ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

^RuzN[O] P[A]cHee^ ^.- Sramota

+13
PAKO
Cr@zy
duk!95
Amadeus
^RuzN[O] P[A]cHee^ ^.-
GhOsT^rIdE[R]
Pr0_Player
ICE_MAN
BAMBI
VraNe^^^
Camuga a.k.a somi -.^
The_Beast
bojler
17 posters

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

^RuzN[O] P[A]cHee^ ^.-  Sramota - Page 2 Empty Re: ^RuzN[O] P[A]cHee^ ^.- Sramota

Post by Amadeus Fri Apr 09, 2010 4:38 pm

Nema potrebe za objasnjavanjem ko je zasto i kako uradio, poenta mog posta jeste da nema potrebe da " placete na tudjem groblju ", radi se o tome da je ideja servera druzenje i uspostavljanje novih prijateljstva, verujem da su obojica dobri momci tako da bojler-ova kazna nije permanentna vec disciplinska ( 4-5 dana ) kako bi uvideo da sutra i njemu moze da se desi ista stvar i da u tom trenutku moze da racuna na svoje prijatelje ( admine ) da nece traziti da mu se ukine admin i to zarad dobrobiti servera.

Sto se tice mog vodjenja firme i postovanja kolega mozemo se uporediti i finansijski, a i drustveno. Koliko znam od kada je podignut server niko nije da 1 din za admina sto govori da meni pare nisu potrebne, a kao sto se vidi nema ni jedne jedine reklame na forumu, to sto smo rebor_n i ja uradili je upravo ono sto ti bojler nikada neces razumeti ukoliko malo ne posvetis paznje drugim ljudima, a ne samo sebi.

Sve u svemu ja i dalje nemam lose misljenje o tebi samo mislim da si jos uvek vrlo mlad i da ces vremenom nauciti kada treba pokopati, a kada pokriti ortaka.

Pozzz

ATLAS | Amadeus
Amadeus
Amadeus
ATLAS™
ATLAS™

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 67
» Datum upisa : 2009-12-02
» Godina : 40
» Lokacija : Beograd

Back to top Go down

^RuzN[O] P[A]cHee^ ^.-  Sramota - Page 2 Empty Re: ^RuzN[O] P[A]cHee^ ^.- Sramota

Post by ICE_MAN Fri Apr 09, 2010 4:53 pm

[quote="Amadeus"]bojleru ce biti skinut admin jer je drukara ( da je smarti napisao ovu zalubu zupko bi ostao bez admina, nije drugarski traziti da se nekome skine admin, a da pritom nije opsovao tebe )
amadeus nemoj mu skidat admina sam je rekao da ga je "ocinkao" zato sto je htio da server poboljsa (ma da nemam pojma kako ce ga to poboljsati al sigurno ima i svoju teoriju Very Happy)
ICE_MAN
ICE_MAN
Banovan
Banovan

» Zodijak : Scorpio
» Broj poruka : 201
» Datum upisa : 2010-01-18
» Godina : 28
» Lokacija : sarajevo
» Raspoloženje : onako

Back to top Go down

^RuzN[O] P[A]cHee^ ^.-  Sramota - Page 2 Empty Re: ^RuzN[O] P[A]cHee^ ^.- Sramota

Post by bojler Fri Apr 09, 2010 5:08 pm

meni se ne deshavaju takve stvari Wink , jer radim sve sam, po pravilima i ne zavisim od drugih pa nemam potrebe da se oslanjam na druge

ice man :P teorija je, da administracija treba da bude kulturna da bi i igrachi bili kulturni (jer vecina kad vidi da administrator psuje, zashto oni ne bi smeli, pa i oni psuju)

ne sumnjam u tvoje vodjenje firme, i u tvoju finansijsku i drushtvenu stabilnost... 
a nisam toliko mlad, imam i ja forum, tj 2, i oba su bez reklama, jedan za balkance, drugi za svet, taj za svet je malo chudan, jer su ljudi preoptereceni seksom...(a i indijci chatuju na njemu) oba sa istom svrhom: "druzhenje".
bojler
bojler
Aktivan Član
Aktivan Član

» Broj poruka : 39
» Datum upisa : 2010-02-01
» Raspoloženje : Ninja Bojler X

http://milad.in

Back to top Go down

^RuzN[O] P[A]cHee^ ^.-  Sramota - Page 2 Empty Re: ^RuzN[O] P[A]cHee^ ^.- Sramota

Post by LeKsA Fri Apr 09, 2010 5:29 pm

Ja nemam sta ovdje pisati sto toliko napadate bojler on je extra lik al stvarno to sto nepise pocetak recenice velikim slovom il ime pa sta nismo ovdje da ispravljamo druge u gramatici sta nema verema i onda ga vi napadatre gdje je veliko slovo?!? ajde covjek je stariji mozda ima posao stvarno neznam lako nama reci kojima je jedina obazveza skola.... pa imamo vremena za 3 ljudi.
LeKsA
LeKsA
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Sagittarius
» Broj poruka : 1067
» Datum upisa : 2010-01-15
» Godina : 29
» Lokacija : Banja Luka
» Raspoloženje : :)

https://www.facebook.com/profile.php?id=1729820779

Back to top Go down

^RuzN[O] P[A]cHee^ ^.-  Sramota - Page 2 Empty Re: ^RuzN[O] P[A]cHee^ ^.- Sramota

Post by eQa Fri Apr 09, 2010 5:55 pm

Swasta ban kog stigneeee
avatar
eQa

» Broj poruka : 1
» Datum upisa : 2010-04-07

Back to top Go down

^RuzN[O] P[A]cHee^ ^.-  Sramota - Page 2 Empty Re: ^RuzN[O] P[A]cHee^ ^.- Sramota

Post by LeKsA Sat Apr 10, 2010 7:40 am

hm ovdje je nesto sumnjivo "eqa" ima prvi post i odma ide da se zali na bojler a da banue svakoga koga stigne je glupost najveca recena na onoj temi....
molim vas nemojte lupati svkakave stvari..
LeKsA
LeKsA
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Sagittarius
» Broj poruka : 1067
» Datum upisa : 2010-01-15
» Godina : 29
» Lokacija : Banja Luka
» Raspoloženje : :)

https://www.facebook.com/profile.php?id=1729820779

Back to top Go down

^RuzN[O] P[A]cHee^ ^.-  Sramota - Page 2 Empty Re: ^RuzN[O] P[A]cHee^ ^.- Sramota

Post by Kredenac Sat Apr 10, 2010 9:26 am

Nekako se saosecam sa zupkom Very Happy
On ga je slap i to nije nikakva sad ispala samo je ispao gay...
Verovatno bi se i ja a i jos neki takodje iznervirali zbog toga.

Bilo bi lepo kada nikome ne bi bio skinut admin Sad
Kredenac
Kredenac
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 774
» Datum upisa : 2009-12-17
» Godina : 29
» Lokacija : Novi Beograd

Back to top Go down

^RuzN[O] P[A]cHee^ ^.-  Sramota - Page 2 Empty Re: ^RuzN[O] P[A]cHee^ ^.- Sramota

Post by Guest Fri Apr 30, 2010 8:06 pm

Amadeus vam je odrzao dobru lekciju. Nije lepo ni to sto je Zupko uradio, a sa druge strane nije lepo sto ga je bojler odrukao. Istina je da, admin Zupko u zadnje vreme puno psuje i svadja se sa adminima. Ne znam da li vam je vaznije da budete Bog na serveru ili da sticete nova prijateljstva? Meni je iskreno draze kad steknem novog prijatelja, nego da dobijem admin. To je samo moje misljenje o ovoj situaciji. Na serverima nema dana kada se nisu posvadjali admini. Pa ljud, valjda treba da se postujete izmedju sebe i da pomazete jedni drugima, a ne da se pljujete?

Pozdrav od Dema.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

^RuzN[O] P[A]cHee^ ^.-  Sramota - Page 2 Empty Re: ^RuzN[O] P[A]cHee^ ^.- Sramota

Post by ^RuzN[O] P[A]cHee^ ^.- Thu May 06, 2010 4:59 pm

Psujem zato sto me provociraju kao ti sad...Posle dodjete kao Bojler i zalite se ovde.Vidim na nekoliko tema sve protiv mene pricas,ako imas nesto protiv mene reci! x0.A za admina mi dosadilo vise nesto covek uradi odma dolaze da se tuzakaju.Evo ako svi mislite da sam los admin ovog momenta dajem otkaz! x0
^RuzN[O] P[A]cHee^ ^.-
^RuzN[O] P[A]cHee^ ^.-
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Broj poruka : 228
» Datum upisa : 2010-03-17
» Lokacija : de_dust2

Back to top Go down

^RuzN[O] P[A]cHee^ ^.-  Sramota - Page 2 Empty Re: ^RuzN[O] P[A]cHee^ ^.- Sramota

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum