ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

Camuga aka comi

4 posters

Go down

Camuga aka comi Empty Camuga aka comi

Post by VraNe^^^ Mon Sep 20, 2010 1:22 pm

Ja se izvinjavam zbog naziva toppica,a i zbog "spama"

Ja ne znam sto je leksa stavio lock,jer samo head admin,i autor teme moze da trazi lock,ili eventualno kada se zavrzi rasprava,ili dolazi do sukoba,jel sam u pravu ?

Zeleo bih da dodam,meni je gm mnogo dobar lik,imali smo na pocetku svage kad se pojavio na server,namerno sam hteo da se svagamo,ali to je bila zajebancija,sada smo kul,on je moje kure xD

Ali sve ovo sto je rekao comi je nazalost istina,ali sve nije nista slagao,imam i ja ss,ali necu da stavljam jer je gm dobar admin,i dobro obavlja svoj posao,ali mora promijeniti ponasanje.


Ali novo rebovo pravilo glasi:

Nema raspravljanja sa igracima,ali ti si se raspravljao,a nisi trebao. Smile
VraNe^^^
VraNe^^^
Super član
Super član

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 2096
» Datum upisa : 2009-12-26
» Godina : 29
» Lokacija : De_inferno
» Raspoloženje : ODLICNO

Back to top Go down

Camuga aka comi Empty Re: Camuga aka comi

Post by Camuga a.k.a somi -.^ Tue Sep 21, 2010 10:01 am

Hvala brate na ovome puno.Wink Leksa nije mi jasno sto lock jel si normalan ? Nisam imao net juce pa nisam reply posle gm-a.Decko je bot videli ste da nije imao nista da kaze nego je lupao.Ja imam dokaze za sve,a imam i svedoke evo vrane potvrdjuje.Imam jos svedoka nadam se da ce se i rudi oglasiti koji je takodje bio prisutan kao i dosta njih.E da i npr. Mr.Leum.I on je bio tu.Ocekujem od reborn-a da se oglasi jer mi stvarno nije jasno sto sve zalbe idu uz ku***.Jbt njih 50 se zalilo na lika i nista. -.-'
Camuga a.k.a somi -.^
Camuga a.k.a somi -.^
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 1144
» Datum upisa : 2010-02-01
» Lokacija : tu blizu

Back to top Go down

Camuga aka comi Empty Re: Camuga aka comi

Post by LeKsA Tue Sep 21, 2010 12:26 pm

de bre trazio je gm Smile a kako si video ja drkam na njega 32 put nadan pa su me sliftam Wink
LeKsA
LeKsA
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Sagittarius
» Broj poruka : 1067
» Datum upisa : 2010-01-15
» Godina : 29
» Lokacija : Banja Luka
» Raspoloženje : :)

https://www.facebook.com/profile.php?id=1729820779

Back to top Go down

Camuga aka comi Empty Re: Camuga aka comi

Post by Leum Tue Sep 21, 2010 12:46 pm

Camugo sve sto si rekao je u potpunosti tacno, ja sam se zbunio, nisam uopste znao da procitam onaj njegov post -.-', nesto se nalupetao, i pobugio...


On neprestano ulazi u raspravu sa igracima! Imam ja ss kada je mene prozivao, zato sto sam mu reko da ne banuje bez razloga, i to permanently, i posle je hteo i mene da banuje, ali sam izasao sa servera, evo ss, nisam bas siguran da li je hteo ban, ali je delovalo tako....:











Edit-ovacu ss kad upload-ujem sliku, nzm zasto je moj post u drugoj temi izbrisan Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Samo sam izrazio svoje misljenje -.-'
[You must be registered and logged in to see this link.] klik na sliku da je uvecate-.-'


Znaci ja mu kazem nemoj da banujes bez razloga ljudi oce da igraju, a on "psst", a ja nemoj da me ucutkujes, a on "Leum mozes samo da mi ".!.""...i pri tom mi se cinilo da je hteo da me banuje, pa sam izasao sa servera.
Leum
Leum
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 750
» Datum upisa : 2010-04-19
» Lokacija : Zemun

Back to top Go down

Camuga aka comi Empty Re: Camuga aka comi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum