ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

Dal' je ovo moguce...

+4
PAKO
MGNM
HESSELiNK /A/
My name is Bond
8 posters

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Dal' je ovo moguce... - Page 2 Empty Re: Dal' je ovo moguce...

Post by << # DeejA Vu #>> Sun Oct 16, 2011 10:32 am

sto se mene tice moze unban...

za sledeci put apel na admine, da kad nekog spec_uju koriste play u konzoli gde ce imati snimljen demo i nece se vise stvarati ovakva rasprava oko unbana!
<< # DeejA Vu #>>
<< # DeejA Vu #>>
Admin
Admin

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 839
» Datum upisa : 2010-09-21
» Godina : 37
» Lokacija : Zabalj
» Raspoloženje : dobro, ne losho! :)

Back to top Go down

Dal' je ovo moguce... - Page 2 Empty Re: Dal' je ovo moguce...

Post by Guest Sun Oct 16, 2011 10:43 am

Ja sam odavno pricao da admini sumljive igrace snimaju, ali niko to ne cuje... Wh je zesce zajeban cit, tako da mora da postoji bas dobar dokaz koji to potvrdjuje. I ja mislim da moze unban, da je sve cisto... i Jos jednom ponavljam NE BANUJTE BEZ DOKAZA da ne bi dolazilo do ovakvih situacija...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dal' je ovo moguce... - Page 2 Empty Re: Dal' je ovo moguce...

Post by VraNe^^^ Sun Oct 16, 2011 1:59 pm

Stani,ja sad tek kapiram da on od vas pravi budale...

Bond,ako si punoletan,nemoj brate da pricas takve gluposti tipa,kad stavite demo recorder dacu vam demo,to je glupost,nego ti lepo kucaj record wadwp
i lepo taj demo postavi i na osnovu njega cemo da vidimo dal ti imas wh ili ne,ali naravno pod uslovom,da igras tako "dobro" kao pre
ss-ovi nista ne govore,jer ne pise na chatu od admina,da uzmes ss,pogledaj moj ss,pisalo je odma,uzmi ss,ja sam ga uhvatio,i postavio,i naravno jos par ss-ova odma posle mog killa,koj je bio onako bas userski...

ovakvi ss-ovi koje si postavio moze ko oce,drzis noz,nikog ne ubijas,mogu ja da sad ako imam wh,lepo izadjem ugasim,i slikam bzvz i postavim,a vi admini pogledajte ovo sa moje strane i skapiracete da vas radi tesko Very Happy

ali zar nisam u pravu ?
VraNe^^^
VraNe^^^
Super član
Super član

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 2096
» Datum upisa : 2009-12-26
» Godina : 29
» Lokacija : De_inferno
» Raspoloženje : ODLICNO

Back to top Go down

Dal' je ovo moguce... - Page 2 Empty Re: Dal' je ovo moguce...

Post by Guest Sun Oct 16, 2011 3:15 pm

Evo ovako, pozdrav i dobar dan zelim. Upravo sam se vratio kuci, bio sam na vikend kod druga, u drugom gradu... Pa da pocnemo.
1.Gama je dobio warn - SPAM
2.pr0 NN je dobio warn - SPAM
3. Spoon je dobio warn - SPAM
4. TO$@ je dobio warn - SPAM
5. Bond je dobio i poslednji warn tako da ces sada od mene da dobijes ban sa foruma na 15 dana. Posto si prevrsio svaku meru.

Evo ovako, kao sto rekoh, sad se vratih sa vikenda. Tako da te nisam ja banovao, vec verovatno moj mladji brat. Nije da izvlacim iz situacije ili tako nesto, nego je verovatno ovo sto i ja mislim, slike nisam gledao, ali cu ih pogledati. Usput, unban cu te sa servera, jer sam ovaj put ja kriv. Ali, nastavicu da te gledam na serveru naravno. Pozdrav.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dal' je ovo moguce... - Page 2 Empty Re: Dal' je ovo moguce...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum