ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

Ug^team vs Mwt team sramota za Ug^

+5
pr0 NN k1ll3r
VraNe^^^
ReBoR_n
LeKsA
ShaO -,-
9 posters

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Ug^team vs Mwt team sramota za Ug^ Empty Ug^team vs Mwt team sramota za Ug^

Post by ShaO -,- Sun Apr 25, 2010 10:00 pm

ne da je sramota nego zjuu nemogu vam objanisiti..zakazali cw za 9 sati..njihovi igraci dosli u 830 i smaraju mene da pocnemo/a nasi igraci jos nisu dosli..ok 9 sati tu su moji.. killer restartuje,moj igrac ringe ih pokida i dobijemo 1 rundu.killer ga banuje 5min..i restartuje opet..ja mu kazemda se smiri.on kaze samo tsay.i kick me..ok vrati se ringe..i ja se vratio opet restartuje i idemo svi nozem, opet dobijemo i opet restartuje..ovo sramota..ok idemo dalje ug^team kaze a kucamo ready za demo,moji igraci ukucali a kod njih niko samo smor i brekapro ili vec ko je..ok idemo dalje: 6-2 za njih ocigledno imaju wh!neceda upisu ready.dobro ja cutim dalje.pa napisem killeru u say da ajde igramo malo ozbiljnie.on mene kick zato sto sam pricao u say...e sad frka:

1.mapa zavrsena;
16-2 za ug koji 100%imali wh..
2.mapa:
vodi Mwt^ udje na sred utakmice jedan lik i ubije nas 4 a petog ubije killer.a kiler onog ne banuje nego mu kaze:uzmi nick Ug^..mi se raspravljamo da ga banuje on nece i banuje mog najboljeg igraca:Ruma^guardians ^tuki, ama znaci totalno propadamo,ovo nije fer igrmao sa 4 igraca..moj ringe najbolji igrac..ih opet pokida.i sad killer pocne da nas zajebava:jos 1 shao say i ban!

ma dajte bre u subotu dolazite na nas server i tamo cemo odigrati..i hocu da mi sad pokazete demo jer jasno? citeri bre!
ShaO -,-
ShaO -,-
Banovan
Banovan

» Broj poruka : 522
» Datum upisa : 2010-03-31
» Lokacija : novi knezevac

Back to top Go down

Ug^team vs Mwt team sramota za Ug^ Empty Re: Ug^team vs Mwt team sramota za Ug^

Post by LeKsA Mon Apr 26, 2010 7:01 am

cek ug team od pro nn killera?
LeKsA
LeKsA
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Sagittarius
» Broj poruka : 1067
» Datum upisa : 2010-01-15
» Godina : 29
» Lokacija : Banja Luka
» Raspoloženje : :)

https://www.facebook.com/profile.php?id=1729820779

Back to top Go down

Ug^team vs Mwt team sramota za Ug^ Empty Re: Ug^team vs Mwt team sramota za Ug^

Post by ReBoR_n Mon Apr 26, 2010 8:01 am

Hmm...

Vidim da je palo iživljavanje admina na tom CW serveru?

CW se igra sa igračima koji su prijavljeni za taj CW i njihovim zamenama koje su takođe prijavljeni pre CW-a. Ako tim ne može da nadje igrača igra sa onoliko igrača koliko ih je trenutno na serveru. Svaki tim ima 5 min za ceo CW pauze.

Demo se snima, ako server ne snima, onda je svaki igrač obavezan da snima demo i posle da ga dostavi ako mu bude tražen.

Ako igrač nema demo ili je "zaboravio" da snima..... Vrlo lako može da se poništi meč.

Nema svrhe prozivati nikoga za WH dok se ne pogleda demo. ATLAS Team su prozivali za WH, pa kada smo im dostavili Demo-e igrača i SS za Smoke, ćutali su ko p**ke. ( naravno taj tim koji nas je prozivao nije imao demo, a in SS za smoke)

Zbog ovih stvari i ovakvih klanova koji su "juče" sastavljeni od raznoraznih klinaca ATLAS Team neće da igra CW-ove.

Preporučio bih svima koji imaju ozbiljnije klanove sa stalnim postavama da izbegavaju mečeve sa početničkim klanovima.

POzdrav
ReBoR_n
ReBoR_n
Admin
Admin

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 3208
» Datum upisa : 2009-12-02
» Godina : 40
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : Odlično!

http://89.216.50.91/stats/sig/index.php?id=364

Back to top Go down

Ug^team vs Mwt team sramota za Ug^ Empty Re: Ug^team vs Mwt team sramota za Ug^

Post by VraNe^^^ Mon Apr 26, 2010 9:38 am

Alo bre kileru nemoj ove gluposti da pravis nisi koji treba da se izivljava nad tim klanom!
ShaO izvinjavam se,i meni se slicno desilo kada nisam mogao da udjem da server,jer je 1 krelac usao i umesto mene igrao a ovaj killer nije znao da ga kikuje!

Epa lepo igracemo na mom serveru gde killer nema admina i ja cu lepo da namestim i da odigramo ko ljudi!A samo ako nije problem,jer moze petak ili nedelja?A ako bas mora subota pre 4-5 sati??? Oko 16h ili 17h? Posto imam svadbu uvece!

Buy The Way: Scripta se pokrece brate amx_match , amx_match tim1 tim2 mr15 esl recdemo.

Nemoj ovo vise raditi jer sad tesko da ces dobiti admina ili bilo sta slicno smiri se Smile





Pozdrav.
VraNe^^^
VraNe^^^
Super član
Super član

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 2096
» Datum upisa : 2009-12-26
» Godina : 29
» Lokacija : De_inferno
» Raspoloženje : ODLICNO

Back to top Go down

Ug^team vs Mwt team sramota za Ug^ Empty Re: Ug^team vs Mwt team sramota za Ug^

Post by pr0 NN k1ll3r Mon Apr 26, 2010 11:12 am

@SHao: KADA SMO POCINJALI POKRENUO SAM SKRIPTU AMX_MATCH "TIM1" "TIM2" MR15 ESL RECDEMO I SVAKU U VAVLE-U IMA DEMO I NEMOJ S OPROSTENJEM DA **** DA NEMAMO DEMO, ako hoces demo TRAZI GA, POGLDEDAJ GA pa onda prozivaj za CIT !!! Mad Mad Mad Mad Mad

@VraNE^^^ nisam ja brate toliki tupan da neznam za amx_match tagCT tagTT mr15 esl recdemo.
2: ko ti je vrane reko da cemo da igramo na tvoj server kada ti vise nisi u klanu (javi mi se na msn i recicu ti zasto)

"ReBoR_n: lepo si reko za ove sto su vas prozivali, evo ista situacija. Ajde molim te sankcionisi to i reci im da ne prozivaju za cit, a ako mislite da ja imam cit ok obrisacu acc i otici da vam ode "CITER" Mad Mad Mad Mad

@SVI: Ako shao mislis da smo citeri, predlazem da odigramo "revans" na ATLAS CW serveru a REBORN da sudi mec.

@shao: Onaj igrac sto je uso i sve vas pobio, bio je on dragi moji u nasu ZAMENU, a vi sto ne posecujete forum sta da vam radim, to je vas problem, posecujte Ug.Team^ forum i informisite se malo. Ja sam njega zvao da udje zato sto nam je 5. igrac izasao !!! U redu je da se ljutite da budemo nas 5...i da on udje i nas 6 na vas, onda imate pravo da se ljutite, al ajd mi kazi, kako je on bas znao trenutak kada treba da udje ako nije nas a ? leba ti brate....ajde molimte upravu si pedja, ne treba igrati CW sa igracima koji su se tek pojavili na serveru Mad
pr0 NN k1ll3r
pr0 NN k1ll3r
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 1527
» Datum upisa : 2010-02-24
» Godina : 25
» Lokacija : Kompjuter
» Raspoloženje : Ne, a ti?

http://www.atlas-design.forummotion.com

Back to top Go down

Ug^team vs Mwt team sramota za Ug^ Empty Re: Ug^team vs Mwt team sramota za Ug^

Post by ReBoR_n Mon Apr 26, 2010 12:11 pm

Da se razumemo, nisam stao ni načiju stranu, rekao sam neke realne stvari, a u sput i pravila CW-a.

Sudija nije potreban na CW-ovima sem da da pauzu ili da opomene igrače za neko menje nepoštovanje pravila, kao pto su say ili tako nešto...

Tokom meča mora da vlada apsolutna tišina, i samo da se koristi team_say. (tolerise se neki put ako izleti i na say.)

Ne treba vam sudija jer demo može pokazati da li je neko imao čit ili ne.
Obavezna je Smoke runda, za proveru video podešavanja.

Pozdrav!
ReBoR_n
ReBoR_n
Admin
Admin

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 3208
» Datum upisa : 2009-12-02
» Godina : 40
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : Odlično!

http://89.216.50.91/stats/sig/index.php?id=364

Back to top Go down

Ug^team vs Mwt team sramota za Ug^ Empty Re: Ug^team vs Mwt team sramota za Ug^

Post by ShaO -,- Mon Apr 26, 2010 1:03 pm

Jao kileru bre! . pa ajde pokazite nam demo.. i micemo vama.. reborn: da znas nismo pocetni..kileru ja sam pre o d tebe poceo igrati na atlas pitaj kredenca kad sam ja poceo nije bilo nikog na serverima nekad na public smo samo 1vs1 igrali.. Wink ocemo revans..ma da ako nemate demo onda utakmica se ponistava! i nismo pocetni klan! jer smo igrali na clarion turnir 2009!
ShaO -,-
ShaO -,-
Banovan
Banovan

» Broj poruka : 522
» Datum upisa : 2010-03-31
» Lokacija : novi knezevac

Back to top Go down

Ug^team vs Mwt team sramota za Ug^ Empty Re: Ug^team vs Mwt team sramota za Ug^

Post by pr0 NN k1ll3r Mon Apr 26, 2010 1:32 pm

kazi mi kako da ga upload i imas demo odma Cool

a 100x sam ti reko nemoj say, ti si poceo da pises svom timu: isto isto, idemo isto. kad ste dobili rundu, 2. kada sam reko nemojte i reko za kick, ti si nasatavio i kada smo mi plant C4 ti si reko ili neko iz mwt nzm kaze: bbbbbbbb, 3. kick sam tebe zato sto si NEPODNOSLJIVO koristio say, a jos si se i bunio, na drugoj mapi niste imali igrace, mada ste prihvatili da igrate sa 3 i onda ste o5 say, reko sam 4-5 puta ZADNJA OPOMENA PRED BAN !!! i onda sam se iznerviro, i 6. put sam reko SAD MAJKEMI zadnji put i o5 say onda sam ban na 5 min. pozz
pr0 NN k1ll3r
pr0 NN k1ll3r
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 1527
» Datum upisa : 2010-02-24
» Godina : 25
» Lokacija : Kompjuter
» Raspoloženje : Ne, a ti?

http://www.atlas-design.forummotion.com

Back to top Go down

Ug^team vs Mwt team sramota za Ug^ Empty Re: Ug^team vs Mwt team sramota za Ug^

Post by ShaO -,- Mon Apr 26, 2010 2:43 pm

pazi killer, ti mene poznajes dobro pre sam imao drugi nick ali morao sam promeniti zbog neke probleme..msm reborn mi je reko..ja necu da se posvadjam stobom zbog cw.,.ali U petak ili subotu ili cetvrtak dolazite na nas cw server i tamo cemo igrati revans..za demo upload na youtube pa mi daj link..ako nisi registrovan na youtube onda se registruj vrlo lako gore ti pise signin i signup ides ja msm na singup pa dopunis sve ..... i upload svoj klip pa mi das ovde.link..ako stvrano niste imali cit,onda ja se Izvinjavam Ug^team-u... Smile jer ja sam se usteko tamo na dd2 u rupu a onaj iztvog klana me nasao i ubio me.. ali nema veze upload na youtube ili negde megaupload ili rapidshare pa daj link.. pozzz
ShaO -,-
ShaO -,-
Banovan
Banovan

» Broj poruka : 522
» Datum upisa : 2010-03-31
» Lokacija : novi knezevac

Back to top Go down

Ug^team vs Mwt team sramota za Ug^ Empty Re: Ug^team vs Mwt team sramota za Ug^

Post by R4veN^^ Mon Apr 26, 2010 3:04 pm

Sreca pa nisam u Ug. Team-u!!.....Samo jedno pitanje za killera!? Ko je u Ug-u lider?
R4veN^^
R4veN^^
Banovan
Banovan

» Zodijak : Aries
» Broj poruka : 325
» Datum upisa : 2010-02-21
» Godina : 30
» Lokacija : Srbija
» Raspoloženje : odlicno

Back to top Go down

Ug^team vs Mwt team sramota za Ug^ Empty Re: Ug^team vs Mwt team sramota za Ug^

Post by ShaO -,- Mon Apr 26, 2010 3:07 pm

killer je..zerox nemoj ulaziti u temu! molimte killer je dobar lider.samo sto protiv nas je nesto s***. Smile
ShaO -,-
ShaO -,-
Banovan
Banovan

» Broj poruka : 522
» Datum upisa : 2010-03-31
» Lokacija : novi knezevac

Back to top Go down

Ug^team vs Mwt team sramota za Ug^ Empty Re: Ug^team vs Mwt team sramota za Ug^

Post by pr0 NN k1ll3r Mon Apr 26, 2010 4:06 pm

pr0 NN k1ll3r wrote:kazi mi kako da ga upload i imas demo odma Cool

a 100x sam ti reko nemoj say, ti si poceo da pises svom timu: isto isto, idemo isto. kad ste dobili rundu, 2. kada sam reko nemojte i reko za kick, ti si nasatavio i kada smo mi plant C4 ti si reko ili neko iz mwt nzm kaze: bbbbbbbb, 3. kick sam tebe zato sto si NEPODNOSLJIVO koristio say, a jos si se i bunio, na drugoj mapi niste imali igrace, mada ste prihvatili da igrate sa 3 i onda ste o5 say, reko sam 4-5 puta ZADNJA OPOMENA PRED BAN !!! i onda sam se iznerviro, i 6. put sam reko SAD MAJKEMI zadnji put i o5 say onda sam ban na 5 min. pozz


Procitaj ovo vise puta a onda razmisli o opomenama, kickovanju, banovanju a onda razmisli ko je sta sjebao na CW-u pa mi se javi. Nemoj da mi se obracas dok se ne izvinis u ime celog tima sto ste se onako ponasali Mad Sramota za jedan klan koji je bio na skoro najvecem turinru !! Mad SRAMOTA !!! razmislite malo o svojim postupcima i prozivanju za cit pa se onda javite.

LOCK PLEASE !!!
pr0 NN k1ll3r
pr0 NN k1ll3r
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 1527
» Datum upisa : 2010-02-24
» Godina : 25
» Lokacija : Kompjuter
» Raspoloženje : Ne, a ti?

http://www.atlas-design.forummotion.com

Back to top Go down

Ug^team vs Mwt team sramota za Ug^ Empty Re: Ug^team vs Mwt team sramota za Ug^

Post by ShaO -,- Mon Apr 26, 2010 4:50 pm

PAZI! ono sto je reborn rekao ako nemate demo onda vrlo lako moze da se ponisti utakmica.. posalji mi demo stavi ovde link imas 24h da stavis!!!! ako ne onda se ponistava!
ShaO -,-
ShaO -,-
Banovan
Banovan

» Broj poruka : 522
» Datum upisa : 2010-03-31
» Lokacija : novi knezevac

Back to top Go down

Ug^team vs Mwt team sramota za Ug^ Empty Re: Ug^team vs Mwt team sramota za Ug^

Post by pr0 NN k1ll3r Mon Apr 26, 2010 6:15 pm

slusaj, pokusavao sam da ga upload na youtube NECE ( registrovan sam da znas pod wanza 1998 ) a ako hoces daj mi msn ja cu lepo da ti prebacim deemo posto nece da se upload na yt pa ga ti upload radi sta oces gledaj ga ali mi NISMO CITERI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! daj mi msn da te add i reci mi na kog igraca sumnjas da je imao cit da bi mi on prebacio demo i dacuti ga Smile nema problem
pr0 NN k1ll3r
pr0 NN k1ll3r
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 1527
» Datum upisa : 2010-02-24
» Godina : 25
» Lokacija : Kompjuter
» Raspoloženje : Ne, a ti?

http://www.atlas-design.forummotion.com

Back to top Go down

Ug^team vs Mwt team sramota za Ug^ Empty Re: Ug^team vs Mwt team sramota za Ug^

Post by ShaO -,- Mon Apr 26, 2010 7:35 pm

ma ber! rapishare stavi tamo.ili na fb.. sere mi nesto msn.. nemogu ga instalirati pise:vec instalirano ili tk nesto... igraci:

svi samo tvoj demo nemoj!
ShaO -,-
ShaO -,-
Banovan
Banovan

» Broj poruka : 522
» Datum upisa : 2010-03-31
» Lokacija : novi knezevac

Back to top Go down

Ug^team vs Mwt team sramota za Ug^ Empty Re: Ug^team vs Mwt team sramota za Ug^

Post by ReBoR_n Tue Apr 27, 2010 12:22 am

Ne možeš demo od CS-a da uplaod na Youtube!!!

Upload ga na rapidhsare, megaupload itd ...

Demo snimiš kod sebe u cstrike folder i u konzoli kucaš viewdemo...
Imaš i one playere za cs demoe, SKPlayer itd ...
ReBoR_n
ReBoR_n
Admin
Admin

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 3208
» Datum upisa : 2009-12-02
» Godina : 40
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : Odlično!

http://89.216.50.91/stats/sig/index.php?id=364

Back to top Go down

Ug^team vs Mwt team sramota za Ug^ Empty Re: Ug^team vs Mwt team sramota za Ug^

Post by pr0 NN k1ll3r Tue Apr 27, 2010 11:35 am

Eeee ljudi, ja sam stvarno glup za ovo rapidshe ali na megaupload pokusavam sad confused ako nece brate neznam sta da mu radim, igracemo na vasem serveru novu utakmicu ako ocete da vidite da mozemo da vas pobedimo i da NISMO CITERI !!! ali sacekajte da probam na megaupload
pr0 NN k1ll3r
pr0 NN k1ll3r
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 1527
» Datum upisa : 2010-02-24
» Godina : 25
» Lokacija : Kompjuter
» Raspoloženje : Ne, a ti?

http://www.atlas-design.forummotion.com

Back to top Go down

Ug^team vs Mwt team sramota za Ug^ Empty Re: Ug^team vs Mwt team sramota za Ug^

Post by ShaO -,- Tue Apr 27, 2010 12:48 pm

Bez demo necemo igrati revans...
ShaO -,-
ShaO -,-
Banovan
Banovan

» Broj poruka : 522
» Datum upisa : 2010-03-31
» Lokacija : novi knezevac

Back to top Go down

Ug^team vs Mwt team sramota za Ug^ Empty Re: Ug^team vs Mwt team sramota za Ug^

Post by pr0 NN k1ll3r Tue Apr 27, 2010 2:05 pm

PA BRATE DAJ MI MSN DA TI DAM DEMO PA MU RADI STA OCES BRE...STA DA TI RADIM STO TI NE RADI MSN POPRAVI GA :S DAJ ONDA MSN OD NEKOG IZ TVOG TIMA DA MU DAM PA GA JE**
TE RADITE SA DEMOOM STA OCETE :S
pr0 NN k1ll3r
pr0 NN k1ll3r
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 1527
» Datum upisa : 2010-02-24
» Godina : 25
» Lokacija : Kompjuter
» Raspoloženje : Ne, a ti?

http://www.atlas-design.forummotion.com

Back to top Go down

Ug^team vs Mwt team sramota za Ug^ Empty Re: Ug^team vs Mwt team sramota za Ug^

Post by ShaO -,- Tue Apr 27, 2010 4:07 pm

petak 9 sati! igramo protiv vas..da cu vam ip
ShaO -,-
ShaO -,-
Banovan
Banovan

» Broj poruka : 522
» Datum upisa : 2010-03-31
» Lokacija : novi knezevac

Back to top Go down

Ug^team vs Mwt team sramota za Ug^ Empty Re: Ug^team vs Mwt team sramota za Ug^

Post by Guest Thu Apr 29, 2010 1:04 pm

ne bih da se mesam ali samo da pitam i kazem nesto.....da li su u ug-u vrane i milee??p.s da sam moderator ovde ja bih te banovao killer-u!!!i to zato sto si nevaspitano deriste i mislis da si najpametniji...neka admini i moderatori obrate malo paznju na njegovo ponasanje u buduce!!! pozzz
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ug^team vs Mwt team sramota za Ug^ Empty Re: Ug^team vs Mwt team sramota za Ug^

Post by Komsija s'8. sprat Thu Apr 29, 2010 2:41 pm

Mislim da je shao upravu ... Nego , Nn killer stalno nam nesto pretis da ces obrisati acc sa foruma i neces vise igrati na atlas serverima kada te neko iznervira.Zasto mislis da nas to toliko potresa ?> :S
Pozz od komsije
Komsija s'8. sprat
Komsija s'8. sprat
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Pisces
» Broj poruka : 707
» Datum upisa : 2009-12-15
» Godina : 29
» Lokacija : Novi Beograd
» Raspoloženje : Odlcno

Back to top Go down

Ug^team vs Mwt team sramota za Ug^ Empty Re: Ug^team vs Mwt team sramota za Ug^

Post by pr0 NN k1ll3r Thu Apr 29, 2010 3:13 pm

>>>DEMOLITHION<<< wrote:ne bih da se mesam ali samo da pitam i kazem nesto.....da li su u ug-u vrane i milee??p.s da sam moderator ovde ja bih te banovao killer-u!!!i to zato sto si nevaspitano deriste i mislis da si najpametniji...neka admini i moderatori obrate malo paznju na njegovo ponasanje u buduce!!! pozzz

u ug-u nije vrane, ali mile jeste.
1. Pogledaj prvo sebe, kakvo si ti deriste pa mi se onda javi. Neznas sta hoces Mad Na spisak klanova/timova na SVAKI topic si uso i pitao "Jel smem u klan?"

Komsija s'8. sprat wrote:Mislim da je shao upravu ... Nego , Nn killer stalno nam nesto pretis da ces obrisati acc sa foruma i neces vise igrati na atlas serverima kada te neko iznervira.Zasto mislis da nas to toliko potresa ?> :S
Pozz od komsije

1. Niti imam neki poseban kontakt sa tobom da mi se tako obracas !
2. Ako tebi nece da bude zao i neces da se potreses mnogo me briga, ima ko hoce !
3. Sta tebe briga kada i zasto cu ja da brisem moj acc ?
pr0 NN k1ll3r
pr0 NN k1ll3r
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 1527
» Datum upisa : 2010-02-24
» Godina : 25
» Lokacija : Kompjuter
» Raspoloženje : Ne, a ti?

http://www.atlas-design.forummotion.com

Back to top Go down

Ug^team vs Mwt team sramota za Ug^ Empty Re: Ug^team vs Mwt team sramota za Ug^

Post by Guest Thu Apr 29, 2010 5:06 pm

obrisi acc sto pre jer te polovina 4uma ne podnosi!!!!! i nemoj tako da mi se obracas,3 godine si mladji od mene!!!!!u spisak klanova pise i vranetov nick,pa sam samo pitao.tako mozes da pricas sa svojom mamom,samnom ne mozes!!!!pazi kako se obracas komsi decko je stariji 4 godine od tebe,treba bar malo da ga postujes!!!!!!!!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ug^team vs Mwt team sramota za Ug^ Empty Re: Ug^team vs Mwt team sramota za Ug^

Post by pr0 NN k1ll3r Thu Apr 29, 2010 5:29 pm

Ne zelim ni sa kim da se svadjam tako da - SVAKO NA SVOJI STRANU -> TI MRZIS MENE, JA MRZIM TEBE.

Pozdrav !
pr0 NN k1ll3r
pr0 NN k1ll3r
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 1527
» Datum upisa : 2010-02-24
» Godina : 25
» Lokacija : Kompjuter
» Raspoloženje : Ne, a ti?

http://www.atlas-design.forummotion.com

Back to top Go down

Ug^team vs Mwt team sramota za Ug^ Empty Re: Ug^team vs Mwt team sramota za Ug^

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum