ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

Bravo Zangetsu

+2
SpooN
ElAnO
6 posters

Go down

Bravo Zangetsu Empty Bravo Zangetsu

Post by ElAnO Fri Jun 10, 2011 5:09 pm


Ban Information
Name: eSc*|_^ElAnO^_
SteamID: STEAM_0:0:494525669
Reason: NIKAKO KEVU TU IDE PERMAMENT
Ban Length: 1 hour
Unban Time: 20:12:59 6/10/2011
Admin Name: Zangetsu
Admin SteamID: STEAM_0:0:4289

Mapa de_cblle ja ct on tt.Ja stekam vidim plant c4 izlazim rokam zangetsu-a i drugi me ubija.Zangetsu:
Elano kako si smorio stekanjem znaci strasno...
Ja:Pa sta oces majke ti ga da te rasujem?

BAN.
Znam da sam pogresio sto sam rekao MAJKE TI GA ali sam upotrebio to samo onako ne kako MAJKU TI *****.Tako da mogao je gag.A za stekanje:
TT nesme da steka
CT sme da steka osim kad je c4 plant.Ja sam stekao c4 je bila plant tada sam iskocio i sam te roknuo,sta ima tu da se zalis? Pozz
ElAnO
ElAnO
Domaćin
Domaćin

» Broj poruka : 349
» Datum upisa : 2010-11-19
» Lokacija : Kumanovo Macedonia
» Raspoloženje : Nemoze bolje :)

Back to top Go down

Bravo Zangetsu Empty Re: Bravo Zangetsu

Post by SpooN Fri Jun 10, 2011 5:15 pm

nisi trebao da otvoris ovu temu zato sto ti je ban na 1h i zato sto si mogo da dobijes perm sto mu diras kevu a zang je pokazao da je dobar admin Wink
SpooN
SpooN
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Gemini
» Broj poruka : 1039
» Datum upisa : 2010-04-07
» Godina : 27
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : full

http://mihelgaming.freeclanforum.com/

Back to top Go down

Bravo Zangetsu Empty Re: Bravo Zangetsu

Post by ElAnO Fri Jun 10, 2011 5:20 pm

Znam ali zavisnik sam brate sta da radim.Za nekih je 1 sat 5 min za mene cela vecnost.Ja sam rekao pu breee majke ti ga onako ja to upotrebljavam i u fore ali evo priznajem pogresio sam.Ali decko ulazi odigra 10 runde od kojih se ja 6-7 stekam a ubijem ga 3-4 i me odma napada mnogo stekas ...
ElAnO
ElAnO
Domaćin
Domaćin

» Broj poruka : 349
» Datum upisa : 2010-11-19
» Lokacija : Kumanovo Macedonia
» Raspoloženje : Nemoze bolje :)

Back to top Go down

Bravo Zangetsu Empty Re: Bravo Zangetsu

Post by SpooN Fri Jun 10, 2011 5:35 pm

nije ti to dobro sto si zavistan...
SpooN
SpooN
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Gemini
» Broj poruka : 1039
» Datum upisa : 2010-04-07
» Godina : 27
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : full

http://mihelgaming.freeclanforum.com/

Back to top Go down

Bravo Zangetsu Empty Re: Bravo Zangetsu

Post by Guest Fri Jun 10, 2011 5:42 pm

.
.
.
.
.
.
.
Warn odmah dobijas, a ako ne skines "samjlija" pored teksta Makedonija sredicu ti preko veze da budes banovan sa foruma,!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bravo Zangetsu Empty Re: Bravo Zangetsu

Post by ElAnO Fri Jun 10, 2011 5:57 pm

Za sta WARN?I sta ima tu ja da ti skidam smajlija jel to zabranjeno ? Daj bre nafurani ste banujte me vise ali 99 posto vise nemogu da ve trpim.Rekao sam ja to nisam rekao sa takvu nameru nego onako.Smajli?
Ajde sad ja da ti kazem skidaj odma singature ako ne skines sredicu da te banuju.Sta ima loso u taj smajli ? Iznervirate se idite nadvor nabavite pistolj i pobijte celog grada ne izivljavajte se na igraca.Ali jedan smajli je tako da cu trgniti a od sad vise ne igram na ATLAS
[You must be registered and logged in to see this image.]
ElAnO
ElAnO
Domaćin
Domaćin

» Broj poruka : 349
» Datum upisa : 2010-11-19
» Lokacija : Kumanovo Macedonia
» Raspoloženje : Nemoze bolje :)

Back to top Go down

Bravo Zangetsu Empty Re: Bravo Zangetsu

Post by Urbanek Fri Jun 10, 2011 9:20 pm

Ne msm stvarno ljudi i vi svasta ocekujete..... jebo vas pa Srbi smo majku mu... a i ne mojte da poricete da se vama nikad nije omaklo u igri da nekom spomenete ****.... dobro decku se desilo i ne mora odma ban.... i admini pocinju da se proseravaju cim nema Reba na atlasu izvrcu njegove reci izbegavaju pravila.... tako da ni admini nisu nevini u ovoj prici!!!
Urbanek
Urbanek
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 518
» Datum upisa : 2011-01-16
» Godina : 32
» Lokacija : Zrenjanin, Ostojicevo
» Raspoloženje : Aj me zaobidji

Back to top Go down

Bravo Zangetsu Empty Re: Bravo Zangetsu

Post by SH@RK Fri Jun 10, 2011 9:36 pm

D.O.T.A. wrote:Ne msm stvarno ljudi i vi svasta ocekujete..... jebo vas pa Srbi smo majku mu... a i ne mojte da poricete da se vama nikad nije omaklo u igri da nekom spomenete ****.... dobro decku se desilo i ne mora odma ban.... i admini pocinju da se proseravaju cim nema Reba na atlasu izvrcu njegove reci izbegavaju pravila.... tako da ni admini nisu nevini u ovoj prici!!!

navedi nekog,ili neke admine koji se ne drze pravila ?
svi vi nesto laprdate,ovaj je ovakav,ovaj je onakav,a niko od vas nece ili nema muda da imenuje tog admina
SH@RK
SH@RK
Admin
Admin

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 618
» Datum upisa : 2010-04-23
» Godina : 36
» Lokacija : Ruma
» Raspoloženje : zavisi od horoskopa :)

Back to top Go down

Bravo Zangetsu Empty Re: Bravo Zangetsu

Post by Petko Fri Jun 10, 2011 10:08 pm

Elano, to sto si ovisnik o racunaru savrseno me ne interesuje, to je tvoj problem, sve dok na mene ne utice. Ja nisam zivac, niti tezak covek, pa sam i presao preko toga sto si mi rek'o i banovao sam te na 1 sat da se ohladis malo,a 90 posto admina bi ti dalo permament i to sa punim pravom, jer ono sto je najsvetije se ne dira!! Sto se tice stekanja, ja sam samo napisao da si smorio sa stekanjem sto i jeste bilo i to si se stekao na najcrnjim mestima,sto mene nije toliko doticalo, ali si smorio i druge igrace. Cbble jeste kanterska stekarska mapa i to znam vrlo dobro, veruj mi, ali u cemu je cilj ako ti celu mapu igras krijuci se po coskovima i nekim stekovima koje nemaju veze sa cuvanjemsajta. A sad vidim da se jos i zalis sto sam te ban. Decko, sredi se pa dodji opet da igras, posto vidim da pises da neces vise. Sto se mene tice, niti sam ljut, niti imam nesto protiv tebe. Ovo je samo igrica, zaludjica obicna, a psovanjemajke i ti fazoni su ekstremne stvari, nemoj to nikako. Ova zalba ti je jako glupa i nema nikakvihosnova, tako da sledeci put, razmislista radis i uzivaj u igrici, nemoj da pravis probleme sebi bezveze.Toliko od mene.

P.S. - Nesto mi baguje forum, nmg da odvojim neke reci, cisto da znas da nisam nepismen. Pozz
Petko
Petko
Public Admin
Public Admin

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 96
» Datum upisa : 2010-11-04
» Godina : 30
» Lokacija : Kragujevac
» Raspoloženje : Krvavo!

Back to top Go down

Bravo Zangetsu Empty Re: Bravo Zangetsu

Post by << # DeejA Vu #>> Fri Jun 10, 2011 10:41 pm

E moj Elano! I sam kazes da se stekas...sta bi bilo da tebi neko kaze tu tvoju psovku za stek (onako da mu izleti kako si ti rekao)??? A zalis za ban od 1h Shocked
<< # DeejA Vu #>>
<< # DeejA Vu #>>
Admin
Admin

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 839
» Datum upisa : 2010-09-21
» Godina : 37
» Lokacija : Zabalj
» Raspoloženje : dobro, ne losho! :)

Back to top Go down

Bravo Zangetsu Empty Re: Bravo Zangetsu

Post by Urbanek Sat Jun 11, 2011 1:17 am

E posto su me vukli za jezik neka su evo vam ga pa makar me banovali doveka:
1) silver_axe kako dodje tako promeni mapu na dd2002 a igra se 6v6 udje u ct da skuplja fragove i kad ga prebaci u tt on izadje sa servera
2) bo`n - on opet kako ga ko ubije iz 1 metka odma perm ili ako neko se steka samo 1 odmah...
3)Ni zangetsu nije cvecka igrala se mapa dd2002 i dolazi on pored 5 admina na srv bio je vote i izglasa se inferno on mrtav ladan igrace se nuke mada je bio pre 2 mape ... imam i svedoke tu su bili i snake i winston su popizdeli na njega!
4) jos pogotovo kad se igra mapa dd2002 admini naravno u ct dodje 3 runda svi awp i kazu tt baza 15 sec , jos dobro sto nam ne kazu rashujte sa nozevima!!! msm stvarno nekad se preteruje i tako praznite srv
5) Expesniv mi je vise puta rekao ruzne reci i prozivao i ocekuje da ja cutim ma vazi.... meseca limburga!!!
ima ih jos ali stice i oni na red pa sad nak kazu ostali igraci da nisam u pravu!!!
Urbanek
Urbanek
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 518
» Datum upisa : 2011-01-16
» Godina : 32
» Lokacija : Zrenjanin, Ostojicevo
» Raspoloženje : Aj me zaobidji

Back to top Go down

Bravo Zangetsu Empty Re: Bravo Zangetsu

Post by Guest Sat Jun 11, 2011 1:41 am

[Ruma]SH@RK wrote:
D.O.T.A. wrote:Ne msm stvarno ljudi i vi svasta ocekujete..... jebo vas pa Srbi smo majku mu... a i ne mojte da poricete da se vama nikad nije omaklo u igri da nekom spomenete ****.... dobro decku se desilo i ne mora odma ban.... i admini pocinju da se proseravaju cim nema Reba na atlasu izvrcu njegove reci izbegavaju pravila.... tako da ni admini nisu nevini u ovoj prici!!!

navedi nekog,ili neke admine koji se ne drze pravila ?
svi vi nesto laprdate,ovaj je ovakav,ovaj je onakav,a niko od vas nece ili nema muda da imenuje tog admina
Ja sam imenovao doticne osobe....
I bole me sta ce drugi da misle o meni,kad znam da sam upravu i da sam uradio pravu stvar....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bravo Zangetsu Empty Re: Bravo Zangetsu

Post by ElAnO Sat Jun 11, 2011 7:11 am

Petko wrote:Elano, to sto si ovisnik o racunaru savrseno me ne interesuje, to je tvoj problem, sve dok na mene ne utice. Ja nisam zivac, niti tezak covek, pa sam i presao preko toga sto si mi rek'o i banovao sam te na 1 sat da se ohladis malo,a 90 posto admina bi ti dalo permament i to sa punim pravom, jer ono sto je najsvetije se ne dira!! Sto se tice stekanja, ja sam samo napisao da si smorio sa stekanjem sto i jeste bilo i to si se stekao na najcrnjim mestima,sto mene nije toliko doticalo, ali si smorio i druge igrace. Cbble jeste kanterska stekarska mapa i to znam vrlo dobro, veruj mi, ali u cemu je cilj ako ti celu mapu igras krijuci se po coskovima i nekim stekovima koje nemaju veze sa cuvanjemsajta. A sad vidim da se jos i zalis sto sam te ban. Decko, sredi se pa dodji opet da igras, posto vidim da pises da neces vise. Sto se mene tice, niti sam ljut, niti imam nesto protiv tebe. Ovo je samo igrica, zaludjica obicna, a psovanjemajke i ti fazoni su ekstremne stvari, nemoj to nikako. Ova zalba ti je jako glupa i nema nikakvihosnova, tako da sledeci put, razmislista radis i uzivaj u igrici, nemoj da pravis probleme sebi bezveze.Toliko od mene.

P.S. - Nesto mi baguje forum, nmg da odvojim neke reci, cisto da znas da nisam nepismen. Pozz

Poslednji put ti kazem:Sta oces majke ti da te rasujem ? Majke ti sam rekao sasvim drugom namerom ne da te pcujem nego hmm kako da se cudim.A kad sam te ubio bio sam kod zadnju kutiju i sam cuvao plant.Vi kazete CT treba da stekaju i da cuvaju plant a kad ve prebaci npr i taj ve igrac ubije odma se zalite jaoo smorio si stekanjem.
Ali ovo majke ti drugcije si svatio i razumem te eto izvinjavam se
ElAnO
ElAnO
Domaćin
Domaćin

» Broj poruka : 349
» Datum upisa : 2010-11-19
» Lokacija : Kumanovo Macedonia
» Raspoloženje : Nemoze bolje :)

Back to top Go down

Bravo Zangetsu Empty Re: Bravo Zangetsu

Post by Petko Sat Jun 11, 2011 8:54 am

Ok je, nema ljutisa, ali nisi rekao majke ti, vec "majke ti ga", sto je potpuno drugo znacenje. Vidi i sam i u prethodnom postu si napisao da si rekao "majke ti ga", ali nema veze, bilo pa proslo, samo sledeci put kontrolisi recnik i ako se zalis, zali sa kad imas dobre osnove i to je to. Moze lock administratori.
Petko
Petko
Public Admin
Public Admin

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 96
» Datum upisa : 2010-11-04
» Godina : 30
» Lokacija : Kragujevac
» Raspoloženje : Krvavo!

Back to top Go down

Bravo Zangetsu Empty Re: Bravo Zangetsu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum