ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

Hmm Bukiz.Dal ?

+9
VraNe^^^
pr0 NN k1ll3r
Leum
[S]plas[H]-.-
Rudi
ReBoR_n
LeKsA
GM;n1
Camuga a.k.a somi -.^
13 posters

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Hmm Bukiz.Dal ? Empty Hmm Bukiz.Dal ?

Post by Camuga a.k.a somi -.^ Sun Sep 19, 2010 7:20 pm

Dal da se ovom SHAU skine admin ? Dobio sam ban danas zato sto mi je lik rekao citiram "camuga sta kenjas na forumu" i ja kazem "u vezi cega" bukiz-"u vezi broja admina"-tako nesto je rekao i ja mu kazem "ne lupaj ja sam rekao da treba da ostane ovaj broj admina" i kazem mu da pocne da cita lepo na forumu ! I on kaze meni "idi sad u spec i vidi sta si napisao na forumu i javi mi da ne dobijes ban bez razloga" i ja mu kazem "paz da ne odem ako te nesto zanima idi sam" e i da zaboravio sam da kazem da sam mu pre ovog zadnjeg rekao "ne smaraj lepo mi ide" i on kaze "e sad ce da ti ide" i evo ss za ovo "e sad ce da ti ide" i za jos nesto sto mi je rekao sto je ja mislim i vise nego dovoljan dokaz za skidanje admina.Ako se ovom decko ne skine admin ja odlazim sa atlas public servera.Molio bih svedoke i head-admine da se oglase.Unapred hvala.Pozdrav.

Code:
http://yfrog.com/fvdedust4ever0009p

Code:
http://yfrog.com/mvdedust4ever0011p
Camuga a.k.a somi -.^
Camuga a.k.a somi -.^
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 1144
» Datum upisa : 2010-02-01
» Lokacija : tu blizu

Back to top Go down

Hmm Bukiz.Dal ? Empty Re: Hmm Bukiz.Dal ?

Post by GM;n1 Sun Sep 19, 2010 7:45 pm

pa ban sam te evo ti razlog na cs svaki put kazes gm daj ovu mapu daj onu kick ovog ban ovog tamo nije reb i sad mi kazujes nes, na FORUM mora da ima od head admine i kazujes ban me zbog nista. a ovo sto si dao ss to reko sam ti zato sto ja ti kazem sta kazujes to na forumu ti mi kazes nis ja ne kazujem epa kad te pitam nes odg a ne nis nisam ucinio a !
avatar
GM;n1
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Broj poruka : 149
» Datum upisa : 2010-08-05

Back to top Go down

Hmm Bukiz.Dal ? Empty Re: Hmm Bukiz.Dal ?

Post by Camuga a.k.a somi -.^ Sun Sep 19, 2010 7:55 pm

AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA je li bre jel se ti drogiras ? Rekao sam nekoliko puta na serveru tipa "jel moze dd2002"-Obozavam tu mapu i to nisam tebe pitao nego rudija uglavnom posto mi je on jedan od najjacih ortaka ovde.Nikad ti nisam trazio da kick nekog ili da ban ali NIKAD evo jedino sam danas trazio oliveru da banuje REPTILA zato sto je lik blejao na spawn-u 1min. i vise.I oliver me iskulirao bio je afk.Wink Ja sam te pitao na serveru "u vezi cega" i rekao sam da sam ja reko da treba da ostane ovoliki broj admina.I zato ne lupaj lowtarde, a i sta ja ima tebi da se pravdam ? Ti ako me pitas nesto ja moram da odgovorim a ? E pa ne moram mozes da mi naduvas jaja.Cak sam ti i odgovorio nisam te iskulirao i ocigledno je da ti nemas nikakvo objasnjenje za ovo pa smisljas nesto drugo.Pola tvog text-a nisam ni razumeo jer nije na srpskom -.-


Camuga a.k.a somi -.^
Camuga a.k.a somi -.^
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 1144
» Datum upisa : 2010-02-01
» Lokacija : tu blizu

Back to top Go down

Hmm Bukiz.Dal ? Empty Re: Hmm Bukiz.Dal ?

Post by GM;n1 Mon Sep 20, 2010 9:57 am

aha ugi na server duvacu ti jaja onda Wink svaki put ako sam jedni ni na server u neki momenat sve ae daj ovo ae daj drugu mapu ova smara ima nas vise za ovo zato moz da cutis.Ae lock temu necu se vise smarati sa ovog.
avatar
GM;n1
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Broj poruka : 149
» Datum upisa : 2010-08-05

Back to top Go down

Hmm Bukiz.Dal ? Empty Re: Hmm Bukiz.Dal ?

Post by LeKsA Mon Sep 20, 2010 12:07 pm

stavljam katancic Very Happy
LeKsA
LeKsA
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Sagittarius
» Broj poruka : 1067
» Datum upisa : 2010-01-15
» Godina : 29
» Lokacija : Banja Luka
» Raspoloženje : :)

https://www.facebook.com/profile.php?id=1729820779

Back to top Go down

Hmm Bukiz.Dal ? Empty Re: Hmm Bukiz.Dal ?

Post by ReBoR_n Tue Sep 21, 2010 10:47 am

GM;n1 wrote:aha ugi na server duvacu ti jaja onda Wink svaki put ako sam jedni ni na server u neki momenat sve ae daj ovo ae daj drugu mapu ova smara ima nas vise za ovo zato moz da cutis.Ae lock temu necu se vise smarati sa ovog.

Ja sam skinuo katancic.

Jel sam rekao da se ne raspravljas sa igracima?

Ako neko smara na admin_say opomeni ga i to je to, sledeci put bAN, nema sta ko da ti trayi drugu mapu i nema ti sta nekome da odgovaras.

Takve poruke ignorises i to je to, ako neko smara, opomena pa BAN.

Zavrsena prica.
ReBoR_n
ReBoR_n
Admin
Admin

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 3208
» Datum upisa : 2009-12-02
» Godina : 40
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : Odlično!

http://89.216.50.91/stats/sig/index.php?id=364

Back to top Go down

Hmm Bukiz.Dal ? Empty Re: Hmm Bukiz.Dal ?

Post by Camuga a.k.a somi -.^ Tue Sep 21, 2010 11:31 am

wtf ? Samo mi recite jel drkate svi na bukiz-a ?

Alo bre nisam nijednom liku trazio da se promeni mapa niti da nekog kick,slay,slap.Pa evo pitajte ostale admine.Rudija pitajte odma posto je on uvek na serveru, i pitajte sve ostale admine da li sam ikada smarao na admin say.Znaci Reborn razocarao si me.Bukiz stavi svoju sliku kao avatar da mogu svi da drkaju na tebe. -.-'


I molio bih da se ne edit-uje ovaj post da bi reborn mogao da vidi kad ponovo udje na forum.
Camuga a.k.a somi -.^
Camuga a.k.a somi -.^
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 1144
» Datum upisa : 2010-02-01
» Lokacija : tu blizu

Back to top Go down

Hmm Bukiz.Dal ? Empty Re: Hmm Bukiz.Dal ?

Post by LeKsA Tue Sep 21, 2010 12:22 pm

ko je ovaj camuga? da drkam na bukiza 3 na dan! razmisljam da ga pitam da se muvamo da priznajem!! neznam sto si skinuo katancic, a to sto si rekao to i on zna samo sto se take gluposti nemogu odolit Smile gm je trazio katancic Smile
LeKsA
LeKsA
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Sagittarius
» Broj poruka : 1067
» Datum upisa : 2010-01-15
» Godina : 29
» Lokacija : Banja Luka
» Raspoloženje : :)

https://www.facebook.com/profile.php?id=1729820779

Back to top Go down

Hmm Bukiz.Dal ? Empty Re: Hmm Bukiz.Dal ?

Post by Rudi Tue Sep 21, 2010 12:32 pm

LeKsA wrote:ko je ovaj camuga? da drkam na bukiza 3 na dan! razmisljam da ga pitam da se muvamo da priznajem!! neznam sto si skinuo katancic, a to sto si rekao to i on zna samo sto se take gluposti nemogu odolit Smile gm je trazio katancic Smile

E camuga je mile bre.... Inace bukiz stv priznaj gresku,ovog puta si ti pogresio,jbg sta je tako je.Za ovo sto te smara,kad sam ja bio na serveru tad kad si ga ban nije te smarao.

Pozdrav
Rudi
Rudi
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 1020
» Datum upisa : 2010-06-08

Back to top Go down

Hmm Bukiz.Dal ? Empty Re: Hmm Bukiz.Dal ?

Post by LeKsA Tue Sep 21, 2010 12:35 pm

a sto pise da je banovan? o.O
LeKsA
LeKsA
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Sagittarius
» Broj poruka : 1067
» Datum upisa : 2010-01-15
» Godina : 29
» Lokacija : Banja Luka
» Raspoloženje : :)

https://www.facebook.com/profile.php?id=1729820779

Back to top Go down

Hmm Bukiz.Dal ? Empty Re: Hmm Bukiz.Dal ?

Post by [S]plas[H]-.- Tue Sep 21, 2010 12:47 pm

To je neki bag, ja bar mislim, npr. QuaKe-.- je banovan (ako se nevaram) a i dalje pise da je aktivan clan :P
[S]plas[H]-.-
[S]plas[H]-.-
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 655
» Datum upisa : 2010-05-28
» Lokacija : ATLAS Deathrun :)
» Raspoloženje : Ma odlicno :D

Back to top Go down

Hmm Bukiz.Dal ? Empty Re: Hmm Bukiz.Dal ?

Post by Rudi Tue Sep 21, 2010 1:08 pm

Pa zato sto je bio banovan ranije. Izbrisi moj i tvoj post,spam su .
Rudi
Rudi
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 1020
» Datum upisa : 2010-06-08

Back to top Go down

Hmm Bukiz.Dal ? Empty Re: Hmm Bukiz.Dal ?

Post by Leum Tue Sep 21, 2010 1:09 pm

[You must be registered and logged in to see this link.] evo ti, reborn pa se nagledaj, vidis da nisu prazne price! i da kazem da sam svedok kada je mile banovan, banovao ga je zato sto je rekao sta misli, i to jos na forumu! I + je rekao da ima dovoljno admina omg-.-', a i da nije, to je njegovo misljenje, ma kako god uticalo ja gm-a!nema on pravo da banuje bez razloga i da se izivljava nad igracima. Mnogo si se pogubio u 2. post-u u ovoj temi, bukiz...nista nisam shvatio.
Leum
Leum
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 750
» Datum upisa : 2010-04-19
» Lokacija : Zemun

Back to top Go down

Hmm Bukiz.Dal ? Empty Re: Hmm Bukiz.Dal ?

Post by GM;n1 Tue Sep 21, 2010 1:31 pm

pa kad si .. neces svatiti ... a taj taj mile o vaj cam... nije ban bez potrebu sig ima pricina ti ako nisi admin ako nevidis na admin chat sta se desava sta se mesas?
avatar
GM;n1
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Broj poruka : 149
» Datum upisa : 2010-08-05

Back to top Go down

Hmm Bukiz.Dal ? Empty Re: Hmm Bukiz.Dal ?

Post by pr0 NN k1ll3r Tue Sep 21, 2010 1:52 pm

LeKsA wrote:a sto pise da je banovan? o.O

[S]plas[H]-.- wrote:To je neki bag, ja bar mislim, npr. QuaKe-.- je banovan (ako se nevaram) a i dalje pise da je aktivan clan :P

Nije to nikakav bag. Kada malo bolje razmislite, uocili bi ste da je u pozicije "Domacin" , "novajlija" itd.. stavljen i "Banovan" i podesen je kao specijalna pozicija. Sto znaci, kada nekog banujes, preko admin panela odes u njegov profil pa odes skrooozz dole i nadjes "Dodeli specijalnu poziciju" i nadjes "banovan" i kliknes YES. Kada je on unbanovan, rudan ili reb su zaboravili to da skinu.

Vratimo se na temu:

Danas se isto svadjao sa mnom dok sam igrao. Nesto je pricao sa nekim igracem i poceo ladno da ga psuje nesto kao evo ti _i_ itd.. ja sam mu reko "Alo bre GM ti si ovde admin i tako trebas da se ponasas. Trebas da budes primer ostalima a ne da psujes najvise!!!" On mi je ladno rekao "cuti killer jel te neko nesto pitao":

[You must be registered and logged in to see this image.]
pr0 NN k1ll3r
pr0 NN k1ll3r
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 1527
» Datum upisa : 2010-02-24
» Godina : 25
» Lokacija : Kompjuter
» Raspoloženje : Ne, a ti?

http://www.atlas-design.forummotion.com

Back to top Go down

Hmm Bukiz.Dal ? Empty Re: Hmm Bukiz.Dal ?

Post by Camuga a.k.a somi -.^ Tue Sep 21, 2010 2:11 pm

Hvala rudi,hvala leume.Leksa bio sam banovan kada sam se posvadjao s rudom ali skinuo mi je ban.Wink Ipak je ostalo ovo banovan.xD

Gm shao jedan nikad ti nisam nista pisao na admin say.Nikad ali nikad nikad mogu da se kladim u sta god hoces.
Camuga a.k.a somi -.^
Camuga a.k.a somi -.^
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 1144
» Datum upisa : 2010-02-01
» Lokacija : tu blizu

Back to top Go down

Hmm Bukiz.Dal ? Empty Re: Hmm Bukiz.Dal ?

Post by VraNe^^^ Tue Sep 21, 2010 2:21 pm

Jbt lekso nije gm autor pa da lokujes Very Happy

E sacu nesto da vam objasnim,ako je meni skinut admin zbog nicega ocu da vidim sta ce ovde da se desi,veoma interesantna tema

[You must be registered and logged in to see this link.]

Ovo je tvoj metod,vec je bilo banovanje,bili su i dokazi :P

-------------------------------------------------------------------------

[You must be registered and logged in to see this link.]

Tu sam trazio unlock teme.Ovako,

Ja se izvinjavam zbog naziva toppica,a i zbog "spama"

Ja ne znam sto je leksa stavio lock,jer samo head admin,i autor teme moze da trazi lock,ili eventualno kada se zavrzi rasprava,ili dolazi do sukoba,jel sam u pravu ?

Zeleo bih da dodam,meni je gm mnogo dobar lik,imali smo na pocetku svage kad se pojavio na server,namerno sam hteo da se svagamo,ali to je bila zajebancija,sada smo kul,on je moje kure xD

Ali sve ovo sto je rekao comi je nazalost istina,ali sve nije nista slagao,imam i ja ss,ali necu da stavljam jer je gm dobar admin,i dobro obavlja svoj posao,ali mora promijeniti ponasanje.


Ali novo rebovo pravilo glasi:

Nema raspravljanja sa igracima,ali ti si se raspravljao,a nisi trebao. Smile



Ovog sad posta nema u temi :

Camuga a.k.a somi -.^ wrote:Hvala brate na ovome puno.Wink Leksa nije mi jasno sto lock jel si normalan ? Nisam imao net juce pa nisam reply posle gm-a.Decko je bot videli ste da nije imao nista da kaze nego je lupao.Ja imam dokaze za sve,a imam i svedoke evo vrane potvrdjuje.Imam jos svedoka nadam se da ce se i rudi oglasiti koji je takodje bio prisutan kao i dosta njih.E da i npr. Mr.Leum.I on je bio tu.Ocekujem od reborn-a da se oglasi jer mi stvarno nije jasno sto sve zalbe idu uz ku***.Jbt njih 50 se zalilo na lika i nista. -.-'


Na to ce Mr.Leum :

Leum wrote:Camugo sve sto si rekao je u potpunosti tacno, ja sam se zbunio, nisam uopste znao da procitam onaj njegov post -.-', nesto se nalupetao, i pobugio...


On neprestano ulazi u raspravu sa igracima! Imam ja ss kada je mene prozivao, zato sto sam mu reko da ne banuje bez razloga, i to permanently, i posle je hteo i mene da banuje, ali sam izasao sa servera, evo ss, nisam bas siguran da li je hteo ban, ali je delovalo tako....:











Edit-ovacu ss kad upload-ujem sliku, nzm zasto je moj post u drugoj temi izbrisan Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Samo sam izrazio svoje misljenje -.-'
[You must be registered and logged in to see this link.] klik na sliku da je uvecate-.-'


Znaci ja mu kazem nemoj da banujes bez razloga ljudi oce da igraju, a on "psst", a ja nemoj da me ucutkujes, a on "Leum mozes samo da mi ".!.""...i pri tom mi se cinilo da je hteo da me banuje, pa sam izasao sa servera.




Dosta razmisljanja,imam i ja mozga,iznervirao sam se i na cw jucer tako da,ovde su dokazi

Ako ste svedok svadje dva admina, posaljite SS na forum sa datumom!

Ja sam ovde svedok saradnika...

[You must be registered and logged in to see this link.]


Hajde da vidim,kakvi su odgovori za ovo ?

PS:mozete i + da date zbog pola sata truda Very Happy
VraNe^^^
VraNe^^^
Super član
Super član

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 2096
» Datum upisa : 2009-12-26
» Godina : 29
» Lokacija : De_inferno
» Raspoloženje : ODLICNO

Back to top Go down

Hmm Bukiz.Dal ? Empty Re: Hmm Bukiz.Dal ?

Post by GM;n1 Tue Sep 21, 2010 2:25 pm

k1ll3r kad sam ti ja tebe reko na dust2x2 kad si prico sa reborno reko si mi to isto pa i ti kad si me pito i ja sam tebe to reko! vrane sedi si be miren more :)XD ostaj gi neka pisuvaat...
avatar
GM;n1
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Broj poruka : 149
» Datum upisa : 2010-08-05

Back to top Go down

Hmm Bukiz.Dal ? Empty Re: Hmm Bukiz.Dal ?

Post by pr0 NN k1ll3r Tue Sep 21, 2010 6:33 pm

"kad si prico sa reborno reko si mi to isto pa i ti kad si me pito i ja sam tebe to reko!"

hahahahahahahahahahahahahahahah dečko šta ti ovo znači? Ja tvojih pola posta ne mogu da pročitam. hahahah, još kažeš ništa mi nisi reko. PA KAKO MI BRE NISI REKO KAD JE TU DOKAZ BRE EJJJ !!!! OVA SLIKA MOŽE DA DOĐE OVDE SAMO DIREKTNO IZ CSFOLDERA. JA ZNAM DA RADIM U PS, ALI NISAM TOLIKO PAMETAN DA NAPRAVIM OVAKO NEŠTO DA TE KRIVIM BEZ RALZOGA!!!! EJJJ!!!!


Ae pozdrav ShaO!
pr0 NN k1ll3r
pr0 NN k1ll3r
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 1527
» Datum upisa : 2010-02-24
» Godina : 25
» Lokacija : Kompjuter
» Raspoloženje : Ne, a ti?

http://www.atlas-design.forummotion.com

Back to top Go down

Hmm Bukiz.Dal ? Empty Re: Hmm Bukiz.Dal ?

Post by R4veN^^ Tue Sep 21, 2010 6:44 pm

Eto jos jedan dokaz da banuje igrace mog klana :/
GM;n1 javno te opominjem da ne banujes igrace iz mog klana BEZ RAZLOGA! Banuj mene kad me vidis (a neces me videti xD) a ne ostale!
[You must be registered and logged in to see this image.]
R4veN^^
R4veN^^
Banovan
Banovan

» Zodijak : Aries
» Broj poruka : 325
» Datum upisa : 2010-02-21
» Godina : 30
» Lokacija : Srbija
» Raspoloženje : odlicno

Back to top Go down

Hmm Bukiz.Dal ? Empty Re: Hmm Bukiz.Dal ?

Post by Guest Tue Sep 21, 2010 7:01 pm

Ajde slusajte svi ovako:
Ja ne znam sta vi imate protiv Bukiza, on je odlican admin i odlican lik... To sto ga vi prozivate i cikate je vasa stvar!!! Znaci nemojte ga zajeba*ati nece ni on vama nista uraditi... Pokusajte da uspostavite neki normalan kontakt sa likom i videcete da je skroz ok... Ja se na primer extra druzim sa njim i mnogo je dobar lik, samo nemojte da ga prozivate i videcete da je super!

@k1ll3r
Ti sto si ljubomoran na njega i sto se za svaku sitnicu i psovku zalis na forum, to je tvoj problem! Leci komplekse na nekim drugim mestima... Buki mozes da racunas na mene uvek kada ti treba nesto, znam da ne gresis i da si dobar decko! Zzz
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hmm Bukiz.Dal ? Empty Re: Hmm Bukiz.Dal ?

Post by Camuga a.k.a somi -.^ Tue Sep 21, 2010 7:08 pm

Demo nemoj da seres brate.Wink Pogledaj ss mojne da si shao.
Camuga a.k.a somi -.^
Camuga a.k.a somi -.^
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 1144
» Datum upisa : 2010-02-01
» Lokacija : tu blizu

Back to top Go down

Hmm Bukiz.Dal ? Empty Re: Hmm Bukiz.Dal ?

Post by Leum Tue Sep 21, 2010 7:45 pm

ZLocKo. wrote:Ajde slusajte svi ovako:
Ja ne znam sta vi imate protiv Bukiza, on je odlican admin i odlican lik... To sto ga vi prozivate i cikate je vasa stvar!!! Znaci nemojte ga zajeba*ati nece ni on vama nista uraditi... Pokusajte da uspostavite neki normalan kontakt sa likom i videcete da je skroz ok... Ja se na primer extra druzim sa njim i mnogo je dobar lik, samo nemojte da ga prozivate i videcete da je super!

@k1ll3r
Ti sto si ljubomoran na njega i sto se za svaku sitnicu i psovku zalis na forum, to je tvoj problem! Leci komplekse na nekim drugim mestima... Buki mozes da racunas na mene uvek kada ti treba nesto, znam da ne gresis i da si dobar decko! Zzz

Ko ga cika i proziva? Jer banuje i ulazi u svadju sa svakim 3. igracem? To sto je tebi drug ne moras da ga branis, i ako znas da nije u pravu...


Leum
Leum
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 750
» Datum upisa : 2010-04-19
» Lokacija : Zemun

Back to top Go down

Hmm Bukiz.Dal ? Empty Re: Hmm Bukiz.Dal ?

Post by zupkeVOLIMACKICU. Tue Sep 21, 2010 7:52 pm

Ma sve ja svatam ali kada bi gledali i ostale admine i njima bi nasli tolko ss.
Sto se tice i obavlja i neobavlja dobro svoj posao...


I KAKO NEPROVALITE VISE DA GA REBORN I STEVA BRANE U SVAKOJ TEMI ? IMATE LI VI OCI ? A BRE ? Smile

A jos nesto sta me ogovaras leum ono na admin say sto nisam admin ? xD
zupkeVOLIMACKICU.
zupkeVOLIMACKICU.
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 493
» Datum upisa : 2010-08-02
» Godina : 28
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : :)

Back to top Go down

Hmm Bukiz.Dal ? Empty Re: Hmm Bukiz.Dal ?

Post by Camuga a.k.a somi -.^ Tue Sep 21, 2010 7:55 pm

zupkeVOLIMACKICU. wrote:
I KAKO NEPROVALITE VISE DA GA REBORN I STEVA BRANE U SVAKOJ TEMI ? IMATE LI VI OCI ? A BRE ? Smile


Zupko dominacija.Ja nemam vise sta da pricam u ovoj temi zupko je objasnio sve.

Camuga a.k.a somi -.^
Camuga a.k.a somi -.^
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 1144
» Datum upisa : 2010-02-01
» Lokacija : tu blizu

Back to top Go down

Hmm Bukiz.Dal ? Empty Re: Hmm Bukiz.Dal ?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum