ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

Gasenje servera ...

+16
PAKO
HESSELiNK /A/
Maestr0
<< # DeejA Vu #>>
Neshko
Playa
tralalalala
SH@RK
Exp3nsive
Pein (ペイン)
SimkeAK<47
SpooN
baRa
Cwex^
Фёдор М. Достоевский
STORM
20 posters

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Gasenje servera ... - Page 2 Empty Re: Gasenje servera ...

Post by PENDULA TRBA Sun Nov 06, 2011 5:46 pm

Ovo je sve ok, ali ima jedna fora. Sad je ovo kao jedan test da vidite ko ce otici sa atlasa ako ostane bez admina. I naravno da niko sad nece otici zato sto ce ispasti pic**, ali da ste ovo ranije uradili pre nego sto se desilo ovo gasenje server, jednom po jednom da ste skidali ja garantujem da bi njih pola otislo... Zar nije tako?
PENDULA TRBA
PENDULA TRBA
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 508
» Datum upisa : 2010-02-06
» Lokacija : NOVI KNEZEVAC
» Raspoloženje : odlicno

Back to top Go down

Gasenje servera ... - Page 2 Empty Re: Gasenje servera ...

Post by MGNM Sun Nov 06, 2011 6:14 pm

aaaaaaaaaa fak taman sam napisao roman u sugestijama i predlozima i hess lock temu i ne postavi se post xD

Ovako...
Predlazem da se napravi konkurs za admine ,to ce privuci dosta igraca sa servera na forum i ostace aktivni na serveru,samo treba lepo da se izreklamira na serveru.Ne treba da se da 20 admina ,nego desetak cisto da drze sve pod kontrolom na serveru.Neka im se za pocetak daju komande za slay,kik,ban(NE UNBAN!!! Neka nekoliko njih bude zaduzeno za unban.) i balans.Vise nista nije toliko potrebno kao to.A vremenom neka dobijaju i ostale komande.

Pozz
MGNM
MGNM
Public Admin
Public Admin

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 945
» Datum upisa : 2010-03-05
» Godina : 27
» Lokacija : Beograd

Back to top Go down

Gasenje servera ... - Page 2 Empty Re: Gasenje servera ...

Post by Guest Sun Nov 06, 2011 6:37 pm

Ja bih samo dodao da se odradi skidanje admina sa svih servera,a ne samo na pub-u.Pa da head admini mogu lepo sve da odrade iz pocetka na svim serverima.Ja imam na aimu admina,a tamo ga definitivno ne zasluzujem jer udjem jednom u dve nedelje tamo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gasenje servera ... - Page 2 Empty Re: Gasenje servera ...

Post by Cwex^ Sun Nov 06, 2011 7:44 pm

ma jebesh admina...samo nemoj da gasite da mozemo da igramo....meni nikad nije bio toliko bitan taj admin...i bolje owako da niko nema admina...samo reb,storm...i to je to....moje misljenje...
Cwex^
Cwex^
Aktivan Član
Aktivan Član

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 39
» Datum upisa : 2010-11-08
» Godina : 30
» Lokacija : Debeljaca
» Raspoloženje : Automehanicarski

Back to top Go down

Gasenje servera ... - Page 2 Empty Re: Gasenje servera ...

Post by Guest Sun Nov 06, 2011 7:55 pm

ajde bre admini 20 igraca na serveru igramo 2x2... omg dodji bar da promenis mapu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gasenje servera ... - Page 2 Empty Re: Gasenje servera ...

Post by PENDULA TRBA Sun Nov 06, 2011 8:14 pm

Ne mozemo ovako...... Ima nas puno na serveru , mala mapa, sumnjivih igraca, puno rundi.... Predlozio bi da barem nekoliko njima dash admina samo na par dana dok ne odlucite listu admina.Da dash 3,4 admina onima koji su po 4,5 sati na serveru..
PENDULA TRBA
PENDULA TRBA
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 508
» Datum upisa : 2010-02-06
» Lokacija : NOVI KNEZEVAC
» Raspoloženje : odlicno

Back to top Go down

Gasenje servera ... - Page 2 Empty Re: Gasenje servera ...

Post by Maestr0 Sun Nov 06, 2011 9:22 pm

HESSELiNK wrote:Ok, slazem se za to sto ste skinuli admine. Ali pazi sad situaciju.

ReBoR_n - provede 10min denvno.
STORM - takodje, cale ga je nadmasio ihahaj otkad.
Stevanushko Poslednja Kornjaca - jednom nedeljno udje.
Deeja vu - Ulazi onako pocesto.
Sylar - Kao i deja.
SH@RK - 1h dnevno.

Mislite da je to dovoljno kako bi server funkcionisao?
Trenutno je stanja na serveru ovakvo:
Bokwica upalila WH, onaj lik uzima AWP, maxrounds 17 igra se dust2x2,a igraca na serveru je bilo 19, pritom je nextmap fy_ludikure.
I sta se postize ovim?

Ali, u potpunosti se slazem za skidanje admina(ne zelim da me shvatite pogresno, kako zelim admina), ali sa druge strane to ne da nece, nego nema sanse da funkiconise ako zelimo mirnu i normalnu igru Smile.

Peace in the world!

Upravo tako Hess....problem admina resen,a sta cemo sa ovim?
Maestr0
Maestr0
- Moderator -
- Moderator -

» Zodijak : Taurus
» Broj poruka : 762
» Datum upisa : 2011-03-31
» Godina : 27
» Lokacija : CG-PG-G-KVART
» Raspoloženje : :D

Back to top Go down

Gasenje servera ... - Page 2 Empty Re: Gasenje servera ...

Post by neznanka86 Mon Nov 07, 2011 12:20 am

sad sam procitao ovo, pa sad znam sto nemam admina Smile pendula,ja nisam imao admina nikada a znas od kada igram,pa nisam otisao(a za to vreme su skoro pa svi dobijali admina ko je pitao)!a od 95% admina sam sigurno bolji-u procjeni cita!! Vi nema sta nsite znali,promjena izgleda pusaka,bombi,ekrana,promjena one pozadine na cs,itd,A niko nije znao procjeniti kad neko ima wh,STO JE BILO NAJVAZNIJE!!!nego samo BANANE ste dijelili,i kurcili se bijelim slovima...i ti i onaj vrane!! ! Koliko sam samo puta banovan-svi ste se izredali na meni,a to je znak da niste za admina-Vi morate prvo imati opremu da bi bili admin,moras imati sluske,ili 5.1 sound sistem,tako da sto onaj cuje, i ti da cujes,a ne admini bez sound-a,ili imaju neki jedan zvucnik,koji je okrenut prema mesari,a kad neko pozove zakrci kao cikular,pa nista necujes! takodje i sluske trebas imati dobre...ja ubijam covjeka kroz kutiju, i mene prozivate neki dan za WH,a niko nije cuo toga covjeka kad mijenja sanzer,pise sa sprejom,ili pritisce ono Q pa mijenja na noz i kalas,a kalas svaki put povuce onu rucicu pa se cuje...ili ide cak i walk,al ide preko stepenica pa se cuje kad odskoci sa stepenice na stepenicu....i jos sto takvih sitnica ima sto niko ne prati,tj.nema iskustva,moc opazanja,osjecaja za to,lukavstva,da nadje "rupu" kod citera sa wh kojom ce se odati!..eto sta sam banovao do sada na serveru,a niko se nije zalio!
p.s.: pitao sam skoro sharka,na serveru jel moze admin,on mi je odmah dao,i hvala mu na tome,posto su se pojedini cudili kako to JA imam admina..kao da sam dosao prije 7dana,al dobro! mene slabo ima po danu,al sam zato nocu skoro pa stalno na serveru,tj.kad zenu uspavam Very Happy pozz
neznanka86
neznanka86
Public Admin
Public Admin

» Broj poruka : 29
» Datum upisa : 2011-09-29

Back to top Go down

Gasenje servera ... - Page 2 Empty Re: Gasenje servera ...

Post by Guest Mon Nov 07, 2011 9:43 am

neznanka86 wrote:
A sta si pogresio ako si trazio? Iskreno, kad si se vratio ja sam hteo da te predlozim za admina, i tebe i playu. Takvi ljudi trebaju, ozbiljni. A ne diplomate i pi*kice. Malo njih vas poznaje ovde. Atlas nikad nije imao takvog pro igraca. A i da ima, neko bi napravio topic za proterivanje, jer ne sme da bude pro..
Podrzavam i tebe i Playu za admina.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gasenje servera ... - Page 2 Empty Re: Gasenje servera ...

Post by MGNM Mon Nov 07, 2011 9:05 pm

Aj napisite sadasnju listu admina,posto vidim da su neki dodati.
MGNM
MGNM
Public Admin
Public Admin

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 945
» Datum upisa : 2010-03-05
» Godina : 27
» Lokacija : Beograd

Back to top Go down

Gasenje servera ... - Page 2 Empty Re: Gasenje servera ...

Post by VraNe^^^ Tue Nov 08, 2011 2:36 pm

Storm jel znas sta je problem ? problem je to da od kad su dosli neki novi likovi,neki stari ih nisu zgotivili i onda je tu nastao problem,ima 2-3 grupe koje se svadjaju,ali zasto,cemu to ? pogledajte pre godinu dana tad je bio novembar 2010 tada sam prestao da igram cs zbog odredjenih problema,do tada nije bilo uopste svadja,osim onih sporadicnih gde su se svi zezali,sve pre toga,pa do tad je bilo odlicno,a posle toga jedino ko je drzao dobru atmosferu je ekipa koja se nije svadzala ...

sto se tice ljudi koji su bili na serveru kad je propadao,i to si u pravu samo sto je tu bilo jos ljudi,ali koji nisu igrali cs vec su bili na forumu,a npr ja nisam bio na serverima jer sam imao bezicni net godinu dana i sad kad sam dobio opet stari net vratio sam se ( to je samo moj slucaj )
a nisam hteo da procitam TVOJ ceo post jer sam video sustinu posle 2-3 recenice i recicu da se slazem i ja ,ali bilo je jos aktivnih ljudi,i tu smo krizu prebrodili. izvinite za ovako dugacak tekst,KO OCE NEK CITA Very Happy
i imam predlog da skines admine onima za koje mislis da su narusavali atmosferu,a da vratis ONOM za koga mislis da treba ...

Pozdrav Smile
VraNe^^^
VraNe^^^
Super član
Super član

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 2096
» Datum upisa : 2009-12-26
» Godina : 29
» Lokacija : De_inferno
» Raspoloženje : ODLICNO

Back to top Go down

Gasenje servera ... - Page 2 Empty Re: Gasenje servera ...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum