ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

Zalim se na sebe.

+2
cak noris
Olynth-.^
6 posters

Go down

Zalim se na sebe. Empty Zalim se na sebe.

Post by Guest Fri Jun 11, 2010 9:28 pm

Znaci jebacu **** onome ko me bude dirao majku. Ubicu ga od bantina, kozu cu mu odrati.
Dodje doticna majmuncina ruzna chak noris i kick me.
Ja se vratim i usledi ban od njega takodje. I Srecko me unban i ban norisa. Onda Mega unban norisa i ovaj se vrati pita ko me je ban na admin say. Kaze srecko ja sam i noris ga ban perm. Onda Silver Axe ban norisa. Ovaj resetuje modem i vrati se i pita ko me je sad ban? I javi se Silver i tu stanemo. Ja pitam norisa sto sam popio ban on kaze nisam tebe nego nekog ko mi je prozivao kevu. Ja kazem pa nisam ti ja nista uradio majmune. On meni kaze [b]MAJMUN TI MAMICA. I ja mu zalepim PERM. Lepo sam rekao da mi niko ne dira majku, zato sto ja majku nemam! Rekao sam i da mi vriste jaja za admina bas ima da branim svoju majku, i da banujem onog ko je proziva dok budem imao admina na bilo kom serveru.
Naravno noris nije kick samo mene KIKOVAO je vise njih. Znam da ce mnogi stati na njegovu stranu, zato sto sam ja psovao i nervirao se, a on se pametan uhvatio za moju majku. I tako na kraju ispadne da sam ja kriv?!
Zasto ja? Zato sto me ban neka budaletina?! Ma ajde bre necu da trpim mentole vise dosta mi vas je.


Last edited by Demo^.- on Sat Jun 12, 2010 1:44 pm; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zalim se na sebe. Empty Re: Zalim se na sebe.

Post by Olynth-.^ Fri Jun 11, 2010 9:46 pm

Alo bre sta psujes na forumu. Ovo nije mesto gde mozes da se istreses, ovo je mesto za opustanje...

Evo pitanje sto je Srecko ban Norisa.Sto je Noris banovao Srecka i Demo^.

Cemu ovo prozivanje vi ste tu da budete uzor drugim clanovima, a vi se ponasate ko da ste sa ulice dosli.

Nije tacno da si rekao ovu recenicu :

Vriste jaja za admina bas ima da branim svoju majku.

Ova recenica je bila nakon moje opomene da ce vam reborn svima do jednog poskidati admina zbog ove gluposti. I ti si na to odgovorio.

Zvizde meni jaja za admina. -pa sta si ga onda trazio ?

Rebor_n covek vam da admina, a vas boli uvo. Valjda trebate da opravdate poverenje koje vam je covek ukazao.


Pozz Olynth
Olynth-.^
Olynth-.^
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 843
» Datum upisa : 2009-12-07
» Godina : 28
» Lokacija : Apoteka
» Raspoloženje : Smorio se upravo

Back to top Go down

Zalim se na sebe. Empty Re: Zalim se na sebe.

Post by cak noris Fri Jun 11, 2010 10:01 pm

sine,mnogo seres..ubacio si se u pogresnom trenutku i bas pogresnog.1. si ti meni vredjao majku i ja sam te zbog toga ban,a zatim je neko mene..pitao sma srecko je rekao''ja'' i ja i njega jer je decko napravio gresku.
posle sma ti s eobratio lepo a ti rekao majmune,i ja ti samo prosledio to ,tako da nemoj da se ljutis.

slucajno sam otvorio temu i video tvoju brljotinu ovde,pa rekoh da ukratko odgovorim iako nisam trebao jer ne vredis sine,juce si dobio admina i sad mislis da si uhvatio popa za m*d*..to prodaj nekom drugom nemoj meni.

i da skratimo temu..prvi si krenuo,znas i sam da kao admin trebas biti primer igracima ne da psujes tudje majke! ako vec nemas kevu onda je ne psuj drugom,jer i taj drugi ima osecanja.ban sam te jer sam i stariji od tebe,a i stariji admin,i do sada nisam imao problem sa balavcima kao ti,ali eto uvek se nadje po neko dete sa specijalnim potrebama kao ti pa se igraju kickevima i banovima..jbg


oly hvala ti sto si me branio,i hvala ti za sve sto si ucinio na cs(i ti i duki)..
nego ja sam ban demo-a zbog psovke poslate meni,a onda dolazi demolation (ili kako vec) i pocinje sa novim psovkama i banovima,pa cekaj nije ti ovo vild west pa da se tako ponasas...i da se javljas sa 2 nick-a..
cak noris
cak noris
Aktivan Član
Aktivan Član

» Zodijak : Capricorn
» Broj poruka : 73
» Datum upisa : 2009-12-15
» Godina : 34
» Raspoloženje : Dezurni Zaebant

Back to top Go down

Zalim se na sebe. Empty Re: Zalim se na sebe.

Post by cak noris Fri Jun 11, 2010 10:09 pm

da dodam jos ovo:
Ja pitam norisa sto sam popio ban on kaze nisam tebe nego nekog ko mi je prozivao kevu. Ja kazem pa nisam ti ja nista uradio majmune. On meni kaze [b]MAJMUN TI MAMICA

to sam odgovorio jer sam ban demo-a koji mi je prozvao kevu,a onda dolazi demolation i pita sto me ban..znaci to je jedan isti lik sa 2 admina-PREVARANT
znaci sledi ti oduzimanje admnina i ban od mene na serveru..a na ulici ako te vidim pricacemo..
cak noris
cak noris
Aktivan Član
Aktivan Član

» Zodijak : Capricorn
» Broj poruka : 73
» Datum upisa : 2009-12-15
» Godina : 34
» Raspoloženje : Dezurni Zaebant

Back to top Go down

Zalim se na sebe. Empty Re: Zalim se na sebe.

Post by ^RuzN[O] P[A]cHee^ ^.- Fri Jun 11, 2010 10:21 pm

Alo botovi nemoj da mesate roditelje u ove stvari.
Jel to nije lepo kad se svadjate vas 2 onda tako nek ostane,a ne odma krecete j***ti mamu itd.
Nemorate to da kazete recite mu e smrde ti noge ili tako nesto.
Prozivajte se 1vs1,a ne da ubacujete roditelje.
Oly sta sto psuje,pa ja da nemam majku i da mi neko tako kaze pa opsovo bi na forumu svaku 2rec svaka mu cast sto je izdrzao da neopsuje i vise.
Ako ovako se nastavi ovde nece ni biti admina,mislim i ja nesto razmisljam...
^RuzN[O] P[A]cHee^ ^.-
^RuzN[O] P[A]cHee^ ^.-
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Broj poruka : 228
» Datum upisa : 2010-03-17
» Lokacija : de_dust2

Back to top Go down

Zalim se na sebe. Empty Re: Zalim se na sebe.

Post by Guest Fri Jun 11, 2010 10:21 pm

Hahahahahahaha pricaj mi o tommm. Olynthe ja sam rekao "aaaaa vriste mi jaja za admina". Sad sam rekao da cu braniti svoju majku od svakog ko je bude prozivao. P.S. Prevarant nisam svi znaju da se potpisujem Demo^.- i >>>DEMOLITHION<<<.
Usao sam na server i istog trenutka dobio kick. Vratim se na server i dobijem ban, a samo sam pitao ko me kick?
Majku ja nikome nikad u zivotu nisam dirao. Ja nisam seljak.
MAJMUN TI MAMICA si ti meni rekao, a ne ja tebi. I usao sam na server pod nickom Demo^.- ni rec nisam rekao javio sam se Srecku. I popijem ban. I da znas da nemam ADMINA na nick Demo^.-. Samo igram na tom nick-u da me ne bi smarali i Reborn to zna, rekao sam mu.
Pitajte Srecka i ostale koji su bili na serveru DA LI SAM REKAO NORISU NESTO RUZNO KAD SAM USAO SA NICKOM Demo^.-.

EDIT: Ocigledno si me pomesao sa nekim igracem, nisam ti ja majku prozivao!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zalim se na sebe. Empty Re: Zalim se na sebe.

Post by **SRecKo* Fri Jun 11, 2010 10:58 pm

Ne znam sta da kazem stvarno.
Ali podrzavam DEMA jer znam kako je kad nemas roditelja.
avatar
**SRecKo*

» Zodijak : Gemini
» Broj poruka : 7
» Datum upisa : 2010-03-20
» Godina : 32
» Lokacija : Vranje
» Raspoloženje : Odlicno!!!!!!!

Back to top Go down

Zalim se na sebe. Empty Re: Zalim se na sebe.

Post by cak noris Sat Jun 12, 2010 10:39 am

ja znam da sam ban dema jer me je prozvao bas seljacki,posle me je ban neki bot i onda sam se naljutio..

sta da kazem smor mi je da se raspravljamo ovde sad,i pravo da vam kazem to su gluposti,u mesto da banujemo igrace mi banujemo jedni druge..

@ ruzno pace:
evo npr ti kad me ubijes sa ledja obicno ti kazem :'' patketino jedna,zar tako meni,loz u ledja? ''
eto nema veze sa rodbinom niti sa prijateljima :P
cak noris
cak noris
Aktivan Član
Aktivan Član

» Zodijak : Capricorn
» Broj poruka : 73
» Datum upisa : 2009-12-15
» Godina : 34
» Raspoloženje : Dezurni Zaebant

Back to top Go down

Zalim se na sebe. Empty Re: Zalim se na sebe.

Post by Guest Sat Jun 12, 2010 10:50 am

Problem je u tome sto sam usao na server i posle 5 sec dobio kick posle H!M-a nekog. Vratim se i pitam ko me je kick i usledi ban. Rec progovorio nisam. Nikoga nisam ni prozivao. Cim sam usao na server dobio sam kick pa ban. Ni rec progovorio nisam. Norise ocigledno si me pomesao sa nekim.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zalim se na sebe. Empty Re: Zalim se na sebe.

Post by cak noris Sat Jun 12, 2010 11:02 am

affraid ne verujem..
ADMIN udri jache Noris Chache: ban Demo^.- for 15 min
ja te nisam kick,jer si me opsovao,a psovanje admina je ban na odredjeno..
posle si dosao i bitka je pocela...rekoh ti,nebitno sa moje strane,opusti se i sledeci put pazi kako se ponasas.
cak noris
cak noris
Aktivan Član
Aktivan Član

» Zodijak : Capricorn
» Broj poruka : 73
» Datum upisa : 2009-12-15
» Godina : 34
» Raspoloženje : Dezurni Zaebant

Back to top Go down

Zalim se na sebe. Empty Re: Zalim se na sebe.

Post by Sumo*Penzija Sat Jun 12, 2010 11:03 am

Bez nervoze demo ,cool si lik ,barem koliko te znam na serveru,manite se vredjanja i ko je kriv i ko nije kriv,mi smo admini i moramo tako da se ponasamo...samo bez nervoze

i da moram da ti kazem sumo je chiter Smile
Sumo*Penzija
Sumo*Penzija
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 539
» Datum upisa : 2010-05-01
» Godina : 42
» Lokacija : Debeljaca
» Raspoloženje : jos malo pa presao cs....

Back to top Go down

Zalim se na sebe. Empty Re: Zalim se na sebe.

Post by Guest Sat Jun 12, 2010 11:59 am

:P
Ok noris. Da zaboravimo ovo? Nisam psovao, ali ajde. Onda me je srecko kick redovno to radi. xD
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zalim se na sebe. Empty Re: Zalim se na sebe.

Post by cak noris Sat Jun 12, 2010 6:54 pm

ok,zaboravimo onda.
cak noris
cak noris
Aktivan Član
Aktivan Član

» Zodijak : Capricorn
» Broj poruka : 73
» Datum upisa : 2009-12-15
» Godina : 34
» Raspoloženje : Dezurni Zaebant

Back to top Go down

Zalim se na sebe. Empty Re: Zalim se na sebe.

Post by Pr0_Player Sat Jun 12, 2010 7:02 pm

Pivo sve resava Very Happy
[You must be registered and logged in to see this image.]
Pr0_Player
Pr0_Player
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 1167
» Datum upisa : 2010-01-16
» Godina : 112
» Lokacija : Zemun
» Raspoloženje : B)

Back to top Go down

Zalim se na sebe. Empty Re: Zalim se na sebe.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum