ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

LOW LOW LOW --> OLIVER (idi slazi puzle)

5 posters

Go down

LOW LOW LOW --> OLIVER (idi slazi puzle) Empty LOW LOW LOW --> OLIVER (idi slazi puzle)

Post by zupkeVOLIMACKICU. Sun Sep 19, 2010 12:35 am

Znaci nisam hteo u zahtev za unban nego ovde posto je imao veliku gresku.

E,ovako uvece tako oko 1-3 igram na drugim nickovim-a...Znaci razocarao si me kolko si low idemo nas 3 dg i on se ustekao na onom prostom steku izbusio sam ga jel svako vece igram dd2x2 i tu se neznanka uvek steka i uvek izbusim i ubio sam ga...I imao sam osecaj da cu dobiti ban i slikao sam...

E velika njegova greska kao admina sto mi nije uradio ono za ss I CAK ME NIJE NI PROEVERIO ! MOLIM REBORNA,AMADEUSA I STEVU DA NAPISETE NEKO PRAVILO OVIM ADMINIMA A NE TEK TAKO DA BANUJU !

Jos 1 slazi puzle batali cs...
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ja de_dust2,nuke,inferno i tuscan TACNO ZNAM DE SE BUSI KOJE MESTO NA TIM MAPAMA JEL IGRAM CW / MIX PO CEO DAN,A DE_DUST2x2 JE MALTENE DE_DUST2 ! I ZNACI KAKO COVEK DA NEPOPIZDI !

Znaci cak danas napisem u svastari kolko ima ljudi koji pisu u zadnje vreme u zahtev za unban i evo tacno vidi te sta admini rade ccc

A NAGLEDAJ SE !!! I NAUCI DA PROVERIS A NE TEBI LAKO BANMENU DA OTVORIS I KLIKNES BROJ ! VIDI I KOJ MI NICK BIO I SVE NAGLDAJ SE !! AAA !! BUAHAHAHHA LOW LOW HAHAHHAHAHAHA :P ! 8 MESECI IGRAM KO LOODAK PA DE DA NEZNAM NAPAMET SVE BREEEE RODJACE !

Moj steam id: STEAM_0:0:515773164 Mislim da sam zasluzio unban !


Last edited by zupkeVOLIMACKICU. on Sun Sep 19, 2010 12:52 am; edited 2 times in total
zupkeVOLIMACKICU.
zupkeVOLIMACKICU.
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 493
» Datum upisa : 2010-08-02
» Godina : 28
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : :)

Back to top Go down

LOW LOW LOW --> OLIVER (idi slazi puzle) Empty Re: LOW LOW LOW --> OLIVER (idi slazi puzle)

Post by duk!95 Sun Sep 19, 2010 12:38 am

nick ti bio Steam?
ako jeste, i ja sam mislio da imas wh xD
ali imas pravo, trebao je da proveri i da slika ( snapshot)
duk!95
duk!95
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 714
» Datum upisa : 2010-01-28
» Godina : 28
» Lokacija : on the sidewalk...
» Raspoloženje : got high! xD

Back to top Go down

LOW LOW LOW --> OLIVER (idi slazi puzle) Empty Re: LOW LOW LOW --> OLIVER (idi slazi puzle)

Post by zupkeVOLIMACKICU. Sun Sep 19, 2010 1:19 am

duk!95 wrote:nick ti bio Steam?
ako jeste, i ja sam mislio da imas wh xD
ali imas pravo, trebao je da proveri i da slika ( snapshot)

Ma brate naravno da sam upravo bio sam admin puffff dosta vremena Smile I znam da reb kaze uvek mora prvo da se proveri bilo sta da uradi igrac ...
zupkeVOLIMACKICU.
zupkeVOLIMACKICU.
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 493
» Datum upisa : 2010-08-02
» Godina : 28
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : :)

Back to top Go down

LOW LOW LOW --> OLIVER (idi slazi puzle) Empty Re: LOW LOW LOW --> OLIVER (idi slazi puzle)

Post by VraNe^^^ Sun Sep 19, 2010 11:17 am

Nije u redu sto te je ban tako,ali isto nije u redu sto ga vredjas ipak je stariji od nas Very Happy , A trebo si slikati SS u tom trenutku kad si ga ubio sta ti vredi ovaj ss?
VraNe^^^
VraNe^^^
Super član
Super član

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 2096
» Datum upisa : 2009-12-26
» Godina : 29
» Lokacija : De_inferno
» Raspoloženje : ODLICNO

Back to top Go down

LOW LOW LOW --> OLIVER (idi slazi puzle) Empty Re: LOW LOW LOW --> OLIVER (idi slazi puzle)

Post by Oliver*Penzija Sun Sep 19, 2010 11:26 am

Brate ja imam svoje misljenje o zupku, koje necu da iznesem iz bezbednosnih razloga... Cuo sam ga ima neku mafiju, pa da ne dobijem po pi*ki... Very Happy
Mogao si prosto napisati obicnu zalbu, a ti me vredjas... Lepo od tebe, vidi se da si kulturan, da su te roditelji (btw svaka im chast) lepo vaspitali...
Naravno da sam te ban, jer sam te gledao... Pucao si kroz zid ko lud, i bas-bas se tu uvek neko potrefio... Nisam snimao SS, jer je pucao barem 3-je ljudi kroz zid... Nisam ja kriv sto je decko cyber manijak i zna mape napamet gde treba da se puca... Sto se mene tice, zasluzeno si dobio ban i svako drugi bi te ban! Iskoriscavas bug u igrici...


Last edited by Oliver*Penzija on Sun Sep 19, 2010 11:46 am; edited 5 times in total
Oliver*Penzija
Oliver*Penzija
Banovan
Banovan

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 368
» Datum upisa : 2010-06-23
» Godina : 33
» Lokacija : Debeljaca
» Raspoloženje : Pomalo nervozan! :D

https://www.facebook.com/home.php#!/profile.php?id=1642058382

Back to top Go down

LOW LOW LOW --> OLIVER (idi slazi puzle) Empty Re: LOW LOW LOW --> OLIVER (idi slazi puzle)

Post by duk!95 Sun Sep 19, 2010 11:26 am

mafiju? muhahahah xD
duk!95
duk!95
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 714
» Datum upisa : 2010-01-28
» Godina : 28
» Lokacija : on the sidewalk...
» Raspoloženje : got high! xD

Back to top Go down

LOW LOW LOW --> OLIVER (idi slazi puzle) Empty Re: LOW LOW LOW --> OLIVER (idi slazi puzle)

Post by zupkeVOLIMACKICU. Sun Sep 19, 2010 11:51 am

Cek sam ja rekao nesto za tvoje roditelje ? Samo sto sam rekao jeste da si low ! I ti bi se iznervirao da banuju tako ! Cuj bag bezi na puzle brate bug je da pucas kroz zid ? SAMO SAM TEBE UBIO KROZ ZID I NIKOG VISE NEIZMISLJAJ ! I priznaj da si pogresio a ne tu da se vadis ! Trebao si da proveris ili da slikas ss !
zupkeVOLIMACKICU.
zupkeVOLIMACKICU.
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 493
» Datum upisa : 2010-08-02
» Godina : 28
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : :)

Back to top Go down

LOW LOW LOW --> OLIVER (idi slazi puzle) Empty Re: LOW LOW LOW --> OLIVER (idi slazi puzle)

Post by Oliver*Penzija Sun Sep 19, 2010 11:54 am

Kazem samo da si lepo vaspitan, umesto da napises lepo zalbu ti kazes da slazem puzle i da sam low (pod low podrazumevam retard)... Bug je zato sto ne bi smeo metak da prolazi kroz zid (na source vec je to poravljeno, metak prolazi samo kroz drvo, znaci vrata itd, ali jbg, ipak je ovo cs 1.6, igrica stara skoro 8god, sa nekim manjim i vecim izmenama)...

I smiri strasti, iznervirao si me jako...

A da ne pricamo mi o tome kako si ti bio dobar admin... Napadas admine, a i tebi je skinut... Skinut ti je zato sto:
- igrao si uvek po drugim nickovima
- dao si vranetu svoj pw
- dok si igrao pod drugim nickovima napusavao si ostale igrace, pad kad te neko od admina kick ili ban odmah si se zalio...

A to sto me ne gotivis, to ne moras u ovoj formi da pokazes... Zaobidji me prosto, znas kako se kaze: "pametaniji popusta"... Ako si ljubomoran da na mene, e to je druga prica...


Last edited by Oliver*Penzija on Sun Sep 19, 2010 12:04 pm; edited 2 times in total
Oliver*Penzija
Oliver*Penzija
Banovan
Banovan

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 368
» Datum upisa : 2010-06-23
» Godina : 33
» Lokacija : Debeljaca
» Raspoloženje : Pomalo nervozan! :D

https://www.facebook.com/home.php#!/profile.php?id=1642058382

Back to top Go down

LOW LOW LOW --> OLIVER (idi slazi puzle) Empty Re: LOW LOW LOW --> OLIVER (idi slazi puzle)

Post by GM;n1 Sun Sep 19, 2010 12:00 pm

zupko od sad koristi svoj nick brate , mozda evo zgresio Oliver ali neki igrac sa nick Steam 1 put na atlas sto igra da puca preko zidove?od sad koristi svoj nick brate:)ae pozz

avatar
GM;n1
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Broj poruka : 149
» Datum upisa : 2010-08-05

Back to top Go down

LOW LOW LOW --> OLIVER (idi slazi puzle) Empty Re: LOW LOW LOW --> OLIVER (idi slazi puzle)

Post by zupkeVOLIMACKICU. Sun Sep 19, 2010 12:04 pm

Ma brate ja nemam admina i nemoram da koristim svoj nick.A znas sta me najvise nervira kada neko laze e to znaci samo sam njega izbusio i video da je napravio veliku gresku i nece da prizna...Znaci proslo je nema veze u tom trenutku kada mi izaslo baned iznervirao sam se...Uf kolko sam ja pogresio puta na greska ma se uci.Ja ti se izvinjavam zbog vredjanja,ali sam nemoj sa tim pricama da sam isao i busio svaki zid ... Od mene moze lock moderatori...

I za reborna ovo za demo-e ti nista nevalja nikada neostavi u fascikli...
zupkeVOLIMACKICU.
zupkeVOLIMACKICU.
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 493
» Datum upisa : 2010-08-02
» Godina : 28
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : :)

Back to top Go down

LOW LOW LOW --> OLIVER (idi slazi puzle) Empty Re: LOW LOW LOW --> OLIVER (idi slazi puzle)

Post by Oliver*Penzija Sun Sep 19, 2010 12:06 pm

Necu da priznam gresku, jer sam bio ubedjen, necu ni da se izvinim... Nemas cheat, sto znaci da imas unban...

Toliko od mene...

au zamalo da zaboravim, ja sam nov admin, ja ne znam ni da unbanujem... Sad
Btw kako se to radi? Neka se oglasi neko iskusniji... Zupko? Znas ti mozda? Very Happy Very Happy Very Happy
Oliver*Penzija
Oliver*Penzija
Banovan
Banovan

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 368
» Datum upisa : 2010-06-23
» Godina : 33
» Lokacija : Debeljaca
» Raspoloženje : Pomalo nervozan! :D

https://www.facebook.com/home.php#!/profile.php?id=1642058382

Back to top Go down

LOW LOW LOW --> OLIVER (idi slazi puzle) Empty Re: LOW LOW LOW --> OLIVER (idi slazi puzle)

Post by zupkeVOLIMACKICU. Sun Sep 19, 2010 12:21 pm

Unbanovan sam otkad i jos nesto tek sam sada video to ljubomaran nemam zasto...

E,sada kada oces svadju slusaj ...

1.Nemam sto od 20admina bas na tebe da budem ljubomoran
2.Sto si u atlasu pa da budem ? Atlas po meni niko nema pojma cw,a mene samo zanima clan war otkinuo sam ih i sa NO ATLAS i sa Sm tako da pss....
3.Admin se zasluzuje , a netrazi se a pogledaj ovo -- >
Code:
http://atlas.forummotion.com/pitanja-za-head-admine-f7/pitanje-za-reborn-a-t4107.htm
ovo sto si napisao jeste pitanje za reba ali ovo je maltene molba za admina...
4.Daleko od toga da ti nisi zasluzio naravno DA SI ZASLUZIO to i pokazuje i vreme na statistici imas veliko,ali greska sto si postavio taj post na forumu.
5.Stripove si samo pravio da te ovde zgotive ljudi,sada vidim slabo pravis...
6.Admina i sve ostalo si maltene dobio zahvaljuci sumi...
7.Ma to sam radio svatio sam reba on dok sam mu igrao na serveru ko lood imao sam admina,a kada sam smanjio skinuo mi i odma kao nasao razlog ovaj zadnji put znam sto mi je skinuo,a nece ni da kaze ruznom skinut admin nego cuti ccc
8.A JA SAM ADMINA DOBIJO ZASLUZNO NIKOG NISAM MOLIO CAK SAM IMAO IMUNITET TAKO DA PSSSSSS ! I to ja mislim da mi je dao hed na hedovima Amadeus tako pssss,a ti samo mozes preko nekog ili da stavljas postove pitanjece ovo ono :P
zupkeVOLIMACKICU.
zupkeVOLIMACKICU.
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 493
» Datum upisa : 2010-08-02
» Godina : 28
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : :)

Back to top Go down

LOW LOW LOW --> OLIVER (idi slazi puzle) Empty Re: LOW LOW LOW --> OLIVER (idi slazi puzle)

Post by Oliver*Penzija Sun Sep 19, 2010 12:39 pm

Nista, JA NECU DA SE SVADJAM, ZANEO SAM SE MALO... Sorry, nisam trebao da te banujem... Igraj od sada sa nickom zupko, i to je to... A da znas da je to bug! Nemoj da me ismejavas... bug je i skrolovanje, ako nisi znao... Very Happy
Ajde ovako javno, peace? No ljutis???

3. ja tad ni nisam znao kako se trazi admin, ja mislio admin se placa... Pitao sumu kaze za dzabe... Cekao sam malo, pa sam pitao... Nisam znao da ne sme...
5. Stripove sam pravio da bih nasmejao ljude i zbog sebe, ne pravim ih vise jer nemam ideja... Sad
6. Nisam dobio admina zahvaljujuci sumi...
Oliver*Penzija
Oliver*Penzija
Banovan
Banovan

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 368
» Datum upisa : 2010-06-23
» Godina : 33
» Lokacija : Debeljaca
» Raspoloženje : Pomalo nervozan! :D

https://www.facebook.com/home.php#!/profile.php?id=1642058382

Back to top Go down

LOW LOW LOW --> OLIVER (idi slazi puzle) Empty Re: LOW LOW LOW --> OLIVER (idi slazi puzle)

Post by zupkeVOLIMACKICU. Sun Sep 19, 2010 12:54 pm

Ok...

Skrolovanje to si upravo jbg svi koriste pa ajde i ja xD
Ja svatam tvoju situaciju kada sam ovo napisao mozda i nisam trebao,ali svati i ti kako se ja osecam kada mi pise baned...

Sta god da napises em sto treba da ucim ebenu istoriju em sto nemam vise snage za svadju ...

Pisite sta ocete negledam ovu temu i pliss lock nisam treba ovako u zalbe ali jbg :/
zupkeVOLIMACKICU.
zupkeVOLIMACKICU.
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 493
» Datum upisa : 2010-08-02
» Godina : 28
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : :)

Back to top Go down

LOW LOW LOW --> OLIVER (idi slazi puzle) Empty Re: LOW LOW LOW --> OLIVER (idi slazi puzle)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum