ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

za head admine :/

+4
unReal
dena
^RuzN[O] P[A]cHee^ ^.-
_BoX_
8 posters

Go down

za head admine :/ Empty za head admine :/

Post by _BoX_ Wed Jun 16, 2010 12:24 pm

Iskreno bi voleo da headadmin prati samo malo ostale admine i njihov rad i da poskida polovini admina tu funkciju. Admin = uzor ostalima na serveru, ali je stavrnost drugacija, necu da imenujem pojedinacno ali admin ne sme da ulazi u polemiku vec je tu da smiri, opomene, pa tek onda izbaci ako za to postoji pravi razlog.Mapa se menja po votu ostalih igraca a ne po onome sto mu se igra, glupo je ponavljati mape i prekidati u pola,osim ako je bio vote menjati DA ili NE. Admin ni u jednom trenutku ne sme da iskaljuje(pogotovo ne da vredja i pri tome kaze moze mi se) svoj bes tako sto ce traziti dlaku u jajetu pa da daje kick ili najgore ban nekome. NIJE ADMIN ZA SVAKOGA. I dajte ljudi da igramo FAIRPLAY na AIM serveru igru.pozz
_BoX_
_BoX_
Aktivan Član
Aktivan Član

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 42
» Datum upisa : 2010-05-18
» Godina : 34
» Lokacija : Gde Orlovi tu i ja :D AFRIKAAA
» Raspoloženje : Zezanje i samo zezanje :)

Back to top Go down

za head admine :/ Empty Re: za head admine :/

Post by ^RuzN[O] P[A]cHee^ ^.- Wed Jun 16, 2010 12:32 pm

Pa ti lepo kazes ko su ti admini da bi hed admini znali koga da opomenu.
^RuzN[O] P[A]cHee^ ^.-
^RuzN[O] P[A]cHee^ ^.-
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Broj poruka : 228
» Datum upisa : 2010-03-17
» Lokacija : de_dust2

Back to top Go down

za head admine :/ Empty Re: za head admine :/

Post by dena Wed Jun 16, 2010 3:07 pm

_BoX_ wrote:Iskreno bi voleo da headadmin prati samo malo ostale admine i njihov rad i da poskida polovini admina tu funkciju. Admin = uzor ostalima na serveru, ali je stavrnost drugacija, necu da imenujem pojedinacno ali admin ne sme da ulazi u polemiku vec je tu da smiri, opomene, pa tek onda izbaci ako za to postoji pravi razlog.Mapa se menja po votu ostalih igraca a ne po onome sto mu se igra, glupo je ponavljati mape i prekidati u pola,osim ako je bio vote menjati DA ili NE. Admin ni u jednom trenutku ne sme da iskaljuje(pogotovo ne da vredja i pri tome kaze moze mi se) svoj bes tako sto ce traziti dlaku u jajetu pa da daje kick ili najgore ban nekome. NIJE ADMIN ZA SVAKOGA. I dajte ljudi da igramo FAIRPLAY na AIM serveru igru.pozz

Svaka rec ti je na mestu BoX, ja imam nekoliko SS dokaza kako se neki admini ne znaju ponasati, mrzi me da slikam stalno neke nebuloze i gluposti, SS cu dati samo HEAD adminu ako zeli i necu kaciti na 4um kako bi svi videli, pomislice se da sam neki baksuz koji zeli da se tim adminima skine admin! pozdrav!
dena
dena
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Zodijak : Taurus
» Broj poruka : 283
» Datum upisa : 2010-06-13
» Godina : 30
» Lokacija : Srbija / Nis

Back to top Go down

za head admine :/ Empty Re: za head admine :/

Post by unReal Wed Jun 16, 2010 7:48 pm

_BoX_ wrote:Iskreno bi voleo da headadmin prati samo malo ostale admine i njihov rad i da poskida polovini admina tu funkciju. Admin = uzor ostalima na serveru, ali je stavrnost drugacija, necu da imenujem pojedinacno ali admin ne sme da ulazi u polemiku vec je tu da smiri, opomene, pa tek onda izbaci ako za to postoji pravi razlog.Mapa se menja po votu ostalih igraca a ne po onome sto mu se igra, glupo je ponavljati mape i prekidati u pola,osim ako je bio vote menjati DA ili NE. Admin ni u jednom trenutku ne sme da iskaljuje(pogotovo ne da vredja i pri tome kaze moze mi se) svoj bes tako sto ce traziti dlaku u jajetu pa da daje kick ili najgore ban nekome. NIJE ADMIN ZA SVAKOGA. I dajte ljudi da igramo FAIRPLAY na AIM serveru igru.pozz


Ako se ovo odnosi na mene sto sam danas opsov'o kad ste me punili na aimu slobodno reci, ne moraju zbog mene ili nekog drugog ostali admini da budu krivi!
Ja sam rek'o da ko god da ima nesto protiv mene, slobodno nek se obrati rebornu ili nek napise na forumu, a ne iza ledja da me cinkare kako sam los admin itd.
Dena ako je neki od tih SS-a vezan za mene okaci ga u "Zalbe na rad amina" umesto sto cesh poslati rebu na PM!
unReal
unReal
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 987
» Datum upisa : 2010-01-25
» Godina : 27
» Lokacija : Javna kuca
» Raspoloženje : Jebacko

Back to top Go down

za head admine :/ Empty Re: za head admine :/

Post by dena Wed Jun 16, 2010 8:56 pm

Necu nikom poslati ukoliko mi ne trazi od head admina, odma da znas
nije za tebe ti si OK, za tebe nemam primedbi, ali isto tako vise necu
reci za koga nije za koga jeste .. znaju oni za koga nije s kojima sam
dobar i ko se lepo ponasa! pozdrav!
dena
dena
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Zodijak : Taurus
» Broj poruka : 283
» Datum upisa : 2010-06-13
» Godina : 30
» Lokacija : Srbija / Nis

Back to top Go down

za head admine :/ Empty Re: za head admine :/

Post by Leum Wed Jun 16, 2010 9:22 pm

Ehhh, kad bi Reb znao sta se sve radi... nebi vise bilo admina...
Leum
Leum
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 750
» Datum upisa : 2010-04-19
» Lokacija : Zemun

Back to top Go down

za head admine :/ Empty Re: za head admine :/

Post by ReBoR_n Thu Jun 17, 2010 6:05 am

Th3 NoLe^ zašto se ti osećaš prozvanim? Zamisli sada kada bi svi admini napisali "da li se to odnosi na mene" Pa čim nije napisao na koga se odnosi zanči da važi za više ljudi i ne treba pojedinac da se javlja. Bila je još jedna tema gde si se ti opet javio kao da te je neko prozvao, a niko te nije spomenuo. Ovako sada svi mogu da misle da si ti taj jedini koji pravi ***** Very Happy jer se jedino ti buniš.
SS ne treba da se kači na forum nego da se šalje na PM, pa onda ja dajem amadeusu i još nekima da vidimo šta ćemo da radimo.
Ajd' da kažem i ovo, SS kada šaljete neka bude skorijeg datuma recimo od danas ili juče, dobiojao sam SS-ove od pre 4 meseca, što ne treba da se radi. Meni treba trenutno stanje admina koji su fini, kulturni i brzi na Ban-meniju xD

ZZ
ReBoR_n
ReBoR_n
Admin
Admin

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 3208
» Datum upisa : 2009-12-02
» Godina : 40
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : Odlično!

http://89.216.50.91/stats/sig/index.php?id=364

Back to top Go down

za head admine :/ Empty Re: za head admine :/

Post by unReal Thu Jun 17, 2010 8:47 am

Cek brate oni se ponasaju k'o da nikad ne psuju.
Ne volim kad neko pise u siframa, nego neka lepo kaze na koga se to odnosi, ima zalbe na rad admina i neka se tamo zali, a ja sam se javio u ovoj temi zato sto kad sam juce igrao na aim-u, samo sam kucao /rs posto mi je skor bio mnogo dobar i naravno iznervirao sam se k'o po obicaju i rekao u p***u materina i njih pet su poceli da mi sole pamet kako admini treba da budu ovo, ono, da budu primer drugima,...
unReal
unReal
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 987
» Datum upisa : 2010-01-25
» Godina : 27
» Lokacija : Javna kuca
» Raspoloženje : Jebacko

Back to top Go down

za head admine :/ Empty Re: za head admine :/

Post by dena Thu Jun 17, 2010 8:51 am

Th3 NoLe^ wrote:Cek brate oni se ponasaju k'o da nikad ne psuju.

Ja nikad i nisam, i stojim iza toga, nisam nikad na ATLAS serveru rekao neku ruznu ili pogrdnu rec, u to budi siguran!
Za tebe nemam nikakvih zamerki, a sad kada bih svakom rekao ko nije, docice na red ovaj ko jeste (ondace ce se otkriti, a necu javno da prozivam neke ispade admina) .. to je hteo ReBoR_n da kaze! pozdrav!
dena
dena
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Zodijak : Taurus
» Broj poruka : 283
» Datum upisa : 2010-06-13
» Godina : 30
» Lokacija : Srbija / Nis

Back to top Go down

za head admine :/ Empty Re: za head admine :/

Post by ReBoR_n Thu Jun 17, 2010 9:04 am

Pravila za ponasanje admina su jasna, a ona jkoja nisu definisana pravilima, admin treba da ponese od kuce, a to se zove vaspitanje i kultura.
Vi treba da budete primer ostalima. Ne mozes ocekivati od igraca da se ponasa lepo ako vidi da admin psuje i proziva !

NE mozes ocekivati od navijaca da budu dobri i mirni, ako se igraci mlate ! ( gledao sam sinoc tekmu pa sam zato uporedio (
ReBoR_n
ReBoR_n
Admin
Admin

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 3208
» Datum upisa : 2009-12-02
» Godina : 40
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : Odlično!

http://89.216.50.91/stats/sig/index.php?id=364

Back to top Go down

za head admine :/ Empty Re: za head admine :/

Post by wuka89 Sat Jun 19, 2010 1:44 am

Mr.Leum wrote:Ehhh, kad bi Reb znao sta se sve radi... nebi vise bilo admina...
zna on vrlo dobro , ali ne mozemo ocekivati od Reb-a da reaguje na svaki pogresan korak admina jer ne moze on 0-24 da sedi za kompom i ostale stvari , problem je sto admina imaju neki klinci koji misle da su Brus Li,Brus Vilis i ostali ....
wuka89
wuka89

» Zodijak : Cancer
» Broj poruka : 10
» Datum upisa : 2010-06-16
» Godina : 34
» Lokacija : Subotica

Back to top Go down

za head admine :/ Empty Re: za head admine :/

Post by Sumo*Penzija Sat Jun 19, 2010 5:52 am

Da admini treba da daju primer i to je to,sledeci put napravi ss i postavi u topic zalbe na admina,koji to admin radi pogresno i van pravila.
Sumo*Penzija
Sumo*Penzija
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 539
» Datum upisa : 2010-05-01
» Godina : 42
» Lokacija : Debeljaca
» Raspoloženje : jos malo pa presao cs....

Back to top Go down

za head admine :/ Empty Re: za head admine :/

Post by dena Sat Jun 19, 2010 9:43 am

wuka89 wrote: zna on vrlo dobro , ali ne mozemo ocekivati od Reb-a da reaguje na svaki pogresan korak admina jer ne moze on 0-24 da sedi za kompom i ostale stvari , problem je sto admina imaju neki klinci koji misle da su Brus Li,Brus Vilis i ostali ....

Upravo tako!
dena
dena
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Zodijak : Taurus
» Broj poruka : 283
» Datum upisa : 2010-06-13
» Godina : 30
» Lokacija : Srbija / Nis

Back to top Go down

za head admine :/ Empty Re: za head admine :/

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum