ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

Ug^team vs Mwt team sramota za Ug^

+5
pr0 NN k1ll3r
VraNe^^^
ReBoR_n
LeKsA
ShaO -,-
9 posters

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Ug^team vs Mwt team sramota za Ug^ - Page 2 Empty Re: Ug^team vs Mwt team sramota za Ug^

Post by ShaO -,- Thu Apr 29, 2010 5:37 pm

ahha killeru,sto nam ne pokazes demo? sakrivate nesto! imaliste wh bre,bas cete vi nas da pobedite.haha. pokazi demo ako smete
ShaO -,-
ShaO -,-
Banovan
Banovan

» Broj poruka : 522
» Datum upisa : 2010-03-31
» Lokacija : novi knezevac

Back to top Go down

Ug^team vs Mwt team sramota za Ug^ - Page 2 Empty Re: Ug^team vs Mwt team sramota za Ug^

Post by pr0 NN k1ll3r Thu Apr 29, 2010 6:37 pm

Ajde bre nemoj vise da me nerviras. Daj mi skype msn BILO STA sto imas sto mogu da ti prebacim DEMO HOCU BRE NE SKRIVAM HOCU da ti ga dam si gluv decko ????? Kazes imali smo WH ?

Evo 2 saveta:

1. Ne prozivaj za cit dok ne vidis demo.
2. I da ste VI igrali sa citom, o5 bi poedili.

Pozdrav !
pr0 NN k1ll3r
pr0 NN k1ll3r
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 1527
» Datum upisa : 2010-02-24
» Godina : 25
» Lokacija : Kompjuter
» Raspoloženje : Ne, a ti?

http://www.atlas-design.forummotion.com

Back to top Go down

Ug^team vs Mwt team sramota za Ug^ - Page 2 Empty Re: Ug^team vs Mwt team sramota za Ug^

Post by ShaO -,- Thu Apr 29, 2010 7:59 pm

pff. sutra cw u 8 sati ovde:


78.46.63.201:27046 ,pravila:
samo tsay, moze mic.. i na kraju lepo svi pokazate meni demo.. jasno? ianche je Mwt^ Cw server, tamo vas cekamo sutra u 8 sati
ShaO -,-
ShaO -,-
Banovan
Banovan

» Broj poruka : 522
» Datum upisa : 2010-03-31
» Lokacija : novi knezevac

Back to top Go down

Ug^team vs Mwt team sramota za Ug^ - Page 2 Empty Re: Ug^team vs Mwt team sramota za Ug^

Post by Komsija s'8. sprat Fri Apr 30, 2010 8:29 am

Au ovaj mali je mentalno retardiran :S ccc... No com na tvoje ispade.Trebao bi da potrazis pomoc.Verovatno ces u sledecem postu napisati.

Dobro ajde ako me ne podnosite ja cu da obrisem acc i necete vise morati da me gledate.Pedja ja stvarno ne znam sta da radim pa cu da obrisem acc :'(

1.KAko te nije sramota da kazes demolitionu da je deriste kada imas 10 godina ?
2.Moras ti jos mleka da popijes i leba da se najedes da bi mogao da imas bilo kakav kontakt samnom.
3.Pitao si me zasto me briga kad ces brises acc. Evo odgovora : STO PRE TO BOLJE NIKO TE NE PODNOSI SE REBORNA.!
4.Prestani da pricas na mic i smaras na admin say dok igras jedno 3 puta si me naterao da iskljucim chat jer nisam mogao da te podnosim.Posle svake partije nesto smaras covece nisam mogao da igram.
5.Kome ce to biti zao kada obrises acc > ? XD

P.S

Verovatno cu ja sada da naje*em jer se svadjam sa tobom klinac , ali boze moj , barem sam se olaksao , ovo mi je kao da sam bio na wc solji pola sata i istovario se kao slon :SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

Pozz od Komsije !
Komsija s'8. sprat
Komsija s'8. sprat
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Pisces
» Broj poruka : 707
» Datum upisa : 2009-12-15
» Godina : 29
» Lokacija : Novi Beograd
» Raspoloženje : Odlcno

Back to top Go down

Ug^team vs Mwt team sramota za Ug^ - Page 2 Empty Re: Ug^team vs Mwt team sramota za Ug^

Post by pr0 NN k1ll3r Fri Apr 30, 2010 8:44 am

Hahahahahahahahahahahahahhahaa:

NO COMMENT !!!

1st I'm not a brat and I do not have 10 years.
2nd If you consider the admin say it is because I do not pay you but to someone else.
3rd If you mean to me but no one submitted ReBoR_n, my advice is to have a little inquiry, before you say something.
4th I talk on the microphone that I organized a team to win a game, not because I was bored and tells me.
5th If you just want to know, and Pedja story on the microphone to organize the team.
6th I've said many times, and a hundred times I have to say if you: DO NOT WANT TO APPOINT PERSONS WHICH WILL BE SORRY IF I go!

Good bye!
pr0 NN k1ll3r
pr0 NN k1ll3r
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 1527
» Datum upisa : 2010-02-24
» Godina : 25
» Lokacija : Kompjuter
» Raspoloženje : Ne, a ti?

http://www.atlas-design.forummotion.com

Back to top Go down

Ug^team vs Mwt team sramota za Ug^ - Page 2 Empty Re: Ug^team vs Mwt team sramota za Ug^

Post by Komsija s'8. sprat Fri Apr 30, 2010 9:50 am

Google ili Krstarica , ili mozda metak.com ? Gde si vrsio translate ? Izgleda da je dobar site :S
Komsija s'8. sprat
Komsija s'8. sprat
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Pisces
» Broj poruka : 707
» Datum upisa : 2009-12-15
» Godina : 29
» Lokacija : Novi Beograd
» Raspoloženje : Odlcno

Back to top Go down

Ug^team vs Mwt team sramota za Ug^ - Page 2 Empty Re: Ug^team vs Mwt team sramota za Ug^

Post by SNEZANA I PATULJCI Fri Apr 30, 2010 10:14 am

NN killer nemoj da se gubis! I nije neophodno da svaki put nabrojavas stvari samo kazi sta hoces....
SNEZANA I PATULJCI
SNEZANA I PATULJCI
Aktivan Član
Aktivan Član

» Zodijak : Scorpio
» Broj poruka : 29
» Datum upisa : 2009-12-18
» Godina : 28
» Lokacija : NBG
» Raspoloženje : SUPER!!

Back to top Go down

Ug^team vs Mwt team sramota za Ug^ - Page 2 Empty Re: Ug^team vs Mwt team sramota za Ug^

Post by mali che Fri Apr 30, 2010 10:19 am

Polako sa svadjanjem,iskulirajte malo sta je ovo...svaki post neko vredjanje,psovanje jbt ima neki drugi nacin za ovo a ne takav nacin...Pozdrav svima
ATLAS | mali che
mali che
mali che
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 639
» Datum upisa : 2009-12-19

Back to top Go down

Ug^team vs Mwt team sramota za Ug^ - Page 2 Empty Re: Ug^team vs Mwt team sramota za Ug^

Post by pr0 NN k1ll3r Fri Apr 30, 2010 10:51 am

Komsija s'8. sprat wrote:Google ili Krstarica , ili mozda metak.com ? Gde si vrsio translate ? Izgleda da je dobar site :S

Ako te bas toliko zanima, koristio sam ovaj sajt:

[You must be registered and logged in to see this link.]

pozz
pr0 NN k1ll3r
pr0 NN k1ll3r
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 1527
» Datum upisa : 2010-02-24
» Godina : 25
» Lokacija : Kompjuter
» Raspoloženje : Ne, a ti?

http://www.atlas-design.forummotion.com

Back to top Go down

Ug^team vs Mwt team sramota za Ug^ - Page 2 Empty Re: Ug^team vs Mwt team sramota za Ug^

Post by ShaO -,- Fri Apr 30, 2010 4:52 pm

hmm ovako:
dans u 8 igramo revans.. nazalost igramo opet na njihov server, jer sam se posvadjao as drugarom pa namerno sjebo nas server..

kiler da se dog..:

pravila:
posle utakmice na skype ces mi posleti demo,i ja cu tebi.... nema svadje, mi necemo koristiti say ni tsay jer smo namestili ts channel pa se razgovaravmo preko toga,, nznm dali cemi ceo tim doci msm ovi iz 1,.postave jer se spremaju za 1.maj .ali bice nas 5 100%.. pozdrav!
ShaO -,-
ShaO -,-
Banovan
Banovan

» Broj poruka : 522
» Datum upisa : 2010-03-31
» Lokacija : novi knezevac

Back to top Go down

Ug^team vs Mwt team sramota za Ug^ - Page 2 Empty Re: Ug^team vs Mwt team sramota za Ug^

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum