ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

REBORNEEEE!!!!!!

3 posters

Go down

REBORNEEEE!!!!!! Empty REBORNEEEE!!!!!!

Post by Guest Wed Jun 08, 2011 6:34 pm

Skidaj mi admina odma cim widish owo...!!!!ne zelim wishe da budem admin,od 16 igracha 10 admina i kazem nek neko stawi next cebble ili kako wec,niko nishta,a nextmap bio Nuke 2010...na kraju srv izgubi pola igracha zbog mape,gadni odma posle prebaci na dd2,i pochne toekne i josh jedan lik me proziwaju za wh,ja im pishem i stojim u bazi duze od 20 sec...i toekne pochne mi preti banom jer se zadrzawam u ct bazi omg (a gadni mu je rekao da sam ja jer sam imao nick che automatski kako se menjala mapa)...ma daj ne zelim wishe ni da igram a pogotowo da budem admin na owom srv wishe bre,samo se nerwiram...ulazicu sa drugim nickom i cao/pozz wishe...a dok mi ne skinesh admina ne ulazim!!!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

REBORNEEEE!!!!!! Empty Re: REBORNEEEE!!!!!!

Post by Oliver*Penzija Thu Jun 09, 2011 10:33 am

Pa sto ti nisi promenio mapu? Very Happy
Oliver*Penzija
Oliver*Penzija
Banovan
Banovan

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 368
» Datum upisa : 2010-06-23
» Godina : 33
» Lokacija : Debeljaca
» Raspoloženje : Pomalo nervozan! :D

https://www.facebook.com/home.php#!/profile.php?id=1642058382

Back to top Go down

REBORNEEEE!!!!!! Empty Re: REBORNEEEE!!!!!!

Post by SRBI | Opanak_ Thu Jun 09, 2011 1:00 pm

Ja trazim admina samo da bih mogo da promenim mapu kada nema admina a igraju se ogromne mape 4 igraca ne serveru !!
Razmislite Smile
SRBI | Opanak_
SRBI | Opanak_
Banovan
Banovan

» Zodijak : Pisces
» Broj poruka : 385
» Datum upisa : 2011-02-08
» Godina : 30
» Lokacija : Zemun
» Raspoloženje : ok :)

Back to top Go down

REBORNEEEE!!!!!! Empty Re: REBORNEEEE!!!!!!

Post by Guest Thu Jun 09, 2011 2:39 pm

kako da promenim kad nisam igrao od kuce? o.O a pre toga sam stawio na inf maxrounds 20 jer je bilo 30 i stawio odmah nextmap dust2002...i odoh kod druga...i bez uwrede,ali samo zelim da chujem odg od Reba i ako ima Toekne da kaze neshto...mada me ne zanima,jer dugo nije igrao i kad je igrao smarao mene i Sylvestera uwek,a sad ushao i pochinje mi soli pamet...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

REBORNEEEE!!!!!! Empty Re: REBORNEEEE!!!!!!

Post by Guest Thu Jun 09, 2011 2:43 pm

mALI^^ M3d@ Wink wrote:kako da promenim kad nisam igrao od kuce? o.O a pre toga sam stawio na inf maxrounds 20 jer je bilo 30 i stawio odmah nextmap dust2002...i odoh kod druga...i bez uwrede,ali samo zelim da chujem odg od Reba i ako ima Toekne da kaze neshto...mada me ne zanima,jer dugo nije igrao i kad je igrao smarao mene i Sylvestera uwek,a sad ushao i pochinje mi soli pamet...
Toekne je malo bezobrazno stvorenje. ja nzm sta je on umislio,ja znam da je to rewardov buraz ali ipak smanji dozivljaj klinac...
Mene kad je tako zabadao ja sam ga kick ili ban na 1h...
Morao sam da ga banujem zato sto glumi neko glumilo na serveru..
Toekne REBORNEEEE!!!!!! 57727
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

REBORNEEEE!!!!!! Empty Re: REBORNEEEE!!!!!!

Post by ReBoR_n Thu Jun 09, 2011 3:23 pm

Razmisli prvo ti sta dopustas da ti drugi rade.
Nerviras se zbog tih stvari?
Sta ja treba da kazem? Ja sam do sad trebao vec da se ubijem po tvojoj logici...

Objasnicu ti sada opet iako sam to uradio na serveru.

TI si admin, duzan si da odrzavas red na serveru.
Igrac te proziva, opomeni ga.
Igrac te opet proziva, BAN (perm)

Admin te proziva - Napravi SS konzole i postavi ovde javno.
Admin dobija opomenu, sledeci put ostaje bez admina.

Sta tebi ovde nije jasno? Jel se plasis da banujes igrace? Banuj nevaspitanu stoku, posle opomene naravno.

NE RASPRAVLJAJ se sa igracima. Opomena znaci ovo:
Ne psuj/Pazi na recnik bices banovan
Ako igrac opet ponovi gresku, kucas amx_banmenu i zavrsavas pricu.

Ne treba ti sa njim da se raspravljas da li je on u pravu ili ti, ti si admin i ti si u pravu.

Da li su ti sada jasnije neke stvari?

Ne nerviras se, igras lepo i obratis panju na igrace ... To je ceo tvoj posao... Ne znam kada stignes da se iznerviras ...
ReBoR_n
ReBoR_n
Admin
Admin

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 3208
» Datum upisa : 2009-12-02
» Godina : 40
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : Odlično!

http://89.216.50.91/stats/sig/index.php?id=364

Back to top Go down

REBORNEEEE!!!!!! Empty Re: REBORNEEEE!!!!!!

Post by Guest Thu Jun 09, 2011 4:00 pm

Rebe ne zelim da banujem jer swi znamo kakwa je situacija na srv..:S takodje ne zelim da ostawim los utisak na druge...Sylvester zna zbog kakwih sitnica pochinjem da se ziwciram (i to preterano) npr juche nerwozan...besan,izadjem iz cs-a i onda pochne lanac izdrkawanja na swaku osobu na koju naletim...:S
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

REBORNEEEE!!!!!! Empty Re: REBORNEEEE!!!!!!

Post by Guest Thu Jun 09, 2011 4:54 pm

ReBoR_n wrote:Razmisli prvo ti sta dopustas da ti drugi rade.
Nerviras se zbog tih stvari?
Sta ja treba da kazem? Ja sam do sad trebao vec da se ubijem po tvojoj logici...

Objasnicu ti sada opet iako sam to uradio na serveru.

TI si admin, duzan si da odrzavas red na serveru.
Igrac te proziva, opomeni ga.
Igrac te opet proziva, BAN (perm)

Admin te proziva - Napravi SS konzole i postavi ovde javno.
Admin dobija opomenu, sledeci put ostaje bez admina.

Sta tebi ovde nije jasno? Jel se plasis da banujes igrace? Banuj nevaspitanu stoku, posle opomene naravno.

NE RASPRAVLJAJ se sa igracima. Opomena znaci ovo:
Ne psuj/Pazi na recnik bices banovan
Ako igrac opet ponovi gresku, kucas amx_banmenu i zavrsavas pricu.

Ne treba ti sa njim da se raspravljas da li je on u pravu ili ti, ti si admin i ti si u pravu.

Da li su ti sada jasnije neke stvari?

Ne nerviras se, igras lepo i obratis panju na igrace ... To je ceo tvoj posao... Ne znam kada stignes da se iznerviras ...


Ovo uputsvo ovako sazeto mi se jako svidja i molim sve one admine koji su aktivni (da ne navodim vec poznatu ekipu <3 ) da ovo dobro procita zapamti i primeni doslovce i siguran sam da ce nam mnooooogo lepse svima biti.
takodje molim sve one koji su kratkih zivaca da kad sam ja na serveru slobodno prepuste meni smorove, zlojebe, psovace, ..... posto ja nemam problem da ih sa osmehom gaguje kikujem banujem. smo da mi se ne enrvirate posto je ovo pre svega DOBRA ZABAVA !!!!
a necu imati problem da ako vas vidim da se zivcirate i vas banujem na neki minut da oladite glavu Smile
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

REBORNEEEE!!!!!! Empty Re: REBORNEEEE!!!!!!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum