogao da te zamolim da mi das SMA fajl, tj source file, da ga prvo pogledam, pa cu ga ja kompajlirati?

Hvala
ReBoR_n
ReBoR_n
Admin
Admin

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 3208
» Datum upisa : 2009-12-02
» Godina : 40
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : Odlično!

http://89.216.50.91/stats/sig/index.php?id=364

Back to top Go down

Pitanje za head admine, iskljucivo za Reba, moze i za ostale... Empty Re: Pitanje za head admine, iskljucivo za Reba, moze i za ostale...

Post by Rudi Tue Jun 15, 2010 9:59 am

e pa svakako je sad uveden onaj stit tako da sad nema start killa..stit traje prvih 5 sekundi... pozz
Rudi
Rudi
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 1020
» Datum upisa : 2010-06-08

Back to top Go down

Pitanje za head admine, iskljucivo za Reba, moze i za ostale... Empty Re: Pitanje za head admine, iskljucivo za Reba, moze i za ostale...

Post by dena Tue Jun 15, 2010 10:21 am

Ako je freezetime stavljeno na 0 .. sk ne postoji .. ima se sasvim doboljno vremena da se igrac pomeri! A plus je sada postavljen stit od 5 sekundi ! Tako da sk na atlasu koliko ja vidim ne postoji!
dena
dena
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Zodijak : Taurus
» Broj poruka : 283
» Datum upisa : 2010-06-13
» Godina : 30
» Lokacija : Srbija / Nis

Back to top Go down

Pitanje za head admine, iskljucivo za Reba, moze i za ostale... Empty Re: Pitanje za head admine, iskljucivo za Reba, moze i za ostale...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum