ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

za Reborna!!!

+7
VraNe^^^
Sumo*Penzija
StevAnushkO PoslednjA Kor
*MaLi BoCkOOO^^
Rudi
Camuga a.k.a somi -.^
Oliver*Penzija
11 posters

Go down

za Reborna!!! Empty za Reborna!!!

Post by Oliver*Penzija Thu Sep 16, 2010 9:16 pm

EVO OVAKO!!!
PISEM VELIKIM SLOVIMA, IAKO JE TO ZABRANJENO, JER MI JE PUN **** VISE!!!
KAD SAM DOSAO PRVI PUT NA OVAJ SERVER JUNA MESECA, BILA JE MILINA IGRATI!!!
U ZADNJE VREME POSTAJE NEPODNOSLJIVO, NAROCITO ADMINIMA... JA UGLAVNOM POKUSAVAM DA PROCITAM SVE, A OVA SVADJA KOJA SE NON-STOP ZBIVA TO JE VEC KATASTROFA... ADMINI SE PREPUCAVAJU NA ADMIN SAY... ONDA + BOTOVI PROZIVAJU... KICKNES NEKOG JER JE NA SPAWNU CELU RUNDU, VRATI SE POCNE DA TI PSUJE **** KAO ZASTO SI GA KICK... POSLE TOGA NARAVNO SLEDI BAN OD 5 MIN, ODES NA FORUM ETO TI I ZALBA...
STVARNO IMA NEKOLIKO LIKOVA KOJA SU VISE NEGO EXTRA... TO SU: PENDULA TRBA, GMM-JIMMY, SMARTI... IMA IH JOS, ALI OVI SU NAJBOLJI...
A I PUN MI JE **** VISE ZALBI NA GMM-A!!! ZALU SE LJUBOMORNE DUSE NA NJEGA... PRE NEKI DAN SE ZUPKO ZALIO NA NJEGA... ZUPKO AKO OVO CITAS, SAMO CU TI RECI DA SI I TI RADIO TE STVARI ZA STA OPTUZUJES GMM-A, CHAK I GORE...
PUN MI JE **** VISE I SVADJA NA FORUMU MAMU MU **** BRE... STA SE SVADJATE TOLIKO JBT???
I MENE MRZI POLA SERVERA JER GLEDAM DA ODRZIM NEKI RED...
A TO STO JE SUMA OTISAO, TO MU JE BILA JEDNA OD NAJPAMETNIJIH IDEJA U ZIVOTU... BRATE NEMATE POJMA KAKO JE COVEKU SMOR... ZNACI DODJE SA POSLA, HOCE DA SE OPUSTI I ONDA GA NEKO NAPADNE I TREBA DA GLEDA SVADJE...
I JA SAM HTEO DA ODEM PROSLI PUT, ALI SAM SE VRATIO JER JAKO VOLIM DA IGRAM CS I JAKO SAM ZAVOLEO NEKE LJUDE, ALI AKO SE OVAKO NASTAVI IDEM DA POTRAZIM NEKI DRUGI...
A I PUN MI JE **** VISE I TOGA DA SVAKO IMA ADMINA... NEKI LJUDI GA PROSTO NE ZASLUZUJU (MOZDA NI JA)... NE MISLIM NA OVE NOVE, NEMOJTE ODMAH NA TO DA POMISLITE (OVDE MSM PRE SVEGA NA SWAMP-A I RUDI-JA, ONI SU ZASLUZILI)... NEKIM LJUDIMA TREBA DA SE SKINE I DA CENZURA... I NEKIM REDOVNIM IGRACIMA ISTO...
REBORNE ZAVEDI RED, JER SE SERVER BLAGO RECENO RASPADA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
TOLIKO OD MENE... OVO JE MOJ NAJDUZI TOPIC DO SADA...
Oliver*Penzija
Oliver*Penzija
Banovan
Banovan

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 368
» Datum upisa : 2010-06-23
» Godina : 33
» Lokacija : Debeljaca
» Raspoloženje : Pomalo nervozan! :D

https://www.facebook.com/home.php#!/profile.php?id=1642058382

Back to top Go down

za Reborna!!! Empty Re: za Reborna!!!

Post by Camuga a.k.a somi -.^ Thu Sep 16, 2010 9:21 pm

To brate izdominirao si.I pazi oli udji jedan dan na drugi nick i da vidis kako je meni opusteno brate.Ne moras da gledas dal se neko steka dal je neko na spawn-u dal je neko bot.Samo cutis i uzivas.Mislim ja nikad ne cutim i kuliram ali ono malo citam malo igram i tako.Smile I samo opusteno.Znam kakav je osecaj kad si admin i kad te smaraju zato sto sam admin na ostalim atlas serverima.Very Happy A i da mnogo se svadjaju admini medjusobno.Stvarno preteruju.
Camuga a.k.a somi -.^
Camuga a.k.a somi -.^
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 1144
» Datum upisa : 2010-02-01
» Lokacija : tu blizu

Back to top Go down

za Reborna!!! Empty Re: za Reborna!!!

Post by Guest Thu Sep 16, 2010 9:28 pm

Ovako, bravo Oli Smile
Sad, neki koji su nedavno dobili admine su se ponasali ko, nzm sta da kazem, bili su odlicni drugari ovo ono, ma sve.. Sad kad su dobili iste, ne znaju ni "Zz" da kazu. Necu da imenujem koji su to.. Nije bitno uopste. Reb, trebao bih malo server Public da sredis, nekima da skines admine, i ostalo.
Predlazem da se ubaci u "vazna obavestenja" pravilo, da 1 admin ne sme da ban drugog, a ako to uradi da momentalno ostane bez istog. Znam da je to 100x receno ali ne vredi. Takodje zelim da ti napomenem da na Deathrun Server vratis da mi admini vidimo sta mrtvi igraci pisu, jer se mnogo (previse puta da tako kazem) puta desilo da igraci psuju admine a da mi to ne vidimo, naravno to nam neko od igraca koji su dead kazu, i onda normalno ban.. Public bi trebao ozb da se sredi, znate kako je na kZ, Dm, Dr i Aim milina igrati.. Odlicno je.. Samo je Pub stalno u problemu... To je to za sad od mene.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

za Reborna!!! Empty Re: za Reborna!!!

Post by Oliver*Penzija Thu Sep 16, 2010 9:28 pm

Radio sam vec to, ali tad kad vidim neko da je tipa afk ili se steka, ono stiskam F2, a ono nista, pa tad poludim... kontas? Very Happy
Oliver*Penzija
Oliver*Penzija
Banovan
Banovan

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 368
» Datum upisa : 2010-06-23
» Godina : 33
» Lokacija : Debeljaca
» Raspoloženje : Pomalo nervozan! :D

https://www.facebook.com/home.php#!/profile.php?id=1642058382

Back to top Go down

za Reborna!!! Empty Re: za Reborna!!!

Post by Rudi Thu Sep 16, 2010 9:35 pm

MA nisu normalni admini,danas se veanex i queen mary pobanovali medjusobno i isprozivali kao da su 2 najveca neprijatelja,pa i meni je pun ****,eo malo pre BUKIZ(GM) i Bullseye su se toliko svadjali,pa to nije normalno,znaci stv je nepodnosljivo...
Rudi
Rudi
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 1020
» Datum upisa : 2010-06-08

Back to top Go down

za Reborna!!! Empty Re: za Reborna!!!

Post by *MaLi BoCkOOO^^ Thu Sep 16, 2010 9:35 pm

Slazem se Svi smo mi pomalo krivci zbog ovoga!
*MaLi BoCkOOO^^
*MaLi BoCkOOO^^
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 1584
» Datum upisa : 2010-03-11
» Lokacija : New Knezevac
» Raspoloženje : NJIHAAA!

Back to top Go down

za Reborna!!! Empty Re: za Reborna!!!

Post by Camuga a.k.a somi -.^ Thu Sep 16, 2010 9:42 pm

Sutra cu ja da dam jedan najpametniji predlog.Oli iskuliraj brate nek se stekaju nek budu afk kako se ja ne nerviram ? Very Happy
Camuga a.k.a somi -.^
Camuga a.k.a somi -.^
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 1144
» Datum upisa : 2010-02-01
» Lokacija : tu blizu

Back to top Go down

za Reborna!!! Empty Re: za Reborna!!!

Post by StevAnushkO PoslednjA Kor Thu Sep 16, 2010 9:49 pm

pa ima bar 5 tema gde se vama adminima naredjuje da se ne svadjate.

morace da padnu sankcije uskoro...
StevAnushkO PoslednjA Kor
StevAnushkO PoslednjA Kor
ATLAS™
ATLAS™

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 201
» Datum upisa : 2009-12-07
» Godina : 37
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : :)

Back to top Go down

za Reborna!!! Empty Re: za Reborna!!!

Post by Sumo*Penzija Thu Sep 16, 2010 9:58 pm

^^ <|Smile Pa sta reci vishe ...
Sumo*Penzija
Sumo*Penzija
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 539
» Datum upisa : 2010-05-01
» Godina : 42
» Lokacija : Debeljaca
» Raspoloženje : jos malo pa presao cs....

Back to top Go down

za Reborna!!! Empty Re: za Reborna!!!

Post by VraNe^^^ Thu Sep 16, 2010 10:03 pm

Ja upravo ovo i govorim Very Happy

Samo mi nije jasno kako mene nisi stavio u gotivnije likove xD

Ti i sumo ste najveci likovi ovdje Very Happy
VraNe^^^
VraNe^^^
Super član
Super član

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 2096
» Datum upisa : 2009-12-26
» Godina : 29
» Lokacija : De_inferno
» Raspoloženje : ODLICNO

Back to top Go down

za Reborna!!! Empty Re: za Reborna!!!

Post by Oliver*Penzija Thu Sep 16, 2010 10:11 pm

Vrane ti spadas u posebnu kategoriju... Ti si mi gay prijatelj... Very Happy
Oliver*Penzija
Oliver*Penzija
Banovan
Banovan

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 368
» Datum upisa : 2010-06-23
» Godina : 33
» Lokacija : Debeljaca
» Raspoloženje : Pomalo nervozan! :D

https://www.facebook.com/home.php#!/profile.php?id=1642058382

Back to top Go down

za Reborna!!! Empty Re: za Reborna!!!

Post by LeKsA Sun Sep 19, 2010 2:12 pm

Oliver*Penzija wrote:EVO OVAKO!!!
PISEM VELIKIM SLOVIMA, IAKO JE TO ZABRANJENO, JER MI JE PUN **** VISE!!!
KAD SAM DOSAO PRVI PUT NA OVAJ SERVER JUNA MESECA, BILA JE MILINA IGRATI!!!
U ZADNJE VREME POSTAJE NEPODNOSLJIVO, NAROCITO ADMINIMA... JA UGLAVNOM POKUSAVAM DA PROCITAM SVE, A OVA SVADJA KOJA SE NON-STOP ZBIVA TO JE VEC KATASTROFA... ADMINI SE PREPUCAVAJU NA ADMIN SAY... ONDA + BOTOVI PROZIVAJU... KICKNES NEKOG JER JE NA SPAWNU CELU RUNDU, VRATI SE POCNE DA TI PSUJE **** KAO ZASTO SI GA KICK... POSLE TOGA NARAVNO SLEDI BAN OD 5 MIN, ODES NA FORUM ETO TI I ZALBA...
STVARNO IMA NEKOLIKO LIKOVA KOJA SU VISE NEGO EXTRA... TO SU: PENDULA TRBA, GMM-JIMMY, SMARTI... IMA IH JOS, ALI OVI SU NAJBOLJI...
A I PUN MI JE **** VISE ZALBI NA GMM-A!!! ZALU SE LJUBOMORNE DUSE NA NJEGA... PRE NEKI DAN SE ZUPKO ZALIO NA NJEGA... ZUPKO AKO OVO CITAS, SAMO CU TI RECI DA SI I TI RADIO TE STVARI ZA STA OPTUZUJES GMM-A, CHAK I GORE...
PUN MI JE **** VISE I SVADJA NA FORUMU MAMU MU **** BRE... STA SE SVADJATE TOLIKO JBT???
I MENE MRZI POLA SERVERA JER GLEDAM DA ODRZIM NEKI RED...
A TO STO JE SUMA OTISAO, TO MU JE BILA JEDNA OD NAJPAMETNIJIH IDEJA U ZIVOTU... BRATE NEMATE POJMA KAKO JE COVEKU SMOR... ZNACI DODJE SA POSLA, HOCE DA SE OPUSTI I ONDA GA NEKO NAPADNE I TREBA DA GLEDA SVADJE...
I JA SAM HTEO DA ODEM PROSLI PUT, ALI SAM SE VRATIO JER JAKO VOLIM DA IGRAM CS I JAKO SAM ZAVOLEO NEKE LJUDE, ALI AKO SE OVAKO NASTAVI IDEM DA POTRAZIM NEKI DRUGI...
A I PUN MI JE **** VISE I TOGA DA SVAKO IMA ADMINA... NEKI LJUDI GA PROSTO NE ZASLUZUJU (MOZDA NI JA)... NE MISLIM NA OVE NOVE, NEMOJTE ODMAH NA TO DA POMISLITE (OVDE MSM PRE SVEGA NA SWAMP-A I RUDI-JA, ONI SU ZASLUZILI)... NEKIM LJUDIMA TREBA DA SE SKINE I DA CENZURA... I NEKIM REDOVNIM IGRACIMA ISTO...
REBORNE ZAVEDI RED, JER SE SERVER BLAGO RECENO RASPADA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
TOLIKO OD MENE... OVO JE MOJ NAJDUZI TOPIC DO SADA...

Objasnio!
LeKsA
LeKsA
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Sagittarius
» Broj poruka : 1067
» Datum upisa : 2010-01-15
» Godina : 29
» Lokacija : Banja Luka
» Raspoloženje : :)

https://www.facebook.com/profile.php?id=1729820779

Back to top Go down

za Reborna!!! Empty Re: za Reborna!!!

Post by Ruda Sun Sep 19, 2010 3:05 pm

Queen Mary wrote:Slazem se Svi smo mi pomalo krivci zbog ovoga!
Ruda
Ruda
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 1666
» Datum upisa : 2010-01-25
» Godina : 28
» Lokacija : Српска Војводина

https://www.facebook.com/ruda95

Back to top Go down

za Reborna!!! Empty Re: za Reborna!!!

Post by Olynth-.^ Sun Sep 19, 2010 3:20 pm

Udri stevane xDDDD
Olynth-.^
Olynth-.^
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 843
» Datum upisa : 2009-12-07
» Godina : 28
» Lokacija : Apoteka
» Raspoloženje : Smorio se upravo

Back to top Go down

za Reborna!!! Empty Re: za Reborna!!!

Post by baRa Sun Sep 19, 2010 5:33 pm

Oliver*Penzija wrote:EVO OVAKO!!!
PISEM VELIKIM SLOVIMA, IAKO JE TO ZABRANJENO, JER MI JE PUN **** VISE!!!
KAD SAM DOSAO PRVI PUT NA OVAJ SERVER JUNA MESECA, BILA JE MILINA IGRATI!!!
U ZADNJE VREME POSTAJE NEPODNOSLJIVO, NAROCITO ADMINIMA... JA UGLAVNOM POKUSAVAM DA PROCITAM SVE, A OVA SVADJA KOJA SE NON-STOP ZBIVA TO JE VEC KATASTROFA... ADMINI SE PREPUCAVAJU NA ADMIN SAY... ONDA + BOTOVI PROZIVAJU... KICKNES NEKOG JER JE NA SPAWNU CELU RUNDU, VRATI SE POCNE DA TI PSUJE **** KAO ZASTO SI GA KICK... POSLE TOGA NARAVNO SLEDI BAN OD 5 MIN, ODES NA FORUM ETO TI I ZALBA...
STVARNO IMA NEKOLIKO LIKOVA KOJA SU VISE NEGO EXTRA... TO SU: PENDULA TRBA, GMM-JIMMY, SMARTI... IMA IH JOS, ALI OVI SU NAJBOLJI...
A I PUN MI JE **** VISE ZALBI NA GMM-A!!! ZALU SE LJUBOMORNE DUSE NA NJEGA... PRE NEKI DAN SE ZUPKO ZALIO NA NJEGA... ZUPKO AKO OVO CITAS, SAMO CU TI RECI DA SI I TI RADIO TE STVARI ZA STA OPTUZUJES GMM-A, CHAK I GORE...
PUN MI JE **** VISE I SVADJA NA FORUMU MAMU MU **** BRE... STA SE SVADJATE TOLIKO JBT???
I MENE MRZI POLA SERVERA JER GLEDAM DA ODRZIM NEKI RED...
A TO STO JE SUMA OTISAO, TO MU JE BILA JEDNA OD NAJPAMETNIJIH IDEJA U ZIVOTU... BRATE NEMATE POJMA KAKO JE COVEKU SMOR... ZNACI DODJE SA POSLA, HOCE DA SE OPUSTI I ONDA GA NEKO NAPADNE I TREBA DA GLEDA SVADJE...
I JA SAM HTEO DA ODEM PROSLI PUT, ALI SAM SE VRATIO JER JAKO VOLIM DA IGRAM CS I JAKO SAM ZAVOLEO NEKE LJUDE, ALI AKO SE OVAKO NASTAVI IDEM DA POTRAZIM NEKI DRUGI...
A I PUN MI JE **** VISE I TOGA DA SVAKO IMA ADMINA... NEKI LJUDI GA PROSTO NE ZASLUZUJU (MOZDA NI JA)... NE MISLIM NA OVE NOVE, NEMOJTE ODMAH NA TO DA POMISLITE (OVDE MSM PRE SVEGA NA SWAMP-A I RUDI-JA, ONI SU ZASLUZILI)... NEKIM LJUDIMA TREBA DA SE SKINE I DA CENZURA... I NEKIM REDOVNIM IGRACIMA ISTO...
REBORNE ZAVEDI RED, JER SE SERVER BLAGO RECENO RASPADA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
TOLIKO OD MENE... OVO JE MOJ NAJDUZI TOPIC DO SADA...

ovo sta si napiso znamo svi vec odavno...ali opet se ce bit sve po starom...
baRa
baRa
Domaćin
Domaćin

» Broj poruka : 334
» Datum upisa : 2009-12-19

Back to top Go down

za Reborna!!! Empty Re: za Reborna!!!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum