ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

Choose next map.

4 posters

Go down

Choose next map. Empty Choose next map.

Post by Edvin Mon May 30, 2011 1:11 pm

Imam jedan predlog za server i mislim da će i ostali da se slažu sa tim Very Happy . (AMXX Choose next map):Da pojasnim sada,kada se bliži kraj jedne mape na primer mapa traje 25-30 minuta (primer) i pred kraj mape(zadnjih 2 minuta) da igrači glasaju za sledeću mapu.Jer mislim da je glupo da po randomu se biraju sledeće mape,pa koja mapa dobije najviše glasova ta će biti sledeća...Ovako ljudi će birati mape na kojima će hteti da igraju,i neće stalno da kukaju za svaku mapu. Wink I naravno ista mapa za redom neće se pojaviti kao obično...Predložio sam ovo pošto dosta servera koristi ovaj plugin,pa sada neka Head ADMIN(i) odluče...poz
Edvin
Edvin

» Broj poruka : 7
» Datum upisa : 2011-05-29

Back to top Go down

Choose next map. Empty Re: Choose next map.

Post by SH@RK Mon May 30, 2011 2:34 pm

Edvin wrote:Imam jedan predlog za server i mislim da će i ostali da se slažu sa tim Very Happy . (AMXX Choose next map):Da pojasnim sada,kada se bliži kraj jedne mape na primer mapa traje 25-30 minuta (primer) i pred kraj mape(zadnjih 2 minuta) da igrači glasaju za sledeću mapu.Jer mislim da je glupo da po randomu se biraju sledeće mape,pa koja mapa dobije najviše glasova ta će biti sledeća...Ovako ljudi će birati mape na kojima će hteti da igraju,i neće stalno da kukaju za svaku mapu. Wink I naravno ista mapa za redom neće se pojaviti kao obično...Predložio sam ovo pošto dosta servera koristi ovaj plugin,pa sada neka Head ADMIN(i) odluče...poz

sve to lepo zvuci,admini imaju komandu vote map,ali sta sve to vredi kada bi svi igraci da igraju dd2,inf i eventualno nuke,cim se stavi neka druga mapa koja im ne odgovara oni izadju
SH@RK
SH@RK
Admin
Admin

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 618
» Datum upisa : 2010-04-23
» Godina : 36
» Lokacija : Ruma
» Raspoloženje : zavisi od horoskopa :)

Back to top Go down

Choose next map. Empty Re: Choose next map.

Post by SnAkE Mon May 30, 2011 2:37 pm

Nije da izadju ja bi igrao bilo koju mapu ali igraci vecina igraca hoce dd2 ili inf pogledaj i druge servere po ceo dan dd2,inf i aztec...
SnAkE
SnAkE
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Zodijak : Cancer
» Broj poruka : 264
» Datum upisa : 2011-01-17
» Godina : 30
» Lokacija : Zemun
» Raspoloženje : Do jaja :))

Back to top Go down

Choose next map. Empty Re: Choose next map.

Post by Urbanek Mon May 30, 2011 2:45 pm

I da se nestavlja maxround na 20000 neko uvek nek se igra 20 rundi i cepaj!!!
Urbanek
Urbanek
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 518
» Datum upisa : 2011-01-16
» Godina : 32
» Lokacija : Zrenjanin, Ostojicevo
» Raspoloženje : Aj me zaobidji

Back to top Go down

Choose next map. Empty Re: Choose next map.

Post by Edvin Mon May 30, 2011 7:26 pm

Ako je neko takav već onda što mi ne stavi Broj trenutnih opomena na BANNED? Vidim da neko se baš zabavlja sa tim WaRn glupostima... .....SIGHNING OUT.....
Edvin
Edvin

» Broj poruka : 7
» Datum upisa : 2011-05-29

Back to top Go down

Choose next map. Empty Re: Choose next map.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum