ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

Ma nisu tardi bre i ne smaraju breeee :D

4 posters

Go down

Ma nisu tardi bre i ne smaraju breeee :D Empty Ma nisu tardi bre i ne smaraju breeee :D

Post by Camuga a.k.a somi -.^ Thu Sep 16, 2010 7:52 pm

Mnogo mi je bedno sto se i ja zalim al kad neko smara brate onda smara. -.-' Molio bih head-admine da objasne Queen-Mary i Veanex da nesuglasice rese na msn-u,fb-u,pm itd....Posto mnogo smaraju njihove psovke na amx_say i belim slovima.I takodje mislim da Veanex-u treba da se pojasni da sa svojih 16 godina nije posisao svu pamet sveta.

I <3 DEMOLITHION.Smile


Code:
http://yfrog.com/j0decbble0000jp
Camuga a.k.a somi -.^
Camuga a.k.a somi -.^
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 1144
» Datum upisa : 2010-02-01
» Lokacija : tu blizu

Back to top Go down

Ma nisu tardi bre i ne smaraju breeee :D Empty Re: Ma nisu tardi bre i ne smaraju breeee :D

Post by VeaneX Thu Sep 16, 2010 8:12 pm

Pa dobio je ban jer mi je psovao majku a majka je svetinja
VeaneX
VeaneX
Banovan
Banovan

» Zodijak : Scorpio
» Broj poruka : 716
» Datum upisa : 2010-05-08
» Godina : 29
» Lokacija : Srbija / Nis
» Raspoloženje : Super

Back to top Go down

Ma nisu tardi bre i ne smaraju breeee :D Empty Re: Ma nisu tardi bre i ne smaraju breeee :D

Post by *MaLi BoCkOOO^^ Thu Sep 16, 2010 8:21 pm

VeaneX wrote:Pa dobio je ban jer mi je psovao majku a majka je svetinja
sJU SJU zasto lazes.....dobio sam ban zato sto sam te slay jer si me bagovao kao ****,,,,Priznajem da sam ti jednom opsovao majku!!!
ali brt priznaj da si i ti meni vise puta!!!!i NEMOJ LAGATI!!!!
*MaLi BoCkOOO^^
*MaLi BoCkOOO^^
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 1584
» Datum upisa : 2010-03-11
» Lokacija : New Knezevac
» Raspoloženje : NJIHAAA!

Back to top Go down

Ma nisu tardi bre i ne smaraju breeee :D Empty Re: Ma nisu tardi bre i ne smaraju breeee :D

Post by Camuga a.k.a somi -.^ Thu Sep 16, 2010 8:24 pm

Mary bio sam prisutan kad si mu na amx_say psovao majku onda te je banovao pa te je rudi unban pa onda posle kad sam izasao izgleda opet pao neki ban al' tu nisam bio prisutan pa necu da komentarisem.

Sve u svemu Veanex to ti ne daje za pravo da ga banujes zato sto je Rebavi zabranio medjusobno banovanje admina. -.-
Camuga a.k.a somi -.^
Camuga a.k.a somi -.^
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 1144
» Datum upisa : 2010-02-01
» Lokacija : tu blizu

Back to top Go down

Ma nisu tardi bre i ne smaraju breeee :D Empty Re: Ma nisu tardi bre i ne smaraju breeee :D

Post by GM;n1 Thu Sep 16, 2010 9:47 pm

quen mary nejedi mn gowna smo si cuo 1 si uso na server i odma si opsovo na veanexa pitam te zasto koji je razlog nista mi nisi reko,pa onda si poceo da pisujes na amx_say t.e. amx_all da psovas veanexa i sa bjelim slovama si ga psovao pa normalno da ce nes preuzeti nece ostati da mu psovas **** 1 si poceo ti da se svadjas nakraju jos mene kazujes da me ban?e samo pokusaj ban me . . .
avatar
GM;n1
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Broj poruka : 149
» Datum upisa : 2010-08-05

Back to top Go down

Ma nisu tardi bre i ne smaraju breeee :D Empty Re: Ma nisu tardi bre i ne smaraju breeee :D

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum