ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

U vezi KZ-a!

4 posters

Go down

U vezi KZ-a! Empty U vezi KZ-a!

Post by Guest Sun Jul 11, 2010 11:35 am

KZ, KZ, KZ.... Reborn zasto ne napravis svoj KZ, a ne da se spajas sa nekim mentolima? Na primer danas ja odem na KZ i decko Napoleon stavi gravity 770... Ja kazem ludom miletu ovaj stavlja gravity ko da igramo deathrun... I dolazi Napoleon: "Ja,a?", ja mu kazem da ti. I 5 sec nakon toga sam banovan. Bez obzira na to da li sam dobio unban ne zanima me, samo da vam kazem da ste se spojili sa obicnim klincima koji ne znaju ni mapu da promene. Bas ste nasli sa kim cete da se spojite.. Hhh... Pozdrav!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U vezi KZ-a! Empty Re: U vezi KZ-a!

Post by bo'N Sun Jul 11, 2010 11:49 am

podrazavam demo........ovi sta drzu kz su neandretalci reborn razdeli se od nih pls....ti ne nzas kakav je to haos na serveru lete banova bez potrebe kikuje se bezz potrebe admini psuju ma tamo je uzas....braste razdeli se ot tih klinaca ja nima dajem najvise do 12 godina pozz
bo'N
bo'N
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 130
» Datum upisa : 2010-05-04
» Godina : 28
» Lokacija : Makedonija,Pehcevo
» Raspoloženje : Fenomenalno

Back to top Go down

U vezi KZ-a! Empty Re: U vezi KZ-a!

Post by Guest Sun Jul 11, 2010 12:59 pm

Napoleonu je skinut admin! A ti Goldbull se zalis sato sto ti nisam pokazao kako ide Bhop? I ja sam se iznervirao pa nista! Ja igram dodje zero ukljuci gravity! Napoleon pocne tamo da psuje! Znaci ludilo! ja kazem 1 po 1 ovi idu svi 1 iza drugog! To me izludjuje!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U vezi KZ-a! Empty Re: U vezi KZ-a!

Post by keoz1g ♥ Sun Jul 11, 2010 1:05 pm

Napolenu je skinut admin i vise nikada nece biti gravity...
keoz1g ♥
keoz1g ♥
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 1732
» Datum upisa : 2010-03-12
» Lokacija : Novi Knezevac
» Raspoloženje : Odlicno:D

Back to top Go down

U vezi KZ-a! Empty Re: U vezi KZ-a!

Post by PENDULA TRBA Sun Jul 11, 2010 2:51 pm

Ja ne mislim da bih trebalo da se razdvoji te od KZ jel CHAOS GUARD tj head admin je moj drug iz razreda i stvarno sve sto se tice cs i to oko servera.Ovo je moje misljenje
PENDULA TRBA
PENDULA TRBA
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 508
» Datum upisa : 2010-02-06
» Lokacija : NOVI KNEZEVAC
» Raspoloženje : odlicno

Back to top Go down

U vezi KZ-a! Empty Re: U vezi KZ-a!

Post by Guest Mon Jul 12, 2010 2:40 pm

ReBoR_n slusaj me ja sam iz tog kraja iz kog je Caos guard on se zove sale to su sve klinje nemaju pojima jer me razumes i ti ces sad sa njima da se spajas nemozes ReBoR_n da poredis ATLAS sa ovim klincima malo razmisli u buduce sa kim ces da se spajas sad izvini me ReBoR_n ako sam nesto lose rekao ali ti neznas sa kim imas posla u svakom slucaju radi ReBoR_n kako ti volja ali nebi ti preporucio da se spajas sa njima oni neznaju da koriste "ADMINA" ja znam jer sam ja jednom sa njima drzao server slapuju samo i ban perm za svaku sitnicu ali ok ReBoR_n tvoja volja....



Pozdrav....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U vezi KZ-a! Empty Re: U vezi KZ-a!

Post by Guest Mon Jul 12, 2010 2:54 pm

A ti pendula ti podrzavas saleta zato sto se u skoli druzite i sve ostalo sve je to u redu ali nemozes tako da gledas na stvari razumes i meni si u skoli rekao da imas bad boy reko si mi to svaki admin ima ali nema nije ni cudo sto te je Ruda panter ban zato sto si citer demo skroz si upravu oni neznaju ni da daju vote a kamoli da promenu mapu i kada sam drzao sa saletom server tojest sa caos guardom on daje svima admina ko mu je dao 100 din jer to sad normalno ajde recite mi i tako je server propao i morali smo da ga prodamo zato pendula nemoj da pricas te tvoje izmisljotine ali bas me briga i jos jednu stvar ReBoR_n postupi kako ti hoces ali pogledaj samo koliko nas je protiv toga....




Pozdrav....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U vezi KZ-a! Empty Re: U vezi KZ-a!

Post by PENDULA TRBA Mon Jul 12, 2010 3:39 pm

meni si u skoli rekao da imas bad boy reko si mi to svaki admin ima




Objasni mi malo kakav bad boy..Neka reb odluci ocel se razdvaja ti ali je moje MISLJNJE JE DA SE NE RAZDVAJAJU citaj malo. [You must be registered and logged in to see this image.]
PENDULA TRBA
PENDULA TRBA
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 508
» Datum upisa : 2010-02-06
» Lokacija : NOVI KNEZEVAC
» Raspoloženje : odlicno

Back to top Go down

U vezi KZ-a! Empty Re: U vezi KZ-a!

Post by Guest Mon Jul 12, 2010 4:14 pm

TRBO tojest MILANE Nemoj sad da se pravis blesav kakav bad boy rece ti meni to svaki admin ima jer tako bilo evo to moze da potvrdi i VASILI jer i on zna da imas cit i da si citer......ok nema veze samo zelim da Ruda Panter objasni zasto je banovao pendulu hvala unapred.....



Pozdrav....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U vezi KZ-a! Empty Re: U vezi KZ-a!

Post by PENDULA TRBA Mon Jul 12, 2010 4:22 pm

ne znam stvarno da sam ja to rekao da imam bad boy i da to svaki admin ima ali stvarno nzm ,a sto me je ruda ban ni to nzm
PENDULA TRBA
PENDULA TRBA
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 508
» Datum upisa : 2010-02-06
» Lokacija : NOVI KNEZEVAC
» Raspoloženje : odlicno

Back to top Go down

U vezi KZ-a! Empty Re: U vezi KZ-a!

Post by keoz1g ♥ Mon Jul 12, 2010 4:47 pm

Nisam ja prodavao nego Rasa i ne seri da si drzao sa mnom!Krivo ti je posto svi dolaze i ti si klinja nista nisi stariji od mene...Nema veze ako nece reborn ali ti ces perma ban dobiti i nikada neces admina dobiti bas me briga sta ces mi reci na ulici i jos nesto TRBA NEMA NIKAKAV CIT!

EDIT: Svi su me podrzali sem tebe tako da se ne trpaj gde ti nije mesto,a i uvek dolaze tamo svi me ispituju kako to i sve,ja naravno pomognem samo ne mogu sve odjednom...Reborn na tebi je da odlucis...ali ovaj nikada nece dobiti admina niti ce uci na server!Ja necu prodavati admina nego ko zasluzuje kao i ostali serveri sto dodeljuju...ajde da vidimo ko je za KZ,a ko ne!!!ATLAS nema KZ tako da svi bi zeleli hvala F/O
keoz1g ♥
keoz1g ♥
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 1732
» Datum upisa : 2010-03-12
» Lokacija : Novi Knezevac
» Raspoloženje : Odlicno:D

Back to top Go down

U vezi KZ-a! Empty Re: U vezi KZ-a!

Post by Guest Mon Jul 12, 2010 4:57 pm

E Moj Sale ko kaze da ja trazim "ADMINA" nemoj da pricas nepovezano ja niti trazim admina na ATLASU niti mi treba a od koga cu ja dobiti parmanently ban kada ja ni neigram na KZ ali ReBoR_n ce odluciti......



Pozdrav...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U vezi KZ-a! Empty Re: U vezi KZ-a!

Post by keoz1g ♥ Mon Jul 12, 2010 8:39 pm

Na rebornu je da odluci.


Last edited by ChaoS-_-GuarD on Wed Jul 14, 2010 10:29 am; edited 1 time in total
keoz1g ♥
keoz1g ♥
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 1732
» Datum upisa : 2010-03-12
» Lokacija : Novi Knezevac
» Raspoloženje : Odlicno:D

Back to top Go down

U vezi KZ-a! Empty Re: U vezi KZ-a!

Post by Guest Mon Jul 12, 2010 9:16 pm

Chaos, daj head admina rebu i jos nekom ako smatras da je zasluzio (samo da ne bude klinja, bez uvrede). Neka oni sredjuju server, a ti placaj redovno [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U vezi KZ-a! Empty Re: U vezi KZ-a!

Post by Guest Mon Jul 12, 2010 9:23 pm

Jolex ja mislim da ces dobiti ban zbog ovog profila.. Znam da si joca nemozes me prevariti [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U vezi KZ-a! Empty Re: U vezi KZ-a!

Post by keoz1g ♥ Mon Jul 12, 2010 9:24 pm

Pa tebi cu i Rebornu.
keoz1g ♥
keoz1g ♥
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 1732
» Datum upisa : 2010-03-12
» Lokacija : Novi Knezevac
» Raspoloženje : Odlicno:D

Back to top Go down

U vezi KZ-a! Empty Re: U vezi KZ-a!

Post by unReal Mon Jul 12, 2010 9:32 pm

EnT3r^^ wrote:A ti pendula ti podrzavas saleta zato sto se u skoli druzite i sve ostalo sve je to u redu ali nemozes tako da gledas na stvari razumes i meni si u skoli rekao da imas bad boy reko si mi to svaki admin ima ali nema nije ni cudo sto te je Ruda panter ban zato sto si citer demo skroz si upravu oni neznaju ni da daju vote a kamoli da promenu mapu i kada sam drzao sa saletom server tojest sa caos guardom on daje svima admina ko mu je dao 100 din jer to sad normalno ajde recite mi i tako je server propao i morali smo da ga prodamo zato pendula nemoj da pricas te tvoje izmisljotine ali bas me briga i jos jednu stvar ReBoR_n postupi kako ti hoces ali pogledaj samo koliko nas je protiv toga....




Pozdrav....


Enter ne diraj trbu bre, nije on citer, kakav bre citer, tu se kao nesto druzite, a posle mu "nabadash noz u ledja"...
Sve i da ima nisi ispo fer to sto si sa rekao i ne spamujte sa tim glupostima forum nego se pozabavite ovom temom...
Reb i moderatori sry za spam...
unReal
unReal
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 987
» Datum upisa : 2010-01-25
» Godina : 27
» Lokacija : Javna kuca
» Raspoloženje : Jebacko

Back to top Go down

U vezi KZ-a! Empty Re: U vezi KZ-a!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum