ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

MoLoN LaBe has left the building ;)

+10
SaLe^^
HESSELiNK /A/
STORM
LmR
Urbanek
Luca
NOWHERE
ElAnO
MGNM
MoLoN LaBe
14 posters

Go down

MoLoN LaBe has left the building ;) Empty MoLoN LaBe has left the building ;)

Post by MoLoN LaBe Thu Nov 24, 2011 2:37 am

Doslo je vreme da i ja odem... zaista mi je drago sto sam ubijao vreme zajedno sa svima vama igrajuci ovaj CS ali u zadnje vreme CS bas retko igram ili ga ne igram uopste a i dugo razmislajm da odem sa community-a... i to ne da bih igrao na nekom tamo drugom community-u nego zato sto me igrica smara vec duze vreme... i evo od sada konacno prestajem da igram CS... bilo je zanimljivo gledajuci sve te online svadje i prepirke i ozbiljnosti dok se igra... mnogo puta sam vristao od smeha citajuci takve teme i prisustvujuci takvim scenama na serverima... i na tome vam hvala jer ste zaboravili da se radi o igrici i uspeli ste da me nasmejete mnogo puta ahahaha i hvala vam sto ste tripeli moje pevanje kako na serverima tako i na teamspeak-u xD
Nisam mislio da cu ostati ovoliko dugo kada sam dolazio na Atlas ali eto ostao sam dovoljno dugo da upoznam(neke od vas i uzivo) super ljude...
Ne znam sta da napisem jos... ako sam nesto zaboravio nema veze... Very Happy
Da... zovite me ako se budete nekad okupljali, ako ne budem zauzet nekim vaznim poslom dolazim sigurno Wink
E i jos jedna stvar "molon labe" se cita kao "molon lave" i znaci "dodji i uzmi ako mozes" eto da ne bude posle da vas nista nisam naucio :P xD

Necu vas pozdravljati pojedinacno jer ne zelim da zaboravim nekoga(a zaboravicu sigurno znam sebe...) tako da ono:
POZDRAVLJAM VAS SVE I DA MI BUDETE ZIVI I ZDRAVI JOS GODINA STO(100), DA JE PESME I VINA I DA VAS CUVA BOG Wink
MoLoN LaBe
MoLoN LaBe
Admin
Admin

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 1260
» Datum upisa : 2011-04-25
» Godina : 32
» Lokacija : Goražde(BiH)/ Kruševac/ Beograd
» Raspoloženje : Dostojevski citer.. ubija kroz spawnprotection...!!! :P

http://ggboys.clicboard.com/

Back to top Go down

MoLoN LaBe has left the building ;) Empty Re: MoLoN LaBe has left the building ;)

Post by MGNM Thu Nov 24, 2011 7:24 am

BANDICU NEMOJ DA IDES!!!
MGNM
MGNM
Public Admin
Public Admin

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 945
» Datum upisa : 2010-03-05
» Godina : 27
» Lokacija : Beograd

Back to top Go down

MoLoN LaBe has left the building ;) Empty Re: MoLoN LaBe has left the building ;)

Post by ElAnO Thu Nov 24, 2011 8:20 am

Pozz sve najbolje,navrati po nekad Smile
P.S nije da necu da se vratis,al necu da te smaram cim si tako odlucio .. Poz
ElAnO
ElAnO
Domaćin
Domaćin

» Broj poruka : 349
» Datum upisa : 2010-11-19
» Lokacija : Kumanovo Macedonia
» Raspoloženje : Nemoze bolje :)

Back to top Go down

MoLoN LaBe has left the building ;) Empty Re: MoLoN LaBe has left the building ;)

Post by NOWHERE Thu Nov 24, 2011 8:22 am

Au brate.. Sad
Ako si tako odlucio,jbg,zelim ti sve najbolje u zivotu!
NOWHERE
NOWHERE
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 812
» Datum upisa : 2011-03-09
» Godina : 27
» Lokacija : Beograd, Miljakovac
» Raspoloženje : ~_O

Back to top Go down

MoLoN LaBe has left the building ;) Empty Re: MoLoN LaBe has left the building ;)

Post by Guest Thu Nov 24, 2011 9:45 am

Sve najbolje u zivotu brate, pa svrati po nekad... Wink
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MoLoN LaBe has left the building ;) Empty Re: MoLoN LaBe has left the building ;)

Post by Guest Thu Nov 24, 2011 10:05 am

Crna Strela wrote:Sve najbolje u zivotu brate, pa svrati po nekad... Wink

Smile
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MoLoN LaBe has left the building ;) Empty Re: MoLoN LaBe has left the building ;)

Post by Luca Thu Nov 24, 2011 10:10 am

Da su najbolje zene uvek pored nas,jer ovaj zivot je kratak i prozuji za cas! cheers

Nego ako si tako odlucio,sve najbolje u zivotu Very Happy
I da nam se vratis kad ti se ponovo zaigra Smile
Luca
Luca
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 1257
» Datum upisa : 2011-01-26
» Godina : 27
» Lokacija : Novi Sad,Kovilj
» Raspoloženje : Necemo kvariti :)

Back to top Go down

MoLoN LaBe has left the building ;) Empty Re: MoLoN LaBe has left the building ;)

Post by Urbanek Thu Nov 24, 2011 11:08 am

Molon labe brate moj ako je to tvoja oduka onda nek bude tako!!
Kod nas na ts3 si uvek dobrodosao na druzenje i zajebanciju...
Ali jedno budi siguran ne dostajace nam tvoja gitara i tvoj glas da nas razveseli posle izgubljenog cw-a!

pozz jos jednom i sve najbolje
Urbanek
Urbanek
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 518
» Datum upisa : 2011-01-16
» Godina : 32
» Lokacija : Zrenjanin, Ostojicevo
» Raspoloženje : Aj me zaobidji

Back to top Go down

MoLoN LaBe has left the building ;) Empty Re: MoLoN LaBe has left the building ;)

Post by Guest Thu Nov 24, 2011 12:40 pm

Bzvz,ne kontam te ali ae.. Smile cujemo se na ts..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MoLoN LaBe has left the building ;) Empty Re: MoLoN LaBe has left the building ;)

Post by LmR Thu Nov 24, 2011 1:10 pm

Μολὼν λαβέ wrote:Doslo je vreme da i ja odem... zaista mi je drago sto sam ubijao vreme zajedno sa svima vama igrajuci ovaj CS ali u zadnje vreme CS bas retko igram ili ga ne igram uopste a i dugo razmislajm da odem sa community-a... i to ne da bih igrao na nekom tamo drugom community-u nego zato sto me igrica smara vec duze vreme... i evo od sada konacno prestajem da igram CS... bilo je zanimljivo gledajuci sve te online svadje i prepirke i ozbiljnosti dok se igra... mnogo puta sam vristao od smeha citajuci takve teme i prisustvujuci takvim scenama na serverima... i na tome vam hvala jer ste zaboravili da se radi o igrici i uspeli ste da me nasmejete mnogo puta ahahaha i hvala vam sto ste tripeli moje pevanje kako na serverima tako i na teamspeak-u xD
Nisam mislio da cu ostati ovoliko dugo kada sam dolazio na Atlas ali eto ostao sam dovoljno dugo da upoznam(neke od vas i uzivo) super ljude...
Ne znam sta da napisem jos... ako sam nesto zaboravio nema veze... Very Happy
Da... zovite me ako se budete nekad okupljali, ako ne budem zauzet nekim vaznim poslom dolazim sigurno Wink
E i jos jedna stvar "molon labe" se cita kao "molon lave" i znaci "dodji i uzmi ako mozes" eto da ne bude posle da vas nista nisam naucio :P xD

Necu vas pozdravljati pojedinacno jer ne zelim da zaboravim nekoga(a zaboravicu sigurno znam sebe...) tako da ono:
POZDRAVLJAM VAS SVE I DA MI BUDETE ZIVI I ZDRAVI JOS GODINA STO(100), DA JE PESME I VINA I DA VAS CUVA BOG Wink

A pfff a brate ako oces ja cu licno da ti donesem baklave,tufahije i cokoladni ratluk i 10 pakovanja ako treba samo mojne da ides Sad(((

I daj mi vise taj fb necu da ne budem u kontaktu sa tobom,a na ts3 mora da ides Smile))

Sve naj u zivotu i da otvoris svoju radnju sa baklavama xDD

:******

O5 kazem da ts3 moras da dolazis inace cu ti ga otkinem :DD

Ajde pali sad :DD
LmR
LmR
MINISTAR
MINISTAR

» Zodijak : Gemini
» Broj poruka : 2419
» Datum upisa : 2010-02-14
» Godina : 26
» Lokacija : Podgorica,Crna Gora
» Raspoloženje : A vi kako te ?

http://atlas.forumotion.com

Back to top Go down

MoLoN LaBe has left the building ;) Empty Re: MoLoN LaBe has left the building ;)

Post by STORM Thu Nov 24, 2011 1:19 pm

Srecno u zivotu Bandicu ludi Very Happy svrati na forum da se zezamo , kao i na ts3 Very Happy pozdrav i sve najbolje
STORM
STORM
Admin
Admin

» Zodijak : Capricorn
» Broj poruka : 1697
» Datum upisa : 2011-01-21
» Godina : 32
» Lokacija : somewhere in the desert of nevada
» Raspoloženje : dajte vina hocu looom , ako nedas sprzio te grooom :D

https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=669521229

Back to top Go down

MoLoN LaBe has left the building ;) Empty Re: MoLoN LaBe has left the building ;)

Post by HESSELiNK /A/ Thu Nov 24, 2011 6:33 pm

Cao mladicu, svrati na ts Smile!
Cujemo se i na fb.!
HESSELiNK /A/
HESSELiNK /A/
TEŠKI ALKOHOLIČAR
TEŠKI ALKOHOLIČAR

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 1448
» Datum upisa : 2010-08-21
» Godina : 28

https://atlas.forummotion.com

Back to top Go down

MoLoN LaBe has left the building ;) Empty Re: MoLoN LaBe has left the building ;)

Post by SaLe^^ Thu Nov 24, 2011 6:39 pm

Kuš bre tamo.. Very Happy ..ae pa se vidimo na bilijaru Smile
SaLe^^
SaLe^^
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Zodijak : Aries
» Broj poruka : 130
» Datum upisa : 2010-06-16
» Godina : 29
» Lokacija : Beograd,Železnik

Back to top Go down

MoLoN LaBe has left the building ;) Empty Re: MoLoN LaBe has left the building ;)

Post by Gandra Thu Nov 24, 2011 7:27 pm

a taman sam te primio u BOTOVSKI clan GGboys-a a ti mi ovako vracas :P... CUJEMO se,pa se divimo u kraju sa PIVOM u ruci. BRAVO za 58 stvari koje sam video kod tebe a to su PEVAS i LEPO te je SLUSATI, SVIRAS skoro ODLICNO, BOT si za MEDALJU, LIK do POVERENJA, moze se piti s"tobom i POSTEN si BLEJAC :DDDD pozzz kaj bi ti jos rekaaa
Smile
Gandra
Gandra
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Zodijak : Aries
» Broj poruka : 128
» Datum upisa : 2011-11-09
» Godina : 35
» Lokacija : Srbija BG Cerak
» Raspoloženje : uvek u full-u za hekler maniju

Back to top Go down

MoLoN LaBe has left the building ;) Empty Re: MoLoN LaBe has left the building ;)

Post by Guest Thu Nov 24, 2011 8:33 pm

uvek je tesko sa dobrim ljudima se pozdraviti, ok je krenuti u zivotu dalje ali ce biti ok i da svratis ponekad i na server i na ts onako tek da nas se setis. Zelim ti svako dobro i pre svega (kao i sve dede sto zele) puno zdravlja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MoLoN LaBe has left the building ;) Empty Re: MoLoN LaBe has left the building ;)

Post by SimkeAK<47 Thu Nov 24, 2011 10:58 pm

oo kad se sjetim prvog dana ba ts bio je to haos. od prvi glasova sam cu molonov,mislio sam ovo je neki faker i nisam se prevatio Very Happy. stvatno jedan od velikana ovog komjunitia i tako mi je zao sto ides od nas ali brate navrati ponekad makar na ts pa da se cuejmo ili odigramo koju,ili cu da dodem tamo i znas sam sta cu da ponesem,tako da bolje ti je da navratis ponekad.

PS od danas nick mi je Simke AK47 for Molon. sve najbolje u zivitu Very Happy
SimkeAK<47
SimkeAK<47
AWP Admin
AWP Admin

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 726
» Datum upisa : 2010-12-04
» Godina : 32
» Lokacija : awp_map
» Raspoloženje : pa...

Back to top Go down

MoLoN LaBe has left the building ;) Empty Re: MoLoN LaBe has left the building ;)

Post by Maestr0 Fri Nov 25, 2011 4:19 pm

Aaaaa pa de ces brate sad i ti???? 👅

Bas bzv...al jedino sto mogu da ti kazem da ti zelim sve najbolje u zivotu i cuvaj se Very Happy
Maestr0
Maestr0
- Moderator -
- Moderator -

» Zodijak : Taurus
» Broj poruka : 762
» Datum upisa : 2011-03-31
» Godina : 28
» Lokacija : CG-PG-G-KVART
» Raspoloženje : :D

Back to top Go down

MoLoN LaBe has left the building ;) Empty Re: MoLoN LaBe has left the building ;)

Post by << # DeejA Vu #>> Fri Nov 25, 2011 5:55 pm

pa ovo moze LOCK Smile
<< # DeejA Vu #>>
<< # DeejA Vu #>>
Admin
Admin

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 839
» Datum upisa : 2010-09-21
» Godina : 37
» Lokacija : Zabalj
» Raspoloženje : dobro, ne losho! :)

Back to top Go down

MoLoN LaBe has left the building ;) Empty Re: MoLoN LaBe has left the building ;)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum