ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

Nekoliko sugestija,predloga,ideja xD :)

2 posters

Go down

Nekoliko sugestija,predloga,ideja xD :) Empty Nekoliko sugestija,predloga,ideja xD :)

Post by El PaDrInO Sat Mar 13, 2010 3:36 pm

1.Skoro u svakoj partiji me neko ofleshi, ja mu kazem:"Pazi kako bacas fles" odgovor: OK sory.Posle me taj isti a i jos neki ofleshe i umrem.Dzaba meni da pise ko me je ofleshovo kad sam mrtav i kad ga upozorim po nekoliko puta.Ne znam sta bi mogao da predlozim za flesh ali bi trebalo nesto da se preduzme.EVO JEDAN PRIMER NAMERNOG ZAFLESHIVANJA SAIGRACA:Dok se igrala mapa aztek neko je bacio 2 flesha i to tamo izmedju 3 vrata ko CT.Kako je teror mogao toliko brzo da stigne to je jasno samo tom liku.
2.STEKANJE:I ja se ponekad zastekam i ispadnem gay ali ima botina koji se stekaju na istom mestu u svakoj rundi, i to me iznervira.Predlazem da se vrati camp metar(ne znam da li ga ima zaboravio sam xD).
3.Blokiranje saigraca:Takodje na Azteku, Dust_2 i jos nekoj ne znam desi se da neki igraca KAO SLUCAJNO BUDE AFK bas na nekom uskom prolazu.Mislim da bi bilo dobro da se igraci slay made ne znam nisam siguran.(IZVINJAVAM SE AKO SU NEKI PREDLOZI VEC PREDLOZENI XD MRZELO ME DA TRAZIM)

by:El PaDrInO
El PaDrInO
El PaDrInO
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 126
» Datum upisa : 2009-12-20
» Godina : 28
» Lokacija : Novi Beograd

Back to top Go down

Nekoliko sugestija,predloga,ideja xD :) Empty Re: Nekoliko sugestija,predloga,ideja xD :)

Post by Guest Sat Mar 13, 2010 4:24 pm

1.
bi bilo super ako vratite taj "punishment" kad neko oflesha 2,3 teammates
- "punishment" na primer : slap, slay, ..
- zasto "punishment" ? -> sluzi kako kazna i igrac ko je kaznjen sledeci put ce pazi gde baca flesh .. Very Happy [ padrino za 1. slazem se ]

2.
ct moze da se steka slobodno - teror samo moze da se steka kad je postavljena c4 pa cuva sajt .. inace teror mora probati da postavi c4 i zato stekanje terora strogo zabranjeno !
- camp meter nije resenje zato sto nekada ct kad mora cuvati negde c4
nemoze zbog taj camp meter ! [ padrino ja sam protiv 2. ]

3.
neznam sta mislis
:scratch:
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nekoliko sugestija,predloga,ideja xD :) Empty Re: Nekoliko sugestija,predloga,ideja xD :)

Post by ICE_MAN Sat Mar 13, 2010 4:52 pm

odlican prijedlog
ICE_MAN
ICE_MAN
Banovan
Banovan

» Zodijak : Scorpio
» Broj poruka : 201
» Datum upisa : 2010-01-18
» Godina : 28
» Lokacija : sarajevo
» Raspoloženje : onako

Back to top Go down

Nekoliko sugestija,predloga,ideja xD :) Empty Re: Nekoliko sugestija,predloga,ideja xD :)

Post by El PaDrInO Sun Mar 14, 2010 11:48 am

Da za 2. si upravu ne treba. Za 3. sam mislio kad neki igrac blokira druge ne znam sta ti tu nije jasno.Mada to je veoma retko.
El PaDrInO
El PaDrInO
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 126
» Datum upisa : 2009-12-20
» Godina : 28
» Lokacija : Novi Beograd

Back to top Go down

Nekoliko sugestija,predloga,ideja xD :) Empty Re: Nekoliko sugestija,predloga,ideja xD :)

Post by Guest Sun Mar 14, 2010 12:21 pm

ako je afk -> kick

a ako neko te blokira, jbg, ne sme admin da kazni igrac koj ne te blokira namerno .. to je prasanje kolku je igrac bot ili pro, pa da se pomeri odma kad vidi da blokira neki teammate ..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nekoliko sugestija,predloga,ideja xD :) Empty Re: Nekoliko sugestija,predloga,ideja xD :)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum