ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

Head admin

3 posters

Go down

Head admin Empty Head admin

Post by Guest Fri Feb 10, 2012 1:07 pm

Evo ovako,moj predlog je ovde da se na awp serveru dodeli nekome head admin posto strela nije aktivan.Admina ima malo,dosta stalnih igraca je otislo,a i novi kada dodju nemaju kod koga da se dokazu da su stalni i zasluzuju admina.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Head admin Empty Re: Head admin

Post by Sylar Fri Feb 10, 2012 2:04 pm

Slazem se i ja ali nzm koga bi mogli da predlozimo . Ja udjem na awp samo kad je fina ekipica tamo .
Sylar
Sylar
- Moderator -
- Moderator -

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 416
» Datum upisa : 2010-09-29
» Godina : 36
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : Raspolozen da zaradim neke pare sto je lakse moguce

Back to top Go down

Head admin Empty Re: Head admin

Post by Guest Fri Feb 10, 2012 4:40 pm

E to vec nije na meni da predlazem nekog Smile
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Head admin Empty Re: Head admin

Post by SimkeAK<47 Fri Feb 10, 2012 5:21 pm

ima ih dosta koji su redovni ali vole da se svadaju i napadaju druge. neka ova tema stoji otvorena ja cu naci nekoliko najboljih kojima se moze dati probni admin. milim da je tako najbolje
SimkeAK<47
SimkeAK<47
AWP Admin
AWP Admin

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 726
» Datum upisa : 2010-12-04
» Godina : 32
» Lokacija : awp_map
» Raspoloženje : pa...

Back to top Go down

Head admin Empty Re: Head admin

Post by Guest Fri Feb 10, 2012 7:36 pm

Strela je veoma aktivan. I nece niko biti head admin osim njega.
Sta on moze da uradi kad nema ftp?
Ceka kao i svi drugi...
Ovo kazem da on zasluzuje zato sto on zeli head admina ne zbog foliranja i tripovanja vec sasvim zbog drugih stvari.

Prosle nedelje ga nije bilo i ja sam mu to vec predlozio da stavi vise admina.
Za to sam ja zaduzen, rekao sam da cu brujiti na serveru ponekad i nahvatam dobre i stalne igrace koji bi prihvatili adminski posao. Dosta bi bilo jos 3 ili 4 admina dok ne dobije [You must be registered and logged in to see this link.]

Sad ako storm ili reborn odluce da mu skinu onda napred. Ja se ne slazem, a i strela ce se oglasiti.
Sta vredi da neko drugi bude head admin kad ni on ne bi imao ftp?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Head admin Empty Re: Head admin

Post by Guest Fri Feb 10, 2012 7:59 pm

Roki nisam ja rekao da mu se skine vec je ovde predlog o jos jednom head adminu.Ftp pa ftp,poenta je da i on igra na serveru,danas sam pricao sa nekoliko admina,igraca necu reci ko je i svi podrzavaju ovo sto sam rekao,ali niko nece da pise ovde.Ja sam bio prvi da se streli da head admin jer je bio redovan i veoma aktivan na tom polju.Ja sam dva-tri meseca bio skoro jedini admin na awp-u i znam zasto to pricam,kada je trebalo nesto jurili su mene jer strela nije dolazio.Ja znam da on radi,zezamo se mi uvek na pubu,ali u sustini je zapostavio awp server...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Head admin Empty Re: Head admin

Post by STORM Fri Feb 10, 2012 8:47 pm

Crna strela ima mogucnost za dodavanje admina ... na njemu je da odluci kome ce ..

Sajber isto ja mislim ima , i ako nema stavice mu se .. Jer ovde nije cilj da se odredi jedan tata mata vec neko ko je aktivan na awp-u pa da on kaze ko je za admina a ko ne

Ja da ne zelim da neko od njih 2 vodi , nebih se ni oglasavao ....

A sto se tice tebe roki znas da te awp uvek ceka , a na tebi je da odlucis dali zelis sa strelom i sa sajberom da brines o serveru ..
STORM
STORM
Admin
Admin

» Zodijak : Capricorn
» Broj poruka : 1697
» Datum upisa : 2011-01-21
» Godina : 32
» Lokacija : somewhere in the desert of nevada
» Raspoloženje : dajte vina hocu looom , ako nedas sprzio te grooom :D

https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=669521229

Back to top Go down

Head admin Empty Re: Head admin

Post by Guest Fri Feb 10, 2012 10:17 pm

Strela neka odluci da li zeli i sajber da bude ili ne
Sto se mene tice naka bude slobodno, ali pod jednim uslovom.. da ne bude npr kao na publicu da stiti svoje drugare i dozvoli im da se bahato ponasaju, bodri ih na mikrofon, da ih predlaze za admine i daje svima istog (govorim o likovima koji su odavno zavrsili sa atlasom i koji ce zavrsiti, nadam se) Ne kazem da si ti takav sajber ali covek treba da bude siguran.


Awp je sad malo stao, a pre je bio krcat.. strela mi nudio admina ali sta ce mi kad je bilo extra

Strela neka odluci ako mu treba jos jedan head admin
Ja necu bzvz da trazim osim ako treba da mu se pomogne .....

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Head admin Empty Re: Head admin

Post by Guest Fri Feb 10, 2012 10:27 pm

Roki server je bio pun velikim delom zbog mene,a to mogu mnogi i da potvrde.Ja nisam trazio head admina i meni ne treba,cak sto vise ja sada nemam ni admina tamo,a streli nisam ni trazio nazad da mi ga vrati(reborn slucajno vratio admina na stari steam xD) Storm zakljucaj temu i obrisi je jer ovo nisam pokrenuo da bih se raspravljao ko je kakav i kome da se da admin vec da storm,reborn ili shark razmotre da dodaju jos jednog head admina ako misle da treba...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Head admin Empty Re: Head admin

Post by Guest Fri Feb 10, 2012 11:49 pm

Ovako... Mislim da bi se oko head admin-ovanja nabolje snasao Roki, tako da bi njemu dao Head admina na awp-u. Istina je da sam zapostavio awp server (a i pub u poslednje vreme) sve to zbog obaveza, ali se nadam da sve to nece do veka trajati. Jedno vreme sam se udalji sa awp servera zato sto me zezao lag, sad se to malo popravilo, tako da sad nemam taj problem... Tebi Sajber mogu da vratim admina, naravno ako zelis... A sto se head admina tice, mislim da je Roki taj koji ga zasluzuje i mislim da bi 2 head admina bila sasvim dovoljna za awp server... Znaci da rezimiram, roki- head admin, Sajber- admin (opet kazem ako zelis admina ostavi mi u ovoj temi steam)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Head admin Empty Re: Head admin

Post by Guest Mon Feb 13, 2012 2:38 am

Meni iskreno ne treba ni admin,a kamoli head admin.Ako roki hoce da se angazuje i da bude aktivan onda naravno da se i ja slazem sa tom odlukom,ali ako uzme head admina i bude slabo aktivan onda bolje odmah da kaze da nam svima nama ne trosi vreme.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Head admin Empty Re: Head admin

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum