ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

Zalba na rad admina : Moguce : VraNe^^^, Aleksandar 95, R3ward, Serio_Ous!!!

+10
:./SERBIAN/.:Do_N^^
Cr@zy
^RuzN[O] P[A]cHee^ ^.-
unReal
VraNe^^^
ReBoR_n
Aleksandar 95
Serio_Ous!!!
Camuga a.k.a somi -.^
Leum
14 posters

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Zalba na rad admina : Moguce : VraNe^^^, Aleksandar 95, R3ward, Serio_Ous!!! Empty Zalba na rad admina : Moguce : VraNe^^^, Aleksandar 95, R3ward, Serio_Ous!!!

Post by Leum Wed Jun 02, 2010 9:02 pm

90% me je Vrane banovao! Prepirali smo se ( ja cisto iz zezanja ) ko igra bolje DR, ja predjem mapu sexigt, i cini mi se on sav ljubomoran banuje me, a pre toga reko "mogu da ti budem cale u DR" , i ja reko ae predji pa ce tako biti, ja predjem i da mi ban !

I daje vote : "Vrane_Pr0" "DA" "NE"

Koliko znam vote ( to svi rade ( i ako je zabranjeno ) ) sluzi iskljucivo za igru, ali nebitno za vote glvana stvar je da me je banovao bez razloga !!!!!
IP : 95.180.42.107
Leum
Leum
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 750
» Datum upisa : 2010-04-19
» Lokacija : Zemun

Back to top Go down

Zalba na rad admina : Moguce : VraNe^^^, Aleksandar 95, R3ward, Serio_Ous!!! Empty Re: Zalba na rad admina : Moguce : VraNe^^^, Aleksandar 95, R3ward, Serio_Ous!!!

Post by Camuga a.k.a somi -.^ Wed Jun 02, 2010 9:06 pm

Leume sto pijes kad ti skodi ? Sta su uradili Aca,r3,serio.?Very Happy Sto se tice vraneta ludak covek najveci.Very Happy Mozda te ban na 5 min. bilo mu dosadno Wink
Camuga a.k.a somi -.^
Camuga a.k.a somi -.^
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 1144
» Datum upisa : 2010-02-01
» Lokacija : tu blizu

Back to top Go down

Zalba na rad admina : Moguce : VraNe^^^, Aleksandar 95, R3ward, Serio_Ous!!! Empty Re: Zalba na rad admina : Moguce : VraNe^^^, Aleksandar 95, R3ward, Serio_Ous!!!

Post by Leum Wed Jun 02, 2010 9:17 pm

Nije, bio je perm, a to za seria, rea i acu, i oni su bili na serveru pa zato nisam 100% "bio" siguran da je vrane, ali sad jesam !
Leum
Leum
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 750
» Datum upisa : 2010-04-19
» Lokacija : Zemun

Back to top Go down

Zalba na rad admina : Moguce : VraNe^^^, Aleksandar 95, R3ward, Serio_Ous!!! Empty Re: Zalba na rad admina : Moguce : VraNe^^^, Aleksandar 95, R3ward, Serio_Ous!!!

Post by Serio_Ous!!! Wed Jun 02, 2010 9:24 pm

Ja sa tim nemam nista, ni neznam z to, posto sam bio usao na server 1 min da trazim Noleta da ga unban Smile
Serio_Ous!!!
Serio_Ous!!!
Domaćin
Domaćin

» Broj poruka : 361
» Datum upisa : 2010-01-14
» Raspoloženje : nemož bolje..xD

Back to top Go down

Zalba na rad admina : Moguce : VraNe^^^, Aleksandar 95, R3ward, Serio_Ous!!! Empty Re: Zalba na rad admina : Moguce : VraNe^^^, Aleksandar 95, R3ward, Serio_Ous!!!

Post by Guest Wed Jun 02, 2010 9:32 pm

Ja ti nisam nista radio. Samo sam igrao. I rekao bez svadje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zalba na rad admina : Moguce : VraNe^^^, Aleksandar 95, R3ward, Serio_Ous!!! Empty Re: Zalba na rad admina : Moguce : VraNe^^^, Aleksandar 95, R3ward, Serio_Ous!!!

Post by Leum Wed Jun 02, 2010 9:37 pm

Nisam ni rekao da ste vi, nego svako po 2% da je moguce Smile
Leum
Leum
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 750
» Datum upisa : 2010-04-19
» Lokacija : Zemun

Back to top Go down

Zalba na rad admina : Moguce : VraNe^^^, Aleksandar 95, R3ward, Serio_Ous!!! Empty Re: Zalba na rad admina : Moguce : VraNe^^^, Aleksandar 95, R3ward, Serio_Ous!!!

Post by Aleksandar 95 Thu Jun 03, 2010 12:11 am

Vrane te je ban perm ali te je odmah unban kao i obicno sto radi, a i ko bi drugi nego on...
Aleksandar 95
Aleksandar 95
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Gemini
» Broj poruka : 459
» Datum upisa : 2010-02-11
» Godina : 28

Back to top Go down

Zalba na rad admina : Moguce : VraNe^^^, Aleksandar 95, R3ward, Serio_Ous!!! Empty Re: Zalba na rad admina : Moguce : VraNe^^^, Aleksandar 95, R3ward, Serio_Ous!!!

Post by ReBoR_n Thu Jun 03, 2010 7:37 am

Vrane, poslednja opomena za tebe.
ReBoR_n
ReBoR_n
Admin
Admin

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 3208
» Datum upisa : 2009-12-02
» Godina : 40
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : Odlično!

http://89.216.50.91/stats/sig/index.php?id=364

Back to top Go down

Zalba na rad admina : Moguce : VraNe^^^, Aleksandar 95, R3ward, Serio_Ous!!! Empty Re: Zalba na rad admina : Moguce : VraNe^^^, Aleksandar 95, R3ward, Serio_Ous!!!

Post by VraNe^^^ Thu Jun 03, 2010 8:06 am

Ja cu te banovati ako mi jos jednom budes bulaznio na serveru konju jedan! Ko je ljubomoran ?Reko sam ti to jer sam i sam presao te mape a ti kao reko da nemam dokaza,pa evo ti ga mile...Jer ako ja nemam dokaza da sam presho onda ni ti nemash za fixxor ni alek nije potvrdio...Mada necu da padam na tvoj nivo,ali napravicu novu temu sta ti sve radis na dr serveru...














MAJMUNE!
VraNe^^^
VraNe^^^
Super član
Super član

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 2096
» Datum upisa : 2009-12-26
» Godina : 29
» Lokacija : De_inferno
» Raspoloženje : ODLICNO

Back to top Go down

Zalba na rad admina : Moguce : VraNe^^^, Aleksandar 95, R3ward, Serio_Ous!!! Empty Re: Zalba na rad admina : Moguce : VraNe^^^, Aleksandar 95, R3ward, Serio_Ous!!!

Post by ReBoR_n Thu Jun 03, 2010 8:23 am

Lepo si to rekao Vrane, nemoj da se spustas na nivo igraca koji psuju. Sta god da ti neko kaze, opomeni ga, kick, pa onda BAN. Nemoj iz zajebancije banovati ljude, jer neki od njih te ne poznaju i ne znaju da se zezas. To radi sa tvojim ortacima adminima, banujte se do sutra ako hocete. to vazi samo za one koji te znaju i koji znaju kako i sta radis i nece se naljutiti na tebe.
ReBoR_n
ReBoR_n
Admin
Admin

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 3208
» Datum upisa : 2009-12-02
» Godina : 40
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : Odlično!

http://89.216.50.91/stats/sig/index.php?id=364

Back to top Go down

Zalba na rad admina : Moguce : VraNe^^^, Aleksandar 95, R3ward, Serio_Ous!!! Empty Re: Zalba na rad admina : Moguce : VraNe^^^, Aleksandar 95, R3ward, Serio_Ous!!!

Post by VraNe^^^ Thu Jun 03, 2010 11:16 am

Leum je admin,i takvo ponasanje admina je nedopustivo...

Davanje sebi poena to nije normalno... Dr sexigt ulazi mi sa noclip i deagle i ja ok ubijem ga jer je nub Very Happy i samo to radi i radi,i svaki put kad krene noclip ja ga slay a on cuti...Ne treba tako admin da se ponasa,evo vam primer

R3ward:Toliko postuje to sto je dobio istog,i sta god da uradi,kick,slay,ili ban da razlog,i pita lepo jer dobro postupio i sve e to je dobar admin,a ne to sto ti radis...
VraNe^^^
VraNe^^^
Super član
Super član

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 2096
» Datum upisa : 2009-12-26
» Godina : 29
» Lokacija : De_inferno
» Raspoloženje : ODLICNO

Back to top Go down

Zalba na rad admina : Moguce : VraNe^^^, Aleksandar 95, R3ward, Serio_Ous!!! Empty Re: Zalba na rad admina : Moguce : VraNe^^^, Aleksandar 95, R3ward, Serio_Ous!!!

Post by Guest Thu Jun 03, 2010 11:38 am

Hvala VraNe.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zalba na rad admina : Moguce : VraNe^^^, Aleksandar 95, R3ward, Serio_Ous!!! Empty Re: Zalba na rad admina : Moguce : VraNe^^^, Aleksandar 95, R3ward, Serio_Ous!!!

Post by VraNe^^^ Thu Jun 03, 2010 12:34 pm

Pa realan sam,a ovog idem sad da ban na dr Very Happy
VraNe^^^
VraNe^^^
Super član
Super član

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 2096
» Datum upisa : 2009-12-26
» Godina : 29
» Lokacija : De_inferno
» Raspoloženje : ODLICNO

Back to top Go down

Zalba na rad admina : Moguce : VraNe^^^, Aleksandar 95, R3ward, Serio_Ous!!! Empty Re: Zalba na rad admina : Moguce : VraNe^^^, Aleksandar 95, R3ward, Serio_Ous!!!

Post by Leum Thu Jun 03, 2010 12:50 pm

Meni neprija da dobijem ban. Ko zna koliko puta si ti nesto uradio na serveru a da nije prijavljeno, ja te nikad nisam prijavio, ali ovo je previse ! Mad Slobodno napisi sta ja radim, neka mi skinu admina, ali ja hocu da kazem ( makar mi bilo poslednje na atlasu ) ono sto si mi ti rekao, ovako nesto : Slobodno me tuzi ( psovka ( kao i obicno ) ) , ja cu napraviti da ti nikad vise neigras na atlasu, znas koliko se njih na mene tuzilo, i svi su bili na mojoj strani, nece meni Reb nista ! Eto tako nesto, radi sta ocesm banuje me ! Ljuti se, nezanima me !!!!!
Leum
Leum
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 750
» Datum upisa : 2010-04-19
» Lokacija : Zemun

Back to top Go down

Zalba na rad admina : Moguce : VraNe^^^, Aleksandar 95, R3ward, Serio_Ous!!! Empty Re: Zalba na rad admina : Moguce : VraNe^^^, Aleksandar 95, R3ward, Serio_Ous!!!

Post by Leum Thu Jun 03, 2010 1:00 pm

Ps- Ko psuje ?
Na ciji nivo se ti spustas ?
Ti si onaj koji je na FORUMU rekao da sam konj, majmun i slicno...
Sta tek radis na serveru...
Priznajem i ja nekad neradim najpravilnije, ali kad bi poceo da nabrajam za tebe....tu nebi bilo kraja.

Toliko od mene, necu vise da komentarisem ovu temu, ako moze da se zakljuca ?

Pozdrav.

EDIT : Reb, ti tako dopustas da Vrane psuje i proziva na forumu. Psuje neciju majku, govori mu konju, majmune itd, da nenabrajam.

Ps-Sorry zbog dve poruke za redom, nije moj komp, malo je sporiji, iznerviralo me i to i ova cela stvar, i nisam se snasao.
Leum
Leum
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 750
» Datum upisa : 2010-04-19
» Lokacija : Zemun

Back to top Go down

Zalba na rad admina : Moguce : VraNe^^^, Aleksandar 95, R3ward, Serio_Ous!!! Empty Re: Zalba na rad admina : Moguce : VraNe^^^, Aleksandar 95, R3ward, Serio_Ous!!!

Post by unReal Thu Jun 03, 2010 1:50 pm

Serio_Ous!!! wrote:Ja sa tim nemam nista, ni neznam z to, posto sam bio usao na server 1 min da trazim Noleta da ga unban Smile


Ne bih da skrecem sa teme, ali nemoj me u buduce traziti na dr, jer tamo vise ne igram, i reko sam rebu da mi skine admina na dr, al sta cu kad on nece... [You must be registered and logged in to see this image.]
unReal
unReal
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 987
» Datum upisa : 2010-01-25
» Godina : 27
» Lokacija : Javna kuca
» Raspoloženje : Jebacko

Back to top Go down

Zalba na rad admina : Moguce : VraNe^^^, Aleksandar 95, R3ward, Serio_Ous!!! Empty Re: Zalba na rad admina : Moguce : VraNe^^^, Aleksandar 95, R3ward, Serio_Ous!!!

Post by Aleksandar 95 Thu Jun 03, 2010 2:08 pm

Vrane zaista lose utices na neke.Uvek kad opomenem npr Leuma, on meni kaze:"a vranetu nista ne kazes".Kao da covek zeli da bude kao i ti.
Leum to sto on ne postuje neka pravila ne znaci da ni ti to smes da radis!
R3 opusteno 10 puta si bolji admin od svih njih koje znam a da igraju na dr-u.Samo nastavi sa takvim radom.Nije tema, ali pohvaljujem R3ward-a kao admina, odlicno se pokazao u svojih nekoliko dana koliko je admin.
Aleksandar 95
Aleksandar 95
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Gemini
» Broj poruka : 459
» Datum upisa : 2010-02-11
» Godina : 28

Back to top Go down

Zalba na rad admina : Moguce : VraNe^^^, Aleksandar 95, R3ward, Serio_Ous!!! Empty Re: Zalba na rad admina : Moguce : VraNe^^^, Aleksandar 95, R3ward, Serio_Ous!!!

Post by VraNe^^^ Thu Jun 03, 2010 3:07 pm

Ti nisi konj ti si bre ajd necu jer ja nikada ne psujem...

Zeleo bih da kazem,da ja nikada na serveru nisam opsovao,a kamo li ikad ikome vredjao majku,na mojoj strani jesu,valjda,ali da ja vredjam nekoga,to ja sebi ne bih dopustio...Vidi se ko je kakav preko recnika,sto ocigledno ti nemash...To sto sam sada rekao par psovki tipa majmune i konj,to nije psovka,nego je to karakter zivotinje koji ja prepisujem tebi,zar nije tako ?

alek@Ne razumem zasto se ugledaju na mene,ali u redu...Nisam im ja kriv za njihove postupke...





Pozdrav.
VraNe^^^
VraNe^^^
Super član
Super član

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 2096
» Datum upisa : 2009-12-26
» Godina : 29
» Lokacija : De_inferno
» Raspoloženje : ODLICNO

Back to top Go down

Zalba na rad admina : Moguce : VraNe^^^, Aleksandar 95, R3ward, Serio_Ous!!! Empty Re: Zalba na rad admina : Moguce : VraNe^^^, Aleksandar 95, R3ward, Serio_Ous!!!

Post by ^RuzN[O] P[A]cHee^ ^.- Thu Jun 03, 2010 3:34 pm

Ja sam na Vranetovoj strani zato sto je stalno na dr i uvek zeli tamo da pomogne...Mozda mu je pukao film desava se...
^RuzN[O] P[A]cHee^ ^.-
^RuzN[O] P[A]cHee^ ^.-
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Broj poruka : 228
» Datum upisa : 2010-03-17
» Lokacija : de_dust2

Back to top Go down

Zalba na rad admina : Moguce : VraNe^^^, Aleksandar 95, R3ward, Serio_Ous!!! Empty Re: Zalba na rad admina : Moguce : VraNe^^^, Aleksandar 95, R3ward, Serio_Ous!!!

Post by Leum Thu Jun 03, 2010 3:37 pm

^RuzN[O] P[A]cHee^ ^.- wrote:Ja sam na Vranetovoj strani zato sto je stalno na dr i uvek zeli tamo da pomogne...Mozda mu je pukao film desava se...

Ako je tako, onda mu se to desava bas cesto :scratch: , zar ne ?


Necu vise nista reci osim : MODERATORI, LOCK !!!!!
Leum
Leum
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 750
» Datum upisa : 2010-04-19
» Lokacija : Zemun

Back to top Go down

Zalba na rad admina : Moguce : VraNe^^^, Aleksandar 95, R3ward, Serio_Ous!!! Empty Re: Zalba na rad admina : Moguce : VraNe^^^, Aleksandar 95, R3ward, Serio_Ous!!!

Post by Cr@zy Thu Jun 03, 2010 5:27 pm

Kakve veze imaju ostali igraci
koje si nabrojao :S
Cr@zy
Cr@zy
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 743
» Datum upisa : 2010-03-02
» Godina : 28
» Lokacija : De_Dust2(Spawn CT:iza kutije)
» Raspoloženje : $UP3R CR@ZY :D

Back to top Go down

Zalba na rad admina : Moguce : VraNe^^^, Aleksandar 95, R3ward, Serio_Ous!!! Empty Re: Zalba na rad admina : Moguce : VraNe^^^, Aleksandar 95, R3ward, Serio_Ous!!!

Post by Leum Thu Jun 03, 2010 5:36 pm

CR@ZY, vec sma rekao 1000 puta, oni svi umaju po 2% da su me banovali, Vrane 90%, jer su i oni u tom trenutku bili na serveru. Oni su svi admini, ne igraci.
Leum
Leum
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 750
» Datum upisa : 2010-04-19
» Lokacija : Zemun

Back to top Go down

Zalba na rad admina : Moguce : VraNe^^^, Aleksandar 95, R3ward, Serio_Ous!!! Empty Re: Zalba na rad admina : Moguce : VraNe^^^, Aleksandar 95, R3ward, Serio_Ous!!!

Post by :./SERBIAN/.:Do_N^^ Thu Jun 03, 2010 5:36 pm

NA VRANETOJ SAM STRANI!!
nemozes ti leum da se uporedjujes sa vranom koji od ko zna kad igra na atlasu ima admina na sve servere atlas koji je na forumu moderator i koji je ucestvovao u izgradnji popularnosti i poboljsavanju atlasa!!!
:./SERBIAN/.:Do_N^^
:./SERBIAN/.:Do_N^^
Banovan
Banovan

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 488
» Datum upisa : 2010-04-22
» Godina : 27
» Lokacija : NIS BE
» Raspoloženje : VRH BRATE

http://serbian.forummotion.com

Back to top Go down

Zalba na rad admina : Moguce : VraNe^^^, Aleksandar 95, R3ward, Serio_Ous!!! Empty Re: Zalba na rad admina : Moguce : VraNe^^^, Aleksandar 95, R3ward, Serio_Ous!!!

Post by Guest Thu Jun 03, 2010 5:47 pm

Jer ti u svakoj bozijoj temi moras da pises!?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zalba na rad admina : Moguce : VraNe^^^, Aleksandar 95, R3ward, Serio_Ous!!! Empty Re: Zalba na rad admina : Moguce : VraNe^^^, Aleksandar 95, R3ward, Serio_Ous!!!

Post by Guest Thu Jun 03, 2010 6:37 pm

reward to se i ja nekad pitam . sto mora ovoj don da komentira nesto na svaki topic ?!

grey_
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zalba na rad admina : Moguce : VraNe^^^, Aleksandar 95, R3ward, Serio_Ous!!! Empty Re: Zalba na rad admina : Moguce : VraNe^^^, Aleksandar 95, R3ward, Serio_Ous!!!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum