ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

Pohvala za ReBoR_n'u i ostalima sa aim servera ...

+8
Cr@zy
PriforM-.-
unReal
wuka89
Camuga a.k.a somi -.^
GHOST 95
_BoX_
lax_ninja
12 posters

Go down

Pohvala za ReBoR_n'u i ostalima sa aim servera ... Empty Pohvala za ReBoR_n'u i ostalima sa aim servera ...

Post by lax_ninja Thu Jun 24, 2010 4:28 pm

Znaci ReB svaka cast za vodjenje Atlasovih servera i foruma. Pre svega svaka cast na strpljenju i razumevanju, na odrzavnju reda!Mislim da svi mi kojima si ukazao poverenje da budu deo ove velike ekipe treba da budu zahvalni pre svega TEBI pa i moderatorima... Takodje bih zeleo da pohvalim i vecinu admina na AIM serveru , jer je vrh saradnja, odlucujemo svi zajedno a ne sta pojedinac odluci ( u ove admine ubrajam one koji su bukvalno ceo dan na serveru wule, r3ward , playa, tintin, ladnokrven, i sve cesci ludi mile, the beast ,ghost, mare i povratnik trba:) sory ako je neko izostao... ) naravno udje nekad neki novopeceni pa pocne da glumi ludilo ali to netraje dugo Very Happy Neznam da li se slazete samnom ali primetio sam da na serveru nema ni 10% citera od onog sto ih je pre bilo!
Na admin say se svi zezamo bude tu i provala tin tin je rekao da je na atlas serverima vec 2 godine Smile , ghost godinu dana, r3ward oce da skace u bunar sa wukom i boxom, wule gaji decu Smile, jako smo slozna ekipa i to je ono sto se ceni i sto je najvaznije svi ovde navedeni su veoma fer i korektni prema IGRACIMA!
Nebi vas menjao ni za milion $, za dva bi vec razmislio :P :P
lax_ninja
lax_ninja
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Zodijak : Scorpio
» Broj poruka : 125
» Datum upisa : 2010-03-31
» Godina : 34
» Lokacija : subotica

Back to top Go down

Pohvala za ReBoR_n'u i ostalima sa aim servera ... Empty Re: Pohvala za ReBoR_n'u i ostalima sa aim servera ...

Post by _BoX_ Thu Jun 24, 2010 4:38 pm

Kad ludi mile udje na server to je vristanje Very Happy
Od kad sam poceo da igram ulazio bih na kratko jer su citeri preovladali serverom, ali doslo je do deratizacije i istrebljenja istih. Ekipa je neverovatna i jako slozna. U zadnje vreme smanjene su i prepucavanja i vredjanja i provokacije, gotovo da ih ni nema. Naravno nadje se uvek neko pametan ali kratko ga drzi. Very Happy Ne znam kakva je situacija na PUBLIC-u ali ovde je kao da se svi znamo licno i od malih nogu Very Happy pohvala za sve igrace, admine i prolaznike kroz server Very Happy
_BoX_
_BoX_
Aktivan Član
Aktivan Član

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 42
» Datum upisa : 2010-05-18
» Godina : 34
» Lokacija : Gde Orlovi tu i ja :D AFRIKAAA
» Raspoloženje : Zezanje i samo zezanje :)

Back to top Go down

Pohvala za ReBoR_n'u i ostalima sa aim servera ... Empty Re: Pohvala za ReBoR_n'u i ostalima sa aim servera ...

Post by Guest Thu Jun 24, 2010 4:47 pm

lax_ninja wrote:Znaci ReB svaka cast za vodjenje Atlasovih servera i foruma. Pre svega svaka cast na strpljenju i razumevanju, na odrzavnju reda!Mislim da svi mi kojima si ukazao poverenje da budu deo ove velike ekipe treba da budu zahvalni pre svega TEBI pa i moderatorima... Takodje bih zeleo da pohvalim i vecinu admina na AIM serveru , jer je vrh saradnja, odlucujemo svi zajedno a ne sta pojedinac odluci ( u ove admine ubrajam one koji su bukvalno ceo dan na serveru wule, r3ward , playa, tintin, ladnokrven, i sve cesci ludi mile, the beast ,ghost, mare i povratnik trbaSmile sory ako je neko izostao... ) naravno udje nekad neki novopeceni pa pocne da glumi ludilo ali to netraje dugo Very Happy Neznam da li se slazete samnom ali primetio sam da na serveru nema ni 10% citera od onog sto ih je pre bilo!
Na admin say se svi zezamo bude tu i provala tin tin je rekao da je na atlas serverima vec 2 godine Smile , ghost godinu dana, r3ward oce da skace u bunar sa wukom i boxom, wule gaji decu Smile, jako smo slozna ekipa i to je ono sto se ceni i sto je najvaznije svi ovde navedeni su veoma fer i korektni prema IGRACIMA!
Nebi vas menjao ni za milion $, za dva bi vec razmislio :P :P


ahahahahhahahahahhahahahahahahahhaahha, "POVRATNIK Trba" ahahahhahah, znam da ne znas tacan nick, ali brate sry jako je cepam sad, hhahahahah.... HVALA LAX ZA POHVALU!! Takodje bih zeleo da dodam da smo kao jedna porodica svi, extra je na AIMU!! Super se svi slazemo! Svaki dan je mnogo nas admina na serveru, ja igram do 4 ujutru, jer nema skole, tu su moji drugari lax, box, WUKA CAR!, Don Ludi Mile (moj mali bratic), wule naravno, tintin isto super, ghost 95 se odlicno uklopio, ladnokrven je super takodje, playa CAR.. SARADNJA JE SUPER !!! Takodje pohvala Reb-u, ATLAS AIM=SUPER!!! Pozdrav.. r3_
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pohvala za ReBoR_n'u i ostalima sa aim servera ... Empty Re: Pohvala za ReBoR_n'u i ostalima sa aim servera ...

Post by _BoX_ Thu Jun 24, 2010 4:49 pm

ovaj jos gori...hahahah "Takodje bih zeleo da dodam da smo kao jedna porodica svi Very Happy
_BoX_
_BoX_
Aktivan Član
Aktivan Član

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 42
» Datum upisa : 2010-05-18
» Godina : 34
» Lokacija : Gde Orlovi tu i ja :D AFRIKAAA
» Raspoloženje : Zezanje i samo zezanje :)

Back to top Go down

Pohvala za ReBoR_n'u i ostalima sa aim servera ... Empty Re: Pohvala za ReBoR_n'u i ostalima sa aim servera ...

Post by GHOST 95 Thu Jun 24, 2010 4:55 pm

ooo fala...
Moje prve pohvale... xDDD
Ja takodje zelim da kazem da je sve ok... I da sve prethodno navedene i ja pohvalim sooper ste!!!!
Reb oni cenzurisani (s moje strane) se vise ne pojavljuju i sve je ok..
Nema mnogo afkova, ima puuno admina, ima malo sppama i psovki...
Sve u svemu sooper je!

Pozz
GHOST 95

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
GHOST 95
GHOST 95
Aktivan Član
Aktivan Član

» Zodijak : Pisces
» Broj poruka : 31
» Datum upisa : 2010-05-18
» Godina : 29
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : SOOPER

Back to top Go down

Pohvala za ReBoR_n'u i ostalima sa aim servera ... Empty Re: Pohvala za ReBoR_n'u i ostalima sa aim servera ...

Post by Camuga a.k.a somi -.^ Thu Jun 24, 2010 5:38 pm

Hvala na pohvala i totalno se slazem sa svima.Stvarno smo najjaca ekipa i da kucnem u drvo sto lax kaze stvarno se mnogo smanjio broj citera.Very Happy Extra je na serveru odrzava se red, igra se lepo sve je super.Sve najbolje za sve pomenute najjaci ste.Very Happy Jos samo da admine dobiju box,wuka i extra.Wink
Camuga a.k.a somi -.^
Camuga a.k.a somi -.^
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 1144
» Datum upisa : 2010-02-01
» Lokacija : tu blizu

Back to top Go down

Pohvala za ReBoR_n'u i ostalima sa aim servera ... Empty Re: Pohvala za ReBoR_n'u i ostalima sa aim servera ...

Post by _BoX_ Thu Jun 24, 2010 5:45 pm

[DoN]-LuDi_MiiiLeEe. desice se i to nadam se za admina Smile Sa nestrpljenjem ga ocekujem Smile pozz ekipi
_BoX_
_BoX_
Aktivan Član
Aktivan Član

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 42
» Datum upisa : 2010-05-18
» Godina : 34
» Lokacija : Gde Orlovi tu i ja :D AFRIKAAA
» Raspoloženje : Zezanje i samo zezanje :)

Back to top Go down

Pohvala za ReBoR_n'u i ostalima sa aim servera ... Empty Re: Pohvala za ReBoR_n'u i ostalima sa aim servera ...

Post by wuka89 Fri Jun 25, 2010 1:37 am

Hvala ludi mile Smile ne znam kako ti uspelo da dobijes komp u ludari ali svaka ti cast Smile bilo bi lepo kad bi svi mogli da se nadjemo u nekom gradu u nekoj maloj kafanici zajedno sa Rebom i da malo popijemo Smile
wuka89
wuka89

» Zodijak : Cancer
» Broj poruka : 10
» Datum upisa : 2010-06-16
» Godina : 34
» Lokacija : Subotica

Back to top Go down

Pohvala za ReBoR_n'u i ostalima sa aim servera ... Empty Re: Pohvala za ReBoR_n'u i ostalima sa aim servera ...

Post by unReal Fri Jun 25, 2010 8:07 am

E jbt gde mene da zaboravish...Cim je tu wule tu sam i ja, a de smo wule i ja tu je uvek zajebancija, tako da mi idemo u paketu... [You must be registered and logged in to see this image.]
unReal
unReal
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 987
» Datum upisa : 2010-01-25
» Godina : 27
» Lokacija : Javna kuca
» Raspoloženje : Jebacko

Back to top Go down

Pohvala za ReBoR_n'u i ostalima sa aim servera ... Empty Re: Pohvala za ReBoR_n'u i ostalima sa aim servera ...

Post by PriforM-.- Fri Jun 25, 2010 8:14 am

fala lax i svima
Ne dirajte mi moju dečicu
PriforM-.-
PriforM-.-
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Aries
» Broj poruka : 588
» Datum upisa : 2010-01-28
» Godina : 28
» Lokacija : Mkc/BG
» Raspoloženje : Suva krpa na dnu mora

Back to top Go down

Pohvala za ReBoR_n'u i ostalima sa aim servera ... Empty Re: Pohvala za ReBoR_n'u i ostalima sa aim servera ...

Post by Cr@zy Fri Jun 25, 2010 12:25 pm

Ja se moram zaliti na reb-a Very Happy
Svi imaju zalbu samo on nema Very Happy
Eh pa nece moci reb Very Happy
hahahahahahha

PoZZZdrav
Cr@zy
Cr@zy
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 743
» Datum upisa : 2010-03-02
» Godina : 28
» Lokacija : De_Dust2(Spawn CT:iza kutije)
» Raspoloženje : $UP3R CR@ZY :D

Back to top Go down

Pohvala za ReBoR_n'u i ostalima sa aim servera ... Empty Re: Pohvala za ReBoR_n'u i ostalima sa aim servera ...

Post by LaDnoKrveN Fri Jun 25, 2010 2:56 pm

Tnx lax tacno je da na serveru svi admini se slazeme najbolje so moci citeri uopste nema i tako pozz Smile
LaDnoKrveN
LaDnoKrveN
Aktivan Član
Aktivan Član

» Broj poruka : 43
» Datum upisa : 2010-05-16

Back to top Go down

Pohvala za ReBoR_n'u i ostalima sa aim servera ... Empty Re: Pohvala za ReBoR_n'u i ostalima sa aim servera ...

Post by ReBoR_n Fri Jun 25, 2010 10:00 pm

hvala Smile

ovo je prva pohvala na mene Cool


Drago mi je da cujem da se tako dobro druzite, a voleo bih da tako i ostane.
Jer od vas trazim samo da budete dobri ljudi, dobri admini i nista vise.
ReBoR_n
ReBoR_n
Admin
Admin

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 3208
» Datum upisa : 2009-12-02
» Godina : 40
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : Odlično!

http://89.216.50.91/stats/sig/index.php?id=364

Back to top Go down

Pohvala za ReBoR_n'u i ostalima sa aim servera ... Empty Re: Pohvala za ReBoR_n'u i ostalima sa aim servera ...

Post by Pr0_Player Sat Jun 26, 2010 8:04 am

Nije prva, secas se ove
Code:
http://atlas.forummotion.com/pohvale-na-rad-admina-f56/najbolji-je-admin-rebor_n-t832.htm
xD
Pr0_Player
Pr0_Player
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 1167
» Datum upisa : 2010-01-16
» Godina : 112
» Lokacija : Zemun
» Raspoloženje : B)

Back to top Go down

Pohvala za ReBoR_n'u i ostalima sa aim servera ... Empty Re: Pohvala za ReBoR_n'u i ostalima sa aim servera ...

Post by unReal Sat Jun 26, 2010 1:34 pm

ReBoR_n wrote:hvala [You must be registered and logged in to see this image.]

ovo je prva pohvala na mene [You must be registered and logged in to see this image.]




E, a kad sam te ja pohvalio?!
Dobro, dobro Pedja, pamtim ja ovo!!!xDDDDD
unReal
unReal
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 987
» Datum upisa : 2010-01-25
» Godina : 27
» Lokacija : Javna kuca
» Raspoloženje : Jebacko

Back to top Go down

Pohvala za ReBoR_n'u i ostalima sa aim servera ... Empty Re: Pohvala za ReBoR_n'u i ostalima sa aim servera ...

Post by >>TinTin<< Sat Jun 26, 2010 8:44 pm

Hvala Lax i svima .. slozio bi se sa wuka 89 voleo bi da se najdeme na neko mestp da popricamo narovno da biti prisutam i ReBoR_n...
Moram naglasiti da Aimu pliva samo lepa atmosvera Smile
PoZzZ
>>TinTin<<
>>TinTin<<
Public Admin
Public Admin

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 116
» Datum upisa : 2010-05-14
» Godina : 29
» Lokacija : Pehcevo MK
» Raspoloženje : sup

Back to top Go down

Pohvala za ReBoR_n'u i ostalima sa aim servera ... Empty Re: Pohvala za ReBoR_n'u i ostalima sa aim servera ...

Post by PriforM-.- Sat Jun 26, 2010 8:50 pm

ReBoR_n wrote:hvala Smile

ovo je prva pohvala na mene Cool


Drago mi je da cujem da se tako dobro druzite, a voleo bih da tako i ostane.
Jer od vas trazim samo da budete dobri ljudi, dobri admini i nista vise.
Pedja i ja sam te pohvalio

Ok

PEDJA PAZI LEDJA
PriforM-.-
PriforM-.-
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Aries
» Broj poruka : 588
» Datum upisa : 2010-01-28
» Godina : 28
» Lokacija : Mkc/BG
» Raspoloženje : Suva krpa na dnu mora

Back to top Go down

Pohvala za ReBoR_n'u i ostalima sa aim servera ... Empty Re: Pohvala za ReBoR_n'u i ostalima sa aim servera ...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum