ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

Zalba na rad admina : Moguce : VraNe^^^, Aleksandar 95, R3ward, Serio_Ous!!!

+10
:./SERBIAN/.:Do_N^^
Cr@zy
^RuzN[O] P[A]cHee^ ^.-
unReal
VraNe^^^
ReBoR_n
Aleksandar 95
Serio_Ous!!!
Camuga a.k.a somi -.^
Leum
14 posters

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Zalba na rad admina : Moguce : VraNe^^^, Aleksandar 95, R3ward, Serio_Ous!!! - Page 2 Empty Re: Zalba na rad admina : Moguce : VraNe^^^, Aleksandar 95, R3ward, Serio_Ous!!!

Post by Leum Thu Jun 03, 2010 8:13 pm

@DON : S kime se ja uporedjujem ? Ti izgleda nisi dobro upucen u temu...


@R3, grey : Stvarno svaka recenica sa "!!"

Rekao sam molim vas nemojte vise komentarisati na ovu temu, i molim da se zakljuca.
Leum
Leum
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 750
» Datum upisa : 2010-04-19
» Lokacija : Zemun

Back to top Go down

Zalba na rad admina : Moguce : VraNe^^^, Aleksandar 95, R3ward, Serio_Ous!!! - Page 2 Empty Re: Zalba na rad admina : Moguce : VraNe^^^, Aleksandar 95, R3ward, Serio_Ous!!!

Post by VraNe^^^ Thu Jun 03, 2010 9:24 pm

Ne moze se zakljucati !! Jer nemamo moderatora vishe.....!! Koj smor.. Very Happy

I imam fitilj zupko je pametan lepo je reko i ne brini ti za moje nervs ..
VraNe^^^
VraNe^^^
Super član
Super član

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 2096
» Datum upisa : 2009-12-26
» Godina : 29
» Lokacija : De_inferno
» Raspoloženje : ODLICNO

Back to top Go down

Zalba na rad admina : Moguce : VraNe^^^, Aleksandar 95, R3ward, Serio_Ous!!! - Page 2 Empty Re: Zalba na rad admina : Moguce : VraNe^^^, Aleksandar 95, R3ward, Serio_Ous!!!

Post by Leum Fri Jun 04, 2010 11:03 am

:./SERBIAN/.:|:.DON.:| wrote:NA VRANETOJ SAM STRANI!!
nemozes ti leum da se uporedjujes sa vranom koji od ko zna kad igra na atlasu ima admina na sve servere atlas koji je na forumu moderator i koji je ucestvovao u izgradnji popularnosti i poboljsavanju atlasa!!!


Ajde ne seri, jesi ti meni rekao nesto ovako : " Samo me kikuj, pa da izgubis admina"!!" " , a on je meni dao ban PERMANENTLY, retarde 1"!!"

Rekao sam ti sorry, oces da budemo prijatelji kao pre ? I ti si rekao : "Ma ok." A vidi sta sad ovde radis !

Lepo je rekao Duki, vise neznas sta pricas, a koliko vidim, ni pravopis.


Evo, ovim putem zelim da se najiskrenije izvinem Vranetu, vidim i na serveru se smirio, nepravi tol'ke gluposti, bar ne u toj meri Very Happy . :P
Leum
Leum
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 750
» Datum upisa : 2010-04-19
» Lokacija : Zemun

Back to top Go down

Zalba na rad admina : Moguce : VraNe^^^, Aleksandar 95, R3ward, Serio_Ous!!! - Page 2 Empty Re: Zalba na rad admina : Moguce : VraNe^^^, Aleksandar 95, R3ward, Serio_Ous!!!

Post by NK Phantom Sat Jun 05, 2010 2:31 pm

Ja stvarno nebranim nikog ali ovi swi admini koje je owaj nabroojao to tu naj admini!!!!
avatar
NK Phantom
Banovan
Banovan

» Broj poruka : 35
» Datum upisa : 2010-03-29

Back to top Go down

Zalba na rad admina : Moguce : VraNe^^^, Aleksandar 95, R3ward, Serio_Ous!!! - Page 2 Empty Re: Zalba na rad admina : Moguce : VraNe^^^, Aleksandar 95, R3ward, Serio_Ous!!!

Post by Guest Sat Jun 05, 2010 2:39 pm

Vrane ko te dira, zovi da bezimo zajedno. Ajde nije bilo potrebe za ovakvom zalbom. Vraneta dobro zna ceo ATLAS i znaju da je extra lik, da voli da se sprda. Meni je on najjaci ortak na Atlasu, pored Srecka i Ace. Nemojte da ga dirate vise, znamo da zelite da budete kao on, ali vasi mali mozgovi ne proizvode fore kao njegov mozak Wink

Pozz
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zalba na rad admina : Moguce : VraNe^^^, Aleksandar 95, R3ward, Serio_Ous!!! - Page 2 Empty Re: Zalba na rad admina : Moguce : VraNe^^^, Aleksandar 95, R3ward, Serio_Ous!!!

Post by VraNe^^^ Sat Jun 05, 2010 3:09 pm

Leum@ takodje se i tebi izvinjavam znam da si extra lik Smile


>>>DEMOLITHION<<< wrote:Vrane ko te dira, zovi da bezimo zajedno. Ajde nije bilo potrebe za ovakvom zalbom. Vraneta dobro zna ceo ATLAS i znaju da je extra lik, da voli da se sprda. Meni je on najjaci ortak na Atlasu, pored Srecka i Ace. Nemojte da ga dirate vise, znamo da zelite da budete kao on, ali vasi mali mozgovi ne proizvode fore kao njegov mozak Wink

Pozz


Objasnio si Smile hehe! XD
VraNe^^^
VraNe^^^
Super član
Super član

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 2096
» Datum upisa : 2009-12-26
» Godina : 29
» Lokacija : De_inferno
» Raspoloženje : ODLICNO

Back to top Go down

Zalba na rad admina : Moguce : VraNe^^^, Aleksandar 95, R3ward, Serio_Ous!!! - Page 2 Empty Re: Zalba na rad admina : Moguce : VraNe^^^, Aleksandar 95, R3ward, Serio_Ous!!!

Post by cak noris Sat Jun 05, 2010 4:52 pm

kako alkohol smeta ljudima u okolini .. xD
zajebana tema nema sta,samo otvarajte ovakve teme da imam sta da citam kad mi je dosadno!
srecno!
cak noris
cak noris
Aktivan Član
Aktivan Član

» Zodijak : Capricorn
» Broj poruka : 73
» Datum upisa : 2009-12-15
» Godina : 34
» Raspoloženje : Dezurni Zaebant

Back to top Go down

Zalba na rad admina : Moguce : VraNe^^^, Aleksandar 95, R3ward, Serio_Ous!!! - Page 2 Empty Re: Zalba na rad admina : Moguce : VraNe^^^, Aleksandar 95, R3ward, Serio_Ous!!!

Post by LeKsA Sat Jun 05, 2010 11:23 pm

Mr.Leum wrote:90% me je Vrane banovao! Prepirali smo se ( ja cisto iz zezanja ) ko igra bolje DR, ja predjem mapu sexigt, i cini mi se on sav ljubomoran banuje me, a pre toga reko "mogu da ti budem cale u DR" , i ja reko ae predji pa ce tako biti, ja predjem i da mi ban !

I daje vote : "Vrane_Pr0" "DA" "NE"

Koliko znam vote ( to svi rade ( i ako je zabranjeno ) ) sluzi iskljucivo za igru, ali nebitno za vote glvana stvar je da me je banovao bez razloga !!!!!
IP : 95.180.42.107

Nisi trebao da ih sve optuzis...nevjerujem da su bili ljubomorni na tebe -.-'
LeKsA
LeKsA
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Sagittarius
» Broj poruka : 1067
» Datum upisa : 2010-01-15
» Godina : 29
» Lokacija : Banja Luka
» Raspoloženje : :)

https://www.facebook.com/profile.php?id=1729820779

Back to top Go down

Zalba na rad admina : Moguce : VraNe^^^, Aleksandar 95, R3ward, Serio_Ous!!! - Page 2 Empty Re: Zalba na rad admina : Moguce : VraNe^^^, Aleksandar 95, R3ward, Serio_Ous!!!

Post by Leum Sun Jun 06, 2010 2:09 pm

Omg, pa citaj gore : Nisam rekao da su me oni banovali,nego vrane 90% i svi oni 2%,jer su bili pristuni na serveru.


I sad je sve ok, Vrane mi je odlican drug Wink.
Leum
Leum
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 750
» Datum upisa : 2010-04-19
» Lokacija : Zemun

Back to top Go down

Zalba na rad admina : Moguce : VraNe^^^, Aleksandar 95, R3ward, Serio_Ous!!! - Page 2 Empty Re: Zalba na rad admina : Moguce : VraNe^^^, Aleksandar 95, R3ward, Serio_Ous!!!

Post by Pr0_Player Sun Jun 06, 2010 2:49 pm

Hocete se vencati xD
Problem resen
[You must be registered and logged in to see this image.]
Pr0_Player
Pr0_Player
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 1167
» Datum upisa : 2010-01-16
» Godina : 112
» Lokacija : Zemun
» Raspoloženje : B)

Back to top Go down

Zalba na rad admina : Moguce : VraNe^^^, Aleksandar 95, R3ward, Serio_Ous!!! - Page 2 Empty Re: Zalba na rad admina : Moguce : VraNe^^^, Aleksandar 95, R3ward, Serio_Ous!!!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum