ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

ATLAS | Skakic misli da je njegov server

+12
[S]plas[H]-.-
duk!95
MystiKaL ^^
Playa
Komsija s'8. sprat
mali che
Фёдор М. Достоевский
NESIC
Prifke - idiot
skakic
HuzZy
zupkeVOLIMACKICU.
16 posters

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

ATLAS | Skakic misli da je njegov server Empty ATLAS | Skakic misli da je njegov server

Post by zupkeVOLIMACKICU. Thu Nov 04, 2010 3:18 pm

U poslednje vreme se mnogo qrci.Ovako ako neznas pravilo sacu ti napisem moze i reb da potvrdi.

KROV TERORSKI NA NUKE JE STROGO ZABRANJEN ! E jedan lik se steka o2000 puta tamo i ja mu dam ban.On me pita sto ja kazem zato sto se steka 2000puta i on ubedjuje da moze na krov.Ja kazem ae bezi pusti me idi na forum ako ti nesto smeta i baned :S

Pripazi malo reb na njega !
zupkeVOLIMACKICU.
zupkeVOLIMACKICU.
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 493
» Datum upisa : 2010-08-02
» Godina : 28
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : :)

Back to top Go down

ATLAS | Skakic misli da je njegov server Empty Re: ATLAS | Skakic misli da je njegov server

Post by HuzZy Thu Nov 04, 2010 3:21 pm

Zabranjen je terrorski krov valjda... Pise da dobija ban onaj ko se penje to je reb stavio na serveru...
HuzZy
HuzZy
Domaćin
Domaćin

» Broj poruka : 337
» Datum upisa : 2010-04-23
» Lokacija : BG

http://freeborn.forumsr.net/

Back to top Go down

ATLAS | Skakic misli da je njegov server Empty Re: ATLAS | Skakic misli da je njegov server

Post by skakic Thu Nov 04, 2010 3:36 pm

a sto mora odma da dobije ban? Slay ga svaki ut kad se popne a ne odma ban!
A tebe sam ban zato sto ne mozes ti,klinac,meni da seres !

Moras da imas malo postovanja prema drugima, jos pogotovo kad je neko stariji 5-6 godina od tebe! A ne da ti meni kazes "NEMOJ DA ME NERVIRAS"
skakic
skakic
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Zodijak : Cancer
» Broj poruka : 215
» Datum upisa : 2010-08-22
» Godina : 33
» Lokacija : kikinda
» Raspoloženje : srednje-zalosno :D

Back to top Go down

ATLAS | Skakic misli da je njegov server Empty Re: ATLAS | Skakic misli da je njegov server

Post by Guest Thu Nov 04, 2010 3:37 pm

UPRAvu je zupke u zadnje vreme atlasovci imaju velika probleme kiksa se izvuko nadam se da skakic nece....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ATLAS | Skakic misli da je njegov server Empty Re: ATLAS | Skakic misli da je njegov server

Post by Prifke - idiot Thu Nov 04, 2010 3:39 pm

Slažem se sa zupkom ali na svakoj mapi piše na chat-u šta je zabranjeno


de_inferno Terasa i štek u kući je zabranjen.

de_dust2long Nema rupe nema awp.

de_nuke/de_nuke_area Terorski krov je zabranjen SLAY/KICK/BAN.

Na svakoj mapi važi pravilo : Štekanje nije zabranjeno ali nemojte preterivati.
Prifke - idiot
Prifke - idiot
Aktivan Član
Aktivan Član

» Broj poruka : 55
» Datum upisa : 2010-11-01

Back to top Go down

ATLAS | Skakic misli da je njegov server Empty Re: ATLAS | Skakic misli da je njegov server

Post by zupkeVOLIMACKICU. Thu Nov 04, 2010 3:45 pm

Znas kolko me boli qrac sto si stariji jel znas ? Ti si me ban sto sam ti rekao nemoj da me nerivras pa ti onda idi delete cs.

REBE kao sto si veanex skinuo admina sto je ban drugog admina kiksu takodje ocekujem neku opomenu za skakica !!!

Znaci KROV JE STROGO ZABRANJEN BOTOVIMA BAN slusaj malo sta reb prica.

Sada samo secundu imam 1 ss kada sam ga ubio sta mi je rekao.To je bilo prekljuce cek secundu da ga nadjem cekaj bre sacu nadjem ! (:

[You must be registered and logged in to see this image.]

Zanimljivo reb sta admini pricaju dok ti nisi tu a kada si jao rebe dodji te cokim.Jao to rebe care jao ovo ono a kada tebe nema " pusi ga , retarde" itd da nenabrajam.
zupkeVOLIMACKICU.
zupkeVOLIMACKICU.
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 493
» Datum upisa : 2010-08-02
» Godina : 28
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : :)

Back to top Go down

ATLAS | Skakic misli da je njegov server Empty Re: ATLAS | Skakic misli da je njegov server

Post by NESIC Thu Nov 04, 2010 3:45 pm

E ovako lepo ti je rekao sve skakicu!Kao prvo ako se stekao 500 puta na krovu naravno da cemu dati ban!kao drugo..I ti moras da imas malo postovanja prema onima koji su tu od pocetka servera...kao trece ne smes admina da banujes!I kao peto:Ko si ti da mene slay 2x?Lol u atlasu je igrac koji ne zna sta je spawn!Ja sam se iza kutije usteko,cuo sam ih i ubio njega on me odma slay sledeci put(na dd2002) ja sam iso rush i kad su me ostavili na 25 hp ja sam bezao preko spawna ok terora i skakic je tamo bio ja sam ga rokno i on me slay!Tako da kada sledeci put me budes slay-ovo banovacu te!
NESIC
NESIC
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Taurus
» Broj poruka : 447
» Datum upisa : 2010-03-11
» Godina : 29
» Lokacija : BEOGRAD

Back to top Go down

ATLAS | Skakic misli da je njegov server Empty Re: ATLAS | Skakic misli da je njegov server

Post by Фёдор М. Достоевский Thu Nov 04, 2010 3:48 pm

skakic wrote:a sto mora odma da dobije ban? Slay ga svaki ut kad se popne a ne odma ban!
A tebe sam ban zato sto ne mozes ti,klinac,meni da seres !

Moras da imas malo postovanja prema drugima, jos pogotovo kad je neko stariji 5-6 godina od tebe! A ne da ti meni kazes "NEMOJ DA ME NERVIRAS"


Potpisujem. Ja stalno govorim adminima da ne daju perm igracima koji ne znaju pravila.Naucice vremenom daj mu kick ili slay a ne odmah perm kao i vecina admina.Takodjer se slazem sa skakicem da treba imati postovanja prema starijim od sebe 1-2 god to je vec ok ali nekom 5 godina starijem od sebe da kazes nesto ruzno ipak... jbg.
Po meni je skakic jedan od boljih admina na atlasu i super mi je kad igram s njim.Postuje pravila,zeza se,kida na serveru .D itd itd Very Happy


Skakic za predsjednika !!!
Фёдор М. Достоевский
Фёдор М. Достоевский
Public Admin
Public Admin

» Zodijak : Aries
» Broj poruka : 1806
» Datum upisa : 2010-06-16
» Godina : 31
» Lokacija : U steku !
» Raspoloženje : Hau du ju du?

Back to top Go down

ATLAS | Skakic misli da je njegov server Empty Re: ATLAS | Skakic misli da je njegov server

Post by skakic Thu Nov 04, 2010 3:51 pm

zupke ako cemo ss da stavljamo evo sta ti govoris igracima

[You must be registered and logged in to see this link.]

zupke odbrana? Smile

@ dostojevski naravno da ja postujem pravila, ali kad nov igrac dodje ne zna pravila na atlasu... Zato ga treba opominjati d nauci!
skakic
skakic
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Zodijak : Cancer
» Broj poruka : 215
» Datum upisa : 2010-08-22
» Godina : 33
» Lokacija : kikinda
» Raspoloženje : srednje-zalosno :D

Back to top Go down

ATLAS | Skakic misli da je njegov server Empty Re: ATLAS | Skakic misli da je njegov server

Post by Guest Thu Nov 04, 2010 3:55 pm

skakic wrote:a sto mora odma da dobije ban? Slay ga svaki ut kad se popne a ne odma ban!
A tebe sam ban zato sto ne mozes ti,klinac,meni da seres !

Moras da imas malo postovanja prema drugima, jos pogotovo kad je neko stariji 5-6 godina od tebe! A ne da ti meni kazes "NEMOJ DA ME NERVIRAS"

Nije fora odma ban .. Necu da garantujem ali igraca TIHIja je neko ban zbog steka :S mislim nije se ni stekao nego na inferno mapi uvek stoji na isto mesto. Pa to je greota da ga ban... On stalno igra.
A sto je klinac, klinac je Wink
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ATLAS | Skakic misli da je njegov server Empty Re: ATLAS | Skakic misli da je njegov server

Post by zupkeVOLIMACKICU. Thu Nov 04, 2010 3:59 pm

Da usao neki che i svi poceli jao banuj ovog che pa sta jel nas che jedini che u cs i tako sam reaogvao ja sam vredjao njih a ti si mene admina !

Dalje hvala svima upravu ste ali ste ce te kada bot nezna pravila :S

Dostojevski ovde se radi o tome sto neko ko nezna da nesme krov i ide stalno njega treba ban a imas pohval uza rad admina pa pricaj kako je za "predsjenika" itd.

Rocky taj tihi nema veze sa vezom u ovoj temi (: Neka ide u zahtev za unban pa cemo ga unban ! Smile
zupkeVOLIMACKICU.
zupkeVOLIMACKICU.
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 493
» Datum upisa : 2010-08-02
» Godina : 28
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : :)

Back to top Go down

ATLAS | Skakic misli da je njegov server Empty Re: ATLAS | Skakic misli da je njegov server

Post by skakic Thu Nov 04, 2010 4:05 pm

ae tema lock
skakic
skakic
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Zodijak : Cancer
» Broj poruka : 215
» Datum upisa : 2010-08-22
» Godina : 33
» Lokacija : kikinda
» Raspoloženje : srednje-zalosno :D

Back to top Go down

ATLAS | Skakic misli da je njegov server Empty Re: ATLAS | Skakic misli da je njegov server

Post by Guest Thu Nov 04, 2010 4:08 pm

Iako retko igram na atlas pub, slazem se sa skakicem i dostojevskijem. Nove igrace treba opomenuti (recima, slap, slay, kick), a ne odmah ban. Iako je bot upitanju, treba imati strpljenja s njim. Uvestice se za 2-3 meseca, verujte mi. Ako tako postupate prema igracima, nece se nikad vratiti. I ti botovi mogu da zovu svog druga, koji je mozda pro.

"E brate, ajde navrati na atlas pub. Ima svakakvih igraca sto se tice slika, a admini imaju strpljenja sa novim igracima i ukazuju im na greske i na pravila koje treba postovati. Lepo opomenu, recima, slapom, slayom, a ne banom. Nije kao na onom xxx pubu sto smo igrali, admini odmah ban botove ili one koji nisu upoznati sa pravilima." - bot je rekao drugu. Ovo se prenosi i sa tog druga na drugog druga i tako dalje.

Nadam se da ste shvatili sta sam hteo da kazem.

Nemam sta drugo da dodam, sve je ostalo je receno u prethodnim postovima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ATLAS | Skakic misli da je njegov server Empty Re: ATLAS | Skakic misli da je njegov server

Post by Фёдор М. Достоевский Thu Nov 04, 2010 4:10 pm

zupkeVOLIMACKICU. wrote:Da usao neki che i svi poceli jao banuj ovog che pa sta jel nas che jedini che u cs i tako sam reaogvao ja sam vredjao njih a ti si mene admina !

Dalje hvala svima upravu ste ali ste ce te kada bot nezna pravila :S

Dostojevski ovde se radi o tome sto neko ko nezna da nesme krov i ide stalno njega treba ban a imas pohval uza rad admina pa pricaj kako je za "predsjenika" itd.

Rocky taj tihi nema veze sa vezom u ovoj temi (: Neka ide u zahtev za unban pa cemo ga unban ! Smile

Pa sto bi ban covjeka odmah , niko mu ne objasni pravila.Skoro nikada nisam vidio admina da kaze nekom ne mozes tamo da ides zabranjeno je.
Bilo bi puno vise igraca na serveru da ne dajete odmah perm.A to sto kazete da su botovi,svi smo nekad bili botovi niko od nas nije znao pravila i da igra na pocetku.Kako bi tebi bilo ti prvi put udjes na srw oces nekog da ubijes i odes negdje gdje je zabranjeno neznajuci i dobijes ban.

Pozdrav...
Фёдор М. Достоевский
Фёдор М. Достоевский
Public Admin
Public Admin

» Zodijak : Aries
» Broj poruka : 1806
» Datum upisa : 2010-06-16
» Godina : 31
» Lokacija : U steku !
» Raspoloženje : Hau du ju du?

Back to top Go down

ATLAS | Skakic misli da je njegov server Empty Re: ATLAS | Skakic misli da je njegov server

Post by zupkeVOLIMACKICU. Thu Nov 04, 2010 4:13 pm

Ne ne tema se nece lock cekamo reba da vidimo sta ce reci.
A ja znam sta je reb rekao botove ban ! Neka nauci pravila ili kako reb kaze "prvo neka igra sa botovima pa neka dodje vamo"

Nemoze on mene tek tako da ban sta ako si stariji pogledaj se izgledas ko kosturu 91- 92 koje vec a pogledaj rucice ma bezi.

+ ban me sto sam rekao nemoj da me nerviras smesan si kosture.
zupkeVOLIMACKICU.
zupkeVOLIMACKICU.
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 493
» Datum upisa : 2010-08-02
» Godina : 28
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : :)

Back to top Go down

ATLAS | Skakic misli da je njegov server Empty Re: ATLAS | Skakic misli da je njegov server

Post by mali che Thu Nov 04, 2010 4:26 pm

_KAD JE OVAJ CHE ULAZIO NA SERVER IMA CENZURU OD MENE POZ
mali che
mali che
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 639
» Datum upisa : 2009-12-19

Back to top Go down

ATLAS | Skakic misli da je njegov server Empty Re: ATLAS | Skakic misli da je njegov server

Post by skakic Thu Nov 04, 2010 4:34 pm

te rucice mogu da te pokidaju sa gacama klinac jedan bre

hahahah che omasio si temu Smile
skakic
skakic
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Zodijak : Cancer
» Broj poruka : 215
» Datum upisa : 2010-08-22
» Godina : 33
» Lokacija : kikinda
» Raspoloženje : srednje-zalosno :D

Back to top Go down

ATLAS | Skakic misli da je njegov server Empty Re: ATLAS | Skakic misli da je njegov server

Post by zupkeVOLIMACKICU. Thu Nov 04, 2010 4:37 pm

skakic wrote:te rucice mogu da te pokidaju sa gacama klinac jedan bre

hahahah che omasio si temu Smile

Brate smesan si c(:

Pogledaj 20godina imas pogledaj kakve su ti to rucice :S Smesno znaci :/
zupkeVOLIMACKICU.
zupkeVOLIMACKICU.
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 493
» Datum upisa : 2010-08-02
» Godina : 28
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : :)

Back to top Go down

ATLAS | Skakic misli da je njegov server Empty Re: ATLAS | Skakic misli da je njegov server

Post by skakic Thu Nov 04, 2010 4:50 pm

: )))))
skakic
skakic
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Zodijak : Cancer
» Broj poruka : 215
» Datum upisa : 2010-08-22
» Godina : 33
» Lokacija : kikinda
» Raspoloženje : srednje-zalosno :D

Back to top Go down

ATLAS | Skakic misli da je njegov server Empty Re: ATLAS | Skakic misli da je njegov server

Post by Guest Thu Nov 04, 2010 4:59 pm

mozda je klinac ali igra jedno 100 puta vise od tebe na server!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ATLAS | Skakic misli da je njegov server Empty Re: ATLAS | Skakic misli da je njegov server

Post by Komsija s'8. sprat Thu Nov 04, 2010 5:00 pm

E dosta je bilo . Vi admini ,,Stariji" stalno ,,Vrsite veliku nuzdu iz usta" i pricate kako svi treba da vas postuju . Aloooooo bre , jel si ti normalan ? Ovo je cs . Nisam dosao nekome da persiram nego da se ,,Salim" . Ako ocete da vas neko postuje , idite u vrtic , pa nek vam persiraju kolko vole , ja ovde necu . Nadam se da mi ovaj post moderatori nece promeniti kao i sve ostale jer nisam nista ruzno napisao !!!
Komsija s'8. sprat
Komsija s'8. sprat
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Pisces
» Broj poruka : 707
» Datum upisa : 2009-12-15
» Godina : 29
» Lokacija : Novi Beograd
» Raspoloženje : Odlcno

Back to top Go down

ATLAS | Skakic misli da je njegov server Empty Re: ATLAS | Skakic misli da je njegov server

Post by Guest Thu Nov 04, 2010 5:03 pm

Zupke, ocu da kazem da nije fora odma ban ako si skapirao. Mozda si i ti nekad igrao tako. Svi ti odaju priznanje da si jedan od boljih igraca, ali ti preterujes. Koje rucice, nozice i bukovina? Ako hoces odgovor cekaj head-a, a nemoj da vredjas. I za to se kaznjava!!!

Moje misljenje: Mnogo admina - mnogo lose.
Klinci ce podrzati tebe, a Skakica ja, Bull, stevo npr. sad kome da verujes. U svakom slucaju treba se smanjiti broj i ostati admin samo razumnim ljudima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ATLAS | Skakic misli da je njegov server Empty Re: ATLAS | Skakic misli da je njegov server

Post by zupkeVOLIMACKICU. Thu Nov 04, 2010 5:06 pm

Komsija s'8. sprat wrote:E dosta je bilo . Vi admini ,,Stariji" stalno ,,Vrsite veliku nuzdu iz usta" i pricate kako svi treba da vas postuju . Aloooooo bre , jel si ti normalan ? Ovo je cs . Nisam dosao nekome da persiram nego da se ,,Salim" . Ako ocete da vas neko postuje , idite u vrtic , pa nek vam persiraju kolko vole , ja ovde necu . Nadam se da mi ovaj post moderatori nece promeniti kao i sve ostale jer nisam nista ruzno napisao !!!

Realno oni misle sto su stariji mora noge mu ljubim ma pali c(:

O cemu vi pricate ostali ZABRANJENO JE ADMIN ADMINA BAN ! ZABRANJENO JE DA SE BUDE NA KROVU !

Ovde su samo pogresili skakic i taj bot neznam sta sam ja lose uradio c(:
zupkeVOLIMACKICU.
zupkeVOLIMACKICU.
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 493
» Datum upisa : 2010-08-02
» Godina : 28
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : :)

Back to top Go down

ATLAS | Skakic misli da je njegov server Empty Re: ATLAS | Skakic misli da je njegov server

Post by Guest Thu Nov 04, 2010 5:12 pm

Pa dobro vidim da si reko u prvom postu 2000x se steka na krov. Ako si ga opomenuo ok je sto si ga ban, ako je nedokazan. A koja je tu fora dal je neko stariji ili nije. Ma lol, svi smo mi dok smo ovde na internetu isti i svi imamo po otprilike 10 god ( sto se moze videti po ponasanju svih nas ). I mislim da si tad ban Vendeta? On je odavno na serveru i 100% je skapirao da je krov zabranjen nego eto pravi se lud :@
Pozz od demolitioN-a Very Happy I ADMIN NE SME DA BANUJE ADMINA, POGOTOVO NE ZBOG GLUPOST! :S
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ATLAS | Skakic misli da je njegov server Empty Re: ATLAS | Skakic misli da je njegov server

Post by Komsija s'8. sprat Thu Nov 04, 2010 5:14 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Tolko o ,,Uzornom adminu" ...
Komsija s'8. sprat
Komsija s'8. sprat
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Pisces
» Broj poruka : 707
» Datum upisa : 2009-12-15
» Godina : 29
» Lokacija : Novi Beograd
» Raspoloženje : Odlcno

Back to top Go down

ATLAS | Skakic misli da je njegov server Empty Re: ATLAS | Skakic misli da je njegov server

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum