ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

ZA DUKIJA MOG DRUGA SA CS-A!

5 posters

Go down

ZA DUKIJA MOG DRUGA SA CS-A! Empty ZA DUKIJA MOG DRUGA SA CS-A!

Post by SZP.Bg-bacje-sa-vracara Fri May 06, 2011 4:18 pm

Meda opet pravi gresku ? =S Ovaj put sam igrao od kuce pa evo mu demo

Code:
http://www.megaupload.com/?d=FCQ61RQV

STEAM_0:1:38030610
-> da me unban kada pogledate

Nez sto me uvek prozivaju provalio sam svi admini da li sam presao igricu na hard ili u cemu je problem ? (:

Cim promenim nick sledi -> banana dosta mi je banana imam i kuci .

Neko igra bolje dotu neko ninja kornjace neko pes svako zna bolje neku igricu . . .
SZP.Bg-bacje-sa-vracara
SZP.Bg-bacje-sa-vracara
Aktivan Član
Aktivan Član

» Broj poruka : 66
» Datum upisa : 2011-03-08

Back to top Go down

ZA DUKIJA MOG DRUGA SA CS-A! Empty Re: ZA DUKIJA MOG DRUGA SA CS-A!

Post by Rmk Fri May 06, 2011 4:27 pm

Al brate koji je to mozak da banuje igraca koji ima steam pod razlogom: WH !? o.O
To je cista nemarnost admina koji su bili tad mrzelo ih je da vide da pored nika ima cikicu sto znaci steam ili pak ako to ne vide da ukucaju u konzolu "Status" i da pogledaju kom steam id pocinje sa 0:1:.....

Zupke bolji igraj ninja kornjace Very Happy
Rmk
Rmk
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 105
» Datum upisa : 2011-01-11
» Godina : 26
» Lokacija : Ниш
» Raspoloženje : Феноменално

http://example.ace.st/

Back to top Go down

ZA DUKIJA MOG DRUGA SA CS-A! Empty Re: ZA DUKIJA MOG DRUGA SA CS-A!

Post by Guest Fri May 06, 2011 4:30 pm

Rmk nisi pitan!! Ti si se pokazao,deriste jedno malo!!!
Pogledacu demo Very Happy
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ZA DUKIJA MOG DRUGA SA CS-A! Empty Re: ZA DUKIJA MOG DRUGA SA CS-A!

Post by Guest Fri May 06, 2011 4:30 pm

Demo ce pogledati Reb i Storm...pa nek oni daju unban,inache GADNI,Deeja vu i ja smo te u isto wreme gledali...prwo si Deeja-Vu-a ubio u kuci na inferno iako je ishao walk...a posle i Silwija....takodje je ishao walk...chak da si i naprawio cs nebi znao tako da ih ubijesh Wink Inache nije bio STEAM!!!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ZA DUKIJA MOG DRUGA SA CS-A! Empty Re: ZA DUKIJA MOG DRUGA SA CS-A!

Post by SZP.Bg-bacje-sa-vracara Fri May 06, 2011 4:57 pm

HH prvo kaze nije bio steam onda kada je video da me reb unban i da sam bio steam i da stalno igram na steam kaze moze cit na steam.Moze cit na steam to stoji ja ga nekorstim.Sledece cek ti mislis da sam ja rodjen da igram ovak odobro igricu da si bio od pocetka kada je bio ATLAS AIM sta su meni radili steva dizni reb nas cak sve klao jbg imaju momci posla i to i nemaju vremena ja sam se zsainteresovao i uziveo i igram brt vezbao i hteo da postanem bolji od njih.Storm je rekao ako reb skine tebi da skine i ostaloj 4 sta vi mislite da on zavisi od vas 4 pa da je tako de bi sada bio ovaj atlas kolko je otislo takvih 4 i doslo novih.
Vi slobodno ulazite sa drugim nicovima radi te sta ocete ja cu uvek vam busiti glave i izbusiti a ti deja vu gadni gledajte i ucite kako se igra i ostala kompanija

Poz kada se ova tema lockuje vise neulazim na ovaj forum samo me iznervira vise nego kada me neko ubije u igrici
SZP.Bg-bacje-sa-vracara
SZP.Bg-bacje-sa-vracara
Aktivan Član
Aktivan Član

» Broj poruka : 66
» Datum upisa : 2011-03-08

Back to top Go down

ZA DUKIJA MOG DRUGA SA CS-A! Empty Re: ZA DUKIJA MOG DRUGA SA CS-A!

Post by PENDULA TRBA Fri May 06, 2011 5:50 pm

da si bio od pocetka kada je bio ATLAS AIM sta su meni radili steva
dizni reb nas cak sve klao jbg imaju momci posla i to i nemaju vremena
ja sam se zsainteresovao i uziveo i igram brt vezbao i hteo da postanem
bolji od njih.

Objasnio si brate, svaka cast.
PENDULA TRBA
PENDULA TRBA
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 508
» Datum upisa : 2010-02-06
» Lokacija : NOVI KNEZEVAC
» Raspoloženje : odlicno

Back to top Go down

ZA DUKIJA MOG DRUGA SA CS-A! Empty Re: ZA DUKIJA MOG DRUGA SA CS-A!

Post by Guest Fri May 06, 2011 6:19 pm

Deckic kakav god da ti problem imas, on je samo tvoj pa nema razloga da ga priprisujes drugima, niti mi je bitno niti me zanima da budem bolji ili losiji od bilo koga u CS to je igrica i meni nikada nece biti to bitnije od realnog zivota, ali ima vremena ti ces to tek skontati (nadam se). Posto vec sa vise strana i od vise admina pristizu informacije da i oni sumnjaju da imas WH, i ako se slazes posto si i ti admin posao admina je da se konsultuju i da odluce da li je neko sumnjiv ili ne, nas 4 smo u trenutnku odluci da si ti sumnjiv i sasvim prirodno te banovali i trazili demo, a ti ces se sloziti kao admin da je to i posao admina. Ti das demo nekoliko admina kazu sta oni misle i na osnovu toga ili unabn ili nikad vise, tako bi trebalo. Ono sto nema veze sa tobom je to da si ti unaban bez ikakve provere i to je ono sto je nas prodrmalo, a ne ti, tako da slobodno sidji na planetu zemlju nisi ti nikom zvezda koju bi pratio. A ja i dalje tvrdim da imas chit. I ostajem pri tome a da li ces ti na serveru igrati ili ne nije moja stvar. Usput kao admin si prekrsio i pravilo da si promenio nick.
p.s. i samo nastavi da se nerviras zbog CS to je zdravo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ZA DUKIJA MOG DRUGA SA CS-A! Empty Re: ZA DUKIJA MOG DRUGA SA CS-A!

Post by SZP.Bg-bacje-sa-vracara Fri May 06, 2011 6:41 pm

Ma tvrdi ti sta oces.Za nerviranje jednostavno takav sam volim da pobedjujem mozes da pitas Vraneta kada igramo fudbal kako se isto nerviram to je nebitno.Si gledao demo ? Pojacaj do daske tebra sam u sobi i videces naprimer onaj kod kuce kada sam ciljao odkad sam ga cuo i cekao sa awpom.Onda sam znao dace iz boosta da izadje neko i na kraju se silvester cuo kak otrci i + malo video pozzz

Drugo kada je ovde bio slikanje ss ni tada nisam imao jbt sta sam ja ulti hacker da sve izbegavam -_-

Totalno me briga sta mislite ja cu idalje da ulazim i da nemasim glave
SZP.Bg-bacje-sa-vracara
SZP.Bg-bacje-sa-vracara
Aktivan Član
Aktivan Član

» Broj poruka : 66
» Datum upisa : 2011-03-08

Back to top Go down

ZA DUKIJA MOG DRUGA SA CS-A! Empty Re: ZA DUKIJA MOG DRUGA SA CS-A!

Post by << # DeejA Vu #>> Fri May 06, 2011 6:47 pm

Vidi slazem se da ne znacimo rebu nista nas 4 ica, ali mislim da ne znacis ni ti jedan. A to kada dodju ta nova 4 ica mislim da ce i oni uvideti da ti varas!!!
Meni licno ne smeta da mi busis glavu nego sam na ATLAS ser. vec godinu ipo i trudim se da na serveru ostane kako tako dobra atmosfera.Ti si poznat kao "admin" koi nista ne radi, ne obavlja svoj posao ne toliko tezak ni jednu komandu ne koristis dok si na ser. A to da ucim o tebe :P ... da ti kazem moj uzor je Steva decko zna da puca,ali nikada nije toliko busio i znao gde je ko!

a i sam Steva je rekao da si pre neki dan bio sumnjiv!
<< # DeejA Vu #>>
<< # DeejA Vu #>>
Admin
Admin

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 839
» Datum upisa : 2010-09-21
» Godina : 37
» Lokacija : Zabalj
» Raspoloženje : dobro, ne losho! :)

Back to top Go down

ZA DUKIJA MOG DRUGA SA CS-A! Empty Re: ZA DUKIJA MOG DRUGA SA CS-A!

Post by Guest Fri May 06, 2011 7:10 pm

Za nekog koga stalno nesto nije briga mnogo se nervozno javljas nekako i sam sebi protivurecis. demo sam odgledao i tek posle toga ostavio komentar, i koliko god ti iznosio neke tvoje argumente da nisi chiter toliko ja imam svoje da jesi, i kao sto ja tebe necu uveriti da si chitier (mada ti to i sam znas) ni ti mene veces ubediti u suprotno, ai zivot me naucio, ako jedan oseti da nesto smrdi lako moze biti da je greska ali ako 10 ljudi oseti smrad neko se sigurno usrao i tu nema greske.

Ziv ti meni i zdrav bio deckic i samo cepaj, odavno je ovaj matori naucio da svako svoju corbicu kusa.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ZA DUKIJA MOG DRUGA SA CS-A! Empty Re: ZA DUKIJA MOG DRUGA SA CS-A!

Post by Guest Fri May 06, 2011 7:12 pm

SZP.Bg-bacje-sa-vracara wrote:Storm je rekao ako reb skine tebi da skine i ostaloj 4 sta vi mislite da on zavisi od vas 4 pa da je tako de bi sada bio ovaj atlas kolko je otislo takvih 4 i doslo novih.

MOLIO BIH STORMA DA PROKOMENTARISE OVO OBAVEZNO?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ZA DUKIJA MOG DRUGA SA CS-A! Empty Re: ZA DUKIJA MOG DRUGA SA CS-A!

Post by Guest Fri May 06, 2011 7:57 pm

Necu da se mesam jer ne znam o cemu se radi. Ali Ajde reci iskreno pred svima sta ce ti admin kad ne koristi? Svi se zale da nikad ne koristis. Ljudi kao ti, Casper, Zangetsu su psihicki slucaj.. Vama zivot ne treba ako se izivljavate na kanteru sa ljudima koje ne poznajete.
Nekome je bitna igra a ne kao kad ubijes Caspera popizdi lik .... Znas kad bi takav neko proverio nekoga?? .......

A sto se tice drugarstva/poznanstva .. vas fazon je baba za dedu, deda za repu i svi admini, samo se slepujete.
Ako je tako, idi ti lepo ori ovce sa ortakom Vranetom ...

I pogledao bi demo ali je neko obrisao i nmg da skinem. Ako ga neko ima neka mi posalje u PM

pozzzz
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ZA DUKIJA MOG DRUGA SA CS-A! Empty Re: ZA DUKIJA MOG DRUGA SA CS-A!

Post by STORM Fri May 06, 2011 8:04 pm

GADNI wrote:
SZP.Bg-bacje-sa-vracara wrote:Storm je rekao ako reb skine tebi da skine i ostaloj 4 sta vi mislite da on zavisi od vas 4 pa da je tako de bi sada bio ovaj atlas kolko je otislo takvih 4 i doslo novih.

MOLIO BIH STORMA DA PROKOMENTARISE OVO OBAVEZNO?

Naravno da cu da prokomentarisem ....

Zupke , kada si usao na server poceo si da se nesnosno UVLACIS rebornu , i da pljujes po medi ... Meda ovo , meda ono ... i tu su bili jos par admina koji su objasnjavali rebu sta se desilo ....

Onda je reb na sve to tvoje cepljenje rekao kako je dobio tako ce mu biti i skinut admin...
I ja sam na sve to rekao skini i ostalima , ne samo meda da ispasta ...

A samim tim kad bi oni zbog te banalne gluposti ( koja se desavaju , i meni su se desavala) "izgube admina "

JA BIH PRVI OTISAO

Jer je to ekipa koju sam najvise zgotivio na atlasu , zbog njih sam i dalje ovde ....

Jos vam lepo kazem na admin say batalite tu pricu svima se desava .. ne vi nastavljate
ja o5 kazem "ajde mir" igrajte se ... NE vi nastavljate

JEBALA VAS IGRICA U DUPE DA VAS JEBALA

Medo
silvi
gadni
dejavu

Rekao sam vam , sta god da se desi BOLE VAS **** ... Ovo je samo igra , i imate dovoljno godina i pameti da iskulirate ovakve situacije....

A sad ti zupke ....
Viidim da si dobio veliko poverenje kod reborna , i svaka ti cast na tome ..
Ali tvog admina bih ja dao nekom drugom , jer za sve ove mesece i nedelje
Ja nisam video da si ti uradio bilo sta vezano za adminski posao !!!!

A razlika izmedju tebe i MOJIH DRUGARA gore navedenih
je ta sto oni rade svoj posao i cene to sto su dobili poverenje PRVENSTVETNO PEDJE
pa onda mene Smile
STORM
STORM
Admin
Admin

» Zodijak : Capricorn
» Broj poruka : 1697
» Datum upisa : 2011-01-21
» Godina : 32
» Lokacija : somewhere in the desert of nevada
» Raspoloženje : dajte vina hocu looom , ako nedas sprzio te grooom :D

https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=669521229

Back to top Go down

ZA DUKIJA MOG DRUGA SA CS-A! Empty Re: ZA DUKIJA MOG DRUGA SA CS-A!

Post by Guest Fri May 06, 2011 8:19 pm

Sto se mene tice prihvatam packu od Storma Smile tako da je za mene ova tema over and out.

SO bi reko Silvi brate kad si u prevu brate u pravu si brate.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ZA DUKIJA MOG DRUGA SA CS-A! Empty Re: ZA DUKIJA MOG DRUGA SA CS-A!

Post by STORM Fri May 06, 2011 8:30 pm

GADNI wrote:Sto se mene tice prihvatam packu od Storma Smile tako da je za mene ova tema over and out.

SO bi reko Silvi brate kad si u prevu brate u pravu si brate.

Ma nema brate , ovde nikakvih packi ... ja sam samo rekao kao sto jeste ...

Svi za jednog jedan za sve :P
STORM
STORM
Admin
Admin

» Zodijak : Capricorn
» Broj poruka : 1697
» Datum upisa : 2011-01-21
» Godina : 32
» Lokacija : somewhere in the desert of nevada
» Raspoloženje : dajte vina hocu looom , ako nedas sprzio te grooom :D

https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=669521229

Back to top Go down

ZA DUKIJA MOG DRUGA SA CS-A! Empty Re: ZA DUKIJA MOG DRUGA SA CS-A!

Post by SZP.Bg-bacje-sa-vracara Fri May 06, 2011 8:48 pm

Deja vu nisam rekao da vas cetvorica nista nevredite ili kako si vec naveo.
Vec storm je rekao na admin say de vidimo samo mi admin ako skines medi admina ksini i ovoj 4 na tom sam ja rekao ovde da reb uvek kaze "sta ja tu mogu docice isti takav" tako sam i ja rekao otisla 4 docice nova 4

Da li vredite ili nevredite zna onaj ko prati to i ko je zaduzen za to !

Shvatam ja sve to STORM a da li imate vi dokaz da sam citer.Evo ja sada mogu da kazem STORM citeru raspali (kao sto i vi sada osecam na ts3 joj onaj zupke **** li mu sve i tako to) i da otvaram dovedem moja 4 igraca skim se dobro druzim i da te zracim i da me ovi brane kao sto vi to za medu radite i mislite da sam citer.

Dalje sto se tice busenja svako ima svoj stil igre.Neko moze da bude pro a da se samo steka.Neko ide walk svo vreme i daje hedove.Neko rushuje samo.Neko koristi slusalice i mozak i skill.

Sve u svemu sta se ja ovde pravdam kao budala ja cu da igram na serveru vi radite sta ocete snimajte me i tako to samo bi molio da me nesmarate sa banom.
SZP.Bg-bacje-sa-vracara
SZP.Bg-bacje-sa-vracara
Aktivan Član
Aktivan Član

» Broj poruka : 66
» Datum upisa : 2011-03-08

Back to top Go down

ZA DUKIJA MOG DRUGA SA CS-A! Empty Re: ZA DUKIJA MOG DRUGA SA CS-A!

Post by STORM Fri May 06, 2011 10:33 pm

Ajde da zavrsimo ovu temu i cao ....
u zadnjih 2 meseca sve neke glupe zalbe se otvaraju

MANITE SE CORAVA POSLA !

Lock by me
STORM
STORM
Admin
Admin

» Zodijak : Capricorn
» Broj poruka : 1697
» Datum upisa : 2011-01-21
» Godina : 32
» Lokacija : somewhere in the desert of nevada
» Raspoloženje : dajte vina hocu looom , ako nedas sprzio te grooom :D

https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=669521229

Back to top Go down

ZA DUKIJA MOG DRUGA SA CS-A! Empty Re: ZA DUKIJA MOG DRUGA SA CS-A!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum